"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2020" osaleb 5755 õpilast ja 387 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Palade Põhikool Põldlõoke 19. märts 2010 Hiiu
Ruila põhikool Põldlõoke 19. märts 2010 Harju
Pühajärve Põhikooli Otepää Gümnaasiumi Loodusring Põldlõoke 20. märts 2010 Valga
Lõpe Põhikool 3 Põldlõoke 20. märts 2010 Pärnu
Helme Sanatoorne Internaatkool Põldlõoke 20. märts 2010 Valga
Põlva Ühisgümnaasium Põldlõoke 20. märts 2010 Põlva
Kirivere Põhikool Põldlõoke 21. märts 2010 Viljandi
Tali Põhikool Põldlõoke 21. märts 2010 Pärnu
Kodila Põhikool Põldlõoke 21. märts 2010 Rapla
Orava Põhikool Põldlõoke 22. märts 2010 Põlva
Saaremaa Ühisgümnaasium 2 Põldlõoke 22. märts 2010 Saare
Kilingi-Nõmme Gümnaasium Põldlõoke 23. märts 2010 Pärnu
Orissaare Gümnaasium 2 Põldlõoke 23. märts 2010 Saare
Vatla Põhikool Põldlõoke 23. märts 2010 Lääne
Sürgavere Põhikool 4 Põldlõoke 23. märts 2010 Viljandi
Kõmsi Lasteaed-Algkool 2 Põldlõoke 24. märts 2010 Lääne
Konguta Kool Põldlõoke 24. märts 2010 Tartu
Kanepi Gümnaasium 2 Põldlõoke 24. märts 2010 Põlva
Albu Põhikool Põldlõoke 24. märts 2010 Järva
Hargla Kool 2 Põldlõoke 24. märts 2010 Valga
Käina Gümnaasium Põldlõoke 24. märts 2010 Hiiu
Oru Põhikool Põldlõoke 24. märts 2010 Harju
Haljala Gümnaasium 3 Põldlõoke 25. märts 2010 Lääne-Viru
Vaida Põhikool Põldlõoke 25. märts 2010 Harju
Risti Põhikool 5-9 Põldlõoke 25. märts 2010 Harju
Kõmsi Lasteaed-Algkool Põldlõoke 25. märts 2010 Lääne
Kääpa Põhikool 2 Põldlõoke 25. märts 2010 Võru
Luunja Lasteaed Midrimaa Põldlõoke 25. märts 2010 Tartu
Rannu Keskkool Põldlõoke 25. märts 2010 Tartu
Kääpa Põhikool 3 Põldlõoke 25. märts 2010 Võru
Salme Põhikool Põldlõoke 25. märts 2010 Saare
Elva Gümnaasium 1c Põldlõoke 25. märts 2010 Tartu
Metsapoole Põhikool Põldlõoke 26. märts 2010 Pärnu
Sõmerpalu Põhikool Põldlõoke 26. märts 2010 Võru
Sõmeru Põhikool Põldlõoke 26. märts 2010 Lääne-Viru
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 7b Põldlõoke 26. märts 2010 Viljandi
Nõo Põhikool Põldlõoke 26. märts 2010 Tartu
Kohila Gümnaasium Põldlõoke 26. märts 2010 Rapla
Kärstna Kool Põldlõoke 26. märts 2010 Viljandi
Paistu kool 3 Põldlõoke 26. märts 2010 Viljandi
Anna Haava nim. Pala Kool Põldlõoke 26. märts 2010 Jõgeva
Unipiha Algkool Põldlõoke 26. märts 2010 Tartu
Tääksi Pk Põldlõoke 26. märts 2010 Viljandi
Are Põhikool Põldlõoke 26. märts 2010 Pärnu
Vasta Kool Põldlõoke 26. märts 2010 Lääne-Viru
Tõrva gümnaasium Põldlõoke 26. märts 2010 Valga
Vastseliina Gümnaasium 4 Põldlõoke 26. märts 2010 Võru
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 6A Põldlõoke 26. märts 2010 Viljandi
