"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2020" osaleb 5837 õpilast ja 363 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Võru Kreutzwaldi Gümnaasium Toomingas 25. aprill 2008 Võru
Viluste Põhikool Toomingas 27. aprill 2008 Põlva
Lüllemäe Põhikool Toomingas 28. aprill 2008 Valga
Kuuste Kool 2 Toomingas 30. aprill 2008 Tartu
Pirita Lasteaed Toomingas 30. aprill 2008 Harju
Surju Põhikool Toomingas 30. aprill 2008 Pärnu
Kuldre Kool 3 Toomingas 1. mai 2008 Võru
Tõrva Gümnaasium 2 Toomingas 1. mai 2008 Valga
Lihula Lasteaed Toomingas 1. mai 2008 Lääne
Suigu Lasteaed-Algkool 2,4 Toomingas 1. mai 2008 Pärnu
Paistu Põhikool Toomingas 1. mai 2008 Viljandi
Raudna Põhikool Toomingas 1. mai 2008 Viljandi
Kohila Gümnaasium Toomingas 1. mai 2008 Rapla
Tartu Raatuse Gümnaasium 1 Toomingas 1. mai 2008 Tartu
Kildu Põhikool Toomingas 1. mai 2008 Viljandi
Tallinna Reaalkool 2 Toomingas 1. mai 2008 Harju
Tartu Raatuse Gümnaasium Toomingas 1. mai 2008 Tartu
Helme SIK Toomingas 1. mai 2008 Valga
Puiga Põhikool 6-9 Toomingas 1. mai 2008 Võru
Pärnu Noorte Loodusmaja 2 Toomingas 1. mai 2008 Pärnu
Krabi Põhikool 1 Toomingas 2. mai 2008 Võru
Vatla Põhikool 2 Toomingas 2. mai 2008 Lääne
C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 6 Toomingas 2. mai 2008 Viljandi
Tartu Descartes'i Lütseum 2 Toomingas 2. mai 2008 Tartu
Tartu Hiie Kool Toomingas 2. mai 2008 Tartu
Abja Gümnaasium Toomingas 2. mai 2008 Viljandi
Saduküla Põhikool Toomingas 2. mai 2008 Jõgeva
Virtsu Põhikool Toomingas 2. mai 2008 Lääne
Are Põhikool Toomingas 2. mai 2008 Pärnu
Võru Lasteaed Päkapikk Toomingas 2. mai 2008 Võru
Hargla Kool 2 Toomingas 2. mai 2008 Valga
Tallinna Reaalkool Toomingas 2. mai 2008 Harju
Paikuse Põhikool Toomingas 2. mai 2008 Pärnu
Eidapere Kool Toomingas 2. mai 2008 Rapla
Aakre Lasteaed-Algkool 1 Toomingas 2. mai 2008 Valga
Kärstna Põhikool Toomingas 2. mai 2008 Viljandi
Taali Põhikool 2 Toomingas 2. mai 2008 Pärnu
Hargla Kool 3 Toomingas 2. mai 2008 Valga
Lihula Lasteaed II Toomingas 2. mai 2008 Lääne
C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 7 Toomingas 3. mai 2008 Viljandi
Sõmerpalu Põhikool Toomingas 3. mai 2008 Võru
Lihula Gümnaasium Toomingas 3. mai 2008 Lääne
Riidaja Põhikool Toomingas 3. mai 2008 Valga
Kehtna Põhikool Toomingas 3. mai 2008 Rapla
C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 5 Toomingas 3. mai 2008 Viljandi
Tartu Descartes'i Lütseum 3 Toomingas 3. mai 2008 Tartu
Taebla Gümnaasium Toomingas 3. mai 2008 Lääne
Tallinna Ristiku põhikool 2 Toomingas 3. mai 2008 Harju
Kõpu Põhikool Toomingas 3. mai 2008 Viljandi
Risti Põhikool, Risti Toomingas 3. mai 2008 Lääne
Haanja-Ruusmäe Põhikool 6 Toomingas 3. mai 2008 Võru
C.R.Jakobsoni nim Gümnaasium 3 Toomingas 3. mai 2008 Viljandi
Paide Ühisgümnaasium 2 Toomingas 3. mai 2008 Järva
Elva Gümnaasium 1 Toomingas 3. mai 2008 Tartu
Konguta Kool Toomingas 3. mai 2008 Tartu
Tartu Hiie Kool 5.B Toomingas 3. mai 2008 Tartu
Suure-Jaani Gümnaasium 4 Toomingas 3. mai 2008 Viljandi
Vastseliina Gümnaasium Toomingas 3. mai 2008 Võru
Türi Majandusgümnaasium Toomingas 3. mai 2008 Järva
Krootuse Põhikool Toomingas 3. mai 2008 Põlva
