"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2019" osaleb 6272 õpilast ja 360 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Ääsmäe Põhikool 5 Karikseen 12. märts 2014 Harju
Ääsmäe Põhikool 6 Karikseen 12. märts 2014 Harju
Abja Gümnaasium 5 Karikseen 20. märts 2014 Viljandi
Alavere Põhikool 1 Karikseen 20. märts 2014 Harju
Alavere Põhikool 2 Karikseen 10. märts 2014 Harju
Antsla Gümnaasium 5a Karikseen 10. aprill 2014 Võru
Are Põhikool Karikseen 27. veebruar 2014 Pärnu
Aruküla Lasteaed Rukkilill Karikseen 9. märts 2014 Harju
Aseri Keskkool 2a Karikseen 9. märts 2014 Ida-Viru
Audentese Erakool 5a Karikseen 7. märts 2014 Harju
Audentese Erakool 6 Karikseen 7. märts 2014 Harju
Elva Gümnaasium 1a Karikseen 4. märts 2014 Tartu
Elva Gümnaasium 2d Karikseen 8. märts 2014 Tartu
Emmaste Põhikool 14 Karikseen 18. veebruar 2014 Hiiu
F. von Wrangelli nim. Roela Lasteaed-Põhikool 1-4 Karikseen 11. märts 2014 Lääne-Viru
F. von Wrangelli nim. Roela Lasteaed-Põhikool 5-6 Karikseen 11. märts 2014 Lääne-Viru
Friedebert Tuglase nim. Ahja Kool 4-5 Karikseen 10. märts 2014 Põlva
Haanja Kool 1b3b Karikseen 15. märts 2014 Võru
Haiba Lasteaed Riisikas Karikseen 17. aprill 2014 Harju
Haljala Gümnaasium 2a Karikseen 14. märts 2014 Lääne-Viru
Hargla Kool 1a Karikseen 5. märts 2014 Valga
Hargla Kool 24 Karikseen 8. märts 2014 Valga
Hargla Kool 8 Karikseen 10. märts 2014 Valga
Holstre Kool 5-6 Karikseen 14. märts 2014 Viljandi
Hummuli Põhikool 1 Karikseen 15. veebruar 2014 Valga
Hummuli Põhikool 2 Karikseen 15. veebruar 2014 Valga
Imavere Põhikool 1-4 Karikseen 6. märts 2014 Järva
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 1 Karikseen 20. veebruar 2014 Jõgeva
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 4 Karikseen 20. veebruar 2014 Jõgeva
Jakob Westholmi Gümnaasium 3a Karikseen 1. märts 2014 Harju
Jäneda Kool 1 Karikseen 2. märts 2014 Lääne-Viru
Järva-Jaani Gümnaasium Karikseen 30. märts 2014 Järva
Jõgeva Põhikool 1a Karikseen 11. märts 2014 Jõgeva
Jõhvi Gümnaasium 7 Karikseen 5. märts 2014 Ida-Viru
Jõhvi Vene Gümnaasium 3a Karikseen 1. aprill 2014 Ida-Viru
Kääpa Põhikool 4 Karikseen 5. märts 2014 Võru
Kadrina Keskkool 2a Karikseen 4. märts 2014 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 5a Karikseen 6. aprill 2014 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 5b Karikseen 10. märts 2014 Lääne-Viru
Kambja Lasteaed Mesimumm Karikseen 22. märts 2014 Tartu
Kanepi Gümnaasium 2 Karikseen 20. märts 2014 Põlva
Kanepi Gümnaasium 3 Karikseen 4. märts 2014 Põlva
Kanepi Lasteaed Rõõmutare Karikseen 28. märts 2014 Põlva
Karksi-Nuia Lasteaed Karikseen 6. märts 2014 Viljandi
Karksi-Nuia Lasteaed 2 Karikseen 22. aprill 2014 Viljandi
Kasti Lasteaed Karikakar Karikseen 10. märts 2014 Rapla
Kiili Gümnaasium 2b Karikseen 11. märts 2014 Harju
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5b Karikseen 14. märts 2014 Pärnu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 8b Karikseen 7. märts 2014 Pärnu
Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 8a Karikseen 7. märts 2014 Ida-Viru
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6a Karikseen 29. märts 2014 Ida-Viru
Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 4c Karikseen 11. märts 2014 Ida-Viru
Kolde Lasteaed Karikseen 29. märts 2014 Harju
Kolga Keskkool 3 Karikseen 1. märts 2014 Harju
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Karikseen 6. märts 2014 Lääne
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Karikseen 28. veebruar 2014 Lääne
Konguta Kool 4 Karikseen 28. veebruar 2014 Tartu
Konguta Kool 5-6 Karikseen 2. märts 2014 Tartu
