"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2019" osaleb 6474 õpilast ja 360 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Ääsmäe Põhikool 5-6 Paiseleht 11. aprill 2019 Harju
Alavere Põhikool 1 Paiseleht 6. aprill 2019 Harju
Alavere Põhikool 2 Paiseleht 7. aprill 2019 Harju
Antsla Gümnaasium 4b Paiseleht 18. aprill 2019 Võru
Antsla Gümnaasium 6b Paiseleht 2. aprill 2019 Võru
Aravete Keskkool 1 Paiseleht 7. aprill 2019 Järva
Aruküla Lasteaed Rukkilill Paiseleht 5. aprill 2019 Harju
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Paiseleht 15. aprill 2019 Harju
Aste Põhikool 1 Paiseleht 5. aprill 2019 Saare
Audentese Erakool 2c Paiseleht 31. märts 2019 Harju
Eerika lasteaed Laululind 2 Paiseleht 22. märts 2019 Tartu
Elva Gümnaasium 1b Paiseleht 11. aprill 2019 Tartu
Elva Gümnaasium 2d Paiseleht 30. märts 2019 Tartu
Elva Lasteaed Murumuna Paiseleht 16. aprill 2019 Tartu
Emmaste Põhikool 1-4 Paiseleht 2. aprill 2019 Hiiu
Esku-Kamari Kool 3-4 Paiseleht 13. mai 2019 Jõgeva
Gustav Adolfi Gümnaasium 2 Paiseleht 17. aprill 2019 Harju
Gustav Adolfi Gümnaasium 3c Paiseleht 28. märts 2019 Harju
Häädemeeste Keskkool 6 Paiseleht 1. aprill 2019 Pärnu
Haanja Kool 1-3b Paiseleht 31. märts 2019 Võru
Haapsalu Linna Algkool 3b Paiseleht 30. märts 2019 Lääne
Haapsalu Põhikool 2a Paiseleht 31. märts 2019 Lääne
Haapsalu Põhikool 2b Paiseleht 3. aprill 2019 Lääne
Halliste Põhikool 1-4 Paiseleht 6. aprill 2019 Viljandi
Harku Lasteaed Paiseleht 16. aprill 2019 Harju
Harkujärve Põhikool 2b Paiseleht 29. märts 2019 Harju
Hummuli Põhikool 1-2 Paiseleht 3. aprill 2019 Valga
Imavere Põhikool 3-4 Paiseleht 18. aprill 2019 Järva
Jakob Westholmi Gümnaasium 2a Paiseleht 5. aprill 2019 Harju
Jakob Westholmi Gümnaasium 3d Paiseleht 4. aprill 2019 Harju
Jakob Westholmi Gümnaasium 4a Paiseleht 4. aprill 2019 Harju
Jõgeva Põhikool 3c Paiseleht 4. aprill 2019 Jõgeva
Jõhvi Põhikool 6 Paiseleht 30. märts 2019 Ida-Viru
Jüri Gümnaasium 2e Paiseleht 4. aprill 2019 Harju
Kääpa Põhikool 1 Paiseleht 3. aprill 2019 Võru
Kadrina Keskkool 3b Paiseleht 6. aprill 2019 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 6a Paiseleht 12. aprill 2019 Lääne-Viru
Kadrina Lasteaed Sipsik Paiseleht 6. aprill 2019 Lääne-Viru
Kanepi Gümnaasium 2 Paiseleht 3. aprill 2019 Põlva
Keeni Põhikool 4 Paiseleht 4. aprill 2019 Valga
Kehra Gümnaasium 4c Paiseleht 1. aprill 2019 Harju
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1a Paiseleht 2. aprill 2019 Pärnu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 3b Paiseleht 6. aprill 2019 Pärnu
Kohila Gümnaasium 1 Paiseleht 4. aprill 2019 Rapla
Kohila Gümnaasium 1c Paiseleht 21. aprill 2019 Rapla
Kohila Gümnaasium 2 Paiseleht 6. aprill 2019 Rapla
Kohila Gümnaasium 5c5d Paiseleht 25. märts 2019 Rapla
Kohila Gümnaasium 7b Paiseleht 31. märts 2019 Rapla
