"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2020" osaleb 5539 õpilast ja 363 rühma.

Liitu projektiga!

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Vormsi Kuldnokk 12. veebruar 2002 Lääne
Tsirguliina Keskkool Kuldnokk 27. veebruar 2002 Valga
Tallinna Kanutiaia Noortemaja Kuldnokk 5. märts 2002 Harju
Tamsalu Gümnaasium Kuldnokk 5. märts 2002 Lääne-Viru
Kabala Põhikool Kuldnokk 5. märts 2002 Rapla
Pärnjõe Põhikool Kuldnokk 5. märts 2002 Pärnu
Kääpa Põhikool Kuldnokk 7. märts 2002 Võru
Fr.Tuglase nim. Ahja Keskkool 3 Kuldnokk 8. märts 2002 Põlva
Rakke Gümnaasium Kuldnokk 8. märts 2002 Lääne-Viru
Mustjala põhikool Kuldnokk 9. märts 2002 Saare
Abja Gümnaasium Kuldnokk 9. märts 2002 Viljandi
Fr.Tuglase nim. Ahja Keskkool 2 Kuldnokk 10. märts 2002 Põlva
Väätsa Põhikool Kuldnokk 10. märts 2002 Järva
Kärdla Keskkool Kuldnokk 10. märts 2002 Hiiu
Tapa Gümnaasium Kuldnokk 11. märts 2002 Lääne-Viru
Parksepa Keskkool Kuldnokk 11. märts 2002 Võru
Sillamäe Eesti Põhikool Kuldnokk 11. märts 2002 Ida-Viru
Kilingi-Nõmme Gümnaasium Kuldnokk 11. märts 2002 Pärnu
Tallinna Ühisgümnaasium Kuldnokk 11. märts 2002 Harju
Tartu Hiie Kool Kuldnokk 11. märts 2002 Tartu
Fr.Tuglase nim. Ahja Keskkool 1 Kuldnokk 12. märts 2002 Põlva
Loksa 1. Keskkool Kuldnokk 12. märts 2002 Harju
Unipiha Algkool Kuldnokk 12. märts 2002 Tartu
Saaremaa Ühisgümnaasium Kuldnokk 12. märts 2002 Saare
Mikitamäe Põhikool Kuldnokk 12. märts 2002 Põlva
Suure-Jaani Gümnaasium 3 Kuldnokk 12. märts 2002 Viljandi
Palupera Põhikool Kuldnokk 12. märts 2002 Valga
Kohila Gümnaasium Kuldnokk 12. märts 2002 Rapla
Illuka Põhikool Kuldnokk 12. märts 2002 Ida-Viru
Tornimäe Põhikool Kuldnokk 12. märts 2002 Saare
Kuressaare Gümnaasium Kuldnokk 13. märts 2002 Saare
Saduküla Põhikool Kuldnokk 13. märts 2002 Jõgeva
Türi Gümnaasium Kuldnokk 13. märts 2002 Järva
Kambja Põhikool Kuldnokk 13. märts 2002 Tartu
Ala Põhikool Kuldnokk 13. märts 2002 Valga
Virtsu Põhikool Kuldnokk 13. märts 2002 Lääne
Konguta Algkool Kuldnokk 13. märts 2002 Tartu
Kärstna Põhikool Kuldnokk 13. märts 2002 Viljandi
Toila Gümnaasium Kuldnokk 13. märts 2002 Ida-Viru
Leevi Põhikool Kuldnokk 14. märts 2002 Põlva
Jäneda Põhikool Kuldnokk 14. märts 2002 Järva
Pärnu-Jaagupi Keskkool Kuldnokk 14. märts 2002 Pärnu
Oru Kool Kuldnokk 14. märts 2002 Lääne
Vatla Põhikool Kuldnokk 14. märts 2002 Lääne
Mammaste Lasteaed-Algkool Kuldnokk 14. märts 2002 Põlva
Kadrina Keskkool Kuldnokk 14. märts 2002 Lääne-Viru
Vasta Põhikool Kuldnokk 15. märts 2002 Lääne-Viru
Vao Lasteaed-Algkool Kuldnokk 15. märts 2002 Järva
Metsküla Algkool Kuldnokk 15. märts 2002 Lääne
Koigi Põhikool Kuldnokk 15. märts 2002 Järva
Võhma Gümnaasium Kuldnokk 15. märts 2002 Viljandi
Pärnu Noorte Loodusmaja Kuldnokk 15. märts 2002 Pärnu
Suure-Jaani Gümnaasium 1 Kuldnokk 15. märts 2002 Viljandi
Rõngu Keskkool Kuldnokk 16. märts 2002 Tartu
Aravete Keskkool 1 Kuldnokk 16. märts 2002 Järva
Kohtla Järve Järve Gümnaasium Kuldnokk 16. märts 2002 Ida-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium Kuldnokk 16. märts 2002 Lääne-Viru
Peetri Põhikool Kuldnokk 17. märts 2002 Järva
Rakvere Reaalgümnaasium Kuldnokk 17. märts 2002 Lääne-Viru
Värska Gümnaasium Kuldnokk 17. märts 2002 Põlva
Orava Põhikool Kuldnokk 18. märts 2002 Põlva
C.R.Jakobsoni nimeline Gümnaasium Kuldnokk 18. märts 2002 Viljandi
Tääksi Põhikool Kuldnokk 18. märts 2002 Viljandi
Haljala Gümnaasium Kuldnokk 18. märts 2002 Lääne-Viru
Rakvere Põhikool Kuldnokk 19. märts 2002 Lääne-Viru
Tartu Kivilinna Gümnaasium Kuldnokk 19. märts 2002 Tartu
Muhu Põhikool Kuldnokk 20. märts 2002 Saare
Laiuse Põhikool Kuldnokk 20. märts 2002 Jõgeva
Aravete Keskkool 2 Kuldnokk 21. märts 2002 Järva
Tallinna Lilleküla Gümnaasium Kuldnokk 24. märts 2002 Harju
Järva-Jaani Keskkool Kuldnokk 26. märts 2002 Järva
Jõhvi Gümnaasium Kuldnokk 26. märts 2002 Ida-Viru
Tallinna K. Pätsi Vabaõhukool Kuldnokk 26. märts 2002 Harju
Vara Põhikool Kuldnokk 26. märts 2002 Tartu
Paide Ühisgümnaasium Kuldnokk 28. märts 2002 Järva
Mehikoorma Põhikool Kuldnokk 28. märts 2002 Tartu
Sonda Põhikool Kuldnokk 30. märts 2002 Ida-Viru
Paide Gümnaasium Kuldnokk 30. märts 2002 Järva
Käina Gümnaasium Kuldnokk 2. aprill 2002 Hiiu
Kalamaja Põhikool Kuldnokk 3. aprill 2002 Harju
Kehra Keskkool Kuldnokk 5. aprill 2002 Harju
Tallinna 49.Keskkool Kuldnokk 11. aprill 2002 Harju
Suure-Jaani Gümnaasium 2 Kuldnokk 4. mai 2002 Viljandi

Tagasi tulemuste juurde