"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2020" osaleb 5837 õpilast ja 363 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Mustjala Lasteaed-Põhikool Nurmenukk 30. märts 2008 Saare
Saduküla Põhikool Nurmenukk 3. aprill 2008 Jõgeva
Pärnu Vanalinna Põhikool 2 Nurmenukk 5. aprill 2008 Pärnu
Puurmani Gümnaasium Nurmenukk 6. aprill 2008 Jõgeva
Võru Kreutzwaldi Gümnaasium Nurmenukk 6. aprill 2008 Võru
Ahtme Gümnaasium 4a Nurmenukk 8. aprill 2008 Ida-Viru
Türi Majandusgümnaasium Nurmenukk 9. aprill 2008 Järva
Ahtme Gümnaasium 4b Nurmenukk 9. aprill 2008 Ida-Viru
Virtsu Põhikool Nurmenukk 10. aprill 2008 Lääne
Vatla Põhikool 2 Nurmenukk 10. aprill 2008 Lääne
Kildu Põhikool Nurmenukk 10. aprill 2008 Viljandi
Türi Kesklinna Lasteaed Nurmenukk 10. aprill 2008 Järva
Paide Ühisgümnaasium Nurmenukk 11. aprill 2008 Järva
Rõngu Keskkool Nurmenukk 11. aprill 2008 Tartu
Tallinna Lilleküla Gümnaasium Nurmenukk 11. aprill 2008 Harju
Kõmsi Lasteaed-Algkool Nurmenukk 11. aprill 2008 Lääne
Taebla Gümnaasium Nurmenukk 12. aprill 2008 Lääne
Kiltsi Põhikool Nurmenukk 13. aprill 2008 Lääne-Viru
Metsküla Algkool I Nurmenukk 13. aprill 2008 Lääne
Abja Gümnaasium Nurmenukk 14. aprill 2008 Viljandi
Valga Jaanikese Kool Nurmenukk 14. aprill 2008 Valga
Kiltsi Põhikool 3 Nurmenukk 14. aprill 2008 Lääne-Viru
Vormsi Lasteaed-Põhikool Nurmenukk 14. aprill 2008 Lääne
Kõpu Põhikool Nurmenukk 14. aprill 2008 Viljandi
Kuuste Kool 2 Nurmenukk 14. aprill 2008 Tartu
Aste Põhikool Nurmenukk 14. aprill 2008 Saare
Tornimäe Põhikool II Nurmenukk 15. aprill 2008 Saare
Rakvere Põhikool Nurmenukk 15. aprill 2008 Lääne-Viru
Kiltsi Põhikool 2 Nurmenukk 15. aprill 2008 Lääne-Viru
Koonga Põhikool Nurmenukk 15. aprill 2008 Pärnu
Risti Põhikool, Risti Nurmenukk 15. aprill 2008 Lääne
Narva Pähklimäe Gümnaasium Nurmenukk 15. aprill 2008 Ida-Viru
Kärdla Ühisgümnaasium Nurmenukk 15. aprill 2008 Hiiu
Olustvere Põhikool Nurmenukk 16. aprill 2008 Viljandi
Tornimäe Põhikool I Nurmenukk 16. aprill 2008 Saare
Puiga Põhikool 4 Nurmenukk 16. aprill 2008 Võru
Aste Põhikool 3 Nurmenukk 16. aprill 2008 Saare
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1 Nurmenukk 16. aprill 2008 Jõgeva
Kärla Põhikool Nurmenukk 16. aprill 2008 Saare
Kurtna Lasteaed Nurmenukk 16. aprill 2008 Harju
Muhu Põhikool Nurmenukk 16. aprill 2008 Saare
Elva Gümnaasium 1C Nurmenukk 16. aprill 2008 Tartu
Muraste Looduskool Nurmenukk 17. aprill 2008 Harju
Unipiha Algkool Nurmenukk 17. aprill 2008 Tartu
Lihula Lasteaed Nurmenukk 17. aprill 2008 Lääne
Kilingi-Nõmme Gümnaasium Nurmenukk 17. aprill 2008 Pärnu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 2 Nurmenukk 17. aprill 2008 Ida-Viru
Lihula Lasteaed II Nurmenukk 17. aprill 2008 Lääne
Tõrva Gümnaasium Nurmenukk 17. aprill 2008 Valga
Hargla Kool 3 Nurmenukk 18. aprill 2008 Valga
Tartu Raatuse Gümnaasium 1 Nurmenukk 18. aprill 2008 Tartu
