"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2020" osaleb 5755 õpilast ja 387 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium Rohukonn 8. aprill 2010 Pärnu
Sõmerpalu Põhikool Rohukonn 8. aprill 2010 Võru
Kõpu Põhikool II Rohukonn 8. aprill 2010 Viljandi
Eidapere Kool Rohukonn 9. aprill 2010 Rapla
Tartu Descartes'i Lütseum 2 Rohukonn 9. aprill 2010 Tartu
Surju Põhikool Rohukonn 9. aprill 2010 Pärnu
Rapla Ühisgümnaasium Rohukonn 10. aprill 2010 Rapla
Valgjärve Põhikool 2 Rohukonn 10. aprill 2010 Põlva
Virtsu Põhikool Rohukonn 10. aprill 2010 Lääne
Kurtna Kool Rohukonn 10. aprill 2010 Harju
Kirivere Põhikool Rohukonn 10. aprill 2010 Viljandi
Viljandi Maagümnaasium 7b Rohukonn 10. aprill 2010 Viljandi
Elva Gümnaasium 1c Rohukonn 10. aprill 2010 Tartu
Tartu Katoliku Kool 2.b Rohukonn 11. aprill 2010 Tartu
Tartu Hiie Kool Rohukonn 11. aprill 2010 Tartu
Otepää Gümnaasium Rohukonn 11. aprill 2010 Valga
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium Rohukonn 11. aprill 2010 Jõgeva
Kanepi Gümnaasium 6 Rohukonn 11. aprill 2010 Põlva
Kanepi Gümnaasium 3 Rohukonn 11. aprill 2010 Põlva
Kanepi Gümnaasium Rohukonn 11. aprill 2010 Põlva
Kanepi Gümnaasium 2 Rohukonn 11. aprill 2010 Põlva
Pärnu Vanalinna Põhikool 4b Rohukonn 11. aprill 2010 Pärnu
Tali Põhikool Rohukonn 11. aprill 2010 Pärnu
Pärnjõe Põhikool Rohukonn 11. aprill 2010 Pärnu
Põlva Keskkool 2 Rohukonn 11. aprill 2010 Põlva
Koonga Põhikool 8 Rohukonn 12. aprill 2010 Pärnu
Põlva Ühisgümnaasium Rohukonn 12. aprill 2010 Põlva
Tabivere Gümnaasium Rohukonn 12. aprill 2010 Jõgeva
Valgjärve Põhikool Rohukonn 12. aprill 2010 Põlva
Paistu kool 3 Rohukonn 12. aprill 2010 Viljandi
Are Põhikool Rohukonn 12. aprill 2010 Pärnu
Vastseliina Internaatkool Rohukonn 12. aprill 2010 Võru
Tarvastu Gümnaasium Rohukonn 12. aprill 2010 Viljandi
Oru Põhikool Rohukonn 12. aprill 2010 Harju
Paide Ühisgümnaasium Rohukonn 12. aprill 2010 Järva
Kadrina Keskkool 2 Rohukonn 13. aprill 2010 Lääne-Viru
Vara Põhikool 5 Rohukonn 13. aprill 2010 Tartu
Hargla Kool Rohukonn 13. aprill 2010 Valga
Kõmsi Lasteaed-Algkool 2 Rohukonn 13. aprill 2010 Lääne
Jäneda Kool Rohukonn 13. aprill 2010 Lääne-Viru
Audru Keskkool2 Rohukonn 14. aprill 2010 Pärnu
Tilsi Põhikool 7 Rohukonn 14. aprill 2010 Põlva
Muraste Looduskool Rohukonn 14. aprill 2010 Harju
Kaelase Kool Rohukonn 14. aprill 2010 Pärnu
Torma lasteaed Linnutaja Rohukonn 14. aprill 2010 Jõgeva
Riidaja Põhikool 5-9 Rohukonn 14. aprill 2010 Valga
Värska Gümnaasium 1 Rohukonn 14. aprill 2010 Põlva
Kuuste Kool 1 Rohukonn 14. aprill 2010 Tartu
Roosna-Alliku Põhikool 4 Rohukonn 14. aprill 2010 Järva
Kõmsi Lasteaed-Algkool Rohukonn 15. aprill 2010 Lääne
Nõo Põhikool 2 Rohukonn 15. aprill 2010 Tartu
Tsirguliina Keskkool Rohukonn 15. aprill 2010 Valga
Konguta Kool Rohukonn 15. aprill 2010 Tartu
Antsla Gümnaasium Rohukonn 15. aprill 2010 Võru
Risti Põhikool 5-9 Rohukonn 16. aprill 2010 Harju
Antsla Gümnaasium 1 Rohukonn 16. aprill 2010 Võru
Audru Keskkool Rohukonn 17. aprill 2010 Pärnu
Tilsi Põhikool Rohukonn 17. aprill 2010 Põlva
Tallinna Reaalkool 2 Rohukonn 17. aprill 2010 Harju
Anna Haava nim. Pala Kool Rohukonn 17. aprill 2010 Jõgeva
Suure-Jaani Gümnaasium 2.b Rohukonn 17. aprill 2010 Viljandi
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 3 Rohukonn 17. aprill 2010 Pärnu
