"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2019" osaleb 6474 õpilast ja 360 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Aakre Lasteaed-Algkool Suitsupääsuke 26. aprill 2010 Valga
Ääsmäe Põhikool 5 Suitsupääsuke 11. mai 2010 Harju
Aegviidu Põhikool Suitsupääsuke 14. mai 2010 Harju
Albu Põhikool Suitsupääsuke 9. mai 2010 Järva
Anna Haava nim. Pala Kool Suitsupääsuke 2. mai 2010 Jõgeva
Anna Haava nim. Pala Kool 2 Suitsupääsuke 6. mai 2010 Jõgeva
Antsla Gümnaasium 1 Suitsupääsuke 19. aprill 2010 Võru
Are Põhikool Suitsupääsuke 1. mai 2010 Pärnu
Audru Keskkool2 Suitsupääsuke 9. mai 2010 Pärnu
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 5B Suitsupääsuke 12. mai 2010 Viljandi
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 6A Suitsupääsuke 10. mai 2010 Viljandi
C. R. Jakobsoni nim. Torma Põhikool 2 Suitsupääsuke 3. mai 2010 Jõgeva
Eidapere Kool Suitsupääsuke 1. mai 2010 Rapla
Elva Gümnaasium 1c Suitsupääsuke 1. mai 2010 Tartu
Elva Gümnaasium 6C Suitsupääsuke 8. mai 2010 Tartu
Elva Gümnaasium loodussõprade ring Suitsupääsuke 3. mai 2010 Tartu
Ferdinand von Wrangelli nim. Roela Põhikool Suitsupääsuke 10. mai 2010 Lääne-Viru
Fr Tuglase nim Ahja Keskkool Suitsupääsuke 14. mai 2010 Põlva
Gustav Adolfi Gümnaasium 6b Suitsupääsuke 12. mai 2010 Harju
Häädemeeste Keskkool Suitsupääsuke 1. mai 2010 Pärnu
Haanja-Ruusmäe Põhikool Suitsupääsuke 8. mai 2010 Võru
Haljala Gümnaasium Suitsupääsuke 17. aprill 2010 Lääne-Viru
Haljala Gümnaasium 2 Suitsupääsuke 11. mai 2010 Lääne-Viru
Haljala Gümnaasium 3 Suitsupääsuke 25. aprill 2010 Lääne-Viru
Haljala Gümnaasium 4 Suitsupääsuke 15. mai 2010 Lääne-Viru
Hargla Kool Suitsupääsuke 22. aprill 2010 Valga
Hargla Kool 5 Suitsupääsuke 21. aprill 2010 Valga
Helme Sanatoorne Internaatkool Suitsupääsuke 17. aprill 2010 Valga
Illuka Põhikool 2 Suitsupääsuke 16. mai 2010 Ida-Viru
Jõhvi Gümnaasium Suitsupääsuke 30. aprill 2010 Ida-Viru
Kääpa Põhikool Suitsupääsuke 24. aprill 2010 Võru
Kääpa Põhikool 2 Suitsupääsuke 17. mai 2010 Võru
Kadrina Keskkool 2 Suitsupääsuke 3. mai 2010 Lääne-Viru
Käina Gümnaasium Suitsupääsuke 8. mai 2010 Hiiu
Käina Gümnaasium2 Suitsupääsuke 1. mai 2010 Hiiu
Kanepi Gümnaasium Suitsupääsuke 8. mai 2010 Põlva
Kanepi Gümnaasium 2 Suitsupääsuke 8. mai 2010 Põlva
Kanepi Gümnaasium 3 Suitsupääsuke 8. mai 2010 Põlva
Kanepi Gümnaasium 6 Suitsupääsuke 8. mai 2010 Põlva
Kärdla Ühisgümnaasium Suitsupääsuke 14. mai 2010 Hiiu
Kärla Põhikool Suitsupääsuke 10. mai 2010 Saare
Kärstna Kool Suitsupääsuke 8. mai 2010 Viljandi
Kernu Põhikool 2 Suitsupääsuke 12. mai 2010 Harju
Kilingi-Nõmme Gümnaasium Suitsupääsuke 12. mai 2010 Pärnu
Kodila Põhikool Suitsupääsuke 27. aprill 2010 Rapla
Kohila Gümnaasium Suitsupääsuke 5. mai 2010 Rapla
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 3a Suitsupääsuke 19. mai 2010 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5 Suitsupääsuke 8. mai 2010 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 7b Suitsupääsuke 8. mai 2010 Ida-Viru
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 8a Suitsupääsuke 29. aprill 2010 Ida-Viru
Kõmsi Lasteaed-Algkool Suitsupääsuke 3. mai 2010 Lääne
