"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2020" osaleb 5837 õpilast ja 363 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Emmaste Põhikool 3 Lumikelluke 1. märts 2009 Hiiu
Vasta Kool Lumikelluke 1. märts 2009 Lääne-Viru
Oru Põhikool Lumikelluke 1. märts 2009 Harju
Kuressaare Gümnaasium 4b Lumikelluke 1. märts 2009 Saare
Taali Põhikool 4 Lumikelluke 1. märts 2009 Pärnu
Tõrva Gümnaasium Lumikelluke 2. märts 2009 Valga
Valga Gümnaasium Lumikelluke 2. märts 2009 Valga
Risti Põhikool II Lumikelluke 3. märts 2009 Harju
Pärnu Vanalinna Põhikool Lumikelluke 3. märts 2009 Pärnu
Tallinna Reaalkool B Lumikelluke 3. märts 2009 Harju
Aste Põhikool 4 Lumikelluke 4. märts 2009 Saare
Lõpe Põhikool 3 Lumikelluke 4. märts 2009 Pärnu
Lasteaed Vigri Lumikelluke 5. märts 2009 Hiiu
Pärnu Ühisgümnaasium Lumikelluke 5. märts 2009 Pärnu
Are Põhikool Lumikelluke 5. märts 2009 Pärnu
Unipiha Algkool Lumikelluke 5. märts 2009 Tartu
Are Põhikool III Lumikelluke 6. märts 2009 Pärnu
Ruhnu Põhikool Lumikelluke 6. märts 2009 Saare
Kõpu Põhikool Lumikelluke 7. märts 2009 Viljandi
Saaremaa Ühisgümnaasium 2 Lumikelluke 7. märts 2009 Saare
Taali Põhikool Lumikelluke 7. märts 2009 Pärnu
Suure-Jaani Gümnaasium Lumikelluke 7. märts 2009 Viljandi
Viljandi Maagümnaasium 1a Lumikelluke 7. märts 2009 Viljandi
Are Põhikool 2 Lumikelluke 7. märts 2009 Pärnu
Kärdla Ühisgümnaasium Lumikelluke 7. märts 2009 Hiiu
Tartu Katoliku Kool 1a Lumikelluke 7. märts 2009 Tartu
Orissaare Gümnaasium2 Lumikelluke 7. märts 2009 Saare
Lauka Põhikool Lumikelluke 7. märts 2009 Hiiu
Seljametsa Lasteaed-Algkool Lumikelluke 8. märts 2009 Pärnu
Lihula Lasteaed Lumikelluke 8. märts 2009 Lääne
Uulu Lasteaed Lumikelluke 8. märts 2009 Pärnu
Mustjala LPK Lumikelluke 8. märts 2009 Saare
Kirivere Põhikool Lumikelluke 8. märts 2009 Viljandi
Suure-Jaani Gümnaasium 3 Lumikelluke 8. märts 2009 Viljandi
Taebla Gümnaasium Lumikelluke 8. märts 2009 Lääne
Pärnjõe Põhikool Lumikelluke 8. märts 2009 Pärnu
Tali Põhikool Lumikelluke 8. märts 2009 Pärnu
Lõpe Põhikool 2 Lumikelluke 8. märts 2009 Pärnu
Muhu Põhikool Lumikelluke 8. märts 2009 Saare
Halliste Põhikool 4 Lumikelluke 8. märts 2009 Viljandi
Kiviõli I Keskkool Lumikelluke 8. märts 2009 Ida-Viru
Suure-Jaani Gümnaasium 2 Lumikelluke 9. märts 2009 Viljandi
Nõo Põhikool Lumikelluke 9. märts 2009 Tartu
Pärnu Loodusmaja Lumikelluke 9. märts 2009 Pärnu
Püünsi Kool Lumikelluke 9. märts 2009 Harju
Viljandi Lasteaed Mesimumm Lumikelluke 9. märts 2009 Viljandi
Koonga Põhikool Lumikelluke 9. märts 2009 Pärnu
Uuemõisa Algkool Lumikelluke 9. märts 2009 Lääne
Kuremaa Lasteaed- Algkool Lumikelluke 9. märts 2009 Jõgeva
Kildu põhikool Lumikelluke 9. märts 2009 Viljandi
Tartu Hiie Kool Lumikelluke 9. märts 2009 Tartu
