"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2020" osaleb 5837 õpilast ja 363 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Koonga Põhikool Sookurg 4. märts 2008 Pärnu
Kuldre Kool Sookurg 8. märts 2008 Võru
Saaremaa Ühisgümnaasium Sookurg 9. märts 2008 Saare
Metsküla Algkool I Sookurg 10. märts 2008 Lääne
Helme SIK Sookurg 11. märts 2008 Valga
Taali Põhikool Sookurg 11. märts 2008 Pärnu
Vatla Põhikool 2 Sookurg 11. märts 2008 Lääne
Vormsi Lasteaed-Põhikool Sookurg 11. märts 2008 Lääne
Abja Gümnaasium Sookurg 11. märts 2008 Viljandi
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 4 Sookurg 11. märts 2008 Harju
Taali Põhikool 2 Sookurg 12. märts 2008 Pärnu
Kose Gümnaasium Sookurg 12. märts 2008 Harju
Kasari Põhikool Sookurg 12. märts 2008 Lääne
Andu Papi Seltsi Kunstistuudio Sookurg 12. märts 2008 Pärnu
Metsapoole Põhikool Sookurg 12. märts 2008 Pärnu
Unipiha Algkool Sookurg 12. märts 2008 Tartu
Emmaste Põhikool Sookurg 12. märts 2008 Hiiu
Lauka Põhikool Sookurg 12. märts 2008 Hiiu
Lihula Lasteaed Sookurg 13. märts 2008 Lääne
Haanja-Ruusmäe Põhikool Sookurg 13. märts 2008 Võru
Haanja-Ruusmäe Põhikool 3-4 Sookurg 13. märts 2008 Võru
Tori Põhikool 3 Sookurg 13. märts 2008 Pärnu
C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 6 Sookurg 13. märts 2008 Viljandi
Olustvere Põhikool Sookurg 13. märts 2008 Viljandi
Olustvere Põhikool 1 Sookurg 14. märts 2008 Viljandi
Suure-Jaani Gümnaasium Sookurg 15. märts 2008 Viljandi
Aakre Lasteaed-Algkool 1 Sookurg 15. märts 2008 Valga
Emmaste Põhikool 4 Sookurg 15. märts 2008 Hiiu
Kõmsi Lasteaed-Algkool Sookurg 15. märts 2008 Lääne
Konguta Kool Sookurg 15. märts 2008 Tartu
Kärdla Ühisgümnaasium Sookurg 15. märts 2008 Hiiu
Otepää Gümnaasium Sookurg 15. märts 2008 Valga
Viluste Põhikool Sookurg 16. märts 2008 Põlva
Võru Kreutzwaldi Gümnaasium Sookurg 16. märts 2008 Võru
Tõrva Gümnaasium Sookurg 16. märts 2008 Valga
Virtsu Põhikool Sookurg 17. märts 2008 Lääne
C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 5 Sookurg 17. märts 2008 Viljandi
Pärnu Ühisgümnaasium Sookurg 17. märts 2008 Pärnu
Lihula Lasteaed II Sookurg 17. märts 2008 Lääne
Krootuse Põhikool Sookurg 17. märts 2008 Põlva
Otepää Gümnaasium 1 Sookurg 17. märts 2008 Valga
Peetri Põhikool Sookurg 18. märts 2008 Järva
Suure-Jaani Gümnaasium 1 Sookurg 18. märts 2008 Viljandi
Kehtna Põhikool Sookurg 18. märts 2008 Rapla
Salutaguse Sookurg 18. märts 2008 Järva
Kõpu Põhikool Sookurg 18. märts 2008 Viljandi
Saaremaa Ühisgümnaasium 2 Sookurg 19. märts 2008 Saare
Hargla Kool Sookurg 19. märts 2008 Valga
Roosna-Alliku Põhikool Sookurg 19. märts 2008 Järva
Lihula Gümnaasium II Sookurg 19. märts 2008 Lääne
C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 7 Sookurg 19. märts 2008 Viljandi
Kurtna Lasteaed Sookurg 19. märts 2008 Harju
Koonga Põhikool 3 Sookurg 19. märts 2008 Pärnu
