"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2020" osaleb 5837 õpilast ja 363 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Kärdla Ühisgümnaasium Sinilill 1. märts 2008 Hiiu
Metsapoole Põhikool Sinilill 1. märts 2008 Pärnu
Kuressaare Gümnaasium Sinilill 1. märts 2008 Saare
Kärla Põhikool Sinilill 1. märts 2008 Saare
Lauka Põhikool Sinilill 1. märts 2008 Hiiu
Tartu Descartes'i Lütseum 2 Sinilill 1. märts 2008 Tartu
Tartu Raatuse Gümnaasium 1 Sinilill 1. märts 2008 Tartu
Mustjala Lasteaed-Põhikool Sinilill 2. märts 2008 Saare
Rõngu Keskkool Sinilill 2. märts 2008 Tartu
Saaremaa Ühisgümnaasium Sinilill 4. märts 2008 Saare
Vatla Põhikool 2 Sinilill 5. märts 2008 Lääne
Vatla Põhikool Sinilill 5. märts 2008 Lääne
Metsküla Algkool I Sinilill 7. märts 2008 Lääne
Risti Põhikool, Harju-Risti Sinilill 9. märts 2008 Harju
Püünsi Põhikool Sinilill 9. märts 2008 Harju
Tõrva Gümnaasium 2 Sinilill 9. märts 2008 Valga
Parksepa Keskkool Sinilill 10. märts 2008 Võru
Tartu Katoliku Kool 2 Sinilill 10. märts 2008 Tartu
Kiltsi Põhikool 3 Sinilill 10. märts 2008 Lääne-Viru
Puiga Põhikool 6-9 Sinilill 10. märts 2008 Võru
Olustvere Põhikool Sinilill 10. märts 2008 Viljandi
Sõmerpalu Põhikool Sinilill 10. märts 2008 Võru
Konguta Kool Sinilill 10. märts 2008 Tartu
Tori Põhikool Sinilill 10. märts 2008 Pärnu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium I Sinilill 10. märts 2008 Pärnu
Vara Põhikool Sinilill 11. märts 2008 Tartu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium Sinilill 11. märts 2008 Pärnu
Tartu POKU lasteaed Sinilill 11. märts 2008 Tartu
Tornimäe Põhikool I Sinilill 11. märts 2008 Saare
Türi Kesklinna Lasteaed Sinilill 11. märts 2008 Järva
Tõrva Gümnaasium Sinilill 11. märts 2008 Valga
Risti Põhikool, Risti Sinilill 11. märts 2008 Lääne
Paide Ühisgümnaasium Sinilill 11. märts 2008 Järva
Kuressaare Gümnaasium 5b Sinilill 11. märts 2008 Saare
Lauka Põhikool 2 Sinilill 11. märts 2008 Hiiu
Suure-Jaani Gümnaasium 4 Sinilill 11. märts 2008 Viljandi
Krootuse Põhikool Sinilill 11. märts 2008 Põlva
Lilli loodusmaja Sinilill 11. märts 2008 Viljandi
Viluste Põhikool Sinilill 12. märts 2008 Põlva
Halliste Põhikool Sinilill 12. märts 2008 Viljandi
Kõmsi Lasteaed-Algkool Sinilill 12. märts 2008 Lääne
Kildu Põhikool Sinilill 12. märts 2008 Viljandi
Luunja Lasteaed Midrimaa Sinilill 12. märts 2008 Tartu
Emmaste Põhikool 2 Sinilill 12. märts 2008 Hiiu
Tartu Raatuse Gümnaasium Sinilill 12. märts 2008 Tartu
Emmaste Põhikool 4 Sinilill 12. märts 2008 Hiiu
Virtsu Põhikool Sinilill 12. märts 2008 Lääne
Puiga Põhikool 5 Sinilill 12. märts 2008 Võru
Lihula Lasteaed II Sinilill 12. märts 2008 Lääne
Võru Kesklinna Gümnaasium Sinilill 13. märts 2008 Võru
Elva Gümnaasium Sinilill 13. märts 2008 Tartu
Otepää Gümnaasium 1 Sinilill 13. märts 2008 Valga
Risti Põhikool 1, Harju-Risti Sinilill 13. märts 2008 Harju
Puiga Põhikool 4 Sinilill 13. märts 2008 Võru
Antsla Gümnaasium 2 Sinilill 13. märts 2008 Võru