Põltsamaa Ühisgümnaasium Lumikelluke 9. märts 2009 Jõgeva
Kose Gümnaasium 4b Lumikelluke 9. märts 2009 Harju
Otepää Gümnaasium 1 Lumikelluke 9. märts 2009 Valga
Orissaare Gümnaasium Lumikelluke 9. märts 2009 Saare
Uuemõisa Algkool 2 Lumikelluke 9. märts 2009 Lääne
Kihnu Kool Lumikelluke 10. märts 2009 Pärnu
Roosna-Alliku Põhikool 2 Lumikelluke 10. märts 2009 Järva
Häädemeeste Keskkool Lumikelluke 10. märts 2009 Pärnu
Luunja Keskkool Lumikelluke 10. märts 2009 Tartu
Otepää Gümnaasium Lumikelluke 10. märts 2009 Valga
Tartu Katoliku Kool 1b Lumikelluke 10. märts 2009 Tartu
Halliste põhikool 6 Lumikelluke 10. märts 2009 Viljandi
Kuressaare Gümnaasium Lumikelluke 10. märts 2009 Saare
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 5C Lumikelluke 10. märts 2009 Viljandi
Türi Majandusgümnaasium 5.b Lumikelluke 10. märts 2009 Järva
Elva Gümnaasium5A Lumikelluke 11. märts 2009 Tartu
Helme SIK Lumikelluke 11. märts 2009 Valga
Tõrva Gümnaasium 2 Lumikelluke 11. märts 2009 Valga
Ruusa Põhikool Lumikelluke 11. märts 2009 Põlva
Viimsi Kool 1e Lumikelluke 11. märts 2009 Harju
Suigu Lasteaed-Algkool 1 Lumikelluke 11. märts 2009 Pärnu
Elva Gümnaasium2B Lumikelluke 12. märts 2009 Tartu
Risti Põhikool 1 Lumikelluke 12. märts 2009 Harju
Metsapoole Põhikool Lumikelluke 12. märts 2009 Pärnu
Paide Gümnaasium Lumikelluke 12. märts 2009 Järva
Kostivere Põhikool 2 Lumikelluke 12. märts 2009 Harju
Kehtna Põhikool Lumikelluke 12. märts 2009 Rapla
Kärla Põhikool Lumikelluke 12. märts 2009 Saare
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 7C Lumikelluke 12. märts 2009 Viljandi
Koonga Põhikool 4 Lumikelluke 12. märts 2009 Pärnu
Friedebert Tuglase nim Ahja Keskkool Lumikelluke 12. märts 2009 Põlva
Paikuse Põhikool 1 Lumikelluke 12. märts 2009 Pärnu
Tartu Descartes'i Lütseum 1c Lumikelluke 12. märts 2009 Tartu
Tori Põhikool Lumikelluke 12. märts 2009 Pärnu
Suure-Jaani Gümnaasium 1 Lumikelluke 13. märts 2009 Viljandi
Koonga Põhikool 2 Lumikelluke 13. märts 2009 Pärnu
C. R. Jakobsoni nim Gümnaasium Lumikelluke 13. märts 2009 Viljandi
Tallinna Reaalkool Lumikelluke 13. märts 2009 Harju
Koonga Põhikool 7 Lumikelluke 13. märts 2009 Pärnu
Adavere Põhikool Lumikelluke 13. märts 2009 Jõgeva
Orava Põhikool Lumikelluke 13. märts 2009 Põlva
Oru lasteaed Mesimumm Lumikelluke 13. märts 2009 Harju
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 5B Lumikelluke 13. märts 2009 Viljandi
Rannu Keskkool Lumikelluke 13. märts 2009 Tartu
Lõpe Põhikool Lumikelluke 13. märts 2009 Pärnu
Tartu Kivilinna Gümnaasium Lumikelluke 14. märts 2009 Harju
Kuuste Kool 4 Lumikelluke 14. märts 2009 Tartu
Võru Kesklinna Gümnaasium 4.b Lumikelluke 14. märts 2009 Võru
Metsküla Algkool 2 Lumikelluke 14. märts 2009 Lääne
