"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2020" osaleb 5837 õpilast ja 363 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Vasta Kool Valge-toonekurg 5. märts 2008 Lääne-Viru
Pärnu Vanalinna Põhikool 2 Valge-toonekurg 8. märts 2008 Pärnu
Koonga Põhikool 3 Valge-toonekurg 9. märts 2008 Pärnu
Kõmsi Lasteaed-Algkool Valge-toonekurg 12. märts 2008 Lääne
Koonga Põhikool 2 Valge-toonekurg 13. märts 2008 Pärnu
Krootuse Põhikool 3 Valge-toonekurg 13. märts 2008 Põlva
Abja Gümnaasium Valge-toonekurg 14. märts 2008 Viljandi
Otepää Gümnaasium 1 Valge-toonekurg 15. märts 2008 Valga
Tartu Kivilinna Gümnaasium Valge-toonekurg 16. märts 2008 Tartu
Saadjärve Looduskool Valge-toonekurg 18. märts 2008 Tartu
Aegviidu Põhikool Valge-toonekurg 19. märts 2008 Harju
Tartu Hiie Kool Valge-toonekurg 20. märts 2008 Tartu
Kadrina Keskkool Valge-toonekurg 21. märts 2008 Lääne-Viru
Koonga Põhikool 1 Valge-toonekurg 21. märts 2008 Pärnu
Lihula Lasteaed II Valge-toonekurg 21. märts 2008 Lääne
Raudna Põhikool Valge-toonekurg 22. märts 2008 Viljandi
Kadrina Keskkool 3 Valge-toonekurg 23. märts 2008 Lääne-Viru
Suure-Jaani Gümnaasium 4 Valge-toonekurg 23. märts 2008 Viljandi
C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 5 Valge-toonekurg 23. märts 2008 Viljandi
Halliste Põhikool Valge-toonekurg 24. märts 2008 Viljandi
Albu Põhikool Valge-toonekurg 24. märts 2008 Järva
Tartu Hiie Kool 6B Valge-toonekurg 24. märts 2008 Tartu
Hargla Kool Valge-toonekurg 25. märts 2008 Valga
Valguta Lasteaed-Algkool Valge-toonekurg 25. märts 2008 Tartu
Laupa Põhikool 3 Valge-toonekurg 25. märts 2008 Järva
Mikitamäe Kool 6 Valge-toonekurg 26. märts 2008 Põlva
Lihula Gümnaasium III Valge-toonekurg 26. märts 2008 Lääne
Lihula Gümnaasium II Valge-toonekurg 27. märts 2008 Lääne
Nõo Põhikool Valge-toonekurg 28. märts 2008 Tartu
Otepää Gümnaasium Valge-toonekurg 28. märts 2008 Valga
Koonga Põhikool Valge-toonekurg 28. märts 2008 Pärnu
Mikitamäe Kool 3-4 Valge-toonekurg 28. märts 2008 Põlva
Lüllemäe Põhikool Valge-toonekurg 28. märts 2008 Valga
Hargla Kool 3 Valge-toonekurg 28. märts 2008 Valga
Antsla Gümnaasium 2 Valge-toonekurg 28. märts 2008 Võru
Teenuse Valge-toonekurg 29. märts 2008 Rapla
Türi Kesklinna Lasteaed Valge-toonekurg 29. märts 2008 Järva
Tartu Raatuse Gümnaasium Valge-toonekurg 29. märts 2008 Tartu
Pärnu Noorte Loodusmaja 2 Valge-toonekurg 29. märts 2008 Pärnu
Koigi Lasteaed "Kalevipoeg" Valge-toonekurg 29. märts 2008 Järva
Tartu Hiie Kool 5.B Valge-toonekurg 29. märts 2008 Tartu
Kohila Gümnaasium Valge-toonekurg 29. märts 2008 Rapla
Muhu Põhikool Valge-toonekurg 29. märts 2008 Saare
Metsapoole Põhikool Valge-toonekurg 29. märts 2008 Pärnu
Konguta Kool - Lasteaed Valge-toonekurg 29. märts 2008 Tartu
Are Põhikool Valge-toonekurg 29. märts 2008 Pärnu
Taali Põhikool 2 Valge-toonekurg 29. märts 2008 Pärnu
Roela Põhikool Valge-toonekurg 30. märts 2008 Lääne-Viru
Võru Kesklinna Gümnaasium Valge-toonekurg 30. märts 2008 Võru
Kuuste Kool Valge-toonekurg 30. märts 2008 Tartu
Tallinna Reaalkool Valge-toonekurg 30. märts 2008 Harju
