"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2019" osaleb 6272 õpilast ja 360 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Alavere Põhikool 2 Laulurästas 7. mai 2019 Harju
Antsla Gümnaasium 4b Laulurästas 29. aprill 2019 Võru
Eerika lasteaed Laululind 2 Laulurästas 1. aprill 2019 Tartu
Elva Gümnaasium 1b Laulurästas 7. aprill 2019 Tartu
Gustav Adolfi Gümnaasium 2 Laulurästas 13. aprill 2019 Harju
Haapsalu Linna Algkool 2a Laulurästas 25. aprill 2019 Lääne
Haapsalu Linna Algkool 2b Laulurästas 13. mai 2019 Lääne
Halliste Põhikool 1-4 Laulurästas 1. aprill 2019 Viljandi
Harku Lasteaed Laulurästas 16. aprill 2019 Harju
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 4 Laulurästas 15. mai 2019 Jõgeva
Jakob Westholmi Gümnaasium 3d Laulurästas 11. aprill 2019 Harju
Jõhvi Põhikool 6 Laulurästas 9. aprill 2019 Ida-Viru
Kadrina Keskkool 6a Laulurästas 16. mai 2019 Lääne-Viru
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1a Laulurästas 21. aprill 2019 Pärnu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 3b Laulurästas 24. märts 2019 Pärnu
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Laulurästas 9. mai 2019 Ida-Viru
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill Laulurästas 28. aprill 2019 Ida-Viru
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6ad Laulurästas 16. aprill 2019 Ida-Viru
Koigi Kool Laulurästas 15. aprill 2019 Järva
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-2 Laulurästas 20. aprill 2019 Lääne
Kõmsi Lasteaed-Algkool 3-6 Laulurästas 29. märts 2019 Lääne
Konguta Kool 3 Laulurästas 29. aprill 2019 Tartu
Kõo Lasteaed Laulurästas 17. aprill 2019 Viljandi
Kõrveküla Põhikool 3a Laulurästas 17. aprill 2019 Tartu
Kõrveküla Põhikool 4a Laulurästas 1. mai 2019 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Laulurästas 30. aprill 2019 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Laulurästas 1. mai 2019 Harju
Kuremaa Lasteaed-Algkool Laulurästas 22. aprill 2019 Jõgeva
Loksa Gümnaasium 4a Laulurästas 10. aprill 2019 Harju
Lümanda Põhikool 3 Laulurästas 14. aprill 2019 Saare
Muhu Põhikool 5 Laulurästas 20. aprill 2019 Saare
Muraste Looduskool Laulurästas 2. aprill 2019 Harju
Oru lasteaed Mesimumm Laulurästas 21. aprill 2019 Harju
Paikuse Lasteaed, Seljametsa maja Laulurästas 25. aprill 2019 Pärnu
Pihtla Lasteaed Laulurästas 27. aprill 2019 Saare
Põlva Kool 2a Laulurästas 27. aprill 2019 Põlva
Põlva Lasteaed Mesimumm Laulurästas 16. aprill 2019 Põlva
Rakke Kool 7 Laulurästas 26. aprill 2019 Lääne-Viru
Rakke Kool 8 Laulurästas 26. aprill 2019 Lääne-Viru
Rakvere Gümnaasium 5c Laulurästas 13. aprill 2019 Lääne-Viru
Rakvere Põhikool Laulurästas 16. aprill 2019 Lääne-Viru
Risti Kool 5-9 Laulurästas 18. aprill 2019 Harju
Sadala Põhikool 2-3 Laulurästas 20. aprill 2019 Jõgeva
Saku Valla Lasteaed Päikesekild Laulurästas 10. mai 2019 Harju
Sipa-Laukna Lasteaed Laulurästas 13. aprill 2019 Rapla
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6 Laulurästas 6. aprill 2019 Hiiu
Tallinna Lasteaed Pallipõnn 3 Laulurästas 15. aprill 2019 Harju
Tamsalu Gümnaasium 1a6a Laulurästas 3. mai 2019 Lääne-Viru
Tartu Hiie Kool 4b 2 Laulurästas 8. aprill 2019 Tartu
Tarvastu Gümnaasium 3 Laulurästas 5. mai 2019 Viljandi
Tarvastu Gümnaasium 3 2 Laulurästas 16. aprill 2019 Viljandi
Tudu Lasteaed-Põhikool 1-4 Laulurästas 9. aprill 2019 Lääne-Viru
Tudulinna Põhikool 34 Laulurästas 7. mai 2019 Ida-Viru
Türi Põhikool 3b Laulurästas 10. aprill 2019 Järva
Unipiha Algkool 1-4 Laulurästas 13. aprill 2019 Tartu
Valga Põhikool 1d Laulurästas 8. mai 2019 Valga
Valguta Lasteaed-Algkool 23 Laulurästas 28. aprill 2019 Tartu
Varbla Kool 24 Laulurästas 1. mai 2019 Pärnu
Varbola Lasteaed-Algkool 1-2 Laulurästas 4. aprill 2019 Rapla
Värska Gümnaasium 1 Laulurästas 29. aprill 2019 Võru
Viluste Põhikool 4 Laulurästas 10. aprill 2019 Põlva

Tagasi tulemuste juurde