"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2020" osaleb 5605 õpilast ja 360 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Kildu põhikool Lapsuliblikas 24. märts 2010 Viljandi
Imavere Põhikool Lapsuliblikas 25. märts 2010 Järva
Risti Põhikool 5-9 Lapsuliblikas 26. märts 2010 Harju
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 6B Lapsuliblikas 27. märts 2010 Viljandi
Suure-Jaani Gümnaasium 4 Lapsuliblikas 27. märts 2010 Viljandi
Tartu Hiie Kool Lapsuliblikas 27. märts 2010 Tartu
Surju Põhikool Lapsuliblikas 27. märts 2010 Pärnu
Elva Gümnaasium 1c Lapsuliblikas 27. märts 2010 Tartu
Palupera Põhikool 6 Lapsuliblikas 27. märts 2010 Valga
Nõo Põhikool Lapsuliblikas 28. märts 2010 Tartu
Koonga Põhikool 8 Lapsuliblikas 28. märts 2010 Pärnu
Tabivere Gümnaasium Lapsuliblikas 28. märts 2010 Jõgeva
Oru Põhikool Lapsuliblikas 29. märts 2010 Harju
Elva Gümnaasium loodussõprade ring Lapsuliblikas 29. märts 2010 Tartu
Mustjala Lasteaed-Põhikool Lapsuliblikas 29. märts 2010 Saare
Vastseliina Gümnaasium Lapsuliblikas 29. märts 2010 Võru
Põlva Ühisgümnaasium Lapsuliblikas 29. märts 2010 Põlva
Orissaare Gümnaasium Lapsuliblikas 30. märts 2010 Saare
Võnnu Lasteaed "Värvuke" Lapsuliblikas 30. märts 2010 Tartu
Kõpu Põhikool II Lapsuliblikas 30. märts 2010 Viljandi
Elva Gümnaasium 6C Lapsuliblikas 30. märts 2010 Tartu
Osula Põhikool Lapsuliblikas 30. märts 2010 Võru
Orissaare Gümnaasium 3 Lapsuliblikas 30. märts 2010 Saare
Pärnu Loodusmaja 5 Lapsuliblikas 30. märts 2010 Pärnu
Tartu Descartes'i Lütseum 2 Lapsuliblikas 30. märts 2010 Tartu
Kääpa Põhikool 3 Lapsuliblikas 31. märts 2010 Võru
Vastseliina Gümnaasium 4 Lapsuliblikas 31. märts 2010 Võru
Pärnu Loodusmaja 6 Lapsuliblikas 31. märts 2010 Pärnu
Nõo Põhikool 2.b Lapsuliblikas 31. märts 2010 Tartu
Tilsi Põhikool 7 Lapsuliblikas 31. märts 2010 Põlva
Pärnu Vanalinna Põhikool 4b Lapsuliblikas 31. märts 2010 Pärnu
Unipiha Algkool Lapsuliblikas 31. märts 2010 Tartu
Puiga Põhikool Lapsuliblikas 31. märts 2010 Võru
Krootuse Põhikool Lapsuliblikas 31. märts 2010 Põlva
Valgjärve Põhikool Lapsuliblikas 1. aprill 2010 Põlva
Luunja Lasteaed Midrimaa Lapsuliblikas 1. aprill 2010 Tartu
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium Lapsuliblikas 1. aprill 2010 Jõgeva
Tartu Katoliku Kool Lapsuliblikas 1. aprill 2010 Tartu
Kernu Põhikool 2 Lapsuliblikas 1. aprill 2010 Harju
Vastseliina Gümnaasium 1 Lapsuliblikas 1. aprill 2010 Võru
Tartu Raatuse gümnaasium 7 Lapsuliblikas 1. aprill 2010 Tartu
Sürgavere Põhikool 4 Lapsuliblikas 1. aprill 2010 Viljandi
Aakre Lasteaed-Algkool Lapsuliblikas 1. aprill 2010 Valga
Fr Tuglase nim Ahja Keskkool 6.kl Lapsuliblikas 1. aprill 2010 Põlva
Antsla Gümnaasium 1 Lapsuliblikas 1. aprill 2010 Võru
Gustav Adolfi Gümnaasium 6b Lapsuliblikas 1. aprill 2010 Harju
