"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2020" osaleb 5837 õpilast ja 363 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Oru Põhikool Valge-toonekurg 26. märts 2009 Harju
Holstre Kool Valge-toonekurg 27. märts 2009 Viljandi
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 6B Valge-toonekurg 28. märts 2009 Viljandi
Krabi Põhikool 5 Valge-toonekurg 28. märts 2009 Võru
Uuemõisa Algkool 2 Valge-toonekurg 28. märts 2009 Lääne
Teenuse Valge-toonekurg 29. märts 2009 Rapla
Tartu Katoliku Kool Valge-toonekurg 29. märts 2009 Tartu
Lüllemäe Põhikool 2 Valge-toonekurg 30. märts 2009 Valga
Valga Jaanikese kool Valge-toonekurg 30. märts 2009 Valga
Tsirguliina Keskkool Valge-toonekurg 30. märts 2009 Valga
Vodja kool Valge-toonekurg 30. märts 2009 Järva
Risti Põhikool Valge-toonekurg 30. märts 2009 Lääne
Roosna-Alliku Põhikool Valge-toonekurg 30. märts 2009 Järva
Mõisaküla Kool Valge-toonekurg 30. märts 2009 Viljandi
Are Põhikool III Valge-toonekurg 31. märts 2009 Pärnu
Misso Keskkool Valge-toonekurg 31. märts 2009 Võru
Pärnu Vanalinna Põhikool Valge-toonekurg 31. märts 2009 Pärnu
Tali Põhikool Valge-toonekurg 31. märts 2009 Pärnu
Risti Põhikool 1 Valge-toonekurg 31. märts 2009 Harju
Parksepa Keskkool Valge-toonekurg 31. märts 2009 Võru
Kose Gümnaasium Valge-toonekurg 31. märts 2009 Harju
Torma lasteaed Linnutaja Valge-toonekurg 31. märts 2009 Jõgeva
Luunja Lasteaed Midrimaa Valge-toonekurg 31. märts 2009 Tartu
Suure-Jaani Gümnaasium 1 Valge-toonekurg 1. aprill 2009 Viljandi
Rõngu Keskkool Valge-toonekurg 1. aprill 2009 Tartu
Vasta Kool Valge-toonekurg 1. aprill 2009 Lääne-Viru
Põltsamaa Ühisgümnaasium Valge-toonekurg 1. aprill 2009 Jõgeva
Vasalemma Põhikool Valge-toonekurg 1. aprill 2009 Harju
Lihula Gümnaasium Valge-toonekurg 1. aprill 2009 Lääne
Hargla Kool 1 Valge-toonekurg 1. aprill 2009 Valga
Konguta Kool Valge-toonekurg 1. aprill 2009 Tartu
Suure-Jaani Gümnaasium 2 Valge-toonekurg 1. aprill 2009 Viljandi
Konguta Kool II Valge-toonekurg 1. aprill 2009 Tartu
Kuressaare Gümnaasium 4b Valge-toonekurg 2. aprill 2009 Saare
Friedebert Tuglase nim Ahja Keskkool Valge-toonekurg 2. aprill 2009 Põlva
Lihula Lasteaed II Valge-toonekurg 2. aprill 2009 Lääne
Koonga Põhikool 4 Valge-toonekurg 2. aprill 2009 Pärnu
Veskitammi Lasteaed Valge-toonekurg 2. aprill 2009 Harju
Viljandi Valuoja PK Valge-toonekurg 2. aprill 2009 Viljandi
Pärnu Ühisgümnaasium Valge-toonekurg 2. aprill 2009 Pärnu
Imavere PK Valge-toonekurg 2. aprill 2009 Järva
Kärstna Põhikool Valge-toonekurg 2. aprill 2009 Viljandi
Tartu Loodusmaja Valge-toonekurg 2. aprill 2009 Tartu
Tõrva Gümnaasium 2 Valge-toonekurg 2. aprill 2009 Valga
Elva Gümnaasium5A Valge-toonekurg 2. aprill 2009 Tartu
Suislepa Lasteaed-Algkool Valge-toonekurg 2. aprill 2009 Viljandi
Hargla Kool 3 Valge-toonekurg 2. aprill 2009 Valga
Savikoja Valge-toonekurg 2. aprill 2009 Tartu
Hargla Kool 2 Valge-toonekurg 2. aprill 2009 Valga