Kuuste Kool 2 Valge-toonekurg 30. märts 2008 Tartu
Paistu Põhikool Valge-toonekurg 30. märts 2008 Viljandi
Tilsi Põhikool Valge-toonekurg 30. märts 2008 Põlva
C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 7 Valge-toonekurg 30. märts 2008 Viljandi
Tori Põhikool Valge-toonekurg 30. märts 2008 Pärnu
Halliste Põhikool 4 Valge-toonekurg 30. märts 2008 Viljandi
Konguta Kool Valge-toonekurg 30. märts 2008 Tartu
Tori Põhikool 3 Valge-toonekurg 30. märts 2008 Pärnu
Tõrva Gümnaasium Valge-toonekurg 30. märts 2008 Valga
Tallinna Lilleküla Gümnaasium Valge-toonekurg 30. märts 2008 Harju
Pärnu Ühisgümnaasium Valge-toonekurg 30. märts 2008 Pärnu
C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 6 Valge-toonekurg 30. märts 2008 Viljandi
Kõpu Põhikool Valge-toonekurg 30. märts 2008 Viljandi
Pärnu Vanalinna Põhikool Valge-toonekurg 30. märts 2008 Pärnu
Virtsu Põhikool Valge-toonekurg 30. märts 2008 Lääne
Jõhvi Gümnaasium Valge-toonekurg 30. märts 2008 Ida-Viru
Tartu Descartes'i Lütseum 3 Valge-toonekurg 30. märts 2008 Tartu
Pärnu Loodusmaja Valge-toonekurg 30. märts 2008 Pärnu
Tartu Raatuse Gümnaasium 5 Valge-toonekurg 30. märts 2008 Tartu
Haanja-Ruusmäe Põhikool 3-4 Valge-toonekurg 30. märts 2008 Võru
Kärstna Põhikool Valge-toonekurg 30. märts 2008 Viljandi
Suislepa Lasteaed-Algkool Valge-toonekurg 30. märts 2008 Viljandi
Vara Põhikool Valge-toonekurg 30. märts 2008 Tartu
Aruküla Lasteaed Rukkilill Valge-toonekurg 30. märts 2008 Harju
Helme SIK Valge-toonekurg 30. märts 2008 Valga
Tartu Descartes'i Lütseum 4 Valge-toonekurg 30. märts 2008 Tartu
Kolga Keskkool Valge-toonekurg 30. märts 2008 Harju
Puiga Põhikool 2 Valge-toonekurg 30. märts 2008 Võru
Saue Gümnaasium Valge-toonekurg 30. märts 2008 Harju
Kehtna Põhikool Valge-toonekurg 30. märts 2008 Rapla
Suure-Jaani Gümnaasium Valge-toonekurg 30. märts 2008 Viljandi
Pärnu Koidula Gümnaasium 1 Valge-toonekurg 30. märts 2008 Pärnu
Vatla Põhikool 2 Valge-toonekurg 30. märts 2008 Lääne
Põltsamaa Ühisgümnaasium Valge-toonekurg 30. märts 2008 Jõgeva
Elva Gümnaasium 1 Valge-toonekurg 30. märts 2008 Tartu
Raudna Põhikool II Valge-toonekurg 31. märts 2008 Viljandi
Rakvere Eragümnaasium Valge-toonekurg 31. märts 2008 Lääne-Viru
Eidapere Kool Valge-toonekurg 31. märts 2008 Rapla
Kildu Põhikool Valge-toonekurg 31. märts 2008 Viljandi
Kose Gümnaasium 2 Valge-toonekurg 31. märts 2008 Harju
Tääksi Põhikool Valge-toonekurg 31. märts 2008 Viljandi
Põlva keskkool 3b Valge-toonekurg 31. märts 2008 Põlva
Oru lasteaed Mesimumm Valge-toonekurg 31. märts 2008 Harju
Paide Ühisgümnaasium Valge-toonekurg 31. märts 2008 Järva
Kuldre Kool 3 Valge-toonekurg 31. märts 2008 Võru
Väätsa Põhikool Valge-toonekurg 31. märts 2008 Järva
Kadrina Keskkool 4 Valge-toonekurg 31. märts 2008 Lääne-Viru
Mäetaguse Põhikool Valge-toonekurg 31. märts 2008 Ida-Viru
Laupa Põhikool 5 Valge-toonekurg 31. märts 2008 Järva
Risti Põhikool, Risti Valge-toonekurg 31. märts 2008 Lääne
Vambola Lasteaed Valge-toonekurg 31. märts 2008 Viljandi