Puhja Gümnaasium 3kl Põldlõoke 26. märts 2010 Tartu
Tori Põhikool Põldlõoke 26. märts 2010 Pärnu
Puka Keskkool Põldlõoke 26. märts 2010 Valga
Pärnu Loodusmaja 3 Põldlõoke 26. märts 2010 Pärnu
Kuldre Kool Põldlõoke 26. märts 2010 Võru
Kurtna Kool Põldlõoke 27. märts 2010 Harju
Orissaare Gümnaasium 3 Põldlõoke 27. märts 2010 Saare
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5 Põldlõoke 27. märts 2010 Ida-Viru
Imavere Põhikool Põldlõoke 27. märts 2010 Järva
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5a Põldlõoke 27. märts 2010 Pärnu
Tartu Kivilinna Gümnaasium 1.a Põldlõoke 27. märts 2010 Tartu
Tartu Kunstigümnaasium 1 Põldlõoke 27. märts 2010 Tartu
Kanepi Gümnaasium 6 Põldlõoke 27. märts 2010 Põlva
Aegviidu Põhikool Põldlõoke 27. märts 2010 Harju
Tartu Veeriku Kool 9 Põldlõoke 27. märts 2010 Tartu
Põltsamaa Ühisgümnaasium Põldlõoke 27. märts 2010 Jõgeva
Tartu Veeriku Kool 8 Põldlõoke 27. märts 2010 Tartu
Kõpu Põhikool III Põldlõoke 27. märts 2010 Viljandi
Jõhvi Gümnaasium Põldlõoke 27. märts 2010 Ida-Viru
Kehtna Põhikool Põldlõoke 27. märts 2010 Rapla
Savikoja Põldlõoke 27. märts 2010 Tartu
Lihula Gümnaasium Põldlõoke 27. märts 2010 Lääne
Paide Gümnaasium Põldlõoke 28. märts 2010 Järva
Palupera Põhikool 6 Põldlõoke 28. märts 2010 Valga
Are Põhikool 2-3 Põldlõoke 28. märts 2010 Pärnu
Torma lasteaed Linnutaja Põldlõoke 28. märts 2010 Jõgeva
Paikuse Põhikool 2 Põldlõoke 28. märts 2010 Pärnu
Audru Keskkool2 Põldlõoke 28. märts 2010 Pärnu
Kanepi Gümnaasium 3 Põldlõoke 28. märts 2010 Põlva
Alatskivi Keskkool Põldlõoke 28. märts 2010 Tartu
Kildu põhikool Põldlõoke 28. märts 2010 Viljandi
Valga Põhikool Põldlõoke 28. märts 2010 Valga
Häädemeeste Keskkool Põldlõoke 29. märts 2010 Pärnu
Suure-Jaani Gümnaasium 2.b Põldlõoke 29. märts 2010 Viljandi
Pärnu Väike Vabakool 6 Põldlõoke 29. märts 2010 Pärnu
Kadrina Keskkool 3 Põldlõoke 29. märts 2010 Lääne-Viru
Muraste Looduskool Põldlõoke 29. märts 2010 Harju
Paide Ühisgümnaasium Põldlõoke 29. märts 2010 Järva
Antsla Gümnaasium 1 Põldlõoke 29. märts 2010 Võru
Virtsu Põhikool Põldlõoke 29. märts 2010 Lääne
Rõngu Keskkool Põldlõoke 29. märts 2010 Tartu
Suure-Jaani Gümnaasium Põldlõoke 29. märts 2010 Viljandi
Misso Keskkool Põldlõoke 29. märts 2010 Võru
Aakre Lasteaed-Algkool Põldlõoke 29. märts 2010 Valga
Illuka Põhikool 2 Põldlõoke 29. märts 2010 Ida-Viru
Põlva Keskkool 5b Põldlõoke 29. märts 2010 Põlva
Uulu lasteaed Põldlõoke 29. märts 2010 Pärnu
Vara Põhikool Põldlõoke 30. märts 2010 Tartu
Tallinna I Internaatkool 9 Põldlõoke 30. märts 2010 Harju
Uuemõisa Algkool6 Põldlõoke 30. märts 2010 Lääne
