"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2019" osaleb 6272 õpilast ja 360 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Ääsmäe Põhikool 5 Põldlõoke 11. märts 2014 Harju
Ääsmäe Põhikool 6 Põldlõoke 11. märts 2014 Harju
Abja Gümnaasium 5 Põldlõoke 14. märts 2014 Viljandi
Adavere Põhikool 1-2 Põldlõoke 24. märts 2014 Jõgeva
Alavere Põhikool 1 Põldlõoke 8. märts 2014 Harju
Alavere Põhikool 2 Põldlõoke 15. märts 2014 Harju
Andu-Papi Seltsi loodusring Põldlõoke 23. veebruar 2014 Pärnu
Antsla Gümnaasium 4a Põldlõoke 19. aprill 2014 Võru
Aruküla Lasteaed Rukkilill Põldlõoke 28. märts 2014 Harju
Aseri Keskkool 2a Põldlõoke 5. aprill 2014 Ida-Viru
Audentese Erakool 6 Põldlõoke 28. märts 2014 Harju
Elva Gümnaasium 2d Põldlõoke 20. aprill 2014 Tartu
Emmaste Põhikool 14 Põldlõoke 7. märts 2014 Hiiu
F. von Wrangelli nim. Roela Lasteaed-Põhikool 1-4 Põldlõoke 25. märts 2014 Lääne-Viru
F. von Wrangelli nim. Roela Lasteaed-Põhikool 5-6 Põldlõoke 25. märts 2014 Lääne-Viru
Friedebert Tuglase nim. Ahja Kool 4-5 Põldlõoke 22. märts 2014 Põlva
Haanja Kool 1b3b Põldlõoke 2. mai 2014 Võru
Hagudi Põhikool 1-9 Põldlõoke 13. märts 2014 Rapla
Haiba Lasteaed Riisikas Põldlõoke 7. märts 2014 Harju
Haljala Gümnaasium 2a Põldlõoke 21. märts 2014 Lääne-Viru
Haljala Gümnaasium 5b Põldlõoke 8. märts 2014 Lääne-Viru
Hargla Kool 1a Põldlõoke 26. märts 2014 Valga
Hargla Kool 8 Põldlõoke 10. märts 2014 Valga
Holstre Kool 5-6 Põldlõoke 8. märts 2014 Viljandi
Hummuli Põhikool 1 Põldlõoke 22. märts 2014 Valga
Hummuli Põhikool 2 Põldlõoke 22. märts 2014 Valga
Imavere Põhikool 1-4 Põldlõoke 5. märts 2014 Järva
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 1 Põldlõoke 11. märts 2014 Jõgeva
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 4 Põldlõoke 11. märts 2014 Jõgeva
Jäneda Kool 1 Põldlõoke 14. märts 2014 Lääne-Viru
Järva-Jaani Gümnaasium Põldlõoke 11. märts 2014 Järva
Jõhvi Gümnaasium 7 Põldlõoke 7. märts 2014 Ida-Viru
Jõhvi Vene Gümnaasium 3a Põldlõoke 22. märts 2014 Ida-Viru
Jõhvi Vene Gümnaasium 3c Põldlõoke 15. aprill 2014 Ida-Viru
Kabala Lasteaed-Põhikool 1-4 Põldlõoke 13. märts 2014 Rapla
Kadrina Keskkool 1 Põldlõoke 6. märts 2014 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 2a Põldlõoke 10. märts 2014 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 5b Põldlõoke 16. märts 2014 Lääne-Viru
Kadrioru Saksa Gümnaasium 1d Põldlõoke 22. märts 2014 Harju
Kaelase Kool 2-9 Põldlõoke 11. märts 2014 Pärnu
Kambja Lasteaed Mesimumm Põldlõoke 17. aprill 2014 Tartu
Kanepi Gümnaasium 2 Põldlõoke 12. aprill 2014 Põlva
Kanepi Gümnaasium 3 Põldlõoke 13. märts 2014 Põlva
Kärdla Ühisgümnaasium Põldlõoke 21. aprill 2014 Hiiu
