Projektis "Tere, Kevad! 2020" osaleb 5837 õpilast ja 363 rühma.


"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Kevadfoto:

"Väikesed paiselehed"
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Paikuse Põhikool Lumikelluke 2. märts 2007 Pärnu
Tartu Kivilinna Gümnaasium Lumikelluke 2. märts 2007 Tartu
Raudna Põhikool Lumikelluke 2. märts 2007 Viljandi
Neeme Algkool 3 Lumikelluke 3. märts 2007 Harju
Ramsi Lasteaed-Algkool Lumikelluke 3. märts 2007 Viljandi
Pärnu Noorte Loodusmaja Lumikelluke 3. märts 2007 Pärnu
Virtsu Põhikool Lumikelluke 3. märts 2007 Lääne
Kärdla Ühisgümnaasium Lumikelluke 4. märts 2007 Hiiu
Surju Põhikool Lumikelluke 4. märts 2007 Pärnu
Püünsi Põhikool Lumikelluke 5. märts 2007 Harju
Põltsamaa Ühisgümnaasium Lumikelluke 5. märts 2007 Jõgeva
Mikitamäe Põhikool Lumikelluke 5. märts 2007 Põlva
Käina Gümnaasium Lumikelluke 6. märts 2007 Hiiu
Valguta Lasteaed-Algkool 2 Lumikelluke 6. märts 2007 Tartu
Paikuse Põhikool 4 Lumikelluke 6. märts 2007 Pärnu
Kärdla Ühisgümnaasium 2 Lumikelluke 6. märts 2007 Hiiu
Tartu Emajõe Kool Lumikelluke 7. märts 2007 Harju
Suure-Jaani Gümnaasium 6 Lumikelluke 7. märts 2007 Viljandi
Viluste Põhikool Lumikelluke 7. märts 2007 Põlva
Krootuse Põhikool Lumikelluke 7. märts 2007 Põlva
Kõmsi Lasteaed-Algkool Lumikelluke 7. märts 2007 Lääne
Saaremaa Ühisgümnaasium 2 Lumikelluke 8. märts 2007 Saare
Tallinna Reaalkool Lumikelluke 8. märts 2007 Harju
Pärnu Rääma Põhikool 2 Lumikelluke 8. märts 2007 Pärnu
Osula Põhikool 3 Lumikelluke 8. märts 2007 Võru
Tallinna Reaalkool B Lumikelluke 8. märts 2007 Harju
Tartu Descartes'i Lütseum 2 Lumikelluke 8. märts 2007 Tartu
Kabala Lasteaed-Põhikool Lumikelluke 8. märts 2007 Rapla
Teenuse Lumikelluke 8. märts 2007 Rapla
Muraste Lumikelluke 8. märts 2007 Harju
Laiuse Põhikool Lumikelluke 8. märts 2007 Jõgeva
Põlva Ühisgümnaasium Lumikelluke 8. märts 2007 Põlva
Taali Põhikool Lumikelluke 8. märts 2007 Pärnu
Risti Põhikool Lumikelluke 8. märts 2007 Harju
Aakre Lasteaed Algkool Lumikelluke 8. märts 2007 Valga
Helme Sanatoorne Internaatkool Lumikelluke 8. märts 2007 Valga
Tallinna Gustav Adolfi Gümnaasium Lumikelluke 9. märts 2007 Harju
Kärstna Põhikool Lumikelluke 9. märts 2007 Viljandi
Mikitamäe Põhikool 1 Lumikelluke 9. märts 2007 Põlva
Paide Ühisgümnaasium Lumikelluke 9. märts 2007 Järva
Tartu Raatuse Gümnaasium 3 Lumikelluke 9. märts 2007 Tartu
Valgjärve Põhikool 2 Lumikelluke 9. märts 2007 Põlva
Elva Gümnaasium 3B Lumikelluke 9. märts 2007 Tartu
Nõo Põhikool Lumikelluke 9. märts 2007 Tartu
Melliste Algkool-Lasteaed 2 Lumikelluke 9. märts 2007 Tartu
Orava Põhikool Lumikelluke 9. märts 2007 Põlva