Tääksi Pk Lapsuliblikas 1. aprill 2010 Viljandi
Pärnu loodusmaja Lapsuliblikas 1. aprill 2010 Pärnu
Antsla Gümnaasium Lapsuliblikas 1. aprill 2010 Võru
Tartu Katoliku Kool 2.b Lapsuliblikas 1. aprill 2010 Tartu
Hargla Kool 1 Lapsuliblikas 1. aprill 2010 Valga
Hargla Kool 5 Lapsuliblikas 1. aprill 2010 Valga
Kuuste kool Lapsuliblikas 1. aprill 2010 Tartu
Hargla Kool Lapsuliblikas 1. aprill 2010 Valga
Elva Gümnaasium 3a Lapsuliblikas 1. aprill 2010 Tartu
Tsirguliina Keskkool Lapsuliblikas 1. aprill 2010 Valga
Valgjärve Põhikool 2 Lapsuliblikas 1. aprill 2010 Põlva
Viljandi Maagümnaasium2.a Lapsuliblikas 1. aprill 2010 Viljandi
Pärnjõe Põhikool Lapsuliblikas 1. aprill 2010 Pärnu
Värska Gümnaasium 1 Lapsuliblikas 1. aprill 2010 Põlva
Helme Sanatoorne Internaatkool Lapsuliblikas 1. aprill 2010 Valga
Rõngu Keskkool Lapsuliblikas 1. aprill 2010 Tartu
Tali Põhikool Lapsuliblikas 1. aprill 2010 Pärnu
Valga Gümnaasium Lapsuliblikas 1. aprill 2010 Valga
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 6A Lapsuliblikas 1. aprill 2010 Viljandi
Puhja Gümnaasium 3kl Lapsuliblikas 1. aprill 2010 Tartu
Anna Haava nim. Pala Kool Lapsuliblikas 2. aprill 2010 Jõgeva
Elva Gümnaasium 5C Lapsuliblikas 2. aprill 2010 Tartu
Raasiku Põhikool 5 Lapsuliblikas 2. aprill 2010 Harju
Anna Haava nim. Pala Kool 2 Lapsuliblikas 2. aprill 2010 Jõgeva
Kanepi Gümnaasium 2 Lapsuliblikas 2. aprill 2010 Põlva
Tallinna Reaalkool Lapsuliblikas 2. aprill 2010 Harju
Uuemõisa Algkool6 Lapsuliblikas 3. aprill 2010 Lääne
Paistu kool 3 Lapsuliblikas 3. aprill 2010 Viljandi
Taebla Gümnaasium Lapsuliblikas 3. aprill 2010 Lääne
Paldiski Gümnaasium Lapsuliblikas 3. aprill 2010 Harju
Põltsamaa Ühisgümnaasium Lapsuliblikas 3. aprill 2010 Jõgeva
Palupera Põhikool Lapsuliblikas 3. aprill 2010 Valga
Paikuse Lasteaed Mesimumm Lapsuliblikas 3. aprill 2010 Pärnu
Konguta Kool/lasteaed Lapsuliblikas 4. aprill 2010 Tartu
Vara Põhikool 5 Lapsuliblikas 4. aprill 2010 Tartu
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 3 Lapsuliblikas 4. aprill 2010 Pärnu
Viljandi Maagümnaasium 7b Lapsuliblikas 4. aprill 2010 Viljandi
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 6C Lapsuliblikas 4. aprill 2010 Viljandi
Viljandi Valuoja Põhikool Lapsuliblikas 4. aprill 2010 Viljandi
Suure-Jaani Gümnaasium 2.b Lapsuliblikas 5. aprill 2010 Viljandi
Juhan Liivi nim.Alatskivi Keskkool Lapsuliblikas 5. aprill 2010 Tartu
Suure-Jaani Gümnaasium 2.a Lapsuliblikas 5. aprill 2010 Viljandi
Vara Põhikool Lapsuliblikas 5. aprill 2010 Tartu
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 1a Lapsuliblikas 5. aprill 2010 Viljandi
Suislepa Lasteaed-Algkool Lapsuliblikas 5. aprill 2010 Viljandi
Uulu lasteaed Lapsuliblikas 5. aprill 2010 Pärnu
Kärstna Kool Lapsuliblikas 5. aprill 2010 Viljandi
Vastse-Kuuste Kool 5 Lapsuliblikas 5. aprill 2010 Põlva
