"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2019" osaleb 6272 õpilast ja 360 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Aakre Lasteaed-Algkool Kullerkupp 17. mai 2010 Valga
Alatskivi Keskkool Kullerkupp 14. mai 2010 Tartu
Albu Põhikool Kullerkupp 16. mai 2010 Järva
Anna Haava nim. Pala Kool Kullerkupp 16. mai 2010 Jõgeva
Are Põhikool Kullerkupp 15. mai 2010 Pärnu
Aruküla lasteaed Rukkilill Kullerkupp 17. mai 2010 Harju
Audru Keskkool2 Kullerkupp 16. mai 2010 Pärnu
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 1a Kullerkupp 16. mai 2010 Viljandi
C. R. Jakobsoni nim. Torma Põhikool 2 Kullerkupp 18. mai 2010 Jõgeva
Elva Gümnaasium 1c Kullerkupp 16. mai 2010 Tartu
Elva Gümnaasium 6C Kullerkupp 15. mai 2010 Tartu
Ferdinand von Wrangelli nim. Roela Põhikool Kullerkupp 23. mai 2010 Lääne-Viru
Gustav Adolfi Gümnaasium 6b Kullerkupp 16. mai 2010 Harju
Haanja-Ruusmäe Põhikool Kullerkupp 21. mai 2010 Võru
Haljala Gümnaasium Kullerkupp 17. mai 2010 Lääne-Viru
Hargla Kool Kullerkupp 17. mai 2010 Valga
Hargla Kool 2 Kullerkupp 11. mai 2010 Valga
Hargla Kool 5 Kullerkupp 6. mai 2010 Valga
Helme Sanatoorne Internaatkool Kullerkupp 15. mai 2010 Valga
Illuka Põhikool 2 Kullerkupp 16. mai 2010 Ida-Viru
Jäneda Kool Kullerkupp 17. mai 2010 Lääne-Viru
Kääpa Põhikool 2 Kullerkupp 16. mai 2010 Võru
Kanepi Gümnaasium 2 Kullerkupp 14. mai 2010 Põlva
Kanepi Gümnaasium 3 Kullerkupp 11. mai 2010 Põlva
Kärstna Kool Kullerkupp 11. mai 2010 Viljandi
Kehtna Põhikool Kullerkupp 16. mai 2010 Rapla
Kernu Põhikool 2 Kullerkupp 17. mai 2010 Harju
Kirivere Põhikool Kullerkupp 14. mai 2010 Viljandi
Kohila Gümnaasium Kullerkupp 16. mai 2010 Rapla
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 3a Kullerkupp 19. mai 2010 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5 Kullerkupp 16. mai 2010 Ida-Viru
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 8a Kullerkupp 15. mai 2010 Ida-Viru
Kõmsi Lasteaed-Algkool Kullerkupp 16. mai 2010 Lääne
Kõmsi Lasteaed-Algkool 2 Kullerkupp 12. mai 2010 Lääne
Konguta Kool Kullerkupp 15. mai 2010 Tartu
Konguta Kool 2 Kullerkupp 17. mai 2010 Tartu
Krabi Põhikool Kullerkupp 18. mai 2010 Võru
Krootuse Põhikool Kullerkupp 16. mai 2010 Põlva
Lauka Põhikool Kullerkupp 25. mai 2010 Hiiu
Lihula Gümnaasium Kullerkupp 16. mai 2010 Lääne
Maardu Gümnaasium Kullerkupp 15. mai 2010 Harju
Metsküla Algkool 2 Kullerkupp 17. mai 2010 Lääne
Misso Keskkool Kullerkupp 25. mai 2010 Võru
Muraste Looduskool Kullerkupp 23. mai 2010 Harju
Nõo Põhikool 2 Kullerkupp 13. mai 2010 Tartu
Orissaare Gümnaasium 3 Kullerkupp 18. mai 2010 Saare
Orissaare Gümnaasium 5 Kullerkupp 8. mai 2010 Saare
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium II Kullerkupp 19. mai 2010 Jõgeva