Tartu Loodusmaja Põldlõoke 30. märts 2010 Tartu
Konguta Kool/lasteaed Põldlõoke 30. märts 2010 Tartu
Kuremaa Lasteaed- Algkool 1 Põldlõoke 30. märts 2010 Jõgeva
Vastseliina Gümnaasium 1 Põldlõoke 30. märts 2010 Võru
Nõo Põhikool 2 Põldlõoke 30. märts 2010 Tartu
Tallinna Reaalkool 2 Põldlõoke 30. märts 2010 Harju
Rocca al Mare Kool, Vodja 6-8 Põldlõoke 30. märts 2010 Järva
Värska Gümnaasium 1 Põldlõoke 30. märts 2010 Põlva
Riidaja Põhikool 5-9 Põldlõoke 30. märts 2010 Valga
Elva Gümnaasium 3a Põldlõoke 30. märts 2010 Tartu
Paistu Kool 2 Põldlõoke 30. märts 2010 Viljandi
Eidapere Kool Põldlõoke 30. märts 2010 Rapla
Ruila Põhikool 3 Põldlõoke 30. märts 2010 Harju
Paistu Kool Põldlõoke 30. märts 2010 Viljandi
Melliste Algkool-Lasteaed Põldlõoke 30. märts 2010 Tartu
Valgjärve Põhikool Põldlõoke 30. märts 2010 Põlva
Adavere Põhikool Põldlõoke 30. märts 2010 Jõgeva
Pärnu Väike Vabakool 1 Põldlõoke 30. märts 2010 Pärnu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 7b Põldlõoke 30. märts 2010 Ida-Viru
Suure-Jaani Gümnaasium 2.a Põldlõoke 30. märts 2010 Viljandi
Valga Jaanikese Kool Põldlõoke 31. märts 2010 Valga
Tartu Katoliku Kool 2.a Põldlõoke 31. märts 2010 Tartu
Ääsmäe Põhikool 3 Põldlõoke 31. märts 2010 Harju
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 6B Põldlõoke 31. märts 2010 Viljandi
Tilsi Põhikool Põldlõoke 31. märts 2010 Põlva
Haljala Gümnaasium Põldlõoke 31. märts 2010 Lääne-Viru
Orissaare Gümnaasium 5 Põldlõoke 31. märts 2010 Saare
Metsküla Algkool Põldlõoke 31. märts 2010 Lääne
Paldiski Gümnaasium Põldlõoke 31. märts 2010 Harju
Pärnjõe Põhikool Põldlõoke 31. märts 2010 Pärnu
Valgjärve Põhikool 2 Põldlõoke 31. märts 2010 Põlva
Tarvastu Gümnaasium Põldlõoke 31. märts 2010 Viljandi
Raasiku Põhikool Põldlõoke 31. märts 2010 Harju
Risti Põhikool 1,3 Põldlõoke 31. märts 2010 Lääne
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium Põldlõoke 31. märts 2010 Jõgeva
Vastseliina Gümnaasium 3 Põldlõoke 31. märts 2010 Võru
Krootuse Põhikool Põldlõoke 31. märts 2010 Põlva
Tartu Katoliku Kool 2.b Põldlõoke 1. aprill 2010 Tartu
Oru lasteaed Mesimumm Põldlõoke 1. aprill 2010 Harju
Kernu Põhikool 2 Põldlõoke 1. aprill 2010 Harju
Tudu Põhikool Põldlõoke 1. aprill 2010 Lääne-Viru
Rannamõisa Lasteaed Põldlõoke 1. aprill 2010 Harju
Suuremõisa Põhikool 2 Põldlõoke 1. aprill 2010 Hiiu
Tallinna 21. Kool Põldlõoke 1. aprill 2010 Harju
Kiviõli 1.Keskkool 2 Põldlõoke 1. aprill 2010 Ida-Viru
Koonga Põhikool Põldlõoke 1. aprill 2010 Pärnu
Haanja-Ruusmäe Põhikool Põldlõoke 1. aprill 2010 Võru
Tallinna Kristiine Gümnaasium Põldlõoke 1. aprill 2010 Harju