Kasti Lasteaed Karikakar Põldlõoke 5. märts 2014 Rapla
Kehtna Põhikool 1-9 Põldlõoke 8. märts 2014 Rapla
Kiili Gümnaasium 2b Põldlõoke 14. aprill 2014 Harju
Kohila Gümnaasium 6a Põldlõoke 9. märts 2014 Rapla
Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 8a Põldlõoke 21. märts 2014 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 3a Põldlõoke 10. märts 2014 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 4b Põldlõoke 12. aprill 2014 Ida-Viru
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6a Põldlõoke 28. märts 2014 Ida-Viru
Koigi Kool Põldlõoke 10. märts 2014 Järva
Kolga Keskkool 3 Põldlõoke 2. mai 2014 Harju
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Põldlõoke 22. märts 2014 Lääne
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Põldlõoke 10. märts 2014 Lääne
Konguta Kool 2 Põldlõoke 5. aprill 2014 Tartu
Konguta Kool 5-6 Põldlõoke 11. märts 2014 Tartu
Kõo Lasteaed Põldlõoke 10. märts 2014 Viljandi
Kõpu Internaatkool Põldlõoke 30. aprill 2014 Hiiu
Kõrgessaare Lasteaed Vigri Põldlõoke 7. mai 2014 Hiiu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Põldlõoke 27. märts 2014 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Põldlõoke 10. märts 2014 Harju
Krootuse Põhikool 4 Põldlõoke 22. märts 2014 Põlva
Kuldre Kool 4-6 Põldlõoke 17. märts 2014 Võru
Kuremaa Lasteaed-Algkool Põldlõoke 23. märts 2014 Jõgeva
Kuremaa Lasteaed-Algkool 3-4 Põldlõoke 23. märts 2014 Jõgeva
Kuressaare Gümnaasium 5b Põldlõoke 23. märts 2014 Saare
Kuuste Kool 4-5 Põldlõoke 24. märts 2014 Tartu
Lagedi Lasteaed-Põhikool Põldlõoke 9. märts 2014 Harju
Lähte Ühisgümnaasium 1a Põldlõoke 13. märts 2014 Tartu
Laiuse Põhikool 1-4 Põldlõoke 10. märts 2014 Jõgeva
Lasila Põhikool 1-4 Põldlõoke 18. märts 2014 Lääne-Viru
Lasteaed Väike Pauline Põldlõoke 12. märts 2014 Tartu
Lehola Lasteaed-Algkool Põldlõoke 9. märts 2014 Harju
Lehtse Kool 3-4 Põldlõoke 16. aprill 2014 Lääne-Viru
Lehtse Kool 5-6 Põldlõoke 16. aprill 2014 Lääne-Viru
Lihula Gümnaasium 3 Põldlõoke 26. märts 2014 Lääne
Lihula Gümnaasium 6 Põldlõoke 8. märts 2014 Lääne
Lihula Lasteaed 2 Põldlõoke 24. märts 2014 Lääne
Lüganuse Keskkool 3 Põldlõoke 24. märts 2014 Ida-Viru
Lustivere Põhikool 9 Põldlõoke 22. märts 2014 Jõgeva
Luua Algkool 1-4 Põldlõoke 12. märts 2014 Jõgeva
Mammaste Lasteaed-Algkool 1a Põldlõoke 15. aprill 2014 Põlva
Melliste Algkool-Lasteaed 2-3 Põldlõoke 25. märts 2014 Tartu
Metsküla Algkool 1-4 Põldlõoke 24. märts 2014 Lääne
Metsküla Algkool 5-6 Põldlõoke 27. märts 2014 Lääne
Miina Härma Gümnaasium 1a Põldlõoke 24. märts 2014 Tartu
Mõisaküla Kool 6 Põldlõoke 19. märts 2014 Viljandi
Mooste Põhikool 2 Põldlõoke 25. märts 2014 Põlva