Luunja Keskkool Valge-toonekurg 2. aprill 2009 Tartu
Valguta Lasteaed-Algkool Valge-toonekurg 2. aprill 2009 Tartu
Unipiha Algkool Valge-toonekurg 2. aprill 2009 Tartu
Türi Majandusgümnaasium 5.b Valge-toonekurg 2. aprill 2009 Järva
Suure-Jaani Gümnaasium 3 Valge-toonekurg 3. aprill 2009 Viljandi
Lõpe Põhikool 3 Valge-toonekurg 3. aprill 2009 Pärnu
Kose Gümnaasium 4b Valge-toonekurg 3. aprill 2009 Harju
Paide Ühisgümnaasium 1 Valge-toonekurg 3. aprill 2009 Järva
Võru Kesklinna Gümnaasium 3.b Valge-toonekurg 3. aprill 2009 Võru
Halliste põhikool Valge-toonekurg 3. aprill 2009 Viljandi
Helme SIK Valge-toonekurg 3. aprill 2009 Valga
Halliste Põhikool 3 Valge-toonekurg 3. aprill 2009 Viljandi
Elva Gümnaasium2B Valge-toonekurg 3. aprill 2009 Tartu
Elva Gümnaasium4B Valge-toonekurg 3. aprill 2009 Tartu
Viluste põhikool Valge-toonekurg 3. aprill 2009 Põlva
Suure-Jaani Gümnaasium 5a Valge-toonekurg 3. aprill 2009 Viljandi
Tääksi Põhikool Valge-toonekurg 3. aprill 2009 Viljandi
Pärnjõe Põhikool Valge-toonekurg 3. aprill 2009 Pärnu
Kõpu Põhikool Valge-toonekurg 3. aprill 2009 Viljandi
Kõpu Põhikool 2 Valge-toonekurg 3. aprill 2009 Viljandi
Are Põhikool 2 Valge-toonekurg 3. aprill 2009 Pärnu
Illuka Põhikool Valge-toonekurg 3. aprill 2009 Ida-Viru
Koigi Lasteaed "Kalevipoeg" Valge-toonekurg 3. aprill 2009 Järva
Risti Põhikool II Valge-toonekurg 3. aprill 2009 Harju
Paide Gümnaasium Valge-toonekurg 3. aprill 2009 Järva
Roosna-Alliku Põhikool 2 Valge-toonekurg 3. aprill 2009 Järva
Orava Põhikool Valge-toonekurg 3. aprill 2009 Põlva
Kohila Gümnaasium Valge-toonekurg 3. aprill 2009 Rapla
Tõrva Gümnaasium Valge-toonekurg 3. aprill 2009 Valga
Kehra Gümnaasium Valge-toonekurg 3. aprill 2009 Harju
Kuremaa Lasteaed- Algkool Valge-toonekurg 3. aprill 2009 Jõgeva
Kadrina Keskkool Valge-toonekurg 4. aprill 2009 Lääne-Viru
Puhja Lasteaed Pääsusilm Valge-toonekurg 4. aprill 2009 Tartu
Eidapere kool Valge-toonekurg 4. aprill 2009 Rapla
Metsapoole Põhikool Valge-toonekurg 4. aprill 2009 Pärnu
Otepää Gümnaasium Valge-toonekurg 4. aprill 2009 Valga
Peetri Põhikool II Valge-toonekurg 4. aprill 2009 Järva
Hargla Kool Valge-toonekurg 4. aprill 2009 Valga
Kildu põhikool Valge-toonekurg 4. aprill 2009 Viljandi
Tartu Erakool Valge-toonekurg 4. aprill 2009 Tartu
Suigu Lasteaed-Algkool 1 Valge-toonekurg 4. aprill 2009 Pärnu
Tartu Raatuse Gümnaasium Valge-toonekurg 4. aprill 2009 Tartu
Raudna Põhikool Valge-toonekurg 4. aprill 2009 Viljandi
Elva Gümnaasium4A Valge-toonekurg 4. aprill 2009 Tartu
Taebla Gümnaasium Valge-toonekurg 4. aprill 2009 Lääne
Sürgavere Põhikool Valge-toonekurg 4. aprill 2009 Viljandi
Pärnu Väike Vabakool 2 Valge-toonekurg 4. aprill 2009 Pärnu
Raudna Põhikool I Valge-toonekurg 4. aprill 2009 Viljandi
Oru Kool Valge-toonekurg 4. aprill 2009 Lääne
Tartu Kivilinna Gümnaasium 2.E Valge-toonekurg 4. aprill 2009 Tartu