Rakvere Eragümnaasium Lapsuliblikas 5. aprill 2010 Lääne-Viru
Vatla Põhikool Lapsuliblikas 5. aprill 2010 Lääne
Aegviidu Põhikool Lapsuliblikas 5. aprill 2010 Harju
Tilsi Põhikool Lapsuliblikas 5. aprill 2010 Põlva
Kääpa Põhikool Lapsuliblikas 5. aprill 2010 Võru
Rocca al Mare Kool, Vodja 6-8 Lapsuliblikas 5. aprill 2010 Järva
Tori Põhikool Lapsuliblikas 5. aprill 2010 Pärnu
Illuka Põhikool 2 Lapsuliblikas 5. aprill 2010 Ida-Viru
Otepää Gümnaasium Lapsuliblikas 5. aprill 2010 Valga
Tarvastu Gümnaasium Lapsuliblikas 5. aprill 2010 Viljandi
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 5B Lapsuliblikas 5. aprill 2010 Viljandi
Tartu Kunstigümnaasium 1 Lapsuliblikas 5. aprill 2010 Tartu
Vaida Põhikool Lapsuliblikas 5. aprill 2010 Harju
Kohila Gümnaasium Lapsuliblikas 5. aprill 2010 Rapla
Audru Keskkool2 Lapsuliblikas 5. aprill 2010 Pärnu
Kuusalu Keskkool 4kl Lapsuliblikas 5. aprill 2010 Harju
Elva Gümnaasium 3B Lapsuliblikas 5. aprill 2010 Tartu
Tartu Katoliku Kool 2.a Lapsuliblikas 5. aprill 2010 Tartu
Tartu Raatuse Gümnaasium 6a Lapsuliblikas 5. aprill 2010 Tartu
Kääpa Põhikool 2 Lapsuliblikas 5. aprill 2010 Võru
Kose Gümnaasium Lapsuliblikas 5. aprill 2010 Harju
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5a Lapsuliblikas 5. aprill 2010 Pärnu
Kuremaa Lasteaed- Algkool 1 Lapsuliblikas 5. aprill 2010 Jõgeva
Pärnu Loodusmaja 3 Lapsuliblikas 5. aprill 2010 Pärnu
Melliste Algkool-Lasteaed Lapsuliblikas 6. aprill 2010 Tartu
Värska Gümnaasium 3 Lapsuliblikas 6. aprill 2010 Põlva
Paistu Kool Lapsuliblikas 6. aprill 2010 Viljandi
Ääsmäe Põhikool 6 Lapsuliblikas 6. aprill 2010 Harju
Viljandi maagümnaasium 3c Lapsuliblikas 6. aprill 2010 Viljandi
Häädemeeste Keskkool Lapsuliblikas 6. aprill 2010 Pärnu
Paistu Kool 2 Lapsuliblikas 6. aprill 2010 Viljandi
Lauka Põhikool Lapsuliblikas 7. aprill 2010 Hiiu
Orissaare Gümnaasium 2 Lapsuliblikas 7. aprill 2010 Saare
Ruusa Põhikool Lapsuliblikas 7. aprill 2010 Põlva
Tudu Põhikool Lapsuliblikas 8. aprill 2010 Lääne-Viru
Kehtna Põhikool Lapsuliblikas 8. aprill 2010 Rapla
Hargla Kool 2 Lapsuliblikas 8. aprill 2010 Valga
Käina Gümnaasium2 Lapsuliblikas 8. aprill 2010 Hiiu
Krabi Põhikool 6 Lapsuliblikas 8. aprill 2010 Võru
Muhu Põhikool Lapsuliblikas 8. aprill 2010 Saare
Alatskivi Keskkool Lapsuliblikas 8. aprill 2010 Tartu
Elva Gümnaasium 5A Lapsuliblikas 8. aprill 2010 Tartu
Pärnu Koidula Gümnaasium1 Lapsuliblikas 8. aprill 2010 Pärnu
Tartu Erakool Lapsuliblikas 9. aprill 2010 Tartu
Torma lasteaed Linnutaja Lapsuliblikas 9. aprill 2010 Jõgeva
Koonga Põhikool 3 Lapsuliblikas 9. aprill 2010 Pärnu
Kuremaa Lasteaed-Algkool Lapsuliblikas 9. aprill 2010 Jõgeva
Tudulinna põhikool Lapsuliblikas 9. aprill 2010 Ida-Viru
Tartu Katoliku Kool 1 Lapsuliblikas 9. aprill 2010 Tartu