Pärnu Vanalinna Põhikool Sinilill 13. märts 2008 Pärnu
Kärstna Põhikool Sinilill 14. märts 2008 Viljandi
Oru Põhikool Sinilill 14. märts 2008 Harju
Aste Põhikool 3 Sinilill 14. märts 2008 Saare
Tallinna Rahumäe Põhikool Sinilill 14. märts 2008 Harju
Salutaguse Sinilill 14. märts 2008 Järva
Suure-Jaani Gümnaasium Sinilill 14. märts 2008 Viljandi
Olustvere Põhikool 1 Sinilill 14. märts 2008 Viljandi
Emmaste Põhikool Sinilill 14. märts 2008 Hiiu
Osula Põhikool 4 Sinilill 14. märts 2008 Võru
Unipiha Algkool Sinilill 14. märts 2008 Tartu
Tornimäe Põhikool II Sinilill 14. märts 2008 Saare
Tallinna Reaalkool Sinilill 15. märts 2008 Harju
C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 5 Sinilill 15. märts 2008 Viljandi
Elva Gümnaasium 1C Sinilill 15. märts 2008 Tartu
Laupa Põhikool 5 Sinilill 15. märts 2008 Järva
Raudna Põhikool II Sinilill 15. märts 2008 Viljandi
C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 6 Sinilill 15. märts 2008 Viljandi
Tallinna Lilleküla Gümnaasium Sinilill 15. märts 2008 Harju
Raudna Põhikool Sinilill 15. märts 2008 Viljandi
Osula Põhikool 3 Sinilill 15. märts 2008 Võru
Taali Põhikool Sinilill 16. märts 2008 Pärnu
Eidapere Kool Sinilill 16. märts 2008 Rapla
Koonga Põhikool 1 Sinilill 16. märts 2008 Pärnu
Kehtna Põhikool Sinilill 16. märts 2008 Rapla
Parksepa Keskkool 2 Sinilill 16. märts 2008 Võru
Aruküla Lasteaed Rukkilill Sinilill 17. märts 2008 Harju
Are Põhikool Sinilill 17. märts 2008 Pärnu
Orava Põhikool Sinilill 17. märts 2008 Põlva
Türi Majandusgümnaasium Sinilill 18. märts 2008 Järva
Kiili Gümnaasium Sinilill 18. märts 2008 Harju
Suigu Lasteaed-Algkool 2,4 Sinilill 18. märts 2008 Pärnu
Koigi Lasteaed "Kalevipoeg" Sinilill 18. märts 2008 Järva
Otepää Gümnaasium Sinilill 18. märts 2008 Valga
Muhu Põhikool Sinilill 18. märts 2008 Saare
Ahula Lasteaed-Algkool Sinilill 18. märts 2008 Järva
Tartu Lasteaed Ristikhein Sinilill 19. märts 2008 Tartu
Tallinna Ristiku Põhikool Sinilill 19. märts 2008 Harju
Valga Põhikool Sinilill 19. märts 2008 Valga
Põltsamaa Ühisgümnaasium Sinilill 19. märts 2008 Jõgeva
Laupa Põhikool 3 Sinilill 20. märts 2008 Järva
Võru Kreutzwaldi Gümnaasium Sinilill 20. märts 2008 Võru
Kolga Keskkool Sinilill 20. märts 2008 Harju
Aste Põhikool Sinilill 20. märts 2008 Saare
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 4 Sinilill 20. märts 2008 Harju
Abja Gümnaasium Sinilill 20. märts 2008 Viljandi
Kuldre Kool Sinilill 20. märts 2008 Võru
Helme SIK Sinilill 21. märts 2008 Valga
Kuldre Kool 3 Sinilill 21. märts 2008 Võru
Tartu Kivilinna Gümnaasium Sinilill 21. märts 2008 Tartu
Muraste Looduskool Sinilill 22. märts 2008 Harju
Pärnu Loodusmaja Sinilill 22. märts 2008 Pärnu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 2 Sinilill 22. märts 2008 Ida-Viru
Kuuste Kool Sinilill 23. märts 2008 Tartu
Tartu Raatuse Gümnaasium 5 Sinilill 23. märts 2008 Tartu
Surju Põhikool Sinilill 23. märts 2008 Pärnu
