"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2020" osaleb 5539 õpilast ja 363 rühma.

Liitu projektiga!

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Pärnu Loodusmaja 3 Ülane 11. aprill 2010 Pärnu
Illuka Põhikool 5 Ülane 11. aprill 2010 Ida-Viru
Kääpa Põhikool Ülane 11. aprill 2010 Võru
Tali Põhikool Ülane 11. aprill 2010 Pärnu
Kildu põhikool Ülane 12. aprill 2010 Viljandi
Saduküla Põhikool Ülane 12. aprill 2010 Jõgeva
Krootuse Põhikool Ülane 13. aprill 2010 Põlva
Pärnu Vanalinna Põhikool 4b Ülane 13. aprill 2010 Pärnu
Konguta Kool/lasteaed Ülane 13. aprill 2010 Tartu
Kadrina Keskkool 2 Ülane 14. aprill 2010 Lääne-Viru
Põlva Keskkool 5b Ülane 14. aprill 2010 Põlva
Kuuste Kool 1 Ülane 14. aprill 2010 Tartu
Kuuste kool Ülane 14. aprill 2010 Tartu
Saaremaa Ühisgümnaasium 2 Ülane 15. aprill 2010 Saare
Valgjärve Põhikool 2 Ülane 15. aprill 2010 Põlva
Puhja Gümnaasium 3kl Ülane 15. aprill 2010 Tartu
Risti Põhikool 1,3 Ülane 15. aprill 2010 Lääne
Tallinna Reaalkool 2 Ülane 15. aprill 2010 Harju
Vara Põhikool 5 Ülane 15. aprill 2010 Tartu
Tarvastu Gümnaasium Ülane 15. aprill 2010 Viljandi
Vara Põhikool Ülane 15. aprill 2010 Tartu
Tsirguliina Keskkool Ülane 15. aprill 2010 Valga
Suislepa Lasteaed-Algkool Ülane 15. aprill 2010 Viljandi
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium Ülane 15. aprill 2010 Pärnu
Kõpu Põhikool III Ülane 16. aprill 2010 Viljandi
Aakre Lasteaed-Algkool Ülane 16. aprill 2010 Valga
Valgjärve Põhikool Ülane 16. aprill 2010 Põlva
Unipiha Algkool Ülane 16. aprill 2010 Tartu
Risti Põhikool 5-9 Ülane 16. aprill 2010 Harju
Nõo Põhikool 2 Ülane 16. aprill 2010 Tartu
Paistu kool 3 Ülane 16. aprill 2010 Viljandi
Kirivere Põhikool Ülane 16. aprill 2010 Viljandi
Orissaare Gümnaasium 3 Ülane 17. aprill 2010 Saare
Audru Keskkool Ülane 17. aprill 2010 Pärnu
Luunja Lasteaed Midrimaa Ülane 17. aprill 2010 Tartu
Muhu Põhikool Ülane 17. aprill 2010 Saare
Ruila Põhikool 3 Ülane 17. aprill 2010 Harju
Alatskivi Keskkool Ülane 17. aprill 2010 Tartu
Häädemeeste Keskkool Ülane 17. aprill 2010 Pärnu
Elva Gümnaasium loodussõprade ring Ülane 17. aprill 2010 Tartu
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 5B Ülane 17. aprill 2010 Viljandi
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 3 Ülane 17. aprill 2010 Pärnu
Metsapoole Põhikool Ülane 17. aprill 2010 Pärnu
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 6A Ülane 17. aprill 2010 Viljandi
Tartu Raatuse Gümnaasium 6a Ülane 17. aprill 2010 Tartu
Kõpu Põhikool II Ülane 17. aprill 2010 Viljandi
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5a Ülane 17. aprill 2010 Pärnu
Hargla Kool Ülane 18. aprill 2010 Valga
Konguta Kool Ülane 18. aprill 2010 Tartu
Tartu Kivilinna Gümnaasium 3.e Ülane 18. aprill 2010 Tartu
Kärstna Kool Ülane 18. aprill 2010 Viljandi
Konguta Kool 2 Ülane 18. aprill 2010 Tartu
Riidaja Põhikool 5-9 Ülane 18. aprill 2010 Valga
Osula Põhikool Ülane 18. aprill 2010 Võru
Antsla Gümnaasium 1 Ülane 18. aprill 2010 Võru
Anna Haava nim. Pala Kool Ülane 18. aprill 2010 Jõgeva
Uuemõisa Algkool Ülane 18. aprill 2010 Lääne
Õie Lasteaed Ülane 18. aprill 2010 Harju