Koigi Lasteaed "Kalevipoeg" Põldlõoke 1. aprill 2010 Järva
Suuremõisa Põhikool 1 Põldlõoke 1. aprill 2010 Hiiu
Karksi-Nuia Lasteaed Põldlõoke 1. aprill 2010 Viljandi
Palupera Põhikool 1 Põldlõoke 1. aprill 2010 Valga
Kaelase Kool Põldlõoke 1. aprill 2010 Pärnu
Osula Põhikool Põldlõoke 1. aprill 2010 Võru
Peetri Põhikool Põldlõoke 1. aprill 2010 Järva
Tartu Hiie Kool 3 Põldlõoke 1. aprill 2010 Tartu
Lokuta Lasteaed Põldlõoke 1. aprill 2010 Järva
Tallinna Reaalkool Põldlõoke 2. aprill 2010 Harju
Alavere Põhikool Põldlõoke 2. aprill 2010 Harju
Salutaguse Põldlõoke 2. aprill 2010 Järva
Koonga Põhikool 3 Põldlõoke 2. aprill 2010 Pärnu
Ahula Lasteaed-Algkool Põldlõoke 2. aprill 2010 Järva
Roosna-Alliku Põhikool 4 Põldlõoke 2. aprill 2010 Järva
Lauka Põhikool Põldlõoke 2. aprill 2010 Hiiu
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 8a Põldlõoke 2. aprill 2010 Ida-Viru
Käina Gümnaasium2 Põldlõoke 2. aprill 2010 Hiiu
Värska Gümnaasium 3 Põldlõoke 2. aprill 2010 Põlva
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 3 Põldlõoke 2. aprill 2010 Pärnu
Rapla Ühisgümnaasium Põldlõoke 2. aprill 2010 Rapla
Tartu Raatuse Gümnaasium 5 Põldlõoke 3. aprill 2010 Tartu
Tudulinna põhikool Põldlõoke 3. aprill 2010 Ida-Viru
Taebla Gümnaasium Põldlõoke 3. aprill 2010 Lääne
Jäneda Kool Põldlõoke 3. aprill 2010 Lääne-Viru
Oru Kool Põldlõoke 3. aprill 2010 Lääne
Kiili Gümnaasium Põldlõoke 3. aprill 2010 Harju
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium Põldlõoke 3. aprill 2010 Ida-Viru
Viljandi Valuoja Põhikool Põldlõoke 4. aprill 2010 Viljandi
Rakvere Eragümnaasium 2 Põldlõoke 4. aprill 2010 Lääne-Viru
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium II Põldlõoke 4. aprill 2010 Jõgeva
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 5B Põldlõoke 4. aprill 2010 Viljandi
Roosna-Alliku Põhikool 2 Põldlõoke 4. aprill 2010 Järva
Sadala Põhikool Põldlõoke 4. aprill 2010 Jõgeva
Vara Põhikool 5 Põldlõoke 4. aprill 2010 Tartu
Rakvere Eragümnaasium Põldlõoke 4. aprill 2010 Lääne-Viru
Aruküla lasteaed Rukkilill Põldlõoke 4. aprill 2010 Harju
Kose Gümnaasium Põldlõoke 4. aprill 2010 Harju
Vastseliina Gümnaasium Põldlõoke 4. aprill 2010 Võru
Sürgavere põhikool Põldlõoke 5. aprill 2010 Viljandi
Kuusalu Keskkool Põldlõoke 5. aprill 2010 Harju
Ääsmäe Põhikool 6 Põldlõoke 5. aprill 2010 Harju
Viljandi Maagümnaasium2.a Põldlõoke 5. aprill 2010 Viljandi
Fr Tuglase nim Ahja Keskkool 6.kl Põldlõoke 5. aprill 2010 Põlva
Suislepa Lasteaed-Algkool Põldlõoke 5. aprill 2010 Viljandi
Rocca al Mare Kool, Vodja 4 Põldlõoke 5. aprill 2010 Järva