Kilingi-Nõmme Gümnaasium Toomingas 3. mai 2008 Pärnu
Mustjala Lasteaed-Põhikool Toomingas 3. mai 2008 Saare
Tallinna Lilleküla Gümnaasium Toomingas 3. mai 2008 Harju
Kuuste Kool Toomingas 3. mai 2008 Tartu
Võru Kesklinna Gümnaasium Toomingas 3. mai 2008 Võru
Tori Põhikool 3 Toomingas 4. mai 2008 Pärnu
Elva Gümnaasium Toomingas 4. mai 2008 Tartu
Parksepa Keskkool 2 Toomingas 4. mai 2008 Võru
Metsküla Algkool I Toomingas 4. mai 2008 Lääne
Krootuse Põhikool 3 Toomingas 4. mai 2008 Põlva
Suislepa Lasteaed-Algkool Toomingas 4. mai 2008 Viljandi
Albu Põhikool Toomingas 4. mai 2008 Järva
Antsla Gümnaasium 2 Toomingas 4. mai 2008 Võru
Viljandi Valuoja Põhikool Toomingas 4. mai 2008 Viljandi
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium Toomingas 4. mai 2008 Ida-Viru
Muraste Looduskool Toomingas 4. mai 2008 Harju
Koigi Lasteaed "Kalevipoeg" Toomingas 4. mai 2008 Järva
Põltsamaa Ühisgümnaasium Toomingas 4. mai 2008 Jõgeva
Konguta Kool - Lasteaed Toomingas 4. mai 2008 Tartu
Metsküla Algkool Toomingas 4. mai 2008 Lääne
Kose Gümnaasium Toomingas 4. mai 2008 Harju
Osula Põhikool 4 Toomingas 4. mai 2008 Võru
Tallinna Rahumäe Põhikool 2 Toomingas 4. mai 2008 Harju
Oru lasteaed Mesimumm Toomingas 4. mai 2008 Harju
Pärnu Koidula Gümnaasium 1 Toomingas 4. mai 2008 Pärnu
Muhu Põhikool Toomingas 4. mai 2008 Saare
Nõo Põhikool Toomingas 4. mai 2008 Tartu
Salutaguse Toomingas 4. mai 2008 Järva
Teenuse Toomingas 4. mai 2008 Rapla
Jõhvi Gümnaasium Toomingas 4. mai 2008 Ida-Viru
Kadrina Keskkool 3 Toomingas 4. mai 2008 Lääne-Viru
Narva Eesti Gümnaasium Toomingas 4. mai 2008 Ida-Viru
Türi Kesklinna Lasteaed Toomingas 4. mai 2008 Järva
Kilingi-Nõmme Gümnaasium I Toomingas 4. mai 2008 Pärnu
Tartu Raatuse Gümnaasium 5 Toomingas 4. mai 2008 Tartu
Oru Kool Toomingas 5. mai 2008 Lääne
Jäneda Põhikool Toomingas 5. mai 2008 Lääne-Viru
Koonga Põhikool Toomingas 5. mai 2008 Pärnu
Puiga Põhikool 4 Toomingas 5. mai 2008 Võru
Holstre Kool Toomingas 5. mai 2008 Viljandi
Rakke Gümnaasium 2 Toomingas 5. mai 2008 Lääne-Viru
Emmaste Põhikool 2 Toomingas 5. mai 2008 Hiiu
Savikoja Toomingas 5. mai 2008 Tartu
Misso Keskkool Toomingas 5. mai 2008 Võru
Haanja-Ruusmäe Põhikool Toomingas 5. mai 2008 Võru
Kõmsi Lasteaed-Algkool Toomingas 5. mai 2008 Lääne
Kasari Põhikool Toomingas 5. mai 2008 Lääne
Haanja-Ruusmäe Põhikool 3-4 Toomingas 5. mai 2008 Võru
Tilsi Põhikool Toomingas 5. mai 2008 Põlva
Tõrva Gümnaasium Toomingas 5. mai 2008 Valga
Rakvere Eragümnaasium Toomingas 5. mai 2008 Lääne-Viru
Tornimäe Põhikool II Toomingas 5. mai 2008 Saare
Otepää Gümnaasium 1 Toomingas 5. mai 2008 Valga
Tartu Lasteaed Ristikhein Toomingas 5. mai 2008 Tartu
Krabi Põhikool Toomingas 5. mai 2008 Võru
Risti Põhikool, Harju-Risti Toomingas 5. mai 2008 Harju
Oru Põhikool Toomingas 5. mai 2008 Harju
Tori Põhikool Toomingas 5. mai 2008 Pärnu
Kolga Keskkool Toomingas 5. mai 2008 Harju
Kärla Põhikool Toomingas 5. mai 2008 Saare
Tallinna Saksa Gümnaasium (TSG) Toomingas 5. mai 2008 Harju
Otepää Gümnaasium Toomingas 5. mai 2008 Valga
Uulu Lasteaed Toomingas 5. mai 2008 Pärnu
Pärnu Vanalinna Põhikool Toomingas 5. mai 2008 Pärnu
Imavere Põhikool Toomingas 5. mai 2008 Järva
Adavere Põhikool Toomingas 5. mai 2008 Jõgeva