Orissaare Gümnaasium 2 Ülane 18. aprill 2010 Saare
Tartu Katoliku Kool 2.b Ülane 18. aprill 2010 Tartu
Elva Gümnaasium 5A Ülane 18. aprill 2010 Tartu
Valga Gümnaasium Ülane 18. aprill 2010 Valga
Tallinna I Internaatkool 9 Ülane 18. aprill 2010 Harju
Tartu Katoliku Kool 1 Ülane 18. aprill 2010 Tartu
Fr Tuglase nim Ahja Keskkool Ülane 19. aprill 2010 Põlva
Kadrina Keskkool 3 Ülane 19. aprill 2010 Lääne-Viru
Tudulinna põhikool Ülane 19. aprill 2010 Ida-Viru
Hargla Kool 5 Ülane 19. aprill 2010 Valga
Viljandi Valuoja Põhikool Ülane 19. aprill 2010 Viljandi
Suure-Jaani Gümnaasium 2.a Ülane 19. aprill 2010 Viljandi
Nõo Põhikool Ülane 19. aprill 2010 Tartu
Koonga Põhikool Ülane 19. aprill 2010 Pärnu
Palupera Põhikool 6 Ülane 19. aprill 2010 Valga
Audru Keskkool2 Ülane 19. aprill 2010 Pärnu
Elva Gümnaasium 1c Ülane 19. aprill 2010 Tartu
Kärdla Ühisgümnaasium Ülane 19. aprill 2010 Hiiu
Otepää Gümnaasium Ülane 19. aprill 2010 Valga
Kõmsi Lasteaed-Algkool Ülane 19. aprill 2010 Lääne
Värska Gümnaasium 1 Ülane 19. aprill 2010 Põlva
Illuka Põhikool Ülane 19. aprill 2010 Ida-Viru
Ferdinand von Wrangelli nim. Roela Põhikool Ülane 19. aprill 2010 Lääne-Viru
Kõmsi Lasteaed-Algkool 2 Ülane 19. aprill 2010 Lääne
Savikoja Ülane 19. aprill 2010 Tartu
Kanepi Gümnaasium 3 Ülane 19. aprill 2010 Põlva
Tartu Hiie Kool Ülane 19. aprill 2010 Tartu
Kanepi Gümnaasium 2 Ülane 19. aprill 2010 Põlva
Tornimäe Põhikool Ülane 19. aprill 2010 Saare
Sürgavere Põhikool 4 Ülane 20. aprill 2010 Viljandi
Vambola Lasteaed Ülane 20. aprill 2010 Viljandi
Vastse-Kuuste Kool 5 Ülane 20. aprill 2010 Põlva
Sonda Põhikool 2 Ülane 20. aprill 2010 Ida-Viru
Lokuta Lasteaed Ülane 20. aprill 2010 Järva
Haljala Gümnaasium 4 Ülane 20. aprill 2010 Lääne-Viru
Rocca al Mare Kool, Vodja 4 Ülane 20. aprill 2010 Järva
Tartu Loodusmaja Ülane 20. aprill 2010 Tartu
Helme Sanatoorne Internaatkool Ülane 20. aprill 2010 Valga
Kääpa Põhikool 2 Ülane 20. aprill 2010 Võru
Puiga Põhikool Ülane 20. aprill 2010 Võru
Kilingi-Nõmme Gümnaasium Ülane 20. aprill 2010 Pärnu
Haljala Gümnaasium Ülane 20. aprill 2010 Lääne-Viru
Salutaguse Ülane 20. aprill 2010 Järva
Tääksi Pk Ülane 20. aprill 2010 Viljandi
Tilsi Põhikool Ülane 21. aprill 2010 Põlva
Rõngu Keskkool Ülane 21. aprill 2010 Tartu
Tõrva gümnaasium Ülane 21. aprill 2010 Valga
Kiviõli 1.Keskkool 2 Ülane 21. aprill 2010 Ida-Viru
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium Ülane 21. aprill 2010 Jõgeva
Sonda Põhikool Ülane 21. aprill 2010 Ida-Viru
Vastseliina Gümnaasium Ülane 21. aprill 2010 Võru
Põltsamaa Ühisgümnaasium Ülane 21. aprill 2010 Jõgeva
Võnnu Lasteaed "Värvuke" Ülane 21. aprill 2010 Tartu
Kehtna Põhikool Ülane 21. aprill 2010 Rapla
Värska Gümnaasium 3 Ülane 21. aprill 2010 Põlva
Raasiku Põhikool 5 Ülane 21. aprill 2010 Harju
Misso Keskkool Ülane 21. aprill 2010 Võru
Elva Gümnaasium 6C Ülane 21. aprill 2010 Tartu
Haanja-Ruusmäe Põhikool Ülane 21. aprill 2010 Võru
Tilsi Põhikool 7 Ülane 21. aprill 2010 Põlva
Pärnu Loodusmaja 4 Ülane 21. aprill 2010 Pärnu
Orissaare Gümnaasium Ülane 22. aprill 2010 Saare
Anna Haava nim. Pala Kool 2 Ülane 22. aprill 2010 Jõgeva