Sürgavare Põhikool 2 Põldlõoke 5. aprill 2010 Viljandi
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 2 Põldlõoke 6. aprill 2010 Harju
C. R. Jakobsoni nim. Torma Põhikool 2 Põldlõoke 6. aprill 2010 Jõgeva
Illuka Põhikool Põldlõoke 6. aprill 2010 Ida-Viru
Kuusalu Keskkool 4kl Põldlõoke 6. aprill 2010 Harju
Mikitamäe Kool Põldlõoke 7. aprill 2010 Põlva
Väike-Maarja Gümnaasium 2 Põldlõoke 7. aprill 2010 Lääne-Viru
Otepää Gümnaasium Põldlõoke 7. aprill 2010 Valga
Roosna-Alliku Põhikool 3 Põldlõoke 8. aprill 2010 Järva
Rakke Gümnaasium Põldlõoke 8. aprill 2010 Lääne-Viru
Kanepi Gümnaasium Põldlõoke 9. aprill 2010 Põlva
Paikuse Lasteaed Mesimumm Põldlõoke 9. aprill 2010 Pärnu
Kärdla Ühisgümnaasium Põldlõoke 9. aprill 2010 Hiiu
Maardu Gümnaasium Põldlõoke 9. aprill 2010 Harju
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 2c Põldlõoke 9. aprill 2010 Harju
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 2 Põldlõoke 9. aprill 2010 Pärnu
Orissaare Gümnaasium Põldlõoke 10. aprill 2010 Saare
Anna Haava nim. Pala Kool 2 Põldlõoke 10. aprill 2010 Jõgeva
Nõo Põhikool 2.b Põldlõoke 10. aprill 2010 Tartu
Tallinna Kristiine Gümnaasium 2 Põldlõoke 11. aprill 2010 Harju
Tartu Kivilinna Gümnaasium 3.e Põldlõoke 11. aprill 2010 Tartu
Kadrina Keskkool 2 Põldlõoke 11. aprill 2010 Lääne-Viru
Tilsi Põhikool 7 Põldlõoke 11. aprill 2010 Põlva
Väike-Maarja Gümnaasium Põldlõoke 12. aprill 2010 Lääne-Viru
Muhu Põhikool Põldlõoke 12. aprill 2010 Saare
Elva Gümnaasium 6C Põldlõoke 12. aprill 2010 Tartu
Kuremaa Lasteaed-Algkool Põldlõoke 12. aprill 2010 Jõgeva
Rakvere Linna Algkool Põldlõoke 13. aprill 2010 Lääne-Viru
Sonda Põhikool 2 Põldlõoke 13. aprill 2010 Ida-Viru
Palupera Põhikool Põldlõoke 14. aprill 2010 Valga
Tallinna Ranniku Gümnaasium Põldlõoke 15. aprill 2010 Harju
Tartu Raatuse Gümnaasium 6a Põldlõoke 18. aprill 2010 Tartu
Fr Tuglase nim Ahja Keskkool Põldlõoke 19. aprill 2010 Põlva
Kärla Põhikool Põldlõoke 20. aprill 2010 Saare
Haljala Gümnaasium 4 Põldlõoke 20. aprill 2010 Lääne-Viru
Pärnu loodusmaja Põldlõoke 24. aprill 2010 Pärnu
Pärnu Loodusmaja 6 Põldlõoke 26. aprill 2010 Pärnu
Saduküla Põhikool Põldlõoke 26. aprill 2010 Jõgeva
Pärnu Vanalinna Põhikool 4b Põldlõoke 30. aprill 2010 Pärnu
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium Põldlõoke 1. mai 2010 Pärnu
Surju Põhikool Põldlõoke 3. mai 2010 Pärnu
Vormsi Lasteaed-Põhikool Põldlõoke 10. mai 2010 Lääne
Tallinna I Internaatkool 2A Põldlõoke 12. mai 2010 Harju
Sonda Põhikool Põldlõoke 14. mai 2010 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 3a Põldlõoke 19. mai 2010 Ida-Viru

Tagasi tulemuste juurde