Sürgavere Põhikool Valge-toonekurg 31. märts 2008 Viljandi
Risti Põhikool 1, Harju-Risti Valge-toonekurg 31. märts 2008 Harju
Paide Ühisgümnaasium 2 Valge-toonekurg 31. märts 2008 Järva
Orava Põhikool Valge-toonekurg 31. märts 2008 Põlva
Holstre Kool Valge-toonekurg 31. märts 2008 Viljandi
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium Valge-toonekurg 31. märts 2008 Jõgeva
Suure-Jaani Gümnaasium 2 Valge-toonekurg 31. märts 2008 Viljandi
Roosna-Alliku Põhikool Valge-toonekurg 31. märts 2008 Järva
Suigu Lasteaed-Algkool 2,4 Valge-toonekurg 31. märts 2008 Pärnu
Kiltsi Põhikool Valge-toonekurg 31. märts 2008 Lääne-Viru
Tõrva Gümnaasium 2 Valge-toonekurg 31. märts 2008 Valga
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 2 Valge-toonekurg 31. märts 2008 Jõgeva
Unipiha Algkool Valge-toonekurg 31. märts 2008 Tartu
Puurmani Gümnaasium Valge-toonekurg 31. märts 2008 Jõgeva
Tartu Loodusmaja Valge-toonekurg 31. märts 2008 Tartu
Viljandi Maagümnaasium Valge-toonekurg 1. aprill 2008 Viljandi
Suure-Jaani Gümnaasium 1 Valge-toonekurg 1. aprill 2008 Viljandi
Kilingi-Nõmme Gümnaasium Valge-toonekurg 1. aprill 2008 Pärnu
Paide Gümnaasium Valge-toonekurg 1. aprill 2008 Järva
Sürgavere Põhikool 3 Valge-toonekurg 1. aprill 2008 Viljandi
Kose Gümnaasium Valge-toonekurg 1. aprill 2008 Harju
Haanja-Ruusmäe Põhikool 6 Valge-toonekurg 1. aprill 2008 Võru
Puiga Põhikool 5 Valge-toonekurg 1. aprill 2008 Võru
Narva Eesti Gümnaasium Valge-toonekurg 1. aprill 2008 Ida-Viru
Lüllemäe Põhikool 2 Valge-toonekurg 1. aprill 2008 Valga
Krabi Põhikool 1 Valge-toonekurg 1. aprill 2008 Võru
Koeru Keskkool Valge-toonekurg 1. aprill 2008 Järva
Kilingi-Nõmme Gümnaasium I Valge-toonekurg 1. aprill 2008 Pärnu
Risti Põhikool, Harju-Risti Valge-toonekurg 1. aprill 2008 Harju
Oru Põhikool Valge-toonekurg 1. aprill 2008 Harju
Kostivere Põhikool Valge-toonekurg 1. aprill 2008 Harju
Melliste Algkool - Lasteaed Valge-toonekurg 1. aprill 2008 Tartu
Peetri Põhikool Valge-toonekurg 1. aprill 2008 Järva
Valga Jaanikese Kool Valge-toonekurg 1. aprill 2008 Valga
Lihula Gümnaasium Valge-toonekurg 1. aprill 2008 Lääne
Hargla Kool 2 Valge-toonekurg 1. aprill 2008 Valga
Mehikoorma Põhikool Valge-toonekurg 1. aprill 2008 Tartu
Imavere Põhikool Valge-toonekurg 1. aprill 2008 Järva
Haanja-Ruusmäe Põhikool Valge-toonekurg 1. aprill 2008 Võru
Toila Gümnaasium Valge-toonekurg 2. aprill 2008 Ida-Viru
Saduküla Põhikool Valge-toonekurg 2. aprill 2008 Jõgeva
Haanja-Ruusmäe Põhikool 5 Valge-toonekurg 2. aprill 2008 Võru
Roosna-Alliku PK Valge-toonekurg 2. aprill 2008 Järva
Ahtme Gümnaasium 3b Valge-toonekurg 2. aprill 2008 Ida-Viru
Aakre Lasteaed-Algkool 1 Valge-toonekurg 2. aprill 2008 Valga
Väike-Maarja Gümnaasium Valge-toonekurg 2. aprill 2008 Lääne-Viru
Võru Lasteaed Päkapikk Valge-toonekurg 2. aprill 2008 Võru
C.R.Jakobsoni nim Gümnaasium 3 Valge-toonekurg 2. aprill 2008 Viljandi
Koeru Keskkool 2a Valge-toonekurg 2. aprill 2008 Järva
Kuremaa Lasteaed-Algkool Valge-toonekurg 2. aprill 2008 Jõgeva
Kurtna Lasteaed Valge-toonekurg 2. aprill 2008 Harju