Tudu Põhikool Ülane 22. aprill 2010 Lääne-Viru
Oru Kool Ülane 22. aprill 2010 Lääne
Tartu Veeriku Kool 2b Ülane 22. aprill 2010 Tartu
Tori Põhikool Ülane 22. aprill 2010 Pärnu
Väike-Maarja Gümnaasium Ülane 22. aprill 2010 Lääne-Viru
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 7b Ülane 22. aprill 2010 Viljandi
Tartu Katoliku Kool 2.a Ülane 22. aprill 2010 Tartu
Tartu Kroonuaia Kool Ülane 22. aprill 2010 Tartu
Kärla Põhikool Ülane 22. aprill 2010 Saare
Vambola Lasteaed 1 Ülane 22. aprill 2010 Viljandi
Põlva Ühisgümnaasium Ülane 22. aprill 2010 Põlva
Tallinna Ühisgümnaasium Ülane 23. aprill 2010 Harju
Palupera Põhikool Ülane 23. aprill 2010 Valga
Viimsi Kool 6c Ülane 23. aprill 2010 Harju
Vastseliina Internaatkool Ülane 23. aprill 2010 Võru
Haljala Gümnaasium 2 Ülane 23. aprill 2010 Lääne-Viru
Paistu Kool Ülane 23. aprill 2010 Viljandi
Paistu Kool 2 Ülane 23. aprill 2010 Viljandi
C. R. Jakobsoni nim. Torma Põhikool 2 Ülane 23. aprill 2010 Jõgeva
Viljandi Maagümnaasium 7b Ülane 23. aprill 2010 Viljandi
Suuremõisa Põhikool 1 Ülane 23. aprill 2010 Hiiu
Muraste Looduskool Ülane 23. aprill 2010 Harju
Gustav Adolfi Gümnaasium 6b Ülane 24. aprill 2010 Harju
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 1a Ülane 24. aprill 2010 Viljandi
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 2 Ülane 24. aprill 2010 Pärnu
Taebla Gümnaasium Ülane 24. aprill 2010 Lääne
Paikuse Põhikool 2 Ülane 24. aprill 2010 Pärnu
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 6B Ülane 24. aprill 2010 Viljandi
Tartu Raatuse Gümnaasium 1a Ülane 24. aprill 2010 Tartu
Salme Põhikool Ülane 24. aprill 2010 Saare
Albu Põhikool Ülane 24. aprill 2010 Järva
Pärnu Ühisgümnaasium Ülane 25. aprill 2010 Pärnu
Maardu Gümnaasium Ülane 25. aprill 2010 Harju
Pärnjõe Põhikool Ülane 25. aprill 2010 Pärnu
Käina Gümnaasium Ülane 25. aprill 2010 Hiiu
Elva Gümnaasium 5C Ülane 25. aprill 2010 Tartu
Fr Tuglase nim Ahja Keskkool 6.kl Ülane 25. aprill 2010 Põlva
Rakvere Eragümnaasium 2 Ülane 25. aprill 2010 Lääne-Viru
Käina Gümnaasium2 Ülane 25. aprill 2010 Hiiu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5 Ülane 25. aprill 2010 Ida-Viru
Orava Põhikool Ülane 25. aprill 2010 Põlva
Lauka Põhikool Ülane 25. aprill 2010 Hiiu
Kohila Gümnaasium Ülane 25. aprill 2010 Rapla
Tallinna Kristiine Gümnaasium 2 Ülane 25. aprill 2010 Harju
Ääsmäe Põhikool 6 Ülane 25. aprill 2010 Harju
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 8a Ülane 25. aprill 2010 Ida-Viru
Kuremaa Lasteaed- Algkool 1 Ülane 25. aprill 2010 Jõgeva
Aruküla lasteaed Rukkilill Ülane 25. aprill 2010 Harju
Orissaare Gümnaasium 5 Ülane 25. aprill 2010 Saare
Aegviidu Põhikool Ülane 25. aprill 2010 Harju
Torma lasteaed Linnutaja Ülane 25. aprill 2010 Jõgeva
Kuressaare Gümnaasium 4b Ülane 25. aprill 2010 Saare
Jäneda Kool Ülane 26. aprill 2010 Lääne-Viru
Illuka Põhikool 2 Ülane 26. aprill 2010 Ida-Viru
Oru Põhikool Ülane 26. aprill 2010 Harju
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 7b Ülane 26. aprill 2010 Ida-Viru
Metsküla Algkool 2 Ülane 26. aprill 2010 Lääne
Kernu Põhikool 2 Ülane 26. aprill 2010 Harju