Osula Põhikool Kullerkupp 19. mai 2010 Võru
Paikuse Põhikool 2 Kullerkupp 16. mai 2010 Pärnu
Paistu Kool Kullerkupp 11. mai 2010 Viljandi
Palupera Põhikool 6 Kullerkupp 16. mai 2010 Valga
Pärnjõe Põhikool Kullerkupp 19. mai 2010 Pärnu
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool Kullerkupp 16. mai 2010 Pärnu
Pärnu Ühisgümnaasium Kullerkupp 11. mai 2010 Pärnu
Peetri Põhikool Kullerkupp 19. mai 2010 Järva
Põltsamaa Ühisgümnaasium Kullerkupp 16. mai 2010 Jõgeva
Puhja Gümnaasium 3kl Kullerkupp 12. mai 2010 Tartu
Raasiku Põhikool Kullerkupp 17. mai 2010 Harju
Rakvere Gümnaasium Kullerkupp 20. mai 2010 Lääne-Viru
Rakvere Linna Algkool Kullerkupp 15. mai 2010 Lääne-Viru
Risti Põhikool 1,3 Kullerkupp 19. mai 2010 Lääne
Risti Põhikool 5-9 Kullerkupp 16. mai 2010 Harju
Rocca al Mare Kool, Vodja 6-8 Kullerkupp 10. mai 2010 Järva
Roosna-Alliku Põhikool 2 Kullerkupp 11. mai 2010 Järva
Sadala Põhikool Kullerkupp 20. mai 2010 Jõgeva
Saduküla Põhikool Kullerkupp 12. mai 2010 Jõgeva
Salutaguse Kullerkupp 15. mai 2010 Järva
Sõmeru Põhikool Kullerkupp 24. mai 2010 Lääne-Viru
Sonda Põhikool Kullerkupp 18. mai 2010 Ida-Viru
Sonda Põhikool 2 Kullerkupp 15. mai 2010 Ida-Viru
Sonda Põhikool 3 Kullerkupp 18. mai 2010 Ida-Viru
Suislepa Lasteaed-Algkool Kullerkupp 18. mai 2010 Viljandi
Sürgavare Põhikool 2 Kullerkupp 19. mai 2010 Viljandi
Suure-Jaani Gümnaasium 2.a Kullerkupp 20. mai 2010 Viljandi
Suure-Jaani Gümnaasium 2.b Kullerkupp 14. mai 2010 Viljandi
Tääksi Pk Kullerkupp 15. mai 2010 Viljandi
Tali Põhikool Kullerkupp 17. mai 2010 Pärnu
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Kullerkupp 21. mai 2010 Harju
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 2 Kullerkupp 23. mai 2010 Harju
Tartu Hiie Kool Kullerkupp 11. mai 2010 Tartu
Tartu Kivilinna Gümnaasium 3.e Kullerkupp 19. mai 2010 Tartu
Tartu Kroonuaia Kool Kullerkupp 16. mai 2010 Tartu
Tori Põhikool Kullerkupp 20. mai 2010 Pärnu
Tudu Põhikool Kullerkupp 16. mai 2010 Lääne-Viru
Tudulinna põhikool Kullerkupp 18. mai 2010 Ida-Viru
Unipiha Algkool Kullerkupp 17. mai 2010 Tartu
Uulu lasteaed Kullerkupp 18. mai 2010 Pärnu
Vaida Põhikool Kullerkupp 15. mai 2010 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium Kullerkupp 17. mai 2010 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 2 Kullerkupp 17. mai 2010 Lääne-Viru
Valga Gümnaasium Kullerkupp 14. mai 2010 Valga
Värska Gümnaasium 1 Kullerkupp 14. mai 2010 Põlva
Värska Gümnaasium 3 Kullerkupp 13. mai 2010 Põlva
Vastseliina Gümnaasium 3 Kullerkupp 14. mai 2010 Võru
Vastseliina Internaatkool Kullerkupp 19. mai 2010 Võru
Vormsi Lasteaed-Põhikool Kullerkupp 18. mai 2010 Lääne

Tagasi tulemuste juurde