Vasta Kool Sookurg 19. märts 2008 Lääne-Viru
Aste Põhikool Sookurg 20. märts 2008 Saare
Hargla Kool 2 Sookurg 20. märts 2008 Valga
Raudna Põhikool II Sookurg 20. märts 2008 Viljandi
Teenuse Sookurg 20. märts 2008 Rapla
Oru Põhikool Sookurg 20. märts 2008 Harju
Surju Põhikool Sookurg 22. märts 2008 Pärnu
Taebla Gümnaasium Sookurg 22. märts 2008 Lääne
Aakre Lasteaed-Algkool 2 Sookurg 22. märts 2008 Valga
Haanja-Ruusmäe Põhikool 5 Sookurg 22. märts 2008 Võru
Vara Põhikool Sookurg 22. märts 2008 Tartu
Tartu Descartes'i Lütseum 2 Sookurg 22. märts 2008 Tartu
Parksepa Keskkool Sookurg 22. märts 2008 Võru
Oru Kool Sookurg 23. märts 2008 Lääne
Rõngu Keskkool Sookurg 23. märts 2008 Tartu
Paide Ühisgümnaasium Sookurg 23. märts 2008 Järva
Parksepa Keskkool 2 Sookurg 23. märts 2008 Võru
Lüllemäe Põhikool Sookurg 23. märts 2008 Valga
Misso Keskkool Sookurg 23. märts 2008 Võru
Kilingi-Nõmme Gümnaasium I Sookurg 24. märts 2008 Pärnu
Kuuste Kool 2 Sookurg 24. märts 2008 Tartu
Kildu Põhikool Sookurg 24. märts 2008 Viljandi
Paikuse Põhikool Sookurg 25. märts 2008 Pärnu
Kärla Põhikool Sookurg 25. märts 2008 Saare
Valguta Lasteaed-Algkool Sookurg 25. märts 2008 Tartu
Kärstna Põhikool Sookurg 25. märts 2008 Viljandi
Pärnu Loodusmaja Sookurg 26. märts 2008 Pärnu
Pirita Lasteaed Sookurg 27. märts 2008 Harju
Mikitamäe Kool 6 Sookurg 27. märts 2008 Põlva
Suure-Jaani Gümnaasium 4 Sookurg 28. märts 2008 Viljandi
Türi Kesklinna Lasteaed Sookurg 28. märts 2008 Järva
Lüllemäe Põhikool 2 Sookurg 28. märts 2008 Valga
Põltsamaa Ühisgümnaasium Sookurg 29. märts 2008 Jõgeva
Mikitamäe Kool 3-4 Sookurg 29. märts 2008 Põlva
Lihula Gümnaasium III Sookurg 29. märts 2008 Lääne
Sürgavere Põhikool 3 Sookurg 29. märts 2008 Viljandi
Jäneda Põhikool 2 Sookurg 29. märts 2008 Lääne-Viru
Mustjala Lasteaed-Põhikool Sookurg 30. märts 2008 Saare
Suigu Lasteaed-Algkool 2,4 Sookurg 30. märts 2008 Pärnu
Raudna Põhikool Sookurg 30. märts 2008 Viljandi
Kuuste Kool Sookurg 30. märts 2008 Tartu
Imavere Põhikool Sookurg 30. märts 2008 Järva
Tallinna 21. Kool Sookurg 30. märts 2008 Harju
Hargla Kool 3 Sookurg 30. märts 2008 Valga
Paistu Põhikool Sookurg 30. märts 2008 Viljandi
Saduküla Põhikool Sookurg 30. märts 2008 Jõgeva
Savikoja Sookurg 30. märts 2008 Tartu
Antsla Gümnaasium 1 Sookurg 30. märts 2008 Võru
Risti Põhikool, Risti Sookurg 30. märts 2008 Lääne
Laupa Põhikool 5 Sookurg 30. märts 2008 Järva
Tartu Hiie Kool 6B Sookurg 30. märts 2008 Tartu
Pärnu Vanalinna Põhikool Sookurg 30. märts 2008 Pärnu
Emmaste Põhikool 2 Sookurg 30. märts 2008 Hiiu
Tartu Descartes'i Lütseum 4 Sookurg 31. märts 2008 Tartu
Tilsi Põhikool Sookurg 31. märts 2008 Põlva
Roela Põhikool Sookurg 31. märts 2008 Lääne-Viru
Kuldre Kool 3 Sookurg 31. märts 2008 Võru
Tallinna Reaalkool Sookurg 31. märts 2008 Harju
Aakre Lasteaed-Algkool Sookurg 31. märts 2008 Valga
Pärnu Vanalinna Põhikool 2 Sookurg 31. märts 2008 Pärnu