Suuremõisa Põhikool 2 Lapsuliblikas 9. aprill 2010 Hiiu
Puurmani Gümnaasium Lapsuliblikas 9. aprill 2010 Jõgeva
Suuremõisa Põhikool 1 Lapsuliblikas 9. aprill 2010 Hiiu
Rannu Keskkool Lapsuliblikas 9. aprill 2010 Tartu
Virtsu Põhikool Lapsuliblikas 9. aprill 2010 Lääne
Tallinna Reaalkool 2 Lapsuliblikas 9. aprill 2010 Harju
Sõmerpalu Põhikool Lapsuliblikas 9. aprill 2010 Võru
Salme Põhikool Lapsuliblikas 9. aprill 2010 Saare
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium II Lapsuliblikas 9. aprill 2010 Jõgeva
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 7b Lapsuliblikas 9. aprill 2010 Viljandi
Rakvere Gümnaasium Lapsuliblikas 10. aprill 2010 Lääne-Viru
Rapla Ühisgümnaasium Lapsuliblikas 10. aprill 2010 Rapla
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5 Lapsuliblikas 10. aprill 2010 Ida-Viru
Tartu Veeriku Kool 5b Lapsuliblikas 10. aprill 2010 Tartu
Ääsmäe Põhikool 5 Lapsuliblikas 10. aprill 2010 Harju
Sonda Põhikool 3 Lapsuliblikas 10. aprill 2010 Ida-Viru
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium Lapsuliblikas 10. aprill 2010 Pärnu
Roosna-Alliku Põhikool 4 Lapsuliblikas 10. aprill 2010 Järva
Riidaja Põhikool 5-9 Lapsuliblikas 10. aprill 2010 Valga
Paide Ühisgümnaasium Lapsuliblikas 10. aprill 2010 Järva
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool Lapsuliblikas 10. aprill 2010 Pärnu
Kadrina Keskkool 2 Lapsuliblikas 10. aprill 2010 Lääne-Viru
Kirivere Põhikool Lapsuliblikas 10. aprill 2010 Viljandi
Tartu Kivilinna Gümnaasium 3.e Lapsuliblikas 10. aprill 2010 Tartu
Tallinna Muusikakeskkool Lapsuliblikas 10. aprill 2010 Harju
Kernu Põhikool Lapsuliblikas 10. aprill 2010 Harju
Paikuse Põhikool 2 Lapsuliblikas 10. aprill 2010 Pärnu
Misso Keskkool Lapsuliblikas 10. aprill 2010 Võru
Saaremaa Ühisgümnaasium 2 Lapsuliblikas 10. aprill 2010 Saare
Sürgavare Põhikool 2 Lapsuliblikas 10. aprill 2010 Viljandi
Ferdinand von Wrangelli nim. Roela Põhikool Lapsuliblikas 10. aprill 2010 Lääne-Viru
Pärnu Väike Vabakool 4 Lapsuliblikas 10. aprill 2010 Pärnu
Risti Põhikool 1,3 Lapsuliblikas 10. aprill 2010 Lääne
Eidapere Kool Lapsuliblikas 10. aprill 2010 Rapla
Haljala Gümnaasium 2 Lapsuliblikas 10. aprill 2010 Lääne-Viru
Tartu Kivilinna Gümnaasium 1.a Lapsuliblikas 10. aprill 2010 Tartu
Aruküla lasteaed Rukkilill Lapsuliblikas 10. aprill 2010 Harju
Kanepi Gümnaasium 3 Lapsuliblikas 10. aprill 2010 Põlva
Roosna-Alliku Põhikool 6 Lapsuliblikas 10. aprill 2010 Järva
Mikitamäe Kool Lapsuliblikas 10. aprill 2010 Põlva
Lokuta Lasteaed Lapsuliblikas 10. aprill 2010 Järva
Väike-Maarja Gümnaasium 2 Lapsuliblikas 10. aprill 2010 Lääne-Viru
Kiili Gümnaasium Lapsuliblikas 10. aprill 2010 Harju
Nõo Põhikool 2 Lapsuliblikas 10. aprill 2010 Tartu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 7b Lapsuliblikas 10. aprill 2010 Ida-Viru