Gustav Adolfi Gümnaasium Valge-toonekurg 4. aprill 2009 Harju
Kirivere Põhikool Valge-toonekurg 4. aprill 2009 Viljandi
Kose Gümnaasium 4a Valge-toonekurg 4. aprill 2009 Harju
Taali Põhikool 4 Valge-toonekurg 4. aprill 2009 Pärnu
Taali Põhikool 3 Valge-toonekurg 4. aprill 2009 Pärnu
Viljandi Maagümnaasium 1a Valge-toonekurg 4. aprill 2009 Viljandi
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 7A Valge-toonekurg 4. aprill 2009 Viljandi
Lihula Lasteaed Valge-toonekurg 4. aprill 2009 Lääne
Emmaste Põhikool 3 Valge-toonekurg 4. aprill 2009 Hiiu
Tallinna Reaalkool B Valge-toonekurg 4. aprill 2009 Harju
Aruküla Lasteaed Rukkilill Valge-toonekurg 5. aprill 2009 Harju
Pärnu Loodusmaja Valge-toonekurg 5. aprill 2009 Pärnu
Tallinna Lilleküla Gümnaasium1c Valge-toonekurg 5. aprill 2009 Harju
Albu Põhikool Valge-toonekurg 5. aprill 2009 Järva
Halliste põhikool 6 Valge-toonekurg 5. aprill 2009 Viljandi
Kiviõli I Keskkool Valge-toonekurg 5. aprill 2009 Ida-Viru
Mäetaguse Põhikool Valge-toonekurg 5. aprill 2009 Ida-Viru
Koosa Lasteaed-Algkool Valge-toonekurg 5. aprill 2009 Tartu
Elva Gümnaasium5C Valge-toonekurg 5. aprill 2009 Tartu
Seljametsa Lasteaed-Algkool Valge-toonekurg 5. aprill 2009 Pärnu
Roela Põhikool Valge-toonekurg 5. aprill 2009 Lääne-Viru
Elva Gümnaasium 2a Valge-toonekurg 5. aprill 2009 Tartu
Kolga Keskkool Valge-toonekurg 5. aprill 2009 Harju
Võru Kesklinna Gümnaasium 4.b Valge-toonekurg 5. aprill 2009 Võru
Vastseliina Gümnaasium Valge-toonekurg 5. aprill 2009 Võru
Tallinna Ristiku Põhikool Valge-toonekurg 5. aprill 2009 Harju
Õie Lasteaed Valge-toonekurg 5. aprill 2009 Harju
Jõhvi gümnaasium Valge-toonekurg 5. aprill 2009 Ida-Viru
Ruusmäe kool Valge-toonekurg 5. aprill 2009 Võru
Holstre kool 2 Valge-toonekurg 5. aprill 2009 Viljandi
Lüllemäe Põhikool Valge-toonekurg 5. aprill 2009 Valga
Puiga Põhikool 2 Valge-toonekurg 5. aprill 2009 Võru
Aakre - Lasteaed Algkool Valge-toonekurg 5. aprill 2009 Valga
Otepää Gümnaasium 1 Valge-toonekurg 5. aprill 2009 Valga
Viljandi Maagümnaasium 2b Valge-toonekurg 5. aprill 2009 Viljandi
Viljandi Maagümnaasium Valge-toonekurg 5. aprill 2009 Viljandi
Jäneda Kool 2 Valge-toonekurg 5. aprill 2009 Lääne-Viru
Tori Põhikool Valge-toonekurg 5. aprill 2009 Pärnu
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 7C Valge-toonekurg 5. aprill 2009 Viljandi
Peetri Põhikool Valge-toonekurg 5. aprill 2009 Järva
Rakvere Eragümnaasium II Valge-toonekurg 5. aprill 2009 Lääne-Viru
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2 Valge-toonekurg 5. aprill 2009 Pärnu
Rakvere Linna Algkool Valge-toonekurg 5. aprill 2009 Lääne-Viru
Raasiku Põhikool Valge-toonekurg 5. aprill 2009 Harju
Rannu Keskkool Valge-toonekurg 5. aprill 2009 Tartu
Tartu Raatuse gümnaasium 1 Valge-toonekurg 5. aprill 2009 Tartu
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium Valge-toonekurg 5. aprill 2009 Ida-Viru