Kõmsi Lasteaed-Algkool 2 Suitsupääsuke 10. mai 2010 Lääne
Konguta Kool Suitsupääsuke 30. aprill 2010 Tartu
Konguta Kool 2 Suitsupääsuke 13. mai 2010 Tartu
Koonga Põhikool 3 Suitsupääsuke 2. mai 2010 Pärnu
Kõpu Põhikool Suitsupääsuke 11. mai 2010 Viljandi
Kõpu Põhikool II Suitsupääsuke 25. aprill 2010 Viljandi
Kõpu Põhikool III Suitsupääsuke 26. aprill 2010 Viljandi
Krabi Põhikool Suitsupääsuke 9. mai 2010 Võru
Krabi Põhikool 3 Suitsupääsuke 27. aprill 2010 Võru
Krootuse Põhikool Suitsupääsuke 1. mai 2010 Põlva
Kuldre Kool Suitsupääsuke 2. mai 2010 Võru
Kuremaa Lasteaed-Algkool Suitsupääsuke 3. mai 2010 Jõgeva
Kuusalu Keskkool Suitsupääsuke 4. mai 2010 Harju
Kuuste kool Suitsupääsuke 4. mai 2010 Tartu
Lauka Põhikool Suitsupääsuke 13. mai 2010 Hiiu
Lihula Gümnaasium Suitsupääsuke 9. mai 2010 Lääne
Lõpe Põhikool 3 Suitsupääsuke 8. mai 2010 Pärnu
Metsapoole Põhikool Suitsupääsuke 2. mai 2010 Pärnu
Metsküla Algkool Suitsupääsuke 3. mai 2010 Lääne
Mikitamäe Kool Suitsupääsuke 29. aprill 2010 Põlva
Misso Keskkool Suitsupääsuke 5. mai 2010 Võru
Muhu Põhikool Suitsupääsuke 8. mai 2010 Saare
Muraste Looduskool Suitsupääsuke 3. mai 2010 Harju
Nõo Põhikool 2.b Suitsupääsuke 2. mai 2010 Tartu
Õie Lasteaed Suitsupääsuke 27. aprill 2010 Harju
Orava Põhikool Suitsupääsuke 1. mai 2010 Põlva
Orissaare Gümnaasium 2 Suitsupääsuke 20. aprill 2010 Saare
Orissaare Gümnaasium 3 Suitsupääsuke 14. mai 2010 Saare
Orissaare Gümnaasium 4 Suitsupääsuke 8. mai 2010 Saare
Orissaare Gümnaasium 5 Suitsupääsuke 2. mai 2010 Saare
Oru lasteaed Mesimumm Suitsupääsuke 12. mai 2010 Harju
Oru Põhikool Suitsupääsuke 18. aprill 2010 Harju
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium Suitsupääsuke 4. mai 2010 Jõgeva
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium II Suitsupääsuke 28. aprill 2010 Jõgeva
Osula Põhikool Suitsupääsuke 3. mai 2010 Võru
Otepää Gümnaasium Suitsupääsuke 26. aprill 2010 Valga
Paikuse Põhikool 2 Suitsupääsuke 29. aprill 2010 Pärnu
Paistu Kool Suitsupääsuke 11. mai 2010 Viljandi
Paistu kool 3 Suitsupääsuke 1. mai 2010 Viljandi
Palade Põhikool Suitsupääsuke 7. mai 2010 Hiiu
Paldiski Gümnaasium Suitsupääsuke 10. mai 2010 Harju
Palupera Põhikool Suitsupääsuke 23. aprill 2010 Valga
Palupera Põhikool 1 Suitsupääsuke 12. mai 2010 Valga
Palupera Põhikool 6 Suitsupääsuke 18. aprill 2010 Valga
Pärnjõe Põhikool Suitsupääsuke 12. mai 2010 Pärnu
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool Suitsupääsuke 13. mai 2010 Pärnu
Pärnu Loodusmaja 3 Suitsupääsuke 2. mai 2010 Pärnu
Pärnu Loodusmaja 4 Suitsupääsuke 15. aprill 2010 Pärnu
Pärnu Loodusmaja 6 Suitsupääsuke 12. mai 2010 Pärnu
Pärnu Vanalinna Põhikool 4b Suitsupääsuke 29. aprill 2010 Pärnu
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium Suitsupääsuke 7. mai 2010 Pärnu
Peetri Põhikool Suitsupääsuke 13. mai 2010 Järva
Põlva Ühisgümnaasium Suitsupääsuke 1. mai 2010 Põlva
Puhja Gümnaasium 3kl Suitsupääsuke 29. aprill 2010 Tartu
Rakvere Gümnaasium Suitsupääsuke 2. mai 2010 Lääne-Viru
Rakvere Linna Algkool Suitsupääsuke 10. mai 2010 Lääne-Viru
Rapla Ühisgümnaasium Suitsupääsuke 29. aprill 2010 Rapla
