"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2020" osaleb 5539 õpilast ja 363 rühma.

Liitu projektiga!

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Valgjärve Põhikool 2 Nurmenukk 12. aprill 2010 Põlva
Valgjärve Põhikool Nurmenukk 12. aprill 2010 Põlva
Pärnu Vanalinna Põhikool 4b Nurmenukk 17. aprill 2010 Pärnu
Tilsi Põhikool 7 Nurmenukk 17. aprill 2010 Põlva
Puhja Gümnaasium 3kl Nurmenukk 18. aprill 2010 Tartu
Puurmani Gümnaasium Nurmenukk 18. aprill 2010 Jõgeva
Uuemõisa Algkool Nurmenukk 18. aprill 2010 Lääne
Kääpa Põhikool 2 Nurmenukk 19. aprill 2010 Võru
Valga Gümnaasium Nurmenukk 19. aprill 2010 Valga
Kääpa Põhikool Nurmenukk 19. aprill 2010 Võru
Roosna-Alliku Põhikool 4 Nurmenukk 20. aprill 2010 Järva
Lõpe Põhikool 2 Nurmenukk 20. aprill 2010 Pärnu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 2 Nurmenukk 20. aprill 2010 Lääne
Orissaare Gümnaasium Nurmenukk 20. aprill 2010 Saare
Hargla Kool 2 Nurmenukk 21. aprill 2010 Valga
Vastseliina Gümnaasium Nurmenukk 21. aprill 2010 Võru
Hargla Kool Nurmenukk 21. aprill 2010 Valga
Kildu põhikool Nurmenukk 22. aprill 2010 Viljandi
Põlva Ühisgümnaasium Nurmenukk 22. aprill 2010 Põlva
Kadrina Keskkool 2 Nurmenukk 22. aprill 2010 Lääne-Viru
Raasiku Põhikool Nurmenukk 22. aprill 2010 Harju
Tilsi Põhikool Nurmenukk 22. aprill 2010 Põlva
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 6A Nurmenukk 22. aprill 2010 Viljandi
Unipiha Algkool Nurmenukk 22. aprill 2010 Tartu
Tsirguliina Keskkool Nurmenukk 22. aprill 2010 Valga
Raasiku Põhikool 5 Nurmenukk 22. aprill 2010 Harju
Konguta Kool/lasteaed Nurmenukk 23. aprill 2010 Tartu
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 2 Nurmenukk 24. aprill 2010 Pärnu
Pärnu Ühisgümnaasium Nurmenukk 24. aprill 2010 Pärnu
Kärstna Kool Nurmenukk 24. aprill 2010 Viljandi
Audru Keskkool Nurmenukk 24. aprill 2010 Pärnu
Taebla Gümnaasium Nurmenukk 24. aprill 2010 Lääne
Palupera Põhikool 6 Nurmenukk 25. aprill 2010 Valga
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium Nurmenukk 25. aprill 2010 Jõgeva
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium II Nurmenukk 25. aprill 2010 Jõgeva
Tõrva gümnaasium Nurmenukk 25. aprill 2010 Valga
Tallinna Reaalkool Nurmenukk 25. aprill 2010 Harju
Rapla Ühisgümnaasium Nurmenukk 25. aprill 2010 Rapla
Tali Põhikool Nurmenukk 25. aprill 2010 Pärnu
Suure-Jaani Gümnaasium 2.b Nurmenukk 25. aprill 2010 Viljandi
Kernu Põhikool 2 Nurmenukk 25. aprill 2010 Harju
Oru Põhikool Nurmenukk 26. aprill 2010 Harju
Kõpu Põhikool III Nurmenukk 26. aprill 2010 Viljandi
Sürgavere Põhikool 4 Nurmenukk 26. aprill 2010 Viljandi