Vara Põhikool Valge-toonekurg 5. aprill 2009 Tartu
Valga Gümnaasium Valge-toonekurg 5. aprill 2009 Valga
Krootuse Põhikool (3) Valge-toonekurg 5. aprill 2009 Põlva
Kuremaa Lasteaed Valge-toonekurg 5. aprill 2009 Jõgeva
Türi Majandusgümnaasium Valge-toonekurg 5. aprill 2009 Järva
Tilsi Põhikool2 Valge-toonekurg 5. aprill 2009 Põlva
Suure-Jaani Gümnaasium Valge-toonekurg 6. aprill 2009 Viljandi
Ahula lasteaed-algkool Valge-toonekurg 6. aprill 2009 Järva
Oru lasteaed Mesimumm Valge-toonekurg 6. aprill 2009 Harju
Paistu Kool Valge-toonekurg 6. aprill 2009 Viljandi
Kuldre Kool Valge-toonekurg 6. aprill 2009 Võru
Puiga Põhikool Valge-toonekurg 6. aprill 2009 Võru
Sõmeru Põhikool Valge-toonekurg 6. aprill 2009 Lääne-Viru
Riidaja Põhikool Valge-toonekurg 6. aprill 2009 Valga
Tartu Veeriku Kool Valge-toonekurg 6. aprill 2009 Tartu
Are Põhikool Valge-toonekurg 6. aprill 2009 Pärnu
Roosna-Alliku Põhikool 3 Valge-toonekurg 6. aprill 2009 Järva
Anna Haava nim Pala Kool Valge-toonekurg 6. aprill 2009 Jõgeva
Raasiku Põhikool1 Valge-toonekurg 6. aprill 2009 Harju
Melliste Algkool- Lasteaed Valge-toonekurg 6. aprill 2009 Tartu
Tilsi Põhikool Valge-toonekurg 6. aprill 2009 Põlva
Uulu Lasteaed Valge-toonekurg 6. aprill 2009 Pärnu
Luunja Lasteaed Midrimaa 2 Valge-toonekurg 6. aprill 2009 Tartu
Ruusa Põhikool Valge-toonekurg 6. aprill 2009 Põlva
Tartu Descartes'i Lütseum 1c Valge-toonekurg 6. aprill 2009 Tartu
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 5C Valge-toonekurg 7. aprill 2009 Viljandi
Osula Põhikool Valge-toonekurg 7. aprill 2009 Võru
Sadala põhikool Valge-toonekurg 7. aprill 2009 Jõgeva
Kuldre Kool 5 Valge-toonekurg 7. aprill 2009 Võru
Krabi Põhikool Valge-toonekurg 7. aprill 2009 Võru
Valga Põhikool Valge-toonekurg 7. aprill 2009 Valga
Väike-Maarja Gümnaasium Valge-toonekurg 7. aprill 2009 Lääne-Viru
Kuremaa Lasteaed Algkool 1 Valge-toonekurg 7. aprill 2009 Jõgeva
Kilingi-Nõmme Gümnaasium Valge-toonekurg 7. aprill 2009 Pärnu
Konguta Kool-lasteaed Valge-toonekurg 7. aprill 2009 Tartu
Põlva Keskkool Valge-toonekurg 8. aprill 2009 Põlva
Krootuse Põhikool 4 Valge-toonekurg 8. aprill 2009 Põlva
Salutaguse Valge-toonekurg 8. aprill 2009 Järva
Kadrina Keskkool 3 Valge-toonekurg 8. aprill 2009 Lääne-Viru
Alavere Põhikool Valge-toonekurg 8. aprill 2009 Harju
Orissaare Gümnaasium2 Valge-toonekurg 8. aprill 2009 Saare
Kääpa Põhikool Valge-toonekurg 8. aprill 2009 Võru
Tartu Hiie Kool 2 Valge-toonekurg 8. aprill 2009 Tartu
Rakke Gümnaasium Valge-toonekurg 9. aprill 2009 Lääne-Viru
Krabi Põhikool 6 Valge-toonekurg 9. aprill 2009 Võru
Kehra Gümnaasium 2 Valge-toonekurg 9. aprill 2009 Harju
Tallinna 21. Kool Valge-toonekurg 10. aprill 2009 Harju
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 1 Valge-toonekurg 10. aprill 2009 Ida-Viru
Uuemõisa Algkool Valge-toonekurg 10. aprill 2009 Lääne
Koonga Põhikool 7 Valge-toonekurg 10. aprill 2009 Pärnu