Metsapoole Põhikool Lapsuliblikas 10. aprill 2010 Pärnu
Lõpe Põhikool Lapsuliblikas 10. aprill 2010 Pärnu
Salutaguse Lapsuliblikas 10. aprill 2010 Järva
Savikoja Lapsuliblikas 10. aprill 2010 Tartu
Kuuste Kool 1 Lapsuliblikas 10. aprill 2010 Tartu
Uuemõisa Algkool Lapsuliblikas 10. aprill 2010 Lääne
Vormsi Lasteaed-Põhikool Lapsuliblikas 11. aprill 2010 Lääne
Vastse-Kuuste Kool 6 Lapsuliblikas 11. aprill 2010 Põlva
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Lapsuliblikas 11. aprill 2010 Harju
Kuressaare Gümnaasium 4b Lapsuliblikas 11. aprill 2010 Saare
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium Lapsuliblikas 11. aprill 2010 Ida-Viru
Are Põhikool Lapsuliblikas 11. aprill 2010 Pärnu
Orissaare Gümnaasium 4 Lapsuliblikas 11. aprill 2010 Saare
Koigi Lasteaed "Kalevipoeg" Lapsuliblikas 11. aprill 2010 Järva
Tallinna Lilleküla Gümnaasium Lapsuliblikas 11. aprill 2010 Harju
Tallinna Kristiine Gümnaasium 2 Lapsuliblikas 11. aprill 2010 Harju
Roosna-Alliku Põhikool 3 Lapsuliblikas 11. aprill 2010 Järva
Viimsi Kool 4c Lapsuliblikas 11. aprill 2010 Harju
Rakke Gümnaasium Lapsuliblikas 11. aprill 2010 Lääne-Viru
C. R. Jakobsoni nim. Torma Põhikool 2 Lapsuliblikas 11. aprill 2010 Jõgeva
Paide Gümnaasium Lapsuliblikas 11. aprill 2010 Järva
Muraste Looduskool Lapsuliblikas 11. aprill 2010 Harju
Kõmsi Lasteaed-Algkool 2 Lapsuliblikas 11. aprill 2010 Lääne
Sonda Põhikool 2 Lapsuliblikas 11. aprill 2010 Ida-Viru
C. R. Jakobsoni nim. Torma Põhikool 1 Lapsuliblikas 11. aprill 2010 Jõgeva
Kanepi Gümnaasium 6 Lapsuliblikas 11. aprill 2010 Põlva
Pärnu Rääma Põhikool Lapsuliblikas 11. aprill 2010 Pärnu
Roosna-Alliku Põhikool 2 Lapsuliblikas 11. aprill 2010 Järva
Albu Põhikool Lapsuliblikas 11. aprill 2010 Järva
Sonda Põhikool Lapsuliblikas 11. aprill 2010 Ida-Viru
Õie Lasteaed Lapsuliblikas 11. aprill 2010 Harju
Kanepi Gümnaasium Lapsuliblikas 11. aprill 2010 Põlva
Tahkuranna Lasteaed-Algkool Lapsuliblikas 11. aprill 2010 Pärnu
Tartu Veeriku Kool 2b Lapsuliblikas 11. aprill 2010 Tartu
Illuka Põhikool Lapsuliblikas 11. aprill 2010 Ida-Viru
Ääsmäe Põhikool 3 Lapsuliblikas 11. aprill 2010 Harju
Haljala Gümnaasium Lapsuliblikas 11. aprill 2010 Lääne-Viru
Jäneda Kool Lapsuliblikas 11. aprill 2010 Lääne-Viru
Fr Tuglase nim Ahja Keskkool Lapsuliblikas 11. aprill 2010 Põlva
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 8a Lapsuliblikas 11. aprill 2010 Ida-Viru
Kõmsi Lasteaed-Algkool Lapsuliblikas 12. aprill 2010 Lääne
Metsküla Algkool Lapsuliblikas 12. aprill 2010 Lääne
Haanja-Ruusmäe Põhikool Lapsuliblikas 12. aprill 2010 Võru
Kõpu Põhikool III Lapsuliblikas 12. aprill 2010 Viljandi
Tartu Kroonuaia Kool Lapsuliblikas 12. aprill 2010 Tartu
Ahula Lasteaed-Algkool Lapsuliblikas 12. aprill 2010 Järva
Pärnu Loodusmaja 2 Lapsuliblikas 12. aprill 2010 Pärnu