Muhu Põhikool 5 Põldlõoke 25. märts 2014 Saare
Muraste Looduskool Põldlõoke 10. märts 2014 Harju
Nõo Põhikool 1a Põldlõoke 11. märts 2014 Tartu
Nõva Kool 1-4 Põldlõoke 22. märts 2014 Lääne
Nõva Kool 68 Põldlõoke 11. märts 2014 Lääne
Orava Põhikool 2 Põldlõoke 14. märts 2014 Põlva
Orissaare Gümnaasium 2 Põldlõoke 13. aprill 2014 Saare
Orissaare Gümnaasium 4 Põldlõoke 31. märts 2014 Saare
Osula Põhikool 1 Põldlõoke 28. märts 2014 Võru
Paide Gümnaasium 2c Põldlõoke 25. märts 2014 Järva
Paistu Kool 2 Põldlõoke 6. märts 2014 Viljandi
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 3 Põldlõoke 2. aprill 2014 Pärnu
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 3c Põldlõoke 18. aprill 2014 Pärnu
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 5 Põldlõoke 29. märts 2014 Pärnu
Peetri Kool 2 Põldlõoke 10. märts 2014 Järva
Pihtla Kool 1-4 Põldlõoke 11. märts 2014 Saare
Pirita Majandusgümnaasium 2c Põldlõoke 1. märts 2014 Harju
Põltsamaa Ühisgümnaasium 5c Põldlõoke 24. märts 2014 Jõgeva
Põlula Kool 1-5 Põldlõoke 8. märts 2014 Lääne-Viru
Puhja Gümnaasium 1 Põldlõoke 8. märts 2014 Tartu
Puhja Lasteaed Pääsusilm Põldlõoke 14. aprill 2014 Tartu
Puiga Põhikool 2 Põldlõoke 19. märts 2014 Võru
Puiga Põhikool 5 Põldlõoke 27. märts 2014 Võru
Puka Keskkool 3 Põldlõoke 1. märts 2014 Valga
Rakke Gümnaasium 6 Põldlõoke 24. märts 2014 Lääne-Viru
Rakke Gümnaasium 7 Põldlõoke 22. märts 2014 Lääne-Viru
Rakvere Gümnaasium 3a Põldlõoke 23. märts 2014 Lääne-Viru
Rakvere Gümnaasium 4e Põldlõoke 26. aprill 2014 Lääne-Viru
Rakvere Põhikool Põldlõoke 6. märts 2014 Lääne-Viru
Rakvere Põhikool 1 Põldlõoke 11. märts 2014 Lääne-Viru
Rakvere Reaalgümnaasium 4a Põldlõoke 8. märts 2014 Lääne-Viru
Ramsi Lasteaed-Kool 1-3 Põldlõoke 20. märts 2014 Viljandi
Riidaja Põhikool 5-9 Põldlõoke 12. märts 2014 Valga
Risti Põhikool (Harju) Põldlõoke 12. märts 2014 Harju
Rõngu Keskkool 1-3 Põldlõoke 9. märts 2014 Tartu
Ruhnu Põhikool 2-8 Põldlõoke 24. veebruar 2014 Saare
Sadala Põhikool 3-4 Põldlõoke 15. märts 2014 Jõgeva
Salme Põhikool 6-7 Põldlõoke 5. märts 2014 Saare
Sipa-Laukna Lasteaed Põldlõoke 9. märts 2014 Rapla
Sõmerpalu Põhikool 2 Põldlõoke 13. märts 2014 Võru
Sõmeru Põhikool 4 Põldlõoke 13. märts 2014 Lääne-Viru
Sonda Kool 1-4 Põldlõoke 23. märts 2014 Ida-Viru
Suigu Lasteaed-Algkool Põldlõoke 8. märts 2014 Pärnu
Suislepa Lasteaed-Algkool 5-6 Põldlõoke 5. aprill 2014 Viljandi
Sürgavere Lasteaed-Põhikool Põldlõoke 23. märts 2014 Viljandi
Sürgavere Lasteaed-Põhikool 3-4 Põldlõoke 13. märts 2014 Viljandi
Suure-Jaani Gümnaasium 1 Põldlõoke 10. märts 2014 Viljandi
Suure-Jaani Gümnaasium 2 Põldlõoke 18. märts 2014 Viljandi
