"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2019" osaleb 6272 õpilast ja 360 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Ääsmäe Põhikool 5 Piiritaja 19. mai 2014 Harju
Elva Gümnaasium 2d Piiritaja 21. mai 2014 Tartu
Emmaste Põhikool 14 Piiritaja 16. mai 2014 Hiiu
Haanja Kool 1b3b Piiritaja 15. mai 2014 Võru
Haiba Lasteaed Riisikas Piiritaja 17. mai 2014 Harju
Haljala Gümnaasium 5b Piiritaja 19. mai 2014 Lääne-Viru
Järva-Jaani Gümnaasium Piiritaja 17. mai 2014 Järva
Kadrina Keskkool 2a Piiritaja 8. mai 2014 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 5b Piiritaja 15. mai 2014 Lääne-Viru
Kadrioru Saksa Gümnaasium 1d Piiritaja 15. mai 2014 Harju
Kanepi Gümnaasium 3 Piiritaja 12. mai 2014 Põlva
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6a Piiritaja 11. mai 2014 Ida-Viru
Konguta Kool 5-6 Piiritaja 22. mai 2014 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Piiritaja 19. mai 2014 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Piiritaja 16. mai 2014 Harju
Krootuse Põhikool 4 Piiritaja 10. mai 2014 Põlva
Laiuse Põhikool 1-4 Piiritaja 18. mai 2014 Jõgeva
Lehtse Kool 3-4 Piiritaja 16. mai 2014 Lääne-Viru
Lüganuse Keskkool 1 Piiritaja 12. mai 2014 Ida-Viru
Lüganuse Keskkool 2 Piiritaja 12. mai 2014 Ida-Viru
Lüganuse Keskkool 3 Piiritaja 13. mai 2014 Ida-Viru
Mooste Põhikool 2 Piiritaja 18. mai 2014 Põlva
Muhu Põhikool 5 Piiritaja 21. mai 2014 Saare
Muraste Looduskool Piiritaja 17. mai 2014 Harju
Nõva Kool 1-4 Piiritaja 19. mai 2014 Lääne
Paistu Kool 2 Piiritaja 13. mai 2014 Viljandi
Pirita Majandusgümnaasium 2c Piiritaja 15. mai 2014 Harju
Põlula Kool 1-5 Piiritaja 18. mai 2014 Lääne-Viru
Puhja Lasteaed Pääsusilm Piiritaja 7. mai 2014 Tartu
Rakvere Gümnaasium 6d Piiritaja 16. mai 2014 Lääne-Viru
Risti Põhikool (Harju) Piiritaja 17. mai 2014 Harju
Ruhnu Põhikool 2-8 Piiritaja 20. mai 2014 Saare
Salme Põhikool 6-7 Piiritaja 19. mai 2014 Saare
Sipa-Laukna Lasteaed Piiritaja 16. mai 2014 Rapla
Sonda Kool 1-4 Piiritaja 12. mai 2014 Ida-Viru
Suure-Jaani Gümnaasium 2 Piiritaja 20. mai 2014 Viljandi
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-6 Piiritaja 19. mai 2014 Hiiu
Tahkuranna Lasteaed-Algkool Piiritaja 22. mai 2014 Pärnu
Tallinna Kristiine Gümnaasium 3c Piiritaja 23. mai 2014 Harju
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Piiritaja 17. mai 2014 Harju
Tallinna Rahumäe Põhikool 2b Piiritaja 22. mai 2014 Harju
Tartu Hiie Kool 3b Piiritaja 12. mai 2014 Tartu
Tudulinna Põhikool 56 Piiritaja 15. mai 2014 Ida-Viru
Viljandi Jakobsoni Kool 5 Piiritaja 16. mai 2014 Viljandi
Võru Lasteaed Sõleke Piiritaja 23. mai 2014 Võru

Tagasi tulemuste juurde