Halliste Põhikool 4 Nurmenukk 18. aprill 2008 Viljandi
Emmaste Põhikool 2 Nurmenukk 18. aprill 2008 Hiiu
Surju Põhikool Nurmenukk 18. aprill 2008 Pärnu
Oru Kool Nurmenukk 18. aprill 2008 Lääne
Kuressaare Gümnaasium 5b Nurmenukk 18. aprill 2008 Saare
Salutaguse Nurmenukk 19. aprill 2008 Järva
Kuldre Kool 3 Nurmenukk 19. aprill 2008 Võru
Kohila Gümnaasium Nurmenukk 19. aprill 2008 Rapla
Oru lasteaed Mesimumm Nurmenukk 19. aprill 2008 Harju
Pärnu Ühisgümnaasium Nurmenukk 19. aprill 2008 Pärnu
Vastseliina Gümnaasium (5) Nurmenukk 19. aprill 2008 Võru
Kilingi-Nõmme Gümnaasium I Nurmenukk 20. aprill 2008 Pärnu
Kehtna Põhikool Nurmenukk 20. aprill 2008 Rapla
Aste Põhikool 2 Nurmenukk 20. aprill 2008 Saare
C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 7 Nurmenukk 20. aprill 2008 Viljandi
Tallinna Reaalkool 2 Nurmenukk 20. aprill 2008 Harju
Emmaste Põhikool Nurmenukk 20. aprill 2008 Hiiu
Tõrva Gümnaasium 2 Nurmenukk 20. aprill 2008 Valga
Metsapoole Põhikool Nurmenukk 20. aprill 2008 Pärnu
Hargla Kool 2 Nurmenukk 20. aprill 2008 Valga
Helme SIK Nurmenukk 20. aprill 2008 Valga
Jõhvi Gümnaasium Nurmenukk 20. aprill 2008 Ida-Viru
Metsküla Algkool Nurmenukk 21. aprill 2008 Lääne
Rapla Ühisgümnaasium Nurmenukk 21. aprill 2008 Rapla
Oru Põhikool Nurmenukk 21. aprill 2008 Harju
Fr. Tuglase nim. Ahja Keskkool Nurmenukk 21. aprill 2008 Põlva
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 1 Nurmenukk 21. aprill 2008 Harju
Parksepa Keskkool 2 Nurmenukk 21. aprill 2008 Võru
Aegviidu Põhikool Nurmenukk 21. aprill 2008 Harju
Tilsi Põhikool 2 Nurmenukk 21. aprill 2008 Põlva
Krootuse Põhikool Nurmenukk 21. aprill 2008 Põlva
Ahula Lasteaed-Algkool Nurmenukk 21. aprill 2008 Järva
C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 6 Nurmenukk 21. aprill 2008 Viljandi
Koigi Lasteaed "Kalevipoeg" Nurmenukk 21. aprill 2008 Järva
Suure-Jaani Gümnaasium 4 Nurmenukk 21. aprill 2008 Viljandi
Tallinna Rahumäe Põhikool 2 Nurmenukk 21. aprill 2008 Harju
Viimsi Kool Nurmenukk 21. aprill 2008 Harju
Lauka Põhikool Nurmenukk 21. aprill 2008 Hiiu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6 Nurmenukk 21. aprill 2008 Ida-Viru
Lihula Gümnaasium Nurmenukk 22. aprill 2008 Lääne
Tartu Lasteaed Ristikhein Nurmenukk 22. aprill 2008 Tartu
Tartu Loodusmaja Nurmenukk 22. aprill 2008 Tartu
Tartu Hiie Kool Nurmenukk 22. aprill 2008 Tartu
Paikuse Põhikool Nurmenukk 22. aprill 2008 Pärnu
Tallinna Reaalkool Nurmenukk 22. aprill 2008 Harju
Tartu Kivilinna Gümnaasium Nurmenukk 22. aprill 2008 Tartu
Haanja-Ruusmäe Põhikool 6 Nurmenukk 22. aprill 2008 Võru
Viluste Põhikool Nurmenukk 22. aprill 2008 Põlva
Tallinna 21. Kool Nurmenukk 22. aprill 2008 Harju
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium Nurmenukk 22. aprill 2008 Jõgeva
Tartu Katoliku Kool 1 Nurmenukk 23. aprill 2008 Tartu