Valga Gümnaasium Valge-toonekurg 2. aprill 2008 Valga
Sõmerpalu Põhikool Valge-toonekurg 2. aprill 2008 Võru
Tallinna Reaalkool 2 Valge-toonekurg 2. aprill 2008 Harju
Kostivere Põhikool 6 Valge-toonekurg 2. aprill 2008 Harju
Luunja Lasteaed Midrimaa Valge-toonekurg 2. aprill 2008 Tartu
Sõmeru Põhikool Valge-toonekurg 2. aprill 2008 Lääne-Viru
Krootuse Põhikool Valge-toonekurg 2. aprill 2008 Põlva
Puiga Põhikool 4 Valge-toonekurg 2. aprill 2008 Võru
Puiga Põhikool 6-9 Valge-toonekurg 2. aprill 2008 Võru
Aakre Lasteaed-Algkool 2 Valge-toonekurg 2. aprill 2008 Valga
Kadrina Keskkool 2 Valge-toonekurg 2. aprill 2008 Lääne-Viru
Kääpa Põhikool Valge-toonekurg 2. aprill 2008 Võru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1 Valge-toonekurg 3. aprill 2008 Ida-Viru
Puiga Põhikool 3 Valge-toonekurg 3. aprill 2008 Võru
Vastseliina Gümnaasium Valge-toonekurg 3. aprill 2008 Võru
Misso Keskkool Valge-toonekurg 3. aprill 2008 Võru
Uulu Lasteaed Valge-toonekurg 3. aprill 2008 Pärnu
Vastseliina Internaatkool Valge-toonekurg 3. aprill 2008 Võru
Vastseliina Gümnaasium 4 Valge-toonekurg 3. aprill 2008 Võru
Tartu Katoliku Kool 1 Valge-toonekurg 3. aprill 2008 Tartu
Olustvere Põhikool Valge-toonekurg 3. aprill 2008 Viljandi
Tallinna Rahumäe Põhikool Valge-toonekurg 3. aprill 2008 Harju
Savikoja Valge-toonekurg 3. aprill 2008 Tartu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 3b Valge-toonekurg 3. aprill 2008 Ida-Viru
Harmi Põhikool 3-4 Valge-toonekurg 3. aprill 2008 Harju
Ahula Lasteaed-Algkool Valge-toonekurg 3. aprill 2008 Järva
Viluste Põhikool Valge-toonekurg 3. aprill 2008 Põlva
Türi Majandusgümnaasium Valge-toonekurg 3. aprill 2008 Järva
Rakke Gümnaasium 2 Valge-toonekurg 3. aprill 2008 Lääne-Viru
Tilsi Põhikool 2 Valge-toonekurg 3. aprill 2008 Põlva
Viljandi Lasteaed Mesimumm Valge-toonekurg 4. aprill 2008 Viljandi
Fr. Tuglase nim. Ahja Keskkool Valge-toonekurg 4. aprill 2008 Põlva
Mikitamäe Kool 5 Valge-toonekurg 4. aprill 2008 Põlva
Aste Põhikool 3 Valge-toonekurg 4. aprill 2008 Saare
Sadala Põhikool Valge-toonekurg 4. aprill 2008 Jõgeva
Elva Gümnaasium 1C Valge-toonekurg 4. aprill 2008 Tartu
Oru Kool Valge-toonekurg 4. aprill 2008 Lääne
Jäneda Põhikool Valge-toonekurg 4. aprill 2008 Lääne-Viru
Parksepa Keskkool Valge-toonekurg 4. aprill 2008 Võru
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1 Valge-toonekurg 4. aprill 2008 Jõgeva
Krabi Põhikool Valge-toonekurg 4. aprill 2008 Võru
Kohla-Järve Järve Gümnaasium Valge-toonekurg 4. aprill 2008 Ida-Viru
Pirita Lasteaed Valge-toonekurg 4. aprill 2008 Harju
Antsla Gümnaasium 1 Valge-toonekurg 4. aprill 2008 Võru
Aakre Lasteaed-Algkool Valge-toonekurg 4. aprill 2008 Valga
Võru Kreutzwaldi Gümnaasium Valge-toonekurg 5. aprill 2008 Võru
Osula Põhikool 3 Valge-toonekurg 5. aprill 2008 Võru
Ahtme Gümnaasium 4b Valge-toonekurg 5. aprill 2008 Ida-Viru
Rapla Ühisgümnaasium Valge-toonekurg 5. aprill 2008 Rapla
Elva Gümnaasium Valge-toonekurg 5. aprill 2008 Tartu
Tartu Lasteaed Ristikhein Valge-toonekurg 5. aprill 2008 Tartu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 3 Valge-toonekurg 5. aprill 2008 Ida-Viru