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 4 Lumikelluke 9. märts 2007 Ida-Viru
Kuressaare Gümnaasium Lumikelluke 9. märts 2007 Saare
Valgjärve Põhikool Lumikelluke 10. märts 2007 Põlva
Laupa Põhikool 7 Lumikelluke 10. märts 2007 Järva
Tallinna Saksa Gümnaasium 4 Lumikelluke 10. märts 2007 Harju
Tartu Kunstigümnaasium Lumikelluke 10. märts 2007 Tartu
Aakre Lasteaed Algkool 2 Lumikelluke 10. märts 2007 Valga
Elva Huviala- ja Kultuurikeskus "Sinilind" Lumikelluke 10. märts 2007 Tartu
Tääksi Põhikool Lumikelluke 10. märts 2007 Viljandi
Rõngu Keskkool Lumikelluke 10. märts 2007 Tartu
Tori Põhikool Lumikelluke 10. märts 2007 Pärnu
Vatla Põhikool Lumikelluke 10. märts 2007 Lääne
Paikuse Põhikool 2 Lumikelluke 10. märts 2007 Pärnu
Fr Tuglase nim Ahja Keskkool Lumikelluke 10. märts 2007 Põlva
Tartu Veeriku Kool Lumikelluke 10. märts 2007 Tartu
Halliste Põhikool Lumikelluke 10. märts 2007 Viljandi
Konguta Kool Lumikelluke 10. märts 2007 Tartu
Roosna-Alliku Põhikool Lumikelluke 10. märts 2007 Järva
Tallinna Inglise Kolledž Lumikelluke 10. märts 2007 Harju
Tallinna Lauliku Lasteaed 2 Lumikelluke 10. märts 2007 Harju
Kohila Gümnaasium Lumikelluke 10. märts 2007 Rapla
Vasta Kool Lumikelluke 10. märts 2007 Lääne-Viru
Emmaste Põhikool Lumikelluke 10. märts 2007 Hiiu
Parksepa Keskkool 7a Lumikelluke 10. märts 2007 Võru
Vastseliina Gümnaasium Lumikelluke 11. märts 2007 Võru
Tartu Hiie Kool 3 Lumikelluke 11. märts 2007 Tartu
Saue Gümnaasium BG Lumikelluke 11. märts 2007 Harju
Kiili Gümnaasium Lumikelluke 11. märts 2007 Harju
Vormsi Lasteaed-Põhikool Lumikelluke 11. märts 2007 Lääne
Võhma Gümnaasium Lumikelluke 11. märts 2007 Viljandi
Elva Gümnaasium 3A Lumikelluke 11. märts 2007 Tartu
Kuressaare Gümnaasium 5 Lumikelluke 11. märts 2007 Saare
Laupa Põhikool 5 Lumikelluke 11. märts 2007 Järva
Laupa Põhikool 2 Lumikelluke 11. märts 2007 Järva
Puurmani Gümnaasium Lumikelluke 11. märts 2007 Jõgeva
Koigi Lasteaed "Kalevipoeg" Lumikelluke 11. märts 2007 Järva
Tõrva Gümnaasium Lumikelluke 11. märts 2007 Valga
Tartu Loodusmaja Lumikelluke 11. märts 2007 Tartu
Tartu Hiie Kool Lumikelluke 11. märts 2007 Tartu
Tilsi Põhikool Lumikelluke 11. märts 2007 Põlva
C. R. Jakobsoni nimeline Gümnaasium Lumikelluke 11. märts 2007 Viljandi
Pärnu Noorte Loodusmaja 2 Lumikelluke 11. märts 2007 Pärnu
Kehtna Põhikool Lumikelluke 11. märts 2007 Rapla
Mooste Põhikool Lumikelluke 11. märts 2007 Põlva
C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium Lumikelluke 11. märts 2007 Viljandi
Tartu Kivilinna Gümnaasium 2 Lumikelluke 11. märts 2007 Tartu
Tartu Descartes'i Lütseum Lumikelluke 11. märts 2007 Tartu
