"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2019" osaleb 6272 õpilast ja 360 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Alavere Põhikool 2 Rohukonn 19. aprill 2014 Harju
Antsla Gümnaasium 4a Rohukonn 18. aprill 2014 Võru
Antsla Gümnaasium 5a Rohukonn 18. aprill 2014 Võru
Aseri Keskkool 2a Rohukonn 18. aprill 2014 Ida-Viru
Elva Gümnaasium 1a Rohukonn 22. aprill 2014 Tartu
Elva Gümnaasium 2d Rohukonn 20. aprill 2014 Tartu
Emmaste Põhikool 14 Rohukonn 27. aprill 2014 Hiiu
Haanja Kool 1b3b Rohukonn 20. aprill 2014 Võru
Haljala Gümnaasium 2a Rohukonn 17. aprill 2014 Lääne-Viru
Holstre Kool 5-6 Rohukonn 14. aprill 2014 Viljandi
Hummuli Põhikool 2 Rohukonn 21. aprill 2014 Valga
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 1 Rohukonn 13. aprill 2014 Jõgeva
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 4 Rohukonn 13. aprill 2014 Jõgeva
Jõgeva Põhikool 1a Rohukonn 28. aprill 2014 Jõgeva
Kabala Lasteaed-Põhikool 1-4 Rohukonn 24. aprill 2014 Rapla
Kadrina Keskkool 1 Rohukonn 6. aprill 2014 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 2a Rohukonn 28. aprill 2014 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 5a Rohukonn 5. aprill 2014 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 5b Rohukonn 14. aprill 2014 Lääne-Viru
Kaelase Kool 2-9 Rohukonn 11. aprill 2014 Pärnu
Kanepi Gümnaasium 2 Rohukonn 19. aprill 2014 Põlva
Kanepi Gümnaasium 3 Rohukonn 8. aprill 2014 Põlva
Kanepi Lasteaed Rõõmutare Rohukonn 29. märts 2014 Põlva
Kärdla Ühisgümnaasium Rohukonn 14. aprill 2014 Hiiu
Kiili Gümnaasium 2b Rohukonn 16. aprill 2014 Harju
Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 8a Rohukonn 19. aprill 2014 Ida-Viru
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6a Rohukonn 5. aprill 2014 Ida-Viru
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Rohukonn 10. aprill 2014 Lääne
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Rohukonn 7. aprill 2014 Lääne
Konguta Kool 5-6 Rohukonn 19. aprill 2014 Tartu
Kõo Lasteaed Rohukonn 20. aprill 2014 Viljandi
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Rohukonn 8. aprill 2014 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Rohukonn 6. aprill 2014 Harju
Krootuse Põhikool 4 Rohukonn 9. aprill 2014 Põlva
Kuremaa Lasteaed-Algkool Rohukonn 17. aprill 2014 Jõgeva
Kuressaare Gümnaasium 6c Rohukonn 16. aprill 2014 Saare
Kuuste Kool 4-5 Rohukonn 15. aprill 2014 Tartu
Lähte Ühisgümnaasium 1a Rohukonn 13. aprill 2014 Tartu
Lehtse Kool 3-4 Rohukonn 13. aprill 2014 Lääne-Viru
Lihula Lasteaed 2 Rohukonn 22. aprill 2014 Lääne
Lümanda Põhikool 3 Rohukonn 10. aprill 2014 Saare
Luunja Lasteaed Midrimaa Rohukonn 26. märts 2014 Tartu
Mammaste Lasteaed-Algkool 1a Rohukonn 9. aprill 2014 Põlva
Melliste Algkool-Lasteaed 2-3 Rohukonn 22. aprill 2014 Tartu
Metsküla Algkool 1-4 Rohukonn 19. aprill 2014 Lääne
Mõisaküla Kool 6 Rohukonn 28. märts 2014 Viljandi
Mooste Põhikool 2 Rohukonn 8. aprill 2014 Põlva
Muraste Looduskool Rohukonn 16. aprill 2014 Harju