Risti Põhikool, Harju-Risti Sookurg 31. märts 2008 Harju
Krootuse Põhikool 4 Sookurg 31. märts 2008 Põlva
Suislepa Lasteaed-Algkool Sookurg 31. märts 2008 Viljandi
Tartu Lasteaed Ristikhein Sookurg 31. märts 2008 Tartu
Muraste Looduskool Sookurg 31. märts 2008 Harju
Osula Põhikool 4 Sookurg 31. märts 2008 Võru
Puiga Põhikool 1 Sookurg 31. märts 2008 Võru
Halliste Põhikool 4 Sookurg 31. märts 2008 Viljandi
Osula Põhikool 3 Sookurg 31. märts 2008 Võru
Koigi Lasteaed "Kalevipoeg" Sookurg 31. märts 2008 Järva
C.R.Jakobsoni nim Gümnaasium 3 Sookurg 31. märts 2008 Viljandi
Halliste Põhikool Sookurg 31. märts 2008 Viljandi
Puurmani Gümnaasium Sookurg 1. aprill 2008 Jõgeva
Riidaja Põhikool Sookurg 1. aprill 2008 Valga
Kadrina Keskkool 2 Sookurg 1. aprill 2008 Lääne-Viru
Krabi Põhikool 1 Sookurg 1. aprill 2008 Võru
Valga Jaanikese Kool Sookurg 1. aprill 2008 Valga
Oru lasteaed Mesimumm Sookurg 1. aprill 2008 Harju
Suure-Jaani Gümnaasium 2 Sookurg 1. aprill 2008 Viljandi
Melliste Algkool - Lasteaed Sookurg 1. aprill 2008 Tartu
Vastseliina Gümnaasium 4 Sookurg 1. aprill 2008 Võru
Lihula Gümnaasium Sookurg 1. aprill 2008 Lääne
Koeru Keskkool Sookurg 1. aprill 2008 Järva
Puiga Põhikool 6-9 Sookurg 1. aprill 2008 Võru
Sõmerpalu Põhikool Sookurg 1. aprill 2008 Võru
Saue Gümnaasium Sookurg 1. aprill 2008 Harju
Puiga Põhikool 5 Sookurg 1. aprill 2008 Võru
Vastseliina Gümnaasium Sookurg 1. aprill 2008 Võru
Koonga Põhikool 2 Sookurg 2. aprill 2008 Pärnu
Uulu Lasteaed Sookurg 2. aprill 2008 Pärnu
Sadala Põhikool Sookurg 2. aprill 2008 Jõgeva
Koonga Põhikool 1 Sookurg 2. aprill 2008 Pärnu
Haanja-Ruusmäe Põhikool 6 Sookurg 2. aprill 2008 Võru
Kääpa Põhikool Sookurg 2. aprill 2008 Võru
Konguta Kool - Lasteaed Sookurg 2. aprill 2008 Tartu
Luunja Lasteaed Midrimaa Sookurg 2. aprill 2008 Tartu
Kolga Keskkool Sookurg 2. aprill 2008 Harju
Tõrva Gümnaasium 2 Sookurg 2. aprill 2008 Valga
Puiga Põhikool 3 Sookurg 2. aprill 2008 Võru
Risti Põhikool 1, Harju-Risti Sookurg 2. aprill 2008 Harju
Tääksi Põhikool Sookurg 2. aprill 2008 Viljandi
Kose Gümnaasium 2 Sookurg 3. aprill 2008 Harju
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1 Sookurg 3. aprill 2008 Ida-Viru
Harmi Põhikool 3-4 Sookurg 3. aprill 2008 Harju
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 3b Sookurg 3. aprill 2008 Ida-Viru
Ahula Lasteaed-Algkool Sookurg 3. aprill 2008 Järva
Põlva keskkool 3b Sookurg 3. aprill 2008 Põlva
Krootuse Põhikool 3 Sookurg 3. aprill 2008 Põlva
Võru Kesklinna Gümnaasium Sookurg 4. aprill 2008 Võru
Kadrina Keskkool 3 Sookurg 4. aprill 2008 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium Sookurg 4. aprill 2008 Ida-Viru
Pärnu Noorte Loodusmaja 1 Sookurg 4. aprill 2008 Pärnu
Sürgavere Põhikool Sookurg 4. aprill 2008 Viljandi
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1 Sookurg 4. aprill 2008 Jõgeva