Krootuse Põhikool 4 Lumikelluke 11. märts 2007 Põlva
C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 2 Lumikelluke 11. märts 2007 Viljandi
Elva Gümnaasium 3C Lumikelluke 11. märts 2007 Tartu
Vara Põhikool Lumikelluke 11. märts 2007 Tartu
Toila Gümnaasium Lumikelluke 11. märts 2007 Ida-Viru
Pärnjõe Põhikool Lumikelluke 11. märts 2007 Pärnu
Paide Gümnaasium Lumikelluke 12. märts 2007 Järva
Adavere Põhikool Lumikelluke 12. märts 2007 Jõgeva
Võru Kesklinna Gümnaasium 3 Lumikelluke 12. märts 2007 Võru
Kääpa Põhikool Lumikelluke 12. märts 2007 Võru
Rakke Gümnaasium Lumikelluke 12. märts 2007 Lääne-Viru
Parksepa Keskkool 7b Lumikelluke 12. märts 2007 Võru
Mustjala Lasteaed-Põhikool Lumikelluke 12. märts 2007 Saare
Rakke Gümnaasium 2 Lumikelluke 12. märts 2007 Lääne-Viru
Võru Kesklinna Gümnaasium 2 Lumikelluke 12. märts 2007 Võru
Tsirguliina Keskkool Lumikelluke 12. märts 2007 Valga
Kadrina Keskkool 2 Lumikelluke 12. märts 2007 Lääne-Viru
Krootuse Põhikool 2 Lumikelluke 12. märts 2007 Põlva
Lüllemäe Põhikool Lumikelluke 12. märts 2007 Valga
Tartu Tamme Gümnaasium Lumikelluke 12. märts 2007 Tartu
Mehikoorma Põhikool Lumikelluke 12. märts 2007 Tartu
Illuka Põhikool Lumikelluke 12. märts 2007 Ida-Viru
Audentese Erakool 2 Lumikelluke 12. märts 2007 Tartu
Tartu Hiie Kool 2 Lumikelluke 12. märts 2007 Tartu
Kuuste Põhikool 2 Lumikelluke 12. märts 2007 Tartu
Kildu Põhikool Lumikelluke 12. märts 2007 Viljandi
Häädemeeste Keskkool Lumikelluke 12. märts 2007 Pärnu
Suure-Jaani Gümnaasium 4 Lumikelluke 12. märts 2007 Viljandi
Johannese Kool Rosmal Lumikelluke 12. märts 2007 Põlva
Kuldre Kool Lumikelluke 12. märts 2007 Võru
Valgjärve Põhikool II Lumikelluke 12. märts 2007 Põlva
Aravete Keskkool Lumikelluke 13. märts 2007 Järva
Tartu Raatuse Gümnaasium 2 Lumikelluke 13. märts 2007 Tartu
Peetri Põhikool Lumikelluke 13. märts 2007 Järva
Saaremaa Ühisgümnaasium Lumikelluke 13. märts 2007 Saare
Melliste Algkool-Lasteaed Lumikelluke 13. märts 2007 Tartu
Suure-Jaani Gümnaasium 1 Lumikelluke 13. märts 2007 Viljandi
Kose Gümnaasium Lumikelluke 13. märts 2007 Harju
Imavere Põhikool Lumikelluke 13. märts 2007 Järva
Lauka Põhikool Lumikelluke 13. märts 2007 Hiiu
Peetri Põhikool 1 Lumikelluke 13. märts 2007 Järva
Vastseliina Gümnaasium 3 Lumikelluke 13. märts 2007 Võru
Suigu Lasteaed- Algkool Lumikelluke 13. märts 2007 Pärnu
Elva Gümnaasium 2B Lumikelluke 13. märts 2007 Tartu
Suure-Jaani Gümnaasium 3 Lumikelluke 13. märts 2007 Viljandi
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium Lumikelluke 13. märts 2007 Ida-Viru
Krootuse Põhikool 5 Lumikelluke 13. märts 2007 Põlva
Elva Gümnaasium 2a Lumikelluke 13. märts 2007 Tartu