Krabi Põhikool 5 Lumikelluke 14. märts 2009 Võru
Türi Majandusgümnaasium Lumikelluke 14. märts 2009 Järva
Paikuse Põhikool 4 Lumikelluke 15. märts 2009 Pärnu
Hargla Kool 3 Lumikelluke 15. märts 2009 Valga
Kuusalu Keskkool Lumikelluke 15. märts 2009 Harju
Vara Põhikool Lumikelluke 15. märts 2009 Tartu
Luunja Lasteaed Midrimaa 2 Lumikelluke 15. märts 2009 Tartu
Tilsi Põhikool2 Lumikelluke 15. märts 2009 Põlva
Konguta Kool II Lumikelluke 16. märts 2009 Tartu
Aste Põhikool Lumikelluke 16. märts 2009 Saare
Tallinna 21. Kool 2 Lumikelluke 16. märts 2009 Harju
Veskitammi Lasteaed Lumikelluke 16. märts 2009 Harju
Risti Põhikool Lumikelluke 16. märts 2009 Lääne
Võru Kesklinna Gümnaasium 3.b Lumikelluke 16. märts 2009 Võru
Paide Ühisgümnaasium 1 Lumikelluke 16. märts 2009 Järva
Mõisaküla Kool Lumikelluke 16. märts 2009 Viljandi
Alavere Põhikool Lumikelluke 17. märts 2009 Harju
Parksepa Keskkool Lumikelluke 17. märts 2009 Võru
Elva Gümnaasium4B Lumikelluke 17. märts 2009 Tartu
Viimsi Kool Lumikelluke 17. märts 2009 Harju
Tallinna 21. Kool Lumikelluke 17. märts 2009 Harju
Taali Põhikool 3 Lumikelluke 17. märts 2009 Pärnu
Gustav Adolfi Gümnaasium Lumikelluke 17. märts 2009 Harju
Virtsu Põhikool Lumikelluke 18. märts 2009 Lääne
Viljandi Maagümnaasium Lumikelluke 18. märts 2009 Viljandi
Õie Lasteaed Lumikelluke 18. märts 2009 Harju
Aakre - Lasteaed Algkool Lumikelluke 18. märts 2009 Valga
Tallinna Ühisgümnaasium Lumikelluke 18. märts 2009 Harju
Tartu Veeriku Kool Lumikelluke 18. märts 2009 Tartu
Rõngu Keskkool Lumikelluke 18. märts 2009 Tartu
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 6B Lumikelluke 18. märts 2009 Viljandi
Kose Gümnaasium 4a Lumikelluke 18. märts 2009 Harju
Tallinna Inglise Kolledž Lumikelluke 19. märts 2009 Harju
Tartu Erakool Lumikelluke 19. märts 2009 Tartu
Valga Jaanikese kool Lumikelluke 19. märts 2009 Valga
Kõpu Põhikool 2 Lumikelluke 19. märts 2009 Viljandi
Kuremaa Lasteaed Algkool 1 Lumikelluke 19. märts 2009 Jõgeva
Lihula Lasteaed II Lumikelluke 19. märts 2009 Lääne
Torma lasteaed Linnutaja Lumikelluke 19. märts 2009 Jõgeva
Viljandi Maagümnaasium 2b Lumikelluke 19. märts 2009 Viljandi
Raudna Põhikool Lumikelluke 20. märts 2009 Viljandi
Tallinna Lilleküla Gümnaasium1c Lumikelluke 20. märts 2009 Harju
Oru Kool Lumikelluke 20. märts 2009 Lääne
Tartu Kivilinna Gümnaasium 2.E Lumikelluke 20. märts 2009 Tartu
Tartu Karlova Gümnaasium Lumikelluke 20. märts 2009 Tartu
Raudna Põhikool I Lumikelluke 20. märts 2009 Viljandi
Tartu Raatuse Gümnaasium Lumikelluke 20. märts 2009 Tartu
Kadrina Keskkool Lumikelluke 20. märts 2009 Lääne-Viru
Valga Põhikool5B Lumikelluke 20. märts 2009 Valga
Tartu Loodusmaja Lumikelluke 20. märts 2009 Tartu