Lokuta Lasteaed Nurmenukk 26. aprill 2010 Järva
Kõmsi Lasteaed-Algkool Nurmenukk 26. aprill 2010 Lääne
Osula Põhikool Nurmenukk 26. aprill 2010 Võru
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 5B Nurmenukk 26. aprill 2010 Viljandi
Kohila Gümnaasium Nurmenukk 27. aprill 2010 Rapla
Oru lasteaed Mesimumm Nurmenukk 27. aprill 2010 Harju
Roosna-Alliku Põhikool 2 Nurmenukk 27. aprill 2010 Järva
Risti Põhikool 5-9 Nurmenukk 27. aprill 2010 Harju
Lauka Põhikool Nurmenukk 27. aprill 2010 Hiiu
Saaremaa Ühisgümnaasium Nurmenukk 27. aprill 2010 Saare
Tarvastu Gümnaasium Nurmenukk 27. aprill 2010 Viljandi
Orissaare Gümnaasium 2 Nurmenukk 28. aprill 2010 Saare
Hargla Kool 1 Nurmenukk 28. aprill 2010 Valga
Vastseliina Internaatkool Nurmenukk 28. aprill 2010 Võru
Krabi Põhikool Nurmenukk 28. aprill 2010 Võru
Ruusa Põhikool Nurmenukk 28. aprill 2010 Põlva
Orissaare Gümnaasium 5 Nurmenukk 28. aprill 2010 Saare
Nõo Põhikool Nurmenukk 29. aprill 2010 Tartu
Illuka Põhikool 2 Nurmenukk 29. aprill 2010 Ida-Viru
Kirivere Põhikool Nurmenukk 29. aprill 2010 Viljandi
Tartu Kivilinna Gümnaasium 3.e Nurmenukk 29. aprill 2010 Tartu
Suuremõisa Põhikool 2 Nurmenukk 29. aprill 2010 Hiiu
Valga Põhikool Nurmenukk 29. aprill 2010 Valga
Vatla Põhikool Nurmenukk 29. aprill 2010 Lääne
Krootuse Põhikool Nurmenukk 29. aprill 2010 Põlva
Meremäe-Obinitsa Põhikool Nurmenukk 29. aprill 2010 Võru
Õie Lasteaed Nurmenukk 29. aprill 2010 Harju
Risti Põhikool 1,3 Nurmenukk 30. aprill 2010 Lääne
Suuremõisa Põhikool 1 Nurmenukk 30. aprill 2010 Hiiu
Antsla Gümnaasium 1 Nurmenukk 30. aprill 2010 Võru
Kärdla Ühisgümnaasium Nurmenukk 30. aprill 2010 Hiiu
Tartu Hiie Kool Nurmenukk 30. aprill 2010 Tartu
Ruila Põhikool 3 Nurmenukk 30. aprill 2010 Harju
Rõngu Keskkool Nurmenukk 30. aprill 2010 Tartu
Riidaja Põhikool 5-9 Nurmenukk 30. aprill 2010 Valga
Haljala Gümnaasium 2 Nurmenukk 30. aprill 2010 Lääne-Viru
Haljala Gümnaasium Nurmenukk 30. aprill 2010 Lääne-Viru
Paistu kool 3 Nurmenukk 30. aprill 2010 Viljandi
Häädemeeste Keskkool Nurmenukk 1. mai 2010 Pärnu
Kehtna Põhikool Nurmenukk 1. mai 2010 Rapla
Vara Põhikool 5 Nurmenukk 1. mai 2010 Tartu
Salutaguse Nurmenukk 1. mai 2010 Järva
Tallinna Kristiine Gümnaasium Nurmenukk 1. mai 2010 Harju
Tallinna Muusikakeskkool Nurmenukk 1. mai 2010 Harju
Kärla Põhikool Nurmenukk 1. mai 2010 Saare
Ääsmäe Põhikool 5 Nurmenukk 1. mai 2010 Harju
Paldiski Gümnaasium Nurmenukk 1. mai 2010 Harju
Haanja-Ruusmäe Põhikool Nurmenukk 1. mai 2010 Võru
Rannu Keskkool Nurmenukk 1. mai 2010 Tartu
Elva Gümnaasium 6C Nurmenukk 1. mai 2010 Tartu