Kärstna Kool Rohukonn 17. aprill 2010 Viljandi
Saduküla Põhikool Rohukonn 18. aprill 2010 Jõgeva
Paistu Kool Rohukonn 18. aprill 2010 Viljandi
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 6A Rohukonn 19. aprill 2010 Viljandi
Sonda Põhikool 3 Rohukonn 20. aprill 2010 Ida-Viru
C. R. Jakobsoni nim. Torma Põhikool 1 Rohukonn 20. aprill 2010 Jõgeva
Häädemeeste Keskkool Rohukonn 20. aprill 2010 Pärnu
Tääksi Pk Rohukonn 20. aprill 2010 Viljandi
Vastseliina Gümnaasium Rohukonn 21. aprill 2010 Võru
Osula Põhikool Rohukonn 21. aprill 2010 Võru
Risti Põhikool 1,3 Rohukonn 21. aprill 2010 Lääne
Värska Gümnaasium 3 Rohukonn 22. aprill 2010 Põlva
Tudu Põhikool Rohukonn 22. aprill 2010 Lääne-Viru
Puiga Põhikool Rohukonn 22. aprill 2010 Võru
Elva Gümnaasium 6C Rohukonn 22. aprill 2010 Tartu
Kuusalu Keskkool 4kl Rohukonn 23. aprill 2010 Harju
Konguta Kool/lasteaed Rohukonn 23. aprill 2010 Tartu
Ääsmäe Põhikool 6 Rohukonn 24. aprill 2010 Harju
Sonda Põhikool 2 Rohukonn 24. aprill 2010 Ida-Viru
Kadrina Keskkool 3 Rohukonn 25. aprill 2010 Lääne-Viru
Tartu Raatuse Gümnaasium 1a Rohukonn 25. aprill 2010 Tartu
Sonda Põhikool Rohukonn 25. aprill 2010 Ida-Viru
Tartu Loodusmaja Rohukonn 25. aprill 2010 Tartu
Haljala Gümnaasium Rohukonn 25. aprill 2010 Lääne-Viru
Haanja-Ruusmäe Põhikool Rohukonn 26. aprill 2010 Võru
Vastseliina Gümnaasium 3 Rohukonn 26. aprill 2010 Võru
Jõhvi Gümnaasium Rohukonn 26. aprill 2010 Ida-Viru
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 5B Rohukonn 27. aprill 2010 Viljandi
Kernu Põhikool 2 Rohukonn 27. aprill 2010 Harju
Põltsamaa Ühisgümnaasium Rohukonn 27. aprill 2010 Jõgeva
Krootuse Põhikool Rohukonn 27. aprill 2010 Põlva
Aegviidu Põhikool Rohukonn 27. aprill 2010 Harju
Puhja Gümnaasium 3kl Rohukonn 28. aprill 2010 Tartu
Elva Gümnaasium 5A Rohukonn 28. aprill 2010 Tartu
Õie Lasteaed Rohukonn 29. aprill 2010 Harju
Rakvere Gümnaasium Rohukonn 29. aprill 2010 Lääne-Viru
Mikitamäe Kool Rohukonn 29. aprill 2010 Põlva
Tartu Kivilinna Gümnaasium 3.e Rohukonn 30. aprill 2010 Tartu
Aakre Lasteaed-Algkool Rohukonn 1. mai 2010 Valga
Lihula Gümnaasium Rohukonn 2. mai 2010 Lääne
Orissaare Gümnaasium 3 Rohukonn 2. mai 2010 Saare
Illuka Põhikool 2 Rohukonn 2. mai 2010 Ida-Viru
Kuremaa Lasteaed-Algkool Rohukonn 3. mai 2010 Jõgeva
Viimsi Kool 4c Rohukonn 4. mai 2010 Harju
Helme Sanatoorne Internaatkool Rohukonn 4. mai 2010 Valga
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 2 Rohukonn 4. mai 2010 Harju
Rakvere Linna Algkool Rohukonn 5. mai 2010 Lääne-Viru
Pärnu Ühisgümnaasium Rohukonn 7. mai 2010 Pärnu
Palade Põhikool Rohukonn 7. mai 2010 Hiiu
Vormsi Lasteaed-Põhikool Rohukonn 8. mai 2010 Lääne
Sadala Põhikool Rohukonn 10. mai 2010 Jõgeva
Orissaare Gümnaasium 2 Rohukonn 11. mai 2010 Saare
Tudulinna põhikool Rohukonn 11. mai 2010 Ida-Viru
Tõrva gümnaasium Rohukonn 11. mai 2010 Valga
Misso Keskkool Rohukonn 12. mai 2010 Võru
Kärdla Ühisgümnaasium Rohukonn 12. mai 2010 Hiiu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium Rohukonn 14. mai 2010 Pärnu
C. R. Jakobsoni nim. Torma Põhikool 2 Rohukonn 15. mai 2010 Jõgeva
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 1a Rohukonn 15. mai 2010 Viljandi
Lauka Põhikool Rohukonn 19. mai 2010 Hiiu

Tagasi tulemuste juurde