Hargla Kool Sinilill 24. märts 2008 Valga
Kadrina Keskkool 2 Sinilill 24. märts 2008 Lääne-Viru
Valguta Lasteaed-Algkool Sinilill 25. märts 2008 Tartu
Kiltsi Põhikool Sinilill 25. märts 2008 Lääne-Viru
Mehikoorma Põhikool Sinilill 27. märts 2008 Tartu
C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 7 Sinilill 28. märts 2008 Viljandi
Hargla Kool 2 Sinilill 28. märts 2008 Valga
Halliste Põhikool 4 Sinilill 29. märts 2008 Viljandi
Mehikoorma Põhikool 1 Sinilill 29. märts 2008 Tartu
Toila Gümnaasium Sinilill 29. märts 2008 Ida-Viru
Taebla Gümnaasium Sinilill 29. märts 2008 Lääne
Rapla Ühisgümnaasium Sinilill 29. märts 2008 Rapla
Lihula Gümnaasium II Sinilill 29. märts 2008 Lääne
Häädemeeste Keskkool Sinilill 30. märts 2008 Pärnu
Antsla Gümnaasium 1 Sinilill 30. märts 2008 Võru
Aste Põhikool 2 Sinilill 30. märts 2008 Saare
Tori Põhikool 3 Sinilill 30. märts 2008 Pärnu
Tartu Hiie Kool 5.B Sinilill 30. märts 2008 Tartu
Sürgavere Põhikool 3 Sinilill 30. märts 2008 Viljandi
Savikoja Sinilill 30. märts 2008 Tartu
Albu Põhikool Sinilill 30. märts 2008 Järva
Pirita Lasteaed Sinilill 30. märts 2008 Harju
Tartu Loodusmaja Sinilill 30. märts 2008 Tartu
Imavere Põhikool Sinilill 31. märts 2008 Järva
C.R.Jakobsoni nim Gümnaasium 3 Sinilill 31. märts 2008 Viljandi
Valga Gümnaasium Sinilill 31. märts 2008 Valga
Lüllemäe Põhikool Sinilill 31. märts 2008 Valga
Roosna-Alliku PK Sinilill 31. märts 2008 Järva
Oru Kool Sinilill 31. märts 2008 Lääne
Tilsi Põhikool Sinilill 31. märts 2008 Põlva
Koonga Põhikool Sinilill 31. märts 2008 Pärnu
Kõpu Põhikool Sinilill 31. märts 2008 Viljandi
Pärnu Noorte Loodusmaja 2 Sinilill 31. märts 2008 Pärnu
Jäneda Põhikool 3 Sinilill 31. märts 2008 Lääne-Viru
Jäneda Põhikool 2 Sinilill 31. märts 2008 Lääne-Viru
Metsküla Algkool Sinilill 31. märts 2008 Lääne
Tallinna Reaalkool 2 Sinilill 31. märts 2008 Harju
Lihula Gümnaasium Sinilill 31. märts 2008 Lääne
Fr. Tuglase nim. Ahja Keskkool Sinilill 31. märts 2008 Põlva
Mikitamäe Kool 3-4 Sinilill 31. märts 2008 Põlva
Mikitamäe Kool 6 Sinilill 31. märts 2008 Põlva
Jäneda Põhikool Sinilill 31. märts 2008 Lääne-Viru
Lüllemäe Põhikool 2 Sinilill 31. märts 2008 Valga
Kuldre Kool 2 Sinilill 31. märts 2008 Võru
Kohila Gümnaasium Sinilill 1. aprill 2008 Rapla
Rakke Gümnaasium 2 Sinilill 1. aprill 2008 Lääne-Viru
Vormsi Lasteaed-Põhikool Sinilill 1. aprill 2008 Lääne
Põlva keskkool 3b Sinilill 1. aprill 2008 Põlva
Viimsi Kool Sinilill 1. aprill 2008 Harju
Tartu Veeriku Kool Sinilill 1. aprill 2008 Tartu
Koeru Keskkool Sinilill 1. aprill 2008 Järva
Melliste Algkool - Lasteaed Sinilill 1. aprill 2008 Tartu
Tääksi Põhikool Sinilill 1. aprill 2008 Viljandi
Vambola Lasteaed Sinilill 1. aprill 2008 Viljandi
Paide Ühisgümnaasium 2 Sinilill 1. aprill 2008 Järva
Saue Gümnaasium Sinilill 1. aprill 2008 Harju
Kadrina Keskkool Sinilill 1. aprill 2008 Lääne-Viru
Konguta Kool - Lasteaed Sinilill 1. aprill 2008 Tartu