Loo Keskkool Lapsuliblikas 12. aprill 2010 Harju
Tõrva gümnaasium Lapsuliblikas 12. aprill 2010 Valga
Tallinna I Internaatkool Lapsuliblikas 12. aprill 2010 Harju
Emmaste Põhikool Lapsuliblikas 12. aprill 2010 Hiiu
Kärdla Ühisgümnaasium Lapsuliblikas 12. aprill 2010 Hiiu
Kärla Põhikool Lapsuliblikas 12. aprill 2010 Saare
Alavere Põhikool Lapsuliblikas 12. aprill 2010 Harju
Lihula Gümnaasium Lapsuliblikas 12. aprill 2010 Lääne
Haljala Gümnaasium 3 Lapsuliblikas 13. aprill 2010 Lääne-Viru
Rakvere Linna Algkool Lapsuliblikas 13. aprill 2010 Lääne-Viru
Sadala Põhikool Lapsuliblikas 13. aprill 2010 Jõgeva
Viimsi Kool 6c Lapsuliblikas 13. aprill 2010 Harju
Narva Eesti Gümnaasium Lapsuliblikas 13. aprill 2010 Ida-Viru
Kuusalu Keskkool Lapsuliblikas 14. aprill 2010 Harju
Pärnu Ühisgümnaasium Lapsuliblikas 14. aprill 2010 Pärnu
Vasta Kool Lapsuliblikas 14. aprill 2010 Lääne-Viru
Vastseliina Internaatkool Lapsuliblikas 14. aprill 2010 Võru
Krabi Põhikool Lapsuliblikas 14. aprill 2010 Võru
Palupera Põhikool 1 Lapsuliblikas 15. aprill 2010 Valga
Sõmeru Põhikool Lapsuliblikas 15. aprill 2010 Lääne-Viru
Oru lasteaed Mesimumm Lapsuliblikas 15. aprill 2010 Harju
Rocca al Mare Kool, Vodja 4 Lapsuliblikas 16. aprill 2010 Järva
Tallinna Saksa Gümnaasium Lapsuliblikas 16. aprill 2010 Harju
Palade Põhikool Lapsuliblikas 17. aprill 2010 Hiiu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 8b Lapsuliblikas 17. aprill 2010 Ida-Viru
Kadrina Keskkool 3 Lapsuliblikas 17. aprill 2010 Lääne-Viru
Valga Jaanikese Kool Lapsuliblikas 18. aprill 2010 Valga
Orissaare Gümnaasium 5 Lapsuliblikas 19. aprill 2010 Saare
Rakvere reaalgümnaasium 2 Lapsuliblikas 19. aprill 2010 Lääne-Viru
Haljala Gümnaasium 4 Lapsuliblikas 19. aprill 2010 Lääne-Viru
Tartu Hiie Kool 3 Lapsuliblikas 20. aprill 2010 Tartu
Tallinna I Internaatkool 9 Lapsuliblikas 20. aprill 2010 Harju
Konguta Kool 2 Lapsuliblikas 21. aprill 2010 Tartu
Vambola Lasteaed 1 Lapsuliblikas 22. aprill 2010 Viljandi
Gustav Adolfi Gümnaasium 2b Lapsuliblikas 24. aprill 2010 Harju
Maardu Gümnaasium Lapsuliblikas 25. aprill 2010 Harju
Tallinna Kristiine Gümnaasium Lapsuliblikas 25. aprill 2010 Harju
Rakvere Eragümnaasium 2 Lapsuliblikas 25. aprill 2010 Lääne-Viru
Saduküla Põhikool Lapsuliblikas 25. aprill 2010 Jõgeva
Koonga Põhikool Lapsuliblikas 25. aprill 2010 Pärnu
Tartu Kunstigümnaasium 2 Lapsuliblikas 28. aprill 2010 Tartu
Tornimäe Põhikool Lapsuliblikas 28. aprill 2010 Saare
Illuka Põhikool 5 Lapsuliblikas 7. mai 2010 Ida-Viru
Meremäe-Obinitsa Põhikool Lapsuliblikas 10. mai 2010 Võru
Tallinna I Internaatkool 2A Lapsuliblikas 12. mai 2010 Harju
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 3a Lapsuliblikas 19. mai 2010 Ida-Viru
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 2 Lapsuliblikas 23. mai 2010 Harju

Tagasi tulemuste juurde