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1a Paiseleht 6. aprill 2019 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 2a Paiseleht 9. aprill 2019 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5a Paiseleht 10. aprill 2019 Ida-Viru
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Paiseleht 3. aprill 2019 Ida-Viru
Kohtla-Järve Lasteaed Kirju-Mirju Paiseleht 28. märts 2019 Ida-Viru
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill Paiseleht 2. aprill 2019 Ida-Viru
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill 2 Paiseleht 28. märts 2019 Ida-Viru
Kohtla-Järve Lasteaed Tareke Paiseleht 30. märts 2019 Ida-Viru
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6ad Paiseleht 3. aprill 2019 Ida-Viru
Koigi Kool Paiseleht 12. aprill 2019 Järva
Koigi Kool 2 Paiseleht 31. märts 2019 Järva
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-2 Paiseleht 3. aprill 2019 Lääne
Kõmsi Lasteaed-Algkool 3-6 Paiseleht 2. aprill 2019 Lääne
Kõo Lasteaed Paiseleht 29. märts 2019 Viljandi
Kõrveküla lasteaed Päikeseratas Paiseleht 4. aprill 2019 Tartu
Kõrveküla Põhikool 3a Paiseleht 26. märts 2019 Tartu
Kõrveküla Põhikool 4c Paiseleht 2. aprill 2019 Tartu
Kose Gümnaasium 2a Paiseleht 5. aprill 2019 Harju
Kose Gümnaasium 2b Paiseleht 30. märts 2019 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Paiseleht 5. aprill 2019 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Paiseleht 4. aprill 2019 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Paiseleht 3. aprill 2019 Harju
Krootuse Põhikool 3 Paiseleht 3. aprill 2019 Põlva
Kuremaa Lasteaed-Algkool Paiseleht 18. aprill 2019 Jõgeva
Kuuste Kool 1 Paiseleht 27. aprill 2019 Tartu
Lagedi lasteaed Paiseleht 29. märts 2019 Harju
Laitse lasteaed Paiseleht 12. aprill 2019 Harju
Laiuse Jaan Poska Põhikool 3-6 Paiseleht 3. aprill 2019 Jõgeva
Lasila Põhikool 5 Paiseleht 18. aprill 2019 Lääne-Viru
Lehtse Kool 1-4 Paiseleht 4. aprill 2019 Lääne-Viru
Lindi Lasteaed-Algkool 2 Paiseleht 5. aprill 2019 Pärnu
Loksa Gümnaasium 4a Paiseleht 31. märts 2019 Harju
Lümanda Põhikool 1 Paiseleht 6. aprill 2019 Saare
Lümanda Põhikool 2 Paiseleht 7. aprill 2019 Saare
Lümanda Põhikool 4 Paiseleht 29. aprill 2019 Saare
Luunja Lasteaed Midrimaa Paiseleht 18. aprill 2019 Tartu
Miina Härma Gümnaasium 6 Paiseleht 29. märts 2019 Tartu
Mõisaküla Kool 5 Paiseleht 15. aprill 2019 Viljandi
Muhu Põhikool 5 Paiseleht 5. aprill 2019 Saare
Muraste Looduskool Paiseleht 6. aprill 2019 Harju
Nõva Kool 1-2 Paiseleht 19. aprill 2019 Lääne
Nõva Kool lasteaed Paiseleht 15. aprill 2019 Lääne
Nurme Kool 8-9a Paiseleht 25. aprill 2019 Järva
Oru lasteaed Mesimumm Paiseleht 5. aprill 2019 Harju
Oru Põhikool 4 Paiseleht 5. aprill 2019 Harju
Osula Põhikool 2 Paiseleht 2. aprill 2019 Võru
Osula Põhikool 3 Paiseleht 27. märts 2019 Võru