Otepää Gümnaasium Nurmenukk 23. aprill 2008 Valga
Ahtme Gümnaasium 5a Nurmenukk 23. aprill 2008 Ida-Viru
Kärstna Põhikool Nurmenukk 23. aprill 2008 Viljandi
Vastseliina Gümnaasium Nurmenukk 23. aprill 2008 Võru
Kose Gümnaasium Nurmenukk 23. aprill 2008 Harju
Tilsi Põhikool Nurmenukk 24. aprill 2008 Põlva
Raudna Põhikool Nurmenukk 24. aprill 2008 Viljandi
Pärnu Vanalinna Põhikool Nurmenukk 24. aprill 2008 Pärnu
Roosna-Alliku PK Nurmenukk 24. aprill 2008 Järva
Tartu POKU lasteaed Nurmenukk 24. aprill 2008 Tartu
Imavere Põhikool Nurmenukk 24. aprill 2008 Järva
Saaremaa Ühisgümnaasium 2 Nurmenukk 24. aprill 2008 Saare
Sõmeru Põhikool Nurmenukk 25. aprill 2008 Lääne-Viru
Are Põhikool Nurmenukk 25. aprill 2008 Pärnu
Tori Põhikool 3 Nurmenukk 25. aprill 2008 Pärnu
Tori Põhikool Nurmenukk 25. aprill 2008 Pärnu
Haanja-Ruusmäe Põhikool Nurmenukk 25. aprill 2008 Võru
Aakre Lasteaed-Algkool Nurmenukk 25. aprill 2008 Valga
Aakre Lasteaed-Algkool 2 Nurmenukk 25. aprill 2008 Valga
Aakre Lasteaed-Algkool 1 Nurmenukk 25. aprill 2008 Valga
Kolga Keskkool Nurmenukk 25. aprill 2008 Harju
Taali Põhikool 2 Nurmenukk 25. aprill 2008 Pärnu
Parksepa Keskkool Nurmenukk 26. aprill 2008 Võru
Saue Gümnaasium Nurmenukk 26. aprill 2008 Harju
Lüllemäe Põhikool Nurmenukk 26. aprill 2008 Valga
Haanja-Ruusmäe Põhikool 3-4 Nurmenukk 26. aprill 2008 Võru
Suislepa Lasteaed-Algkool Nurmenukk 26. aprill 2008 Viljandi
Valgjärve Põhikool Nurmenukk 26. aprill 2008 Põlva
Pärnu Noorte Loodusmaja 2 Nurmenukk 26. aprill 2008 Pärnu
C.R.Jakobsoni nim Gümnaasium 3 Nurmenukk 26. aprill 2008 Viljandi
Kadrina Keskkool 4 Nurmenukk 26. aprill 2008 Lääne-Viru
Tartu Descartes'i Lütseum 3 Nurmenukk 26. aprill 2008 Tartu
Tartu Hiie Kool 5.B Nurmenukk 27. aprill 2008 Tartu
Koeru Keskkool Nurmenukk 27. aprill 2008 Järva
Kuldre Kool 2 Nurmenukk 27. aprill 2008 Võru
Konguta Kool Nurmenukk 27. aprill 2008 Tartu
Elva Gümnaasium Nurmenukk 27. aprill 2008 Tartu
Mikitamäe Kool 6 Nurmenukk 27. aprill 2008 Põlva
Albu Põhikool Nurmenukk 27. aprill 2008 Järva
Riidaja Põhikool Nurmenukk 27. aprill 2008 Valga
Kadrina Keskkool 3 Nurmenukk 27. aprill 2008 Lääne-Viru
Võru Kesklinna Gümnaasium Nurmenukk 28. aprill 2008 Võru
Risti Põhikool, Harju-Risti Nurmenukk 28. aprill 2008 Harju
Elva Gümnaasium 1 Nurmenukk 28. aprill 2008 Tartu
Kostivere Põhikool Nurmenukk 28. aprill 2008 Harju
Konguta Kool - Lasteaed Nurmenukk 28. aprill 2008 Tartu
Lauka Põhikool 2 Nurmenukk 28. aprill 2008 Hiiu
Mehikoorma Põhikool 1 Nurmenukk 28. aprill 2008 Tartu
Paistu Põhikool Nurmenukk 28. aprill 2008 Viljandi
Pirita Lasteaed Nurmenukk 28. aprill 2008 Harju
Hargla Kool Nurmenukk 28. aprill 2008 Valga
Haanja-Ruusmäe Põhikool 5 Nurmenukk 28. aprill 2008 Võru
Tartu Veeriku Kool Nurmenukk 28. aprill 2008 Tartu
Põltsamaa Ühisgümnaasium Nurmenukk 28. aprill 2008 Jõgeva
Valga Gümnaasium Nurmenukk 28. aprill 2008 Valga