Kohtla - Järve Järve Gümnaasium 7B Valge-toonekurg 10. aprill 2009 Ida-Viru
Tallinna Reaalkool Valge-toonekurg 10. aprill 2009 Harju
Tartu Veeriku Kool 1 Valge-toonekurg 10. aprill 2009 Tartu
Pärnu Väike Vabakool Valge-toonekurg 10. aprill 2009 Pärnu
Tallinna 1. Internaatkool,TT Valge-toonekurg 11. aprill 2009 Harju
Sillamäe Eesti Põhikool Valge-toonekurg 11. aprill 2009 Ida-Viru
Orissaare Gümnaasium Valge-toonekurg 11. aprill 2009 Saare
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 9 Valge-toonekurg 11. aprill 2009 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium8B Valge-toonekurg 11. aprill 2009 Ida-Viru
Tudu Põhikool Valge-toonekurg 11. aprill 2009 Lääne-Viru
Uhtna Põhikool Valge-toonekurg 11. aprill 2009 Lääne-Viru
Tallinna 5. Lasteaed Valge-toonekurg 11. aprill 2009 Harju
Saduküla Põhikool Valge-toonekurg 11. aprill 2009 Jõgeva
Tallinna Muusikakeskkool Valge-toonekurg 12. aprill 2009 Harju
Kadrina Keskkool 2 Valge-toonekurg 12. aprill 2009 Lääne-Viru
Kõmsi Lasteaed-Algkool Valge-toonekurg 12. aprill 2009 Lääne
Nõo Põhikool Valge-toonekurg 12. aprill 2009 Tartu
Aruküla Põhikool Valge-toonekurg 12. aprill 2009 Harju
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1 Valge-toonekurg 12. aprill 2009 Ida-Viru
Pärnu Väike Vabakool 3 Valge-toonekurg 13. aprill 2009 Pärnu
Narva Eesti Gümnaasium Valge-toonekurg 13. aprill 2009 Ida-Viru
Koonga Põhikool 2 Valge-toonekurg 13. aprill 2009 Pärnu
Kuuste Kool 5 Valge-toonekurg 13. aprill 2009 Tartu
Tapa Gümnaasium Valge-toonekurg 13. aprill 2009 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium Valge-toonekurg 14. aprill 2009 Ida-Viru
Lõpe Põhikool Valge-toonekurg 14. aprill 2009 Pärnu
Muraste Looduskool Valge-toonekurg 14. aprill 2009 Harju
Tartu Katoliku Kool 1a Valge-toonekurg 14. aprill 2009 Tartu
Vastseliina Gümnaasium 5 Valge-toonekurg 14. aprill 2009 Võru
Viimsi Kool Valge-toonekurg 15. aprill 2009 Harju
Tallinna Inglise Kolledž Valge-toonekurg 15. aprill 2009 Harju
Tallinna Lilleküla Gümnaasium Valge-toonekurg 16. aprill 2009 Harju
Muhu Põhikool Valge-toonekurg 16. aprill 2009 Saare
Lüganuse Keskkool Valge-toonekurg 17. aprill 2009 Ida-Viru
Taali Põhikool Valge-toonekurg 17. aprill 2009 Pärnu
Karksi-Nuia Lasteaed I Valge-toonekurg 17. aprill 2009 Viljandi
Paikuse Põhikool 1 Valge-toonekurg 17. aprill 2009 Pärnu
Elva Gümnaasium5B Valge-toonekurg 18. aprill 2009 Tartu
Abja Gümnaasium Valge-toonekurg 20. aprill 2009 Viljandi
Metsküla Algkool 2 Valge-toonekurg 21. aprill 2009 Lääne
Metsküla Algkool Valge-toonekurg 21. aprill 2009 Lääne
Tallinna Kuristiku Gümnaasium Valge-toonekurg 22. aprill 2009 Harju
Valgu Põhikool 2 Valge-toonekurg 23. aprill 2009 Rapla
Mikitamäe Kool2 Valge-toonekurg 25. aprill 2009 Põlva
Valgu Põhikool Valge-toonekurg 26. aprill 2009 Rapla
Ruhnu Põhikool Valge-toonekurg 27. aprill 2009 Saare
Mikitamäe Kool 1 Valge-toonekurg 26. mai 2009 Põlva

Tagasi tulemuste juurde