Oru lasteaed Mesimumm Sinilill 1. aprill 2008 Harju
Mäetaguse Põhikool Sinilill 1. aprill 2008 Ida-Viru
Rakvere Eragümnaasium Sinilill 1. aprill 2008 Lääne-Viru
Saduküla Põhikool Sinilill 1. aprill 2008 Jõgeva
Tallinna 21. Kool Sinilill 1. aprill 2008 Harju
Pärnu Ühisgümnaasium Sinilill 2. aprill 2008 Pärnu
Tallinna Rahumäe Põhikool 2 Sinilill 2. aprill 2008 Harju
Saadjärve Looduskool Sinilill 2. aprill 2008 Tartu
Kadrina Keskkool 4 Sinilill 2. aprill 2008 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 3 Sinilill 2. aprill 2008 Lääne-Viru
Ahtme Gümnaasium 3b Sinilill 2. aprill 2008 Ida-Viru
Koeru Keskkool 2a Sinilill 2. aprill 2008 Järva
Vastseliina Gümnaasium 2 Sinilill 2. aprill 2008 Võru
Krabi Põhikool 1 Sinilill 2. aprill 2008 Võru
Narva Eesti Gümnaasium Sinilill 2. aprill 2008 Ida-Viru
Viljandi Maagümnaasium 1c Sinilill 2. aprill 2008 Viljandi
Jõhvi Gümnaasium Sinilill 2. aprill 2008 Ida-Viru
Tartu Descartes'i Lütseum 1 Sinilill 2. aprill 2008 Tartu
Koonga Põhikool 2 Sinilill 2. aprill 2008 Pärnu
Puiga Põhikool 3 Sinilill 2. aprill 2008 Võru
Uulu Lasteaed Sinilill 2. aprill 2008 Pärnu
Tallinna Saksa Gümnaasium (TSG) Sinilill 2. aprill 2008 Harju
Tallinna Ranniku Gümnaasium Sinilill 2. aprill 2008 Harju
Kose Gümnaasium Sinilill 2. aprill 2008 Harju
Haanja-Ruusmäe Põhikool 5 Sinilill 2. aprill 2008 Võru
Roosna-Alliku Põhikool Sinilill 2. aprill 2008 Järva
Kose Gümnaasium 2 Sinilill 2. aprill 2008 Harju
Andu Papi Seltsi Kunstistuudio Sinilill 3. aprill 2008 Pärnu
Kuuste Kool 2 Sinilill 3. aprill 2008 Tartu
Neeme Algkool Sinilill 3. aprill 2008 Harju
Vastseliina Gümnaasium (5) Sinilill 3. aprill 2008 Võru
Kiltsi Põhikool 2 Sinilill 3. aprill 2008 Lääne-Viru
Ahtme Gümnaasium 4a Sinilill 3. aprill 2008 Ida-Viru
Sürgavere Põhikool Sinilill 3. aprill 2008 Viljandi
Vasta Kool Sinilill 3. aprill 2008 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 3b Sinilill 3. aprill 2008 Ida-Viru
Roela Põhikool Sinilill 3. aprill 2008 Lääne-Viru
Tilsi Põhikool 2 Sinilill 3. aprill 2008 Põlva
Misso Keskkool Sinilill 3. aprill 2008 Võru
Suure-Jaani Gümnaasium 2 Sinilill 3. aprill 2008 Viljandi
Peetri Põhikool Sinilill 3. aprill 2008 Järva
Vastseliina Gümnaasium 4 Sinilill 3. aprill 2008 Võru
Suure-Jaani Gümnaasium 1 Sinilill 3. aprill 2008 Viljandi
Holstre Kool Sinilill 3. aprill 2008 Viljandi
Haanja-Ruusmäe Põhikool 6 Sinilill 3. aprill 2008 Võru
Krootuse Põhikool 4 Sinilill 3. aprill 2008 Põlva
Paikuse Põhikool Sinilill 4. aprill 2008 Pärnu
Tartu Descartes'i Lütseum 3 Sinilill 4. aprill 2008 Tartu
Tallinna 5. Lasteaed Sinilill 4. aprill 2008 Harju
Aakre Lasteaed-Algkool 1 Sinilill 4. aprill 2008 Valga
Elva Gümnaasium 1 Sinilill 4. aprill 2008 Tartu
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium Sinilill 4. aprill 2008 Jõgeva
Rakvere Põhikool 2 Sinilill 4. aprill 2008 Lääne-Viru
Krootuse Põhikool 3 Sinilill 4. aprill 2008 Põlva
Harmi Põhikool 3-4 Sinilill 4. aprill 2008 Harju