Paide Gümnaasium Toomingas 5. mai 2008 Järva
Koeru Keskkool Toomingas 5. mai 2008 Järva
Valga Põhikool Toomingas 5. mai 2008 Valga
Kärdla Ühisgümnaasium Toomingas 5. mai 2008 Hiiu
Tartu Hiie Kool 6B Toomingas 5. mai 2008 Tartu
Kostivere Põhikool Toomingas 5. mai 2008 Harju
Vastseliina Gümnaasium (5) Toomingas 5. mai 2008 Võru
Luunja Lasteaed Midrimaa Toomingas 5. mai 2008 Tartu
Osula Põhikool 3 Toomingas 5. mai 2008 Võru
Pärnu Noorte Loodusmaja 1 Toomingas 5. mai 2008 Pärnu
Puiga Põhikool 5 Toomingas 5. mai 2008 Võru
Fr. Tuglase nim. Ahja Keskkool Toomingas 5. mai 2008 Põlva
Vara Põhikool Toomingas 6. mai 2008 Tartu
Ahtme Gümnaasium 5a Toomingas 6. mai 2008 Ida-Viru
Paide Ühisgümnaasium Toomingas 6. mai 2008 Järva
Emmaste Põhikool Toomingas 6. mai 2008 Hiiu
Koonga Põhikool 3 Toomingas 6. mai 2008 Pärnu
Antsla Gümnaasium Toomingas 6. mai 2008 Võru
Lauka Põhikool 2 Toomingas 6. mai 2008 Hiiu
Kurtna Lasteaed Toomingas 6. mai 2008 Harju
Mikitamäe Kool 6 Toomingas 7. mai 2008 Põlva
Veskitammi Lasteaed Toomingas 7. mai 2008 Harju
Mikitamäe Kool 3-4 Toomingas 7. mai 2008 Põlva
Aruküla Lasteaed Rukkilill Toomingas 7. mai 2008 Harju
Tallinna 1 Internaatkool Toomingas 7. mai 2008 Harju
Elva Gümnaasium 1C Toomingas 7. mai 2008 Tartu
Tallinna Ranniku Gümnaasium Toomingas 7. mai 2008 Harju
Rõngu Keskkool Toomingas 7. mai 2008 Tartu
Aste Põhikool 2 Toomingas 7. mai 2008 Saare
Vambola Lasteaed Toomingas 7. mai 2008 Viljandi
Krootuse Põhikool 4 Toomingas 7. mai 2008 Põlva
Viljandi Lasteaed Mesimumm Toomingas 7. mai 2008 Viljandi
Kadrina Keskkool Toomingas 7. mai 2008 Lääne-Viru
Peetri Põhikool Toomingas 7. mai 2008 Järva
Aakre Lasteaed-Algkool Toomingas 8. mai 2008 Valga
Tallinna Ristiku Põhikool Toomingas 8. mai 2008 Harju
Tallinna Lauliku Lasteaed Toomingas 8. mai 2008 Harju
Sõmeru Põhikool Toomingas 8. mai 2008 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 4 Toomingas 8. mai 2008 Lääne-Viru
Aste Põhikool Toomingas 8. mai 2008 Saare
Aakre Lasteaed-Algkool 2 Toomingas 8. mai 2008 Valga
Kohla-Järve Järve Gümnaasium Toomingas 9. mai 2008 Ida-Viru
Melliste Algkool - Lasteaed Toomingas 9. mai 2008 Tartu
Aegviidu Põhikool Toomingas 9. mai 2008 Harju
Kuremaa Lasteaed-Algkool Toomingas 9. mai 2008 Jõgeva
Tartu Kivilinna Gümnaasium Toomingas 9. mai 2008 Tartu
Valga Jaanikese Kool Toomingas 9. mai 2008 Valga
Viimsi Kool Toomingas 9. mai 2008 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium Toomingas 9. mai 2008 Lääne-Viru
Mäetaguse Põhikool Toomingas 10. mai 2008 Ida-Viru
Ahula Lasteaed-Algkool Toomingas 10. mai 2008 Järva
Vormsi Lasteaed-Põhikool Toomingas 10. mai 2008 Lääne
Roela Põhikool Toomingas 10. mai 2008 Lääne-Viru
Tallinna 21. Kool Toomingas 11. mai 2008 Harju
Tartu POKU lasteaed Toomingas 12. mai 2008 Tartu
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 1 Toomingas 12. mai 2008 Harju
Tilsi Põhikool 2 Toomingas 13. mai 2008 Põlva
Valga Gümnaasium Toomingas 15. mai 2008 Valga
Kiltsi Põhikool 2 Toomingas 15. mai 2008 Lääne-Viru
Mehikoorma Põhikool 1 Toomingas 19. mai 2008 Tartu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 2 Toomingas 19. mai 2008 Ida-Viru

Tagasi tulemuste juurde