Muraste Looduskool Nurmenukk 1. mai 2010 Harju
Gustav Adolfi Gümnaasium 6b Nurmenukk 1. mai 2010 Harju
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium Nurmenukk 1. mai 2010 Pärnu
Vormsi Lasteaed-Põhikool Nurmenukk 2. mai 2010 Lääne
Mikitamäe Kool Nurmenukk 2. mai 2010 Põlva
Tudulinna põhikool Nurmenukk 2. mai 2010 Ida-Viru
Suislepa Lasteaed-Algkool Nurmenukk 2. mai 2010 Viljandi
Suure-Jaani Gümnaasium 2.a Nurmenukk 2. mai 2010 Viljandi
Lihula Gümnaasium Nurmenukk 2. mai 2010 Lääne
Anna Haava nim. Pala Kool Nurmenukk 2. mai 2010 Jõgeva
Muhu Põhikool Nurmenukk 2. mai 2010 Saare
Metsküla Algkool Nurmenukk 3. mai 2010 Lääne
Elva lasteaed Õnneseen Nurmenukk 3. mai 2010 Tartu
Tornimäe Põhikool Nurmenukk 3. mai 2010 Saare
Käina Gümnaasium Nurmenukk 3. mai 2010 Hiiu
Käina Gümnaasium2 Nurmenukk 3. mai 2010 Hiiu
Aruküla lasteaed Rukkilill Nurmenukk 3. mai 2010 Harju
Tori Põhikool Nurmenukk 3. mai 2010 Pärnu
Paikuse Põhikool 2 Nurmenukk 3. mai 2010 Pärnu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 3a Nurmenukk 3. mai 2010 Ida-Viru
Otepää Gümnaasium Nurmenukk 3. mai 2010 Valga
Kadrina Keskkool 3 Nurmenukk 3. mai 2010 Lääne-Viru
Sõmeru Põhikool Nurmenukk 4. mai 2010 Lääne-Viru
Puiga Põhikool Nurmenukk 4. mai 2010 Võru
Maardu Gümnaasium Nurmenukk 4. mai 2010 Harju
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5a Nurmenukk 4. mai 2010 Pärnu
Konguta Kool Nurmenukk 4. mai 2010 Tartu
Paide Ühisgümnaasium Nurmenukk 4. mai 2010 Järva
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Nurmenukk 4. mai 2010 Harju
Konguta Kool 2 Nurmenukk 5. mai 2010 Tartu
Salme Põhikool Nurmenukk 5. mai 2010 Saare
Uulu lasteaed Nurmenukk 5. mai 2010 Pärnu
Kanepi Gümnaasium 3 Nurmenukk 5. mai 2010 Põlva
Rakvere Eragümnaasium 2 Nurmenukk 5. mai 2010 Lääne-Viru
Tartu Veeriku Kool 5b Nurmenukk 5. mai 2010 Tartu
Saduküla Põhikool Nurmenukk 5. mai 2010 Jõgeva
Palupera Põhikool 1 Nurmenukk 6. mai 2010 Valga
Are Põhikool Nurmenukk 6. mai 2010 Pärnu
Tartu Katoliku Kool 2.b Nurmenukk 6. mai 2010 Tartu
Võnnu Lasteaed "Värvuke" Nurmenukk 6. mai 2010 Tartu
Suure - Jaani Gümnaasium Nurmenukk 7. mai 2010 Viljandi
Aakre Lasteaed-Algkool Nurmenukk 7. mai 2010 Valga
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 7b Nurmenukk 7. mai 2010 Ida-Viru
Misso Keskkool Nurmenukk 7. mai 2010 Võru
Audru Keskkool2 Nurmenukk 7. mai 2010 Pärnu
Tallinna Saksa Gümnaasium Nurmenukk 7. mai 2010 Harju
Kiili Gümnaasium Nurmenukk 7. mai 2010 Harju
Palade Põhikool Nurmenukk 7. mai 2010 Hiiu
Pärnu Väike Vabakool Nurmenukk 7. mai 2010 Pärnu
Tartu Loodusmaja Nurmenukk 7. mai 2010 Tartu