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-6 Põldlõoke 17. aprill 2014 Hiiu
Tääksi Põhikool 1-4 Põldlõoke 13. märts 2014 Viljandi
Taebla Gümnaasium 1-4 Põldlõoke 14. märts 2014 Lääne
Tahkuranna Lasteaed-Algkool Põldlõoke 28. aprill 2014 Pärnu
Tallinna Kristiine Gümnaasium 3c Põldlõoke 29. märts 2014 Harju
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Põldlõoke 23. märts 2014 Harju
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 2b Põldlõoke 11. mai 2014 Harju
Tallinna Muusikakeskkool 6 Põldlõoke 23. märts 2014 Harju
Tallinna Rahumäe Põhikool 2b Põldlõoke 13. märts 2014 Harju
Tartu Forseliuse Kool 2b Põldlõoke 24. märts 2014 Tartu
Tartu Hiie Kool 3b Põldlõoke 13. märts 2014 Tartu
Tartu Kivilinna Gümnaasium 1a Põldlõoke 29. märts 2014 Tartu
Tartu Kunstigümnaasium 2a Põldlõoke 15. märts 2014 Tartu
Tartu Kunstigümnaasium 4a Põldlõoke 20. aprill 2014 Tartu
Tartu Lasteaed Annike 2 Põldlõoke 11. märts 2014 Tartu
Tartu Mart Reiniku Kool 2b Põldlõoke 19. aprill 2014 Tartu
Tartu Raatuse Kool 8a Põldlõoke 18. aprill 2014 Tartu
Tartu Veeriku Kool 5b Põldlõoke 20. aprill 2014 Tartu
Tartu Veeriku Kool 7a Põldlõoke 28. märts 2014 Tartu
Tarvastu Gümnaasium Põldlõoke 9. märts 2014 Viljandi
Tilsi Põhikool 5-8 Põldlõoke 12. märts 2014 Põlva
Torma lasteaed Linnutaja Põldlõoke 20. märts 2014 Jõgeva
Tudu Lasteaed-Põhikool 1-2 Põldlõoke 26. märts 2014 Lääne-Viru
Tudulinna Põhikool 3-4 Põldlõoke 18. aprill 2014 Ida-Viru
Türi Kesklinna Lasteaed Põldlõoke 5. märts 2014 Järva
Türi Põhikool 2a Põldlõoke 11. märts 2014 Järva
Unipiha Algkool 1-4 Põldlõoke 9. märts 2014 Tartu
Uulu Lasteaed Põldlõoke 10. aprill 2014 Pärnu
Vääna Mõisakool Põldlõoke 12. märts 2014 Harju
Vääna-Jõesuu Kool 1b Põldlõoke 20. märts 2014 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 7b Põldlõoke 6. aprill 2014 Lääne-Viru
Valga Jaanikese Kool 2-4 Põldlõoke 24. märts 2014 Valga
Valga Põhikool 1c Põldlõoke 20. aprill 2014 Valga
Valguta Lasteaed-Algkool 1-3 Põldlõoke 15. märts 2014 Tartu
Vara Põhikool 2 Põldlõoke 22. märts 2014 Tartu
Vara Põhikool 6 Põldlõoke 11. märts 2014 Tartu
Värska Gümnaasium 3 Põldlõoke 17. märts 2014 Põlva
Viljandi Jakobsoni Kool 5 Põldlõoke 25. veebruar 2014 Viljandi
Viljandi Paalalinna Kool 6a Põldlõoke 26. märts 2014 Viljandi
Viluste Põhikool 3 Põldlõoke 11. märts 2014 Põlva
Virtsu Kool 1a Põldlõoke 11. märts 2014 Lääne
Võnnu Lasteaed Värvuke Põldlõoke 10. märts 2014 Tartu
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Põldlõoke 3. märts 2014 Lääne
Võru I Põhikool 2 Põldlõoke 5. märts 2014 Võru
Võru Kesklinna Kool 2c Põldlõoke 13. märts 2014 Võru
Võru Lasteaed Sõleke Põldlõoke 7. märts 2014 Võru

Tagasi tulemuste juurde