Jäneda Põhikool Nurmenukk 29. aprill 2008 Lääne-Viru
Peetri Põhikool Nurmenukk 29. aprill 2008 Järva
Aruküla Lasteaed Rukkilill Nurmenukk 29. aprill 2008 Harju
Osula Põhikool 4 Nurmenukk 29. aprill 2008 Võru
Tartu Hiie Kool 6B Nurmenukk 30. aprill 2008 Tartu
Krootuse Põhikool 3 Nurmenukk 30. aprill 2008 Põlva
Sõmerpalu Põhikool Nurmenukk 30. aprill 2008 Võru
Rakvere Eragümnaasium Nurmenukk 30. aprill 2008 Lääne-Viru
C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 5 Nurmenukk 30. aprill 2008 Viljandi
Antsla Gümnaasium 2 Nurmenukk 1. mai 2008 Võru
Rakke Gümnaasium 2 Nurmenukk 1. mai 2008 Lääne-Viru
Vara Põhikool Nurmenukk 1. mai 2008 Tartu
Tallinna 1 Internaatkool Nurmenukk 1. mai 2008 Harju
Suigu Lasteaed-Algkool 2,4 Nurmenukk 1. mai 2008 Pärnu
Väike-Maarja Gümnaasium Nurmenukk 1. mai 2008 Lääne-Viru
Suure-Jaani Gümnaasium 1 Nurmenukk 1. mai 2008 Viljandi
Puiga Põhikool 6-9 Nurmenukk 1. mai 2008 Võru
Tallinna Lauliku Lasteaed Nurmenukk 2. mai 2008 Harju
Krootuse Põhikool 4 Nurmenukk 2. mai 2008 Põlva
Osula Põhikool 3 Nurmenukk 2. mai 2008 Võru
Sadala Põhikool Nurmenukk 2. mai 2008 Jõgeva
Mikitamäe Kool 5 Nurmenukk 2. mai 2008 Põlva
Tartu Descartes'i Lütseum 1 Nurmenukk 2. mai 2008 Tartu
Võru Lasteaed Päkapikk Nurmenukk 2. mai 2008 Võru
Uulu Lasteaed Nurmenukk 2. mai 2008 Pärnu
Viljandi Lasteaed Mesimumm Nurmenukk 2. mai 2008 Viljandi
Kadrina Keskkool Nurmenukk 3. mai 2008 Lääne-Viru
Otepää Gümnaasium 1 Nurmenukk 3. mai 2008 Valga
Taali Põhikool Nurmenukk 3. mai 2008 Pärnu
Krabi Põhikool 1 Nurmenukk 3. mai 2008 Võru
Tallinna Ristiku Põhikool Nurmenukk 3. mai 2008 Harju
Neeme Algkool Nurmenukk 4. mai 2008 Harju
Pärnu Loodusmaja Nurmenukk 4. mai 2008 Pärnu
Mikitamäe Kool 3-4 Nurmenukk 4. mai 2008 Põlva
Viljandi Valuoja Põhikool Nurmenukk 4. mai 2008 Viljandi
Mäetaguse Põhikool Nurmenukk 4. mai 2008 Ida-Viru
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium Nurmenukk 4. mai 2008 Ida-Viru
Pärnu Noorte Loodusmaja 1 Nurmenukk 5. mai 2008 Pärnu
Rakvere Linna Algkool Nurmenukk 5. mai 2008 Lääne-Viru
Valga Põhikool Nurmenukk 5. mai 2008 Valga
Puiga Põhikool 5 Nurmenukk 5. mai 2008 Võru
Tallinna Ranniku Gümnaasium Nurmenukk 5. mai 2008 Harju
Krabi Põhikool Nurmenukk 5. mai 2008 Võru
Tallinna Saksa Gümnaasium (TSG) Nurmenukk 5. mai 2008 Harju
Luunja Lasteaed Midrimaa Nurmenukk 5. mai 2008 Tartu
Valguta Lasteaed-Algkool Nurmenukk 6. mai 2008 Tartu
Veskitammi Lasteaed Nurmenukk 7. mai 2008 Harju
Paide Ühisgümnaasium 2 Nurmenukk 9. mai 2008 Järva
Melliste Algkool - Lasteaed Nurmenukk 9. mai 2008 Tartu
Vambola Lasteaed Nurmenukk 12. mai 2008 Viljandi
Kuremaa Lasteaed-Algkool Nurmenukk 12. mai 2008 Jõgeva
Mehikoorma Põhikool Nurmenukk 14. mai 2008 Tartu
Rakvere Põhikool 2 Nurmenukk 21. mai 2008 Lääne-Viru
Eidapere Kool Nurmenukk 28. mai 2008 Rapla

Tagasi tulemuste juurde