"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2020" osaleb 5837 õpilast ja 363 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Lauka Põhikool Näsiniin 1. märts 2008 Hiiu
Tartu Loodusmaja Näsiniin 1. märts 2008 Tartu
Muhu Põhikool Näsiniin 1. märts 2008 Saare
Eidapere Kool Näsiniin 1. märts 2008 Rapla
Emmaste Põhikool Näsiniin 1. märts 2008 Hiiu
Rõngu Keskkool Näsiniin 1. märts 2008 Tartu
Krootuse Põhikool 3 Näsiniin 1. märts 2008 Põlva
Kuuste Kool Näsiniin 1. märts 2008 Tartu
Konguta Kool Näsiniin 1. märts 2008 Tartu
Kärstna Põhikool Näsiniin 1. märts 2008 Viljandi
Suigu Lasteaed-Algkool 2,4 Näsiniin 1. märts 2008 Pärnu
Muraste Looduskool Näsiniin 1. märts 2008 Harju
Tääksi Põhikool Näsiniin 2. märts 2008 Viljandi
Lauka Põhikool 2 Näsiniin 2. märts 2008 Hiiu
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 2 Näsiniin 2. märts 2008 Jõgeva
Emmaste Põhikool 4 Näsiniin 3. märts 2008 Hiiu
Kurtna Lasteaed Näsiniin 3. märts 2008 Harju
Krootuse Põhikool Näsiniin 3. märts 2008 Põlva
Paide Ühisgümnaasium Näsiniin 3. märts 2008 Järva
Krootuse Põhikool 4 Näsiniin 3. märts 2008 Põlva
Koonga Põhikool 2 Näsiniin 3. märts 2008 Pärnu
Suure-Jaani Gümnaasium 4 Näsiniin 8. märts 2008 Viljandi
Kuressaare Gümnaasium 5b Näsiniin 9. märts 2008 Saare
Sõmeru Põhikool Näsiniin 10. märts 2008 Lääne-Viru
Otepää Gümnaasium 1 Näsiniin 10. märts 2008 Valga
Tori Põhikool Näsiniin 10. märts 2008 Pärnu
Antsla Gümnaasium Näsiniin 11. märts 2008 Võru
Paistu Põhikool Näsiniin 11. märts 2008 Viljandi
Tõrva Gümnaasium Näsiniin 11. märts 2008 Valga
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 1 Näsiniin 12. märts 2008 Harju
Oru Põhikool Näsiniin 12. märts 2008 Harju
Vatla Põhikool Näsiniin 13. märts 2008 Lääne
Vatla Põhikool 2 Näsiniin 13. märts 2008 Lääne
Risti Põhikool, Harju-Risti Näsiniin 14. märts 2008 Harju
Mustjala Lasteaed-Põhikool Näsiniin 14. märts 2008 Saare
Olustvere Põhikool Näsiniin 14. märts 2008 Viljandi
Nõo Põhikool Näsiniin 15. märts 2008 Tartu
Aegviidu Põhikool Näsiniin 15. märts 2008 Harju
Virtsu Põhikool Näsiniin 15. märts 2008 Lääne
Puurmani Gümnaasium Näsiniin 16. märts 2008 Jõgeva
Kõmsi Lasteaed-Algkool Näsiniin 17. märts 2008 Lääne
Tori Põhikool 3 Näsiniin 17. märts 2008 Pärnu
Narva Pähklimäe Gümnaasium Näsiniin 17. märts 2008 Ida-Viru
Risti Põhikool, Risti Näsiniin 17. märts 2008 Lääne
Pärnu Vanalinna Põhikool Näsiniin 17. märts 2008 Pärnu
Paide Ühisgümnaasium 2 Näsiniin 17. märts 2008 Järva
Harmi Põhikool 3-4 Näsiniin 18. märts 2008 Harju
Raudna Põhikool Näsiniin 18. märts 2008 Viljandi
Raudna Põhikool II Näsiniin 18. märts 2008 Viljandi
Otepää Gümnaasium Näsiniin 18. märts 2008 Valga
Türi Kesklinna Lasteaed Näsiniin 18. märts 2008 Järva
Kohila Gümnaasium Näsiniin 18. märts 2008 Rapla
Rakvere Eragümnaasium Näsiniin 19. märts 2008 Lääne-Viru
Tallinna Ristiku Põhikool Näsiniin 19. märts 2008 Harju
Väätsa Põhikool Näsiniin 20. märts 2008 Järva
Vara Põhikool Näsiniin 20. märts 2008 Tartu