Koeru Keskkool 2a Sookurg 4. aprill 2008 Järva
Tornimäe Põhikool II Sookurg 4. aprill 2008 Saare
Türi Majandusgümnaasium Sookurg 4. aprill 2008 Järva
Nõo Põhikool Sookurg 5. aprill 2008 Tartu
Elva Gümnaasium 1C Sookurg 5. aprill 2008 Tartu
Mehikoorma Põhikool Sookurg 5. aprill 2008 Tartu
Aegviidu Põhikool Sookurg 5. aprill 2008 Harju
Elva Gümnaasium Sookurg 5. aprill 2008 Tartu
Muhu Põhikool Sookurg 5. aprill 2008 Saare
Tartu Descartes'i Lütseum 1 Sookurg 5. aprill 2008 Tartu
Tartu Hiie Kool Sookurg 5. aprill 2008 Tartu
Kadrina Keskkool 4 Sookurg 5. aprill 2008 Lääne-Viru
Kohla-Järve Järve Gümnaasium Sookurg 6. aprill 2008 Ida-Viru
Rakvere Eragümnaasium Sookurg 6. aprill 2008 Lääne-Viru
Tallinna Saksa Gümnaasium (TSG) Sookurg 6. aprill 2008 Harju
Paide Gümnaasium Sookurg 6. aprill 2008 Järva
Puiga Põhikool 4 Sookurg 6. aprill 2008 Võru
Tartu Hiie Kool 5.B Sookurg 6. aprill 2008 Tartu
Viljandi Valuoja Põhikool Sookurg 7. aprill 2008 Viljandi
Sõmeru Põhikool Sookurg 7. aprill 2008 Lääne-Viru
Rapla Ühisgümnaasium Sookurg 8. aprill 2008 Rapla
Tilsi Põhikool 2 Sookurg 8. aprill 2008 Põlva
Veskitammi Lasteaed Sookurg 8. aprill 2008 Harju
Mäetaguse Põhikool Sookurg 9. aprill 2008 Ida-Viru
Lauka Põhikool 2 Sookurg 9. aprill 2008 Hiiu
Paide Ühisgümnaasium 2 Sookurg 10. aprill 2008 Järva
Kiltsi Põhikool Sookurg 10. aprill 2008 Lääne-Viru
Häädemeeste Keskkool Sookurg 10. aprill 2008 Pärnu
Kiili Gümnaasium Sookurg 11. aprill 2008 Harju
Kuressaare Gümnaasium 5b Sookurg 11. aprill 2008 Saare
Jäneda Põhikool Sookurg 11. aprill 2008 Lääne-Viru
Antsla Gümnaasium 2 Sookurg 12. aprill 2008 Võru
Kilingi-Nõmme Gümnaasium Sookurg 13. aprill 2008 Pärnu
Ahtme Gümnaasium 5b Sookurg 13. aprill 2008 Ida-Viru
Metsküla Algkool Sookurg 14. aprill 2008 Lääne
Valga Põhikool Sookurg 14. aprill 2008 Valga
Ahtme Gümnaasium 2a Sookurg 15. aprill 2008 Ida-Viru
Roosna-Alliku PK Sookurg 15. aprill 2008 Järva
Krabi Põhikool Sookurg 18. aprill 2008 Võru
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium Sookurg 18. aprill 2008 Jõgeva
Tartu Raatuse Gümnaasium 1 Sookurg 18. aprill 2008 Tartu
Tallinna Reaalkool 2 Sookurg 19. aprill 2008 Harju
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 1 Sookurg 21. aprill 2008 Harju
Aruküla Lasteaed Rukkilill Sookurg 23. aprill 2008 Harju
Kuldre Kool 2 Sookurg 26. aprill 2008 Võru
Tartu Veeriku Kool Sookurg 29. aprill 2008 Tartu
Rakvere Linna Algkool Sookurg 30. aprill 2008 Lääne-Viru
Kuremaa Lasteaed-Algkool Sookurg 30. aprill 2008 Jõgeva
Tallinna Lilleküla Gümnaasium Sookurg 2. mai 2008 Harju
Võru Lasteaed Päkapikk Sookurg 2. mai 2008 Võru
Väike-Maarja Gümnaasium Sookurg 5. mai 2008 Lääne-Viru
Valga Gümnaasium Sookurg 6. mai 2008 Valga
Vambola Lasteaed Sookurg 7. mai 2008 Viljandi
Viimsi Kool Sookurg 9. mai 2008 Harju
Eidapere Kool Sookurg 28. mai 2008 Rapla

Tagasi tulemuste juurde