Taebla Gümnaasium Valge-toonekurg 5. aprill 2008 Lääne
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium Valge-toonekurg 5. aprill 2008 Ida-Viru
Kiltsi Põhikool 2 Valge-toonekurg 5. aprill 2008 Lääne-Viru
Tallinna 21. Kool Valge-toonekurg 6. aprill 2008 Harju
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6 Valge-toonekurg 6. aprill 2008 Ida-Viru
Rakvere Põhikool 2 Valge-toonekurg 6. aprill 2008 Lääne-Viru
Pärnu Noorte Loodusmaja 1 Valge-toonekurg 6. aprill 2008 Pärnu
Emmaste Põhikool 2 Valge-toonekurg 6. aprill 2008 Hiiu
Antsla Gümnaasium Valge-toonekurg 6. aprill 2008 Võru
Mehikoorma Põhikool 1 Valge-toonekurg 6. aprill 2008 Tartu
Paikuse Põhikool Valge-toonekurg 6. aprill 2008 Pärnu
Viimsi Kool Valge-toonekurg 6. aprill 2008 Harju
Kuressaare Gümnaasium 5b Valge-toonekurg 6. aprill 2008 Saare
Andu Papi Seltsi Kunstistuudio Valge-toonekurg 7. aprill 2008 Pärnu
Viljandi Valuoja Põhikool Valge-toonekurg 7. aprill 2008 Viljandi
Valga Põhikool Valge-toonekurg 7. aprill 2008 Valga
Riidaja Põhikool Valge-toonekurg 7. aprill 2008 Valga
Krootuse Põhikool 4 Valge-toonekurg 7. aprill 2008 Põlva
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 1 Valge-toonekurg 7. aprill 2008 Harju
Tartu Descartes'i Lütseum 2 Valge-toonekurg 8. aprill 2008 Tartu
Vastseliina Gümnaasium (5) Valge-toonekurg 10. aprill 2008 Võru
Häädemeeste Keskkool Valge-toonekurg 10. aprill 2008 Pärnu
Kiili Gümnaasium Valge-toonekurg 10. aprill 2008 Harju
Osula Põhikool 4 Valge-toonekurg 10. aprill 2008 Võru
Muraste Looduskool Valge-toonekurg 11. aprill 2008 Harju
Tartu POKU lasteaed Valge-toonekurg 11. aprill 2008 Tartu
Puhja Lasteaed Pääsusilm Valge-toonekurg 11. aprill 2008 Tartu
Metsküla Algkool Valge-toonekurg 12. aprill 2008 Lääne
Ahtme Gümnaasium 2a Valge-toonekurg 12. aprill 2008 Ida-Viru
Metsküla Algkool I Valge-toonekurg 12. aprill 2008 Lääne
Rakvere Põhikool Valge-toonekurg 13. aprill 2008 Lääne-Viru
Tartu Veeriku Kool Valge-toonekurg 13. aprill 2008 Tartu
Adavere Põhikool Valge-toonekurg 13. aprill 2008 Jõgeva
Parksepa Keskkool 2 Valge-toonekurg 14. aprill 2008 Võru
Kiltsi Põhikool 3 Valge-toonekurg 14. aprill 2008 Lääne-Viru
Tartu Raatuse Gümnaasium 1 Valge-toonekurg 14. aprill 2008 Tartu
Rakvere Linna Algkool Valge-toonekurg 14. aprill 2008 Lääne-Viru
Tornimäe Põhikool II Valge-toonekurg 15. aprill 2008 Saare
Salutaguse Valge-toonekurg 16. aprill 2008 Järva
Neeme Algkool Valge-toonekurg 16. aprill 2008 Harju
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 2 Valge-toonekurg 17. aprill 2008 Ida-Viru
Rõngu Keskkool Valge-toonekurg 18. aprill 2008 Tartu
Kuldre Kool 2 Valge-toonekurg 18. aprill 2008 Võru
Sillamäe Eesti Põhikool Valge-toonekurg 19. aprill 2008 Ida-Viru
Ahtme Gümnaasium 5a Valge-toonekurg 20. aprill 2008 Ida-Viru
Kärla Põhikool Valge-toonekurg 25. aprill 2008 Saare
Tallinna 1 Internaatkool Valge-toonekurg 11. mai 2008 Harju
Veskitammi Lasteaed Valge-toonekurg 14. mai 2008 Harju

Tagasi tulemuste juurde