Kärdla Ühisgümnaasium Näsiniin 21. märts 2008 Hiiu
Lihula Lasteaed II Näsiniin 21. märts 2008 Lääne
Lüllemäe Põhikool Näsiniin 21. märts 2008 Valga
Põltsamaa Ühisgümnaasium Näsiniin 21. märts 2008 Jõgeva
Saaremaa Ühisgümnaasium Näsiniin 22. märts 2008 Saare
Suure-Jaani Gümnaasium 1 Näsiniin 23. märts 2008 Viljandi
Tartu Hiie Kool 6B Näsiniin 24. märts 2008 Tartu
Tartu Katoliku Kool 2 Näsiniin 24. märts 2008 Tartu
Antsla Gümnaasium 1 Näsiniin 24. märts 2008 Võru
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 4 Näsiniin 24. märts 2008 Harju
Valguta Lasteaed-Algkool Näsiniin 25. märts 2008 Tartu
Metsapoole Põhikool Näsiniin 25. märts 2008 Pärnu
Vastseliina Gümnaasium 4 Näsiniin 25. märts 2008 Võru
Vastseliina Gümnaasium Näsiniin 28. märts 2008 Võru
Tartu Katoliku Kool 1 Näsiniin 28. märts 2008 Tartu
Koonga Põhikool Näsiniin 29. märts 2008 Pärnu
Kuressaare Gümnaasium Näsiniin 29. märts 2008 Saare
Tartu Raatuse Gümnaasium 5 Näsiniin 30. märts 2008 Tartu
Kehtna Põhikool Näsiniin 30. märts 2008 Rapla
Jäneda Põhikool Näsiniin 31. märts 2008 Lääne-Viru
Mikitamäe Kool 6 Näsiniin 31. märts 2008 Põlva
Osula Põhikool 4 Näsiniin 31. märts 2008 Võru
Lüllemäe Põhikool 2 Näsiniin 1. aprill 2008 Valga
Jäneda Põhikool 2 Näsiniin 1. aprill 2008 Lääne-Viru
Albu Põhikool Näsiniin 1. aprill 2008 Järva
Jäneda Põhikool 3 Näsiniin 1. aprill 2008 Lääne-Viru
Tallinna Reaalkool Näsiniin 1. aprill 2008 Harju
Imavere Põhikool Näsiniin 2. aprill 2008 Järva
Tallinna 21. Kool Näsiniin 2. aprill 2008 Harju
Viljandi Maagümnaasium Näsiniin 3. aprill 2008 Viljandi
Tartu Hiie Kool 5.B Näsiniin 3. aprill 2008 Tartu
Andu Papi Seltsi Kunstistuudio Näsiniin 3. aprill 2008 Pärnu
Kuldre Kool 3 Näsiniin 3. aprill 2008 Võru
Kildu Põhikool Näsiniin 3. aprill 2008 Viljandi
Adavere Põhikool Näsiniin 4. aprill 2008 Jõgeva
Kiltsi Põhikool 2 Näsiniin 4. aprill 2008 Lääne-Viru
Kuremaa Lasteaed-Algkool Näsiniin 4. aprill 2008 Jõgeva
Elva Gümnaasium 1 Näsiniin 4. aprill 2008 Tartu
Koeru Keskkool 2a Näsiniin 4. aprill 2008 Järva
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1 Näsiniin 4. aprill 2008 Jõgeva
Tornimäe Põhikool II Näsiniin 4. aprill 2008 Saare
Elva Gümnaasium 1C Näsiniin 4. aprill 2008 Tartu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 2 Näsiniin 4. aprill 2008 Ida-Viru
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium Näsiniin 5. aprill 2008 Ida-Viru
Kadrina Keskkool 3 Näsiniin 5. aprill 2008 Lääne-Viru
Roosna-Alliku PK Näsiniin 5. aprill 2008 Järva
Saduküla Põhikool Näsiniin 5. aprill 2008 Jõgeva
Võru Kreutzwaldi Gümnaasium Näsiniin 5. aprill 2008 Võru
Riidaja Põhikool Näsiniin 5. aprill 2008 Valga
Haanja-Ruusmäe Põhikool 5 Näsiniin 5. aprill 2008 Võru
Pirita Lasteaed Näsiniin 6. aprill 2008 Harju
Salutaguse Näsiniin 6. aprill 2008 Järva
Orava Põhikool Näsiniin 6. aprill 2008 Põlva
Tallinna Saksa Gümnaasium (TSG) Näsiniin 6. aprill 2008 Harju
Rapla Ühisgümnaasium Näsiniin 6. aprill 2008 Rapla
Haanja-Ruusmäe Põhikool 6 Näsiniin 6. aprill 2008 Võru