Valguta Lasteaed-Algkool Lumikelluke 20. märts 2009 Tartu
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 7A Lumikelluke 20. märts 2009 Viljandi
Abja Gümnaasium Lumikelluke 21. märts 2009 Viljandi
Tallinna Muusikakeskkool Lumikelluke 21. märts 2009 Harju
Elva Gümnaasium5B Lumikelluke 21. märts 2009 Tartu
Muraste Looduskool Lumikelluke 21. märts 2009 Harju
Suure-Jaani Gümnaasium 5a Lumikelluke 21. märts 2009 Viljandi
Kehra Gümnaasium Lumikelluke 21. märts 2009 Harju
Riidaja Põhikool Lumikelluke 21. märts 2009 Valga
Krootuse Põhikool (3) Lumikelluke 21. märts 2009 Põlva
Halliste Põhikool 3 Lumikelluke 21. märts 2009 Viljandi
Elva Gümnaasium5C Lumikelluke 21. märts 2009 Tartu
Tartu Raatuse gümnaasium 1 Lumikelluke 21. märts 2009 Tartu
Roosna-Alliku Põhikool 3 Lumikelluke 21. märts 2009 Järva
Imavere PK Lumikelluke 22. märts 2009 Järva
Koosa Lasteaed-Algkool Lumikelluke 22. märts 2009 Tartu
Tallinna Ristiku Põhikool 1.a Lumikelluke 22. märts 2009 Harju
Halliste põhikool Lumikelluke 22. märts 2009 Viljandi
Jäneda Kool 2 Lumikelluke 22. märts 2009 Lääne-Viru
Narva Eesti Gümnaasium Lumikelluke 22. märts 2009 Ida-Viru
Holstre Kool Lumikelluke 22. märts 2009 Viljandi
Paistu Kool Lumikelluke 23. märts 2009 Viljandi
Metsküla Algkool Lumikelluke 23. märts 2009 Lääne
Luunja Lasteaed Midrimaa Lumikelluke 23. märts 2009 Tartu
Vasalemma Põhikool Lumikelluke 23. märts 2009 Harju
Tallinna Sikupilli Keskkool Lumikelluke 23. märts 2009 Harju
Lüllemäe Põhikool 2 Lumikelluke 23. märts 2009 Valga
Lihula Gümnaasium Lumikelluke 23. märts 2009 Lääne
Raatuse Gümnaasium Lumikelluke 23. märts 2009 Tartu
Tartu Katoliku Kool Lumikelluke 23. märts 2009 Tartu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2 Lumikelluke 23. märts 2009 Pärnu
Raasiku Põhikool Lumikelluke 23. märts 2009 Harju
Tartu Descartes'i Lütseum Lumikelluke 23. märts 2009 Tartu
Pärnu Loodusmaja 1 Lumikelluke 23. märts 2009 Pärnu
Jõhvi gümnaasium Lumikelluke 23. märts 2009 Ida-Viru
Pärnu Väike Vabakool 2 Lumikelluke 23. märts 2009 Pärnu
Lüllemäe Põhikool Lumikelluke 23. märts 2009 Valga
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium Lumikelluke 23. märts 2009 Ida-Viru
Tsirguliina Keskkool Lumikelluke 23. märts 2009 Valga
Puiga Põhikool 1 Lumikelluke 24. märts 2009 Võru
Tallinna 5. Lasteaed Lumikelluke 24. märts 2009 Harju
Kääpa Põhikool Lumikelluke 24. märts 2009 Võru
Tallinna Lilleküla Gümnaasium Lumikelluke 24. märts 2009 Harju
Melliste Algkool- Lasteaed Lumikelluke 24. märts 2009 Tartu
Tartu Kommertsgümnaasium Lumikelluke 24. märts 2009 Tartu
Elva Gümnaasium 2a Lumikelluke 24. märts 2009 Tartu
Illuka Põhikool Lumikelluke 24. märts 2009 Ida-Viru
Tartu Hiie Kool 2 Lumikelluke 24. märts 2009 Tartu
Osula Põhikool Lumikelluke 24. märts 2009 Võru