Oru Põhikool Lumikelluke 13. märts 2007 Harju
Tallinna Lilleküla Gümnaasium Lumikelluke 13. märts 2007 Harju
Kuuste Põhikool Lumikelluke 13. märts 2007 Tartu
Roela Põhikool Lumikelluke 13. märts 2007 Lääne-Viru
Kuremaa Lasteaed-Algkool 2 Lumikelluke 13. märts 2007 Jõgeva
Hargla Kool 2 Lumikelluke 13. märts 2007 Valga
Hargla Kool Lumikelluke 13. märts 2007 Valga
Tõrva Gümnaasium 2 Lumikelluke 13. märts 2007 Valga
C.R.Jakobsoni nim. Torma Põhikool Lumikelluke 13. märts 2007 Jõgeva
Ruusmäe kool Lumikelluke 13. märts 2007 Võru
Muhu Põhikool Lumikelluke 13. märts 2007 Saare
Ruusmäe kool kodulooring Lumikelluke 13. märts 2007 Võru
Sadala Põhikool Lumikelluke 14. märts 2007 Jõgeva
Krootuse Põhikool 3 Lumikelluke 14. märts 2007 Põlva
Kõpu põhikool Lumikelluke 14. märts 2007 Viljandi
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 2 Lumikelluke 14. märts 2007 Ida-Viru
Narva Kesklinna Gümnaasium 5 Lumikelluke 14. märts 2007 Ida-Viru
Jäneda Põhikool 3 Lumikelluke 14. märts 2007 Lääne-Viru
Aruküla Lasteaed Rukkilill Lumikelluke 14. märts 2007 Harju
Riidaja Põhikool Lumikelluke 14. märts 2007 Valga
Rakvere Linna Algkool Lumikelluke 14. märts 2007 Lääne-Viru
Tornimäe Põhikool Lumikelluke 14. märts 2007 Saare
Holstre Kool Lumikelluke 14. märts 2007 Harju
Tartu Kesklinna Kool Lumikelluke 14. märts 2007 Tartu
Koeru Keskkool Lumikelluke 15. märts 2007 Järva
Lüganuse Keskkool Lumikelluke 15. märts 2007 Ida-Viru
Tallinna Saksa Gümnaasium Lumikelluke 15. märts 2007 Harju
Valguta Lasteaed-Algkool Lumikelluke 15. märts 2007 Tartu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium Lumikelluke 15. märts 2007 Ida-Viru
Turba Gümnaasium Lumikelluke 15. märts 2007 Harju
Lihula Lasteaed II Lumikelluke 15. märts 2007 Lääne
Tallinna Saksa Gümnaasium 2 Lumikelluke 15. märts 2007 Harju
Antsla Gümnaasium 2 Lumikelluke 15. märts 2007 Võru
Tartu Raatuse Gümnaasium Lumikelluke 15. märts 2007 Tartu
Ridala Põhikool Lumikelluke 15. märts 2007 Lääne
Valga Põhikool Lumikelluke 15. märts 2007 Valga
Tapa Lumikelluke 15. märts 2007 Lääne-Viru
Tarbja Lasteaed-Algkool Lumikelluke 15. märts 2007 Järva
Pärnu Noorte Loodusmaja 1 Lumikelluke 15. märts 2007 Pärnu
Tallinna Ristiku Põhikool II Lumikelluke 15. märts 2007 Harju
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium Lumikelluke 16. märts 2007 Jõgeva
Haanja-Ruusmäe Pk. Lumikelluke 16. märts 2007 Võru
Järvakandi Gümnaasium Lumikelluke 16. märts 2007 Rapla
Lilli loodusmaja Lumikelluke 16. märts 2007 Viljandi
Varbola Kool 2 Lumikelluke 16. märts 2007 Rapla
Jäneda Põhikool Lumikelluke 16. märts 2007 Lääne-Viru
Albu Põhikool Lumikelluke 16. märts 2007 Järva