Halliste Põhikool Näsiniin 6. aprill 2008 Viljandi
Oru lasteaed Mesimumm Näsiniin 7. aprill 2008 Harju
Mikitamäe Kool 3-4 Näsiniin 7. aprill 2008 Põlva
Tõrva Gümnaasium 2 Näsiniin 7. aprill 2008 Valga
Sadala Põhikool Näsiniin 7. aprill 2008 Jõgeva
Sürgavere Põhikool 3 Näsiniin 7. aprill 2008 Viljandi
Väike-Maarja Gümnaasium Näsiniin 7. aprill 2008 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6 Näsiniin 7. aprill 2008 Ida-Viru
Haanja-Ruusmäe Põhikool Näsiniin 8. aprill 2008 Võru
Haanja-Ruusmäe Põhikool 3-4 Näsiniin 8. aprill 2008 Võru
C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 5 Näsiniin 9. aprill 2008 Viljandi
Ahtme Gümnaasium 2a Näsiniin 9. aprill 2008 Ida-Viru
Võru Kesklinna Gümnaasium Näsiniin 9. aprill 2008 Võru
Suure-Jaani Gümnaasium Näsiniin 9. aprill 2008 Viljandi
Aakre Lasteaed-Algkool Näsiniin 9. aprill 2008 Valga
Surju Põhikool Näsiniin 10. aprill 2008 Pärnu
Konguta Kool - Lasteaed Näsiniin 10. aprill 2008 Tartu
Osula Põhikool 3 Näsiniin 10. aprill 2008 Võru
Vastseliina Gümnaasium (5) Näsiniin 10. aprill 2008 Võru
Valga Jaanikese Kool Näsiniin 11. aprill 2008 Valga
Ahtme Gümnaasium 4b Näsiniin 11. aprill 2008 Ida-Viru
Tallinna Reaalkool 2 Näsiniin 11. aprill 2008 Harju
Rakvere Põhikool Näsiniin 12. aprill 2008 Lääne-Viru
Aakre Lasteaed-Algkool 1 Näsiniin 12. aprill 2008 Valga
Koeru Keskkool Näsiniin 12. aprill 2008 Järva
Kadrina Keskkool 4 Näsiniin 13. aprill 2008 Lääne-Viru
Mäetaguse Põhikool Näsiniin 13. aprill 2008 Ida-Viru
Viluste Põhikool Näsiniin 13. aprill 2008 Põlva
C.R.Jakobsoni nim Gümnaasium 3 Näsiniin 13. aprill 2008 Viljandi
Ahtme Gümnaasium 5b Näsiniin 13. aprill 2008 Ida-Viru
Ahtme Gümnaasium 5a Näsiniin 13. aprill 2008 Ida-Viru
Kilingi-Nõmme Gümnaasium Näsiniin 14. aprill 2008 Pärnu
Fr. Tuglase nim. Ahja Keskkool Näsiniin 14. aprill 2008 Põlva
Vastseliina Internaatkool Näsiniin 14. aprill 2008 Võru
Tartu Hiie Kool Näsiniin 14. aprill 2008 Tartu
Rakke Gümnaasium 2 Näsiniin 15. aprill 2008 Lääne-Viru
Pärnu Loodusmaja Näsiniin 15. aprill 2008 Pärnu
Pärnu Noorte Loodusmaja 1 Näsiniin 15. aprill 2008 Pärnu
Misso Keskkool Näsiniin 15. aprill 2008 Võru
Võru Lasteaed Päkapikk Näsiniin 15. aprill 2008 Võru
Paikuse Põhikool Näsiniin 15. aprill 2008 Pärnu
Kõpu Põhikool Näsiniin 16. aprill 2008 Viljandi
Kadrina Keskkool Näsiniin 17. aprill 2008 Lääne-Viru
Puiga Põhikool 6-9 Näsiniin 19. aprill 2008 Võru
Tartu Raatuse Gümnaasium 1 Näsiniin 20. aprill 2008 Tartu
Helme SIK Näsiniin 21. aprill 2008 Valga
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium Näsiniin 22. aprill 2008 Jõgeva
Tallinna 1 Internaatkool Näsiniin 22. aprill 2008 Harju
Peetri Põhikool Näsiniin 23. aprill 2008 Järva
Kose Gümnaasium Näsiniin 23. aprill 2008 Harju
Elva Gümnaasium Näsiniin 23. aprill 2008 Tartu
Tartu Lasteaed Ristikhein Näsiniin 25. aprill 2008 Tartu
Mehikoorma Põhikool 1 Näsiniin 28. aprill 2008 Tartu
Parksepa Keskkool 2 Näsiniin 2. mai 2008 Võru
Kuuste Kool 2 Näsiniin 12. mai 2008 Tartu

Tagasi tulemuste juurde