Viluste põhikool Lumikelluke 24. märts 2009 Põlva
Saaremaa Ühisgümnaasium Lumikelluke 25. märts 2009 Saare
Tääksi Põhikool Lumikelluke 25. märts 2009 Viljandi
Võru Lasteaed Päkapikk Lumikelluke 25. märts 2009 Võru
Sõmeru Põhikool Lumikelluke 25. märts 2009 Lääne-Viru
Tallinna Ristiku Põhikool Lumikelluke 25. märts 2009 Harju
Kose Gümnaasium Lumikelluke 26. märts 2009 Harju
Vatla Põhikool Lumikelluke 26. märts 2009 Lääne
Vatla Põhikool 2 Lumikelluke 26. märts 2009 Lääne
Kolga Keskkool Lumikelluke 26. märts 2009 Harju
Suislepa Lasteaed-Algkool Lumikelluke 26. märts 2009 Viljandi
Konguta Kool-lasteaed Lumikelluke 26. märts 2009 Tartu
Kärstna Põhikool Lumikelluke 26. märts 2009 Viljandi
Tartu Raatuse Gümnaasium 3 Lumikelluke 26. märts 2009 Tartu
Kohila Gümnaasium Lumikelluke 27. märts 2009 Rapla
Rakvere Linna Algkool Lumikelluke 27. märts 2009 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium Lumikelluke 27. märts 2009 Ida-Viru
Aruküla Lasteaed Rukkilill Lumikelluke 28. märts 2009 Harju
Kehra Gümnaasium 2 Lumikelluke 28. märts 2009 Harju
Kuuste Kool 5 Lumikelluke 28. märts 2009 Tartu
Rakke Gümnaasium Lumikelluke 29. märts 2009 Lääne-Viru
Pärnu Vanalinna Põhikool2 Lumikelluke 30. märts 2009 Pärnu
Saadjärve Looduskool Lumikelluke 30. märts 2009 Tartu
Krootuse Põhikool 4 Lumikelluke 30. märts 2009 Põlva
Anna Haava nim Pala Kool Lumikelluke 30. märts 2009 Jõgeva
Roosna-Alliku Põhikool Lumikelluke 30. märts 2009 Järva
Rakvere Eragümnaasium II Lumikelluke 31. märts 2009 Lääne-Viru
Vastseliina Gümnaasium 5 Lumikelluke 31. märts 2009 Võru
Vastseliina Gümnaasium Lumikelluke 31. märts 2009 Võru
Koigi Lasteaed "Kalevipoeg" Lumikelluke 31. märts 2009 Järva
Sadala põhikool Lumikelluke 31. märts 2009 Jõgeva
Savikoja Lumikelluke 31. märts 2009 Tartu
Kostivere Põhikool Lumikelluke 31. märts 2009 Harju
Salutaguse Lumikelluke 31. märts 2009 Järva
Tallinna Kuristiku Gümnaasium Lumikelluke 31. märts 2009 Harju
Ahula lasteaed-algkool Lumikelluke 31. märts 2009 Järva
Kuremaa Lasteaed Lumikelluke 1. aprill 2009 Jõgeva
Kadrina Keskkool 2 Lumikelluke 1. aprill 2009 Lääne-Viru
Jäneda Kool Lumikelluke 1. aprill 2009 Lääne-Viru
Kilingi-Nõmme Gümnaasium Lumikelluke 1. aprill 2009 Pärnu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 9 Lumikelluke 1. aprill 2009 Ida-Viru
Tilsi Põhikool Lumikelluke 1. aprill 2009 Põlva
Rakvere Põhikool Lumikelluke 1. aprill 2009 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6B Lumikelluke 1. aprill 2009 Ida-Viru
Jäneda Kool 1 Lumikelluke 1. aprill 2009 Lääne-Viru
Põlva Keskkool Lumikelluke 1. aprill 2009 Põlva
Mikitamäe Kool 1 Lumikelluke 2. aprill 2009 Põlva
Roela Põhikool Lumikelluke 2. aprill 2009 Lääne-Viru
Jäneda Kool 2 Lumikelluke 2. aprill 2009 Lääne-Viru