Teenuse Sinilill 4. aprill 2008 Rapla
Taali Põhikool 2 Sinilill 4. aprill 2008 Pärnu
Krabi Põhikool Sinilill 4. aprill 2008 Võru
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1 Sinilill 4. aprill 2008 Jõgeva
Haanja-Ruusmäe Põhikool 3-4 Sinilill 4. aprill 2008 Võru
Viljandi Lasteaed Mesimumm Sinilill 4. aprill 2008 Viljandi
Haanja-Ruusmäe Põhikool Sinilill 4. aprill 2008 Võru
Rakvere Põhikool Sinilill 4. aprill 2008 Lääne-Viru
Vastseliina Internaatkool Sinilill 4. aprill 2008 Võru
Sadala Põhikool Sinilill 4. aprill 2008 Jõgeva
Sõmeru Põhikool Sinilill 4. aprill 2008 Lääne-Viru
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 1 Sinilill 4. aprill 2008 Harju
Mikitamäe Kool 5 Sinilill 4. aprill 2008 Põlva
Ahtme Gümnaasium 5b Sinilill 4. aprill 2008 Ida-Viru
Kuremaa Lasteaed-Algkool Sinilill 4. aprill 2008 Jõgeva
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6 Sinilill 4. aprill 2008 Ida-Viru
Aakre Lasteaed-Algkool Sinilill 4. aprill 2008 Valga
Lüganuse Keskkool Sinilill 4. aprill 2008 Ida-Viru
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium Sinilill 5. aprill 2008 Ida-Viru
Sillamäe Eesti Põhikool Sinilill 5. aprill 2008 Ida-Viru
Tartu Descartes'i Lütseum 4 Sinilill 5. aprill 2008 Tartu
Ahtme Gümnaasium 4b Sinilill 5. aprill 2008 Ida-Viru
Hargla Kool 3 Sinilill 5. aprill 2008 Valga
Nõo Põhikool Sinilill 5. aprill 2008 Tartu
Tartu Raatuse Gümnaasium 2 Sinilill 5. aprill 2008 Tartu
Kurtna Lasteaed Sinilill 5. aprill 2008 Harju
Aakre Lasteaed-Algkool 2 Sinilill 6. aprill 2008 Valga
Võru Lasteaed Päkapikk Sinilill 6. aprill 2008 Võru
Tartu Hiie Kool Sinilill 6. aprill 2008 Tartu
Viljandi Valuoja Põhikool Sinilill 6. aprill 2008 Viljandi
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1 Sinilill 7. aprill 2008 Ida-Viru
Kohla-Järve Järve Gümnaasium Sinilill 7. aprill 2008 Ida-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium Sinilill 7. aprill 2008 Lääne-Viru
Tartu Hiie Kool 6B Sinilill 7. aprill 2008 Tartu
Rakvere Linna Algkool Sinilill 7. aprill 2008 Lääne-Viru
Tallinna 1 Internaatkool Sinilill 8. aprill 2008 Harju
Pärnu Koidula Gümnaasium Sinilill 9. aprill 2008 Pärnu
Paide Gümnaasium Sinilill 10. aprill 2008 Järva
Puhja Lasteaed Pääsusilm Sinilill 11. aprill 2008 Tartu
Aegviidu Põhikool Sinilill 11. aprill 2008 Harju
Valga Jaanikese Kool Sinilill 11. aprill 2008 Valga
Tallinna Ristiku põhikool 2 Sinilill 12. aprill 2008 Harju
Puiga Põhikool 1 Sinilill 14. aprill 2008 Võru
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 2 Sinilill 15. aprill 2008 Jõgeva
Tallinna Lauliku Lasteaed Sinilill 17. aprill 2008 Harju
Pärnu Noorte Loodusmaja 1 Sinilill 20. aprill 2008 Pärnu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 3 Sinilill 20. aprill 2008 Ida-Viru
Tartu Katoliku Kool 1 Sinilill 23. aprill 2008 Tartu
Kostivere Põhikool Sinilill 24. aprill 2008 Harju
Tallinna Laagna Lasteaed-Põhikool Sinilill 2. mai 2008 Harju

Tagasi tulemuste juurde