Nõva Kool 1-4 Rohukonn 22. aprill 2014 Lääne
Orissaare Gümnaasium 4 Rohukonn 6. aprill 2014 Saare
Osula Põhikool 2 Rohukonn 6. aprill 2014 Võru
Paikuse Põhikool 2b Rohukonn 27. märts 2014 Pärnu
Paistu Kool 2 Rohukonn 18. aprill 2014 Viljandi
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 5 Rohukonn 19. aprill 2014 Pärnu
Peetri Kool 2 Rohukonn 20. aprill 2014 Järva
Põlula Kool 1-5 Rohukonn 28. märts 2014 Lääne-Viru
Puiga Põhikool 2 Rohukonn 14. aprill 2014 Võru
Puka Keskkool 3 Rohukonn 18. aprill 2014 Valga
Rakke Gümnaasium 6 Rohukonn 11. aprill 2014 Lääne-Viru
Rakke Gümnaasium 7 Rohukonn 11. aprill 2014 Lääne-Viru
Rakvere Gümnaasium 4e Rohukonn 16. aprill 2014 Lääne-Viru
Rakvere Põhikool 1 Rohukonn 18. aprill 2014 Lääne-Viru
Rapla Ühisgümnaasium 3a Rohukonn 30. märts 2014 Rapla
Riidaja Põhikool 5-9 Rohukonn 15. aprill 2014 Valga
Risti Põhikool 13 Rohukonn 19. aprill 2014 Lääne
Ristiku Põhikool 7a Rohukonn 22. aprill 2014 Harju
Sadala Põhikool 3-4 Rohukonn 20. aprill 2014 Jõgeva
Seljametsa Lasteaed-Algkool Rohukonn 25. mai 2014 Pärnu
Sipa-Laukna Lasteaed Rohukonn 7. aprill 2014 Rapla
Sõmerpalu Põhikool 2 Rohukonn 22. aprill 2014 Võru
Sonda Kool 1-4 Rohukonn 18. aprill 2014 Ida-Viru
Suislepa Lasteaed-Algkool 5-6 Rohukonn 24. aprill 2014 Viljandi
Sürgavere Lasteaed-Põhikool Rohukonn 27. aprill 2014 Viljandi
Suure-Jaani Gümnaasium 2 Rohukonn 27. aprill 2014 Viljandi
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-6 Rohukonn 13. mai 2014 Hiiu
Tääksi Põhikool 1-4 Rohukonn 17. aprill 2014 Viljandi
Taebla Gümnaasium 1-4 Rohukonn 5. aprill 2014 Lääne
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Rohukonn 14. aprill 2014 Harju
Tallinna Muusikakeskkool 6 Rohukonn 20. aprill 2014 Harju
Tapa Gümnaasium 7-9 Rohukonn 14. aprill 2014 Lääne-Viru
Tartu Forseliuse Kool 2a Rohukonn 8. aprill 2014 Tartu
Tartu Forseliuse Kool 2b Rohukonn 19. aprill 2014 Tartu
Tartu Hiie Kool 3b Rohukonn 13. aprill 2014 Tartu
Torma lasteaed Linnutaja Rohukonn 22. aprill 2014 Jõgeva
Tudu Lasteaed-Põhikool 1-2 Rohukonn 11. aprill 2014 Lääne-Viru
Tudulinna Põhikool 56 Rohukonn 18. aprill 2014 Ida-Viru
Türi Kesklinna Lasteaed Rohukonn 8. aprill 2014 Järva
Türi Põhikool 2a Rohukonn 30. märts 2014 Järva
Uulu Põhikool 3 Rohukonn 30. märts 2014 Pärnu
Väike-Maarja Gümnaasium 4b Rohukonn 19. aprill 2014 Lääne-Viru
Valga Jaanikese Kool 2-4 Rohukonn 15. mai 2014 Valga
Valga Põhikool 1c Rohukonn 20. aprill 2014 Valga
Vara Põhikool 2 Rohukonn 18. aprill 2014 Tartu
Värska Gümnaasium 1 Rohukonn 24. aprill 2014 Põlva
Värska Gümnaasium 3 Rohukonn 30. märts 2014 Põlva
Vastseliina Gümnaasium 2a Rohukonn 20. aprill 2014 Võru
Viljandi Jakobsoni Kool 5 Rohukonn 26. aprill 2014 Viljandi
Viluste Põhikool 3 Rohukonn 28. märts 2014 Põlva
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Rohukonn 22. aprill 2014 Lääne
Võru Kesklinna Kool 2c Rohukonn 21. aprill 2014 Võru
Võru Lasteaed Sõleke Rohukonn 23. mai 2014 Võru

Tagasi tulemuste juurde