Tartu Loodusmaja 2 Lumikelluke 2. aprill 2009 Tartu
Tartu Veeriku Kool 1 Lumikelluke 2. aprill 2009 Tartu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium8B Lumikelluke 2. aprill 2009 Ida-Viru
Kadrina Keskkool 1 Lumikelluke 2. aprill 2009 Lääne-Viru
Puiga Põhikool Lumikelluke 2. aprill 2009 Võru
Mäetaguse Põhikool Lumikelluke 2. aprill 2009 Ida-Viru
Hargla Kool 1 Lumikelluke 3. aprill 2009 Valga
Albu Põhikool Lumikelluke 3. aprill 2009 Järva
Elva Gümnaasium4A Lumikelluke 3. aprill 2009 Tartu
Saduküla Põhikool Lumikelluke 3. aprill 2009 Jõgeva
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 1 Lumikelluke 3. aprill 2009 Ida-Viru
Raasiku Põhikool1 Lumikelluke 3. aprill 2009 Harju
Tudu Põhikool Lumikelluke 3. aprill 2009 Lääne-Viru
Karksi-Nuia Lasteaed I Lumikelluke 3. aprill 2009 Viljandi
Aruküla Põhikool Lumikelluke 3. aprill 2009 Harju
Pärnu Koidula Gümnaasium Lumikelluke 3. aprill 2009 Pärnu
Puhja Lasteaed Pääsusilm Lumikelluke 3. aprill 2009 Tartu
Krabi Põhikool Lumikelluke 3. aprill 2009 Võru
Kohtla - Järve Järve Gümnaasium 7B Lumikelluke 3. aprill 2009 Ida-Viru
Sillamäe Eesti Põhikool Lumikelluke 4. aprill 2009 Ida-Viru
Valga Põhikool Lumikelluke 4. aprill 2009 Valga
Väike-Maarja Gümnaasium Lumikelluke 4. aprill 2009 Lääne-Viru
Peetri Põhikool Lumikelluke 4. aprill 2009 Järva
Misso Keskkool Lumikelluke 4. aprill 2009 Võru
Tallinna Ranniku Gümnaasium Lumikelluke 5. aprill 2009 Harju
Gustav Adolfi Gümnaasium 2.b Lumikelluke 5. aprill 2009 Harju
Hargla Kool Lumikelluke 5. aprill 2009 Valga
Elva Gümnaasium4C Lumikelluke 5. aprill 2009 Tartu
Tallinna 1. Internaatkool,TT Lumikelluke 5. aprill 2009 Harju
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1 Lumikelluke 5. aprill 2009 Ida-Viru
Ruusmäe kool Lumikelluke 5. aprill 2009 Võru
Rakvere Eragümnaasium Lumikelluke 5. aprill 2009 Lääne-Viru
Holstre kool 2 Lumikelluke 6. aprill 2009 Viljandi
Hargla Kool 2 Lumikelluke 6. aprill 2009 Valga
Tallinna Lauliku Lasteaed Lumikelluke 6. aprill 2009 Harju
Viljandi Valuoja PK Lumikelluke 6. aprill 2009 Viljandi
Kohtla-Järve Kunstide Kool Lumikelluke 6. aprill 2009 Ida-Viru
Sürgavere Põhikool Lumikelluke 6. aprill 2009 Viljandi
Vormsi Lumikelluke 7. aprill 2009 Lääne
Eidapere kool Lumikelluke 7. aprill 2009 Rapla
Rakvere Linna Algkool 1 Lumikelluke 8. aprill 2009 Lääne-Viru
Vodja kool Lumikelluke 8. aprill 2009 Järva
Uhtna Põhikool Lumikelluke 11. aprill 2009 Lääne-Viru
Lüganuse Keskkool Lumikelluke 13. aprill 2009 Ida-Viru
Pärnu Väike Vabakool 3 Lumikelluke 18. aprill 2009 Pärnu
Valgu Põhikool 2 Lumikelluke 22. aprill 2009 Rapla
Tartu Katoliku Kooli poisteklass Lumikelluke 29. aprill 2009 Tartu
Valgu Põhikool Lumikelluke 29. aprill 2009 Rapla

Tagasi tulemuste juurde