Jõhvi Gümnaasium Ülane 26. aprill 2010 Ida-Viru
Rakvere Linna Algkool Ülane 26. aprill 2010 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium Ülane 26. aprill 2010 Ida-Viru
Raasiku Põhikool Ülane 26. aprill 2010 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 2 Ülane 26. aprill 2010 Lääne-Viru
Kodila Põhikool Ülane 26. aprill 2010 Rapla
Rakke Gümnaasium Ülane 26. aprill 2010 Lääne-Viru
Sonda Põhikool 3 Ülane 26. aprill 2010 Ida-Viru
Tartu Descartes'i Lütseum 2 Ülane 26. aprill 2010 Tartu
Tallinna Kristiine Gümnaasium Ülane 27. aprill 2010 Harju
Oru lasteaed Mesimumm Ülane 27. aprill 2010 Harju
Paide Ühisgümnaasium Ülane 27. aprill 2010 Järva
Palupera Põhikool 1 Ülane 27. aprill 2010 Valga
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium II Ülane 27. aprill 2010 Jõgeva
Suuremõisa Põhikool 2 Ülane 27. aprill 2010 Hiiu
Paide Gümnaasium Ülane 27. aprill 2010 Järva
Orissaare Gümnaasium 4 Ülane 27. aprill 2010 Saare
Antsla Gümnaasium Ülane 27. aprill 2010 Võru
Krabi Põhikool 6 Ülane 27. aprill 2010 Võru
Elva lasteaed Õnneseen Ülane 27. aprill 2010 Tartu
Melliste Algkool-Lasteaed Ülane 28. aprill 2010 Tartu
Rannu Keskkool Ülane 28. aprill 2010 Tartu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 3a Ülane 28. aprill 2010 Ida-Viru
Ruusa Põhikool Ülane 28. aprill 2010 Põlva
Roosna-Alliku Põhikool 2 Ülane 28. aprill 2010 Järva
Ääsmäe Põhikool 5 Ülane 29. aprill 2010 Harju
Mikitamäe Kool Ülane 29. aprill 2010 Põlva
Meremäe-Obinitsa Põhikool Ülane 29. aprill 2010 Võru
Sõmeru Põhikool Ülane 29. aprill 2010 Lääne-Viru
Roosna-Alliku Põhikool 4 Ülane 29. aprill 2010 Järva
Valga Põhikool Ülane 29. aprill 2010 Valga
Eidapere Kool Ülane 29. aprill 2010 Rapla
Vormsi Lasteaed-Põhikool Ülane 30. aprill 2010 Lääne
Rapla Ühisgümnaasium Ülane 30. aprill 2010 Rapla
Sürgavare Põhikool 2 Ülane 30. aprill 2010 Viljandi
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 8b Ülane 30. aprill 2010 Ida-Viru
Peetri Põhikool Ülane 30. aprill 2010 Järva
Vastseliina Gümnaasium 3 Ülane 30. aprill 2010 Võru
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Ülane 1. mai 2010 Harju
Tallinna Reaalkool Ülane 1. mai 2010 Harju
Vaida Põhikool Ülane 1. mai 2010 Harju
Paldiski Gümnaasium Ülane 1. mai 2010 Harju
Pärnu Rääma Põhikool Ülane 1. mai 2010 Pärnu
Tartu Veeriku Kool 9 Ülane 1. mai 2010 Tartu
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 2c Ülane 1. mai 2010 Harju
Lihula Gümnaasium Ülane 2. mai 2010 Lääne
Kaagvere Erikool Ülane 2. mai 2010 Tartu
Tartu Raatuse Gümnaasium 5 Ülane 2. mai 2010 Tartu
Rakvere Linna Algkool 1 Ülane 3. mai 2010 Lääne-Viru
Kuremaa Lasteaed-Algkool Ülane 3. mai 2010 Jõgeva
Tallinna Muusikakeskkool Ülane 4. mai 2010 Harju
Tartu Veeriku Kool 5b Ülane 4. mai 2010 Tartu
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 2 Ülane 4. mai 2010 Harju
Viimsi Kool 4c Ülane 5. mai 2010 Harju
Tallinna Saksa Gümnaasium Ülane 5. mai 2010 Harju
Viimsi Kool 6b Ülane 8. mai 2010 Harju
Tallinna I Internaatkool 2A Ülane 12. mai 2010 Harju
Pärnu Loodusmaja 6 Ülane 14. mai 2010 Pärnu
Pärnu Loodusmaja 5 Ülane 15. mai 2010 Pärnu

Tagasi tulemuste juurde