Riidaja Põhikool 5-9 Suitsupääsuke 6. mai 2010 Valga
Risti Põhikool 1,3 Suitsupääsuke 26. aprill 2010 Lääne
Risti Põhikool 5-9 Suitsupääsuke 9. mai 2010 Harju
Rocca al Mare Kool, Vodja 6-8 Suitsupääsuke 14. mai 2010 Järva
Roosna-Alliku Põhikool 2 Suitsupääsuke 6. mai 2010 Järva
Ruusa Põhikool Suitsupääsuke 14. mai 2010 Põlva
Saaremaa Ühisgümnaasium 2 Suitsupääsuke 2. mai 2010 Saare
Sadala Põhikool Suitsupääsuke 10. mai 2010 Jõgeva
Saduküla Põhikool Suitsupääsuke 10. mai 2010 Jõgeva
Salme Põhikool Suitsupääsuke 26. aprill 2010 Saare
Salutaguse Suitsupääsuke 7. mai 2010 Järva
Savikoja Suitsupääsuke 15. mai 2010 Tartu
Sõmeru Põhikool Suitsupääsuke 17. mai 2010 Lääne-Viru
Sonda Põhikool Suitsupääsuke 14. mai 2010 Ida-Viru
Sonda Põhikool 2 Suitsupääsuke 1. mai 2010 Ida-Viru
Sonda Põhikool 3 Suitsupääsuke 9. mai 2010 Ida-Viru
Suislepa Lasteaed-Algkool Suitsupääsuke 27. aprill 2010 Viljandi
Sürgavere Põhikool 4 Suitsupääsuke 3. mai 2010 Viljandi
Surju Põhikool Suitsupääsuke 3. mai 2010 Pärnu
Suure-Jaani Gümnaasium 2.a Suitsupääsuke 2. mai 2010 Viljandi
Suure-Jaani Gümnaasium 2.b Suitsupääsuke 24. aprill 2010 Viljandi
Suure-Jaani Gümnaasium 3.a Suitsupääsuke 7. mai 2010 Viljandi
Suuremõisa Põhikool 1 Suitsupääsuke 8. mai 2010 Hiiu
Tääksi Pk Suitsupääsuke 4. mai 2010 Viljandi
Taebla Gümnaasium Suitsupääsuke 3. mai 2010 Lääne
Tali Põhikool Suitsupääsuke 12. aprill 2010 Pärnu
Tallinna Kristiine Gümnaasium Suitsupääsuke 5. mai 2010 Harju
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Suitsupääsuke 19. mai 2010 Harju
Tallinna Reaalkool 2 Suitsupääsuke 8. mai 2010 Harju
Tartu Hiie Kool Suitsupääsuke 2. mai 2010 Tartu
Tartu Hiie Kool 3 Suitsupääsuke 10. mai 2010 Tartu
Tartu Kivilinna Gümnaasium 3.e Suitsupääsuke 20. mai 2010 Tartu
Tartu Kroonuaia Kool Suitsupääsuke 23. mai 2010 Tartu
Tarvastu Gümnaasium Suitsupääsuke 1. mai 2010 Viljandi
Tilsi Põhikool Suitsupääsuke 22. aprill 2010 Põlva
Tilsi Põhikool 7 Suitsupääsuke 16. aprill 2010 Põlva
Tori Põhikool Suitsupääsuke 11. mai 2010 Pärnu
Tõrva gümnaasium Suitsupääsuke 14. mai 2010 Valga
Tsirguliina Keskkool Suitsupääsuke 2. mai 2010 Valga
Tudu Põhikool Suitsupääsuke 8. mai 2010 Lääne-Viru
Tudulinna põhikool Suitsupääsuke 8. mai 2010 Ida-Viru
Unipiha Algkool Suitsupääsuke 30. aprill 2010 Tartu
Uulu lasteaed Suitsupääsuke 3. mai 2010 Pärnu
Väike-Maarja Gümnaasium Suitsupääsuke 13. mai 2010 Lääne-Viru
Valga Gümnaasium Suitsupääsuke 14. mai 2010 Valga
Valga Jaanikese Kool Suitsupääsuke 4. mai 2010 Valga
Vambola Lasteaed Suitsupääsuke 19. mai 2010 Viljandi
Vara Põhikool Suitsupääsuke 21. aprill 2010 Tartu
Vara Põhikool 5 Suitsupääsuke 24. aprill 2010 Tartu
Värska Gümnaasium 1 Suitsupääsuke 17. aprill 2010 Põlva
Vastseliina Gümnaasium Suitsupääsuke 25. aprill 2010 Võru
Vastseliina Gümnaasium 3 Suitsupääsuke 11. mai 2010 Võru
Vastseliina Internaatkool Suitsupääsuke 19. mai 2010 Võru
Vatla Põhikool Suitsupääsuke 27. aprill 2010 Lääne
Viimsi Kool 6b Suitsupääsuke 14. mai 2010 Harju
Võnnu Lasteaed "Värvuke" Suitsupääsuke 26. aprill 2010 Tartu
Vormsi Lasteaed-Põhikool Suitsupääsuke 1. mai 2010 Lääne

Tagasi tulemuste juurde