Paide Hammerbecki Põhikool 2d Paiseleht 8. aprill 2019 Järva
Paikuse Lasteaed Mesimumm Paiseleht 17. aprill 2019 Pärnu
Paikuse Lasteaed, Seljametsa maja Paiseleht 12. aprill 2019 Pärnu
Palupera Põhikool Paiseleht 13. aprill 2019 Valga
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1 Paiseleht 4. aprill 2019 Pärnu
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1c Paiseleht 3. aprill 2019 Pärnu
Pärnu-Jaagupi Põhikool 6a Paiseleht 4. aprill 2019 Pärnu
Peetri Kool 4-5 Paiseleht 11. aprill 2019 Järva
Pelguranna Lasteaed Paiseleht 17. aprill 2019 Harju
Pelguranna Lasteaed 2 Paiseleht 7. aprill 2019 Harju
Pihtla Lasteaed Paiseleht 2. aprill 2019 Saare
Pirita Majandusgümnaasium 3a Paiseleht 2. aprill 2019 Harju
Pirita Majandusgümnaasium 3c Paiseleht 28. märts 2019 Harju
Põltsamaa Lasteaed “Mari” Paiseleht 22. aprill 2019 Jõgeva
Põltsamaa Ühisgümnaasium 5b Paiseleht 6. aprill 2019 Jõgeva
Põlva Kool 2a Paiseleht 31. märts 2019 Põlva
Põlva Kool 3d Paiseleht 30. märts 2019 Põlva
Põlva Lasteaed Mesimumm Paiseleht 3. aprill 2019 Põlva
Puhja Lasteaed Pääsusilm Paiseleht 5. aprill 2019 Tartu
Puhja Lasteaed Pääsusilm 2 Paiseleht 5. aprill 2019 Tartu
Rakke Kool 1 Paiseleht 5. aprill 2019 Lääne-Viru
Rakke Kool 7 Paiseleht 6. aprill 2019 Lääne-Viru
Rakke Kool 8 Paiseleht 6. aprill 2019 Lääne-Viru
Rakvere Gümnaasium 4b Paiseleht 23. aprill 2019 Lääne-Viru
Rakvere Gümnaasium 4d Paiseleht 15. aprill 2019 Lääne-Viru
Rakvere Gümnaasium 5c Paiseleht 18. aprill 2019 Lääne-Viru
Rakvere Põhikool Paiseleht 27. märts 2019 Lääne-Viru
Rapla Vesiroosi Kool 3a Paiseleht 1. aprill 2019 Rapla
Riia Eesti Põhikool 2 Paiseleht 7. aprill 2019 Välismaa
Riidaja Põhikool 5-8 Paiseleht 7. aprill 2019 Valga
Riisipere Lasteaed Paiseleht 30. märts 2019 Harju
Risti Kool 5-9 Paiseleht 4. aprill 2019 Harju
Risti Põhikool 1 Paiseleht 16. aprill 2019 Lääne
Sadala Põhikool 2-3 Paiseleht 15. aprill 2019 Jõgeva
Saku Valla Lasteaed Päikesekild Paiseleht 7. aprill 2019 Harju
Saue Gümnaasium 1a Paiseleht 15. aprill 2019 Harju
Sillamäe Vanalinna Kool 3b Paiseleht 6. aprill 2019 Ida-Viru
Sipa-Laukna Lasteaed Paiseleht 30. märts 2019 Rapla
Sonda Kool 1-4 Paiseleht 3. aprill 2019 Ida-Viru
Sonda Kool 5-6 Paiseleht 1. aprill 2019 Ida-Viru
Suure-Jaani Kool 3a Paiseleht 14. aprill 2019 Viljandi
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-4 Paiseleht 4. aprill 2019 Hiiu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6 Paiseleht 5. aprill 2019 Hiiu
Tahkuranna Lasteaed-Algkool 4-7a Paiseleht 16. aprill 2019 Pärnu
Tallinna Inglise Kolledž 5-8 Paiseleht 14. aprill 2019 Harju
Tallinna Jaan Poska Lasteaed Paiseleht 15. aprill 2019 Harju
Tallinna Lasteaed Pallipõnn 3 Paiseleht 28. märts 2019 Harju
Tallinna Lasteaed Südameke Paiseleht 22. märts 2019 Harju
Tallinna Liivaku Lasteaed Paiseleht 6. aprill 2019 Harju