Tallinna Reaalkool 2 Nurmenukk 8. mai 2010 Harju
Elva Gümnaasium loodussõprade ring Nurmenukk 8. mai 2010 Tartu
Sonda Põhikool 2 Nurmenukk 8. mai 2010 Ida-Viru
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 8a Nurmenukk 8. mai 2010 Ida-Viru
Albu Põhikool Nurmenukk 9. mai 2010 Järva
Rocca al Mare Kool, Vodja 6-8 Nurmenukk 10. mai 2010 Järva
Viljandi Maagümnaasium2.a Nurmenukk 10. mai 2010 Viljandi
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 2 Nurmenukk 10. mai 2010 Harju
Alavere Põhikool Nurmenukk 10. mai 2010 Harju
Kaelase Kool Nurmenukk 10. mai 2010 Pärnu
Vastseliina Gümnaasium 1 Nurmenukk 10. mai 2010 Võru
Tartu Veeriku Kool 2b Nurmenukk 10. mai 2010 Tartu
Jõhvi Gümnaasium Nurmenukk 10. mai 2010 Ida-Viru
Kuremaa Lasteaed-Algkool Nurmenukk 10. mai 2010 Jõgeva
Tartu Hiie Kool 3 Nurmenukk 10. mai 2010 Tartu
Pärnu Loodusmaja 6 Nurmenukk 10. mai 2010 Pärnu
Loo Keskkool Nurmenukk 10. mai 2010 Harju
Sadala Põhikool Nurmenukk 10. mai 2010 Jõgeva
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium Nurmenukk 11. mai 2010 Ida-Viru
Rakvere Linna Algkool Nurmenukk 11. mai 2010 Lääne-Viru
Kilingi-Nõmme Gümnaasium Nurmenukk 11. mai 2010 Pärnu
Tääksi Pk Nurmenukk 12. mai 2010 Viljandi
Väike-Maarja Gümnaasium Nurmenukk 12. mai 2010 Lääne-Viru
C. R. Jakobsoni nim. Torma Põhikool 2 Nurmenukk 12. mai 2010 Jõgeva
Vara Põhikool Nurmenukk 12. mai 2010 Tartu
Kuusalu Keskkool Nurmenukk 12. mai 2010 Harju
Rakvere reaalgümnaasium 2 Nurmenukk 12. mai 2010 Lääne-Viru
Sonda Põhikool Nurmenukk 13. mai 2010 Ida-Viru
Vambola Lasteaed Nurmenukk 13. mai 2010 Viljandi
Väike-Maarja Gümnaasium 2 Nurmenukk 13. mai 2010 Lääne-Viru
Tudu Põhikool Nurmenukk 13. mai 2010 Lääne-Viru
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 1a Nurmenukk 13. mai 2010 Viljandi
Rakvere Gümnaasium Nurmenukk 13. mai 2010 Lääne-Viru
Vaida Põhikool Nurmenukk 13. mai 2010 Harju
Ferdinand von Wrangelli nim. Roela Põhikool Nurmenukk 13. mai 2010 Lääne-Viru
Jäneda Kool Nurmenukk 14. mai 2010 Lääne-Viru
Fr Tuglase nim Ahja Keskkool Nurmenukk 14. mai 2010 Põlva
Tallinna I Internaatkool 2A Nurmenukk 14. mai 2010 Harju
Peetri Põhikool Nurmenukk 14. mai 2010 Järva
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5 Nurmenukk 15. mai 2010 Ida-Viru
Pärnu Loodusmaja 5 Nurmenukk 15. mai 2010 Pärnu
Tallinna Kristiine Gümnaasium 2 Nurmenukk 16. mai 2010 Harju
Sonda Põhikool 3 Nurmenukk 17. mai 2010 Ida-Viru
Haljala Gümnaasium 4 Nurmenukk 17. mai 2010 Lääne-Viru
Sürgavare Põhikool 2 Nurmenukk 21. mai 2010 Viljandi
Pärnjõe Põhikool Nurmenukk 25. mai 2010 Pärnu

Tagasi tulemuste juurde