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Lumikelluke 16. märts 2007 Harju
Jõhvi Gümnaasium Lumikelluke 16. märts 2007 Ida-Viru
Tallinna Saksa Gümnaasium 6 Lumikelluke 16. märts 2007 Harju
Unipiha Algkool Lumikelluke 16. märts 2007 Tartu
Võru Kesklinna Gümnaasium Lumikelluke 16. märts 2007 Võru
Sonda Põhikool 2 Lumikelluke 16. märts 2007 Ida-Viru
Aakre Lasteaed Algkool 3 Lumikelluke 16. märts 2007 Valga
Misso Keskkool Lumikelluke 16. märts 2007 Võru
Tilsi Põhikool 2 Lumikelluke 17. märts 2007 Põlva
Neeme Algkool 2 Lumikelluke 17. märts 2007 Harju
Tallinna Saksa Gümnaasium 5 Lumikelluke 17. märts 2007 Harju
Rakvere Eragümnaasium Lumikelluke 18. märts 2007 Lääne-Viru
Aegviidu Põhikool Lumikelluke 18. märts 2007 Harju
Metsküla Algkool 2 Lumikelluke 18. märts 2007 Lääne
Kolga Keskkool Lumikelluke 18. märts 2007 Harju
Tallinna Ristiku Põhikool Lumikelluke 19. märts 2007 Harju
Tallinna Männiku Lasteaed Lumikelluke 19. märts 2007 Harju
Abja Gümnaasium Lumikelluke 19. märts 2007 Viljandi
Oru Kool Lumikelluke 19. märts 2007 Lääne
Kohtla-Järve Oru Põhikool 3 Lumikelluke 20. märts 2007 Ida-Viru
Metsküla Algkool Lumikelluke 20. märts 2007 Lääne
Kohtla-Järve Oru Põhikool 2 Lumikelluke 20. märts 2007 Ida-Viru
Kohtla-Järve Oru Põhikool Lumikelluke 20. märts 2007 Ida-Viru
Tallinna Lasteaed Männimudila Lumikelluke 20. märts 2007 Harju
Pärnu Koidula Gümnaasium Lumikelluke 20. märts 2007 Pärnu
Vastseliina Günmaasium 1 Lumikelluke 21. märts 2007 Võru
Tallinna Lauliku Lasteaed Lumikelluke 21. märts 2007 Harju
Kadrina Keskkool Lumikelluke 21. märts 2007 Lääne-Viru
Varbola Kool Lumikelluke 21. märts 2007 Rapla
Tapa Gümnaasium Lumikelluke 22. märts 2007 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6.A Lumikelluke 22. märts 2007 Ida-Viru
Otepää Gümnaasium 1 Lumikelluke 22. märts 2007 Valga
Otepää Gümnaasium Lumikelluke 22. märts 2007 Valga
Kasari Põhikool Lumikelluke 23. märts 2007 Lääne
Rakvere Vene Gümnaasium Lumikelluke 24. märts 2007 Lääne-Viru
Pärnu Ülejõe Gümnaasium Lumikelluke 24. märts 2007 Pärnu
Uhtna Põhikool Lumikelluke 25. märts 2007 Lääne-Viru
Viljandi Valuoja Põhikool Lumikelluke 25. märts 2007 Viljandi
Aste Põhikool Lumikelluke 26. märts 2007 Saare
Tallinna Piiri Lasteaed Lumikelluke 27. märts 2007 Harju
Ahula Lasteaed - Algkool Lumikelluke 28. märts 2007 Järva
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1 Lumikelluke 30. märts 2007 Jõgeva
Neeme Algkool Lumikelluke 30. märts 2007 Harju
Sillamäe Astangu kool Lumikelluke 14. aprill 2007 Ida-Viru
Aravete Keskkool 2 Lumikelluke 14. aprill 2007 Järva
Valgu Põhikool Lumikelluke 21. mai 2007 Rapla

Tagasi tulemuste juurde