Tamsalu Gümnaasium 1a6a Paiseleht 15. aprill 2019 Lääne-Viru
Tartu Erakool 2a Paiseleht 27. märts 2019 Tartu
Tartu Hansa Kool 3a Paiseleht 2. aprill 2019 Tartu
Tartu Hansa Kool 3b Paiseleht 2. aprill 2019 Tartu
Tartu Hiie Kool 4b Paiseleht 3. aprill 2019 Tartu
Tartu Hiie Kool 4b 2 Paiseleht 30. märts 2019 Tartu
Tartu Lasteaed Annike 2 Paiseleht 5. aprill 2019 Tartu
Tartu Lasteaed Kelluke Paiseleht 27. märts 2019 Tartu
Tartu Lasteaed Sass Paiseleht 4. aprill 2019 Tartu
Tartu Maarjamõisa Lasteaed 2 Paiseleht 22. aprill 2019 Tartu
Tartu Raatuse Kool 1a Paiseleht 31. märts 2019 Tartu
Tartu Raatuse Kool 2ad Paiseleht 30. märts 2019 Tartu
Tartu Raatuse Kool 3a Paiseleht 31. märts 2019 Tartu
Tarvastu Gümnaasium 3 Paiseleht 23. märts 2019 Viljandi
Tarvastu Gümnaasium 3 2 Paiseleht 23. märts 2019 Viljandi
Tarvastu Lasteaed Paiseleht 30. märts 2019 Viljandi
Tilsi Põhikool 2 Paiseleht 18. aprill 2019 Põlva
Torma Lasteaed "Linnutaja" Paiseleht 12. aprill 2019 Jõgeva
Tõrva Gümnaasium 3 Paiseleht 4. aprill 2019 Valga
Tõrva Gümnaasium 4 Paiseleht 31. märts 2019 Valga
Tudu Lasteaed-Põhikool 1-4 Paiseleht 16. aprill 2019 Lääne-Viru
Tudulinna Põhikool 34 Paiseleht 28. märts 2019 Ida-Viru
Türi Lokuta lasteaed Paiseleht 28. märts 2019 Järva
Türi Põhikool 1a Paiseleht 3. aprill 2019 Järva
Türi Põhikool 2c Paiseleht 2. aprill 2019 Järva
Türi Põhikool 3b Paiseleht 6. aprill 2019 Järva
Unipiha Algkool 1-4 Paiseleht 2. aprill 2019 Tartu
Uulu Lasteaed Paiseleht 5. aprill 2019 Pärnu
Vääna Mõisakool Paiseleht 3. aprill 2019 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 2a Paiseleht 4. aprill 2019 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 2b Paiseleht 13. aprill 2019 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 3b Paiseleht 3. aprill 2019 Lääne-Viru
Valga Jaanikese Kool 3-5 Paiseleht 3. aprill 2019 Valga
Valga Põhikool 1d Paiseleht 3. aprill 2019 Valga
Valga Põhikool 2c Paiseleht 21. aprill 2019 Valga
Valga Priimetsa Kool Paiseleht 1. aprill 2019 Valga
Valguta Lasteaed-Algkool 23 Paiseleht 30. märts 2019 Tartu
Valtu Põhikool 1 Paiseleht 30. märts 2019 Rapla
Varbla Kool 13 Paiseleht 2. aprill 2019 Pärnu
Varbla Kool 24 Paiseleht 2. aprill 2019 Pärnu
Varbola Lasteaed-Algkool 1-2 Paiseleht 3. aprill 2019 Rapla
Värska Gümnaasium 1 Paiseleht 28. märts 2019 Võru
Värska Gümnaasium 2 Paiseleht 5. aprill 2019 Võru
Värska Gümnaasium 3-4 Paiseleht 4. aprill 2019 Võru
Veskitammi Lasteaed Paiseleht 14. aprill 2019 Harju
Viiratsi Lasteaed Rüblik Paiseleht 5. aprill 2019 Viljandi
Viluste Põhikool 4 Paiseleht 31. märts 2019 Põlva
Virtsu Kool 3-4 Paiseleht 5. aprill 2019 Lääne
Voore Põhikool Paiseleht 3. aprill 2019 Jõgeva
Võsukese Lasteaed Paiseleht 3. aprill 2019 Harju
Võsukese Lasteaed 2 Paiseleht 1. aprill 2019 Harju

Tagasi tulemuste juurde