Kõo Lasteaed Karikseen 9. märts 2014 Viljandi
Kose Gümnaasium 1b Karikseen 11. märts 2014 Harju
Kose Gümnaasium 2b Karikseen 23. veebruar 2014 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Karikseen 23. märts 2014 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Karikseen 30. märts 2014 Harju
Krootuse Põhikool 4 Karikseen 22. veebruar 2014 Põlva
Kuldre Kool 8-9 Karikseen 27. veebruar 2014 Võru
Kuremaa Lasteaed-Algkool Karikseen 9. aprill 2014 Jõgeva
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1-2 Karikseen 3. aprill 2014 Jõgeva
Kuremaa Lasteaed-Algkool 3-4 Karikseen 3. märts 2014 Jõgeva
Kuressaare Gümnaasium 5b Karikseen 1. märts 2014 Saare
Kuusalu Keskkool 3b Karikseen 6. märts 2014 Harju
Kuuste Kool 4-5 Karikseen 12. märts 2014 Tartu
Lagedi Lasteaed-Põhikool Karikseen 30. märts 2014 Harju
Laiuse Põhikool 1-4 Karikseen 7. märts 2014 Jõgeva
Laulasmaa Kool 1a Karikseen 2. aprill 2014 Harju
Lehola Lasteaed-Algkool Karikseen 12. märts 2014 Harju
Lehtse Kool 3-4 Karikseen 17. märts 2014 Lääne-Viru
Lüganuse Keskkool 3 Karikseen 17. märts 2014 Ida-Viru
Lümanda Põhikool 3 Karikseen 30. märts 2014 Saare
Mammaste Lasteaed-Algkool 1a Karikseen 7. märts 2014 Põlva
Melliste Algkool-Lasteaed 2-3 Karikseen 25. märts 2014 Tartu
Metsküla Algkool 1-4 Karikseen 5. märts 2014 Lääne
Metsküla Algkool 5-6 Karikseen 10. märts 2014 Lääne
Miina Härma Gümnaasium 6ab Karikseen 22. veebruar 2014 Tartu
Mooste Põhikool 2 Karikseen 6. märts 2014 Põlva
Muhu Põhikool 5 Karikseen 5. aprill 2014 Saare
Muraste Looduskool Karikseen 23. veebruar 2014 Harju
Nõva Kool 1-4 Karikseen 4. märts 2014 Lääne
Nõva Kool 68 Karikseen 1. märts 2014 Lääne
Orava Põhikool 2 Karikseen 8. märts 2014 Põlva
Orissaare Gümnaasium 2 Karikseen 15. aprill 2014 Saare
Orissaare Gümnaasium 4 Karikseen 5. aprill 2014 Saare
Osula Põhikool 1 Karikseen 10. märts 2014 Võru
Osula Põhikool 2 Karikseen 9. märts 2014 Võru
Osula Põhikool 3 Karikseen 1. märts 2014 Võru
Paikuse Põhikool 2b Karikseen 5. märts 2014 Pärnu
Paikuse Põhikool 3b Karikseen 5. märts 2014 Pärnu
Paistu Kool 2 Karikseen 24. märts 2014 Viljandi
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 3c Karikseen 29. märts 2014 Pärnu
Pärnu Ühisgümnaasium 5ab Karikseen 12. märts 2014 Pärnu
Pärnu Ülejõe Gümnaasium 1b Karikseen 25. veebruar 2014 Pärnu
Peetri Kool 2 Karikseen 10. märts 2014 Järva
Pikavere Lasteaed-Algkool 1 Karikseen 4. märts 2014 Harju
Pikavere Lasteaed-Algkool 2-3 Karikseen 15. aprill 2014 Harju
Pirita Kose Lasteaed Karikseen 17. aprill 2014 Harju
Pirita Majandusgümnaasium 2c Karikseen 4. aprill 2014 Harju
Pirita Majandusgümnaasium 3c Karikseen 22. märts 2014 Harju
Põltsamaa Lasteaed “Mari” Karikseen 20. aprill 2014 Jõgeva
Põltsamaa Ühisgümnaasium 5c Karikseen 9. märts 2014 Jõgeva
Põlula Kool 1-5 Karikseen 2. märts 2014 Lääne-Viru
Põlva Keskkool 3 Karikseen 5. märts 2014 Põlva
Puhja Gümnaasium 1 Karikseen 13. märts 2014 Tartu
Puhja Lasteaed Pääsusilm Karikseen 25. märts 2014 Tartu
Puiga Põhikool 2 Karikseen 1. märts 2014 Võru
Puiga Põhikool 3 Karikseen 14. märts 2014 Võru
Puiga Põhikool 5 Karikseen 23. veebruar 2014 Võru
Puka Keskkool 3 Karikseen 2. märts 2014 Valga
Puka Keskkool 5 Karikseen 15. märts 2014 Valga
Rakke Gümnaasium 6 Karikseen 26. märts 2014 Lääne-Viru
Rakke Gümnaasium 7 Karikseen 26. märts 2014 Lääne-Viru
Rakvere Gümnaasium 3a Karikseen 3. märts 2014 Lääne-Viru
Rakvere Gümnaasium 4e Karikseen 20. märts 2014 Lääne-Viru
Rakvere Gümnaasium 6d Karikseen 3. märts 2014 Lääne-Viru
Rakvere Põhikool 1 Karikseen 13. märts 2014 Lääne-Viru
Risti Põhikool (Harju) Karikseen 20. veebruar 2014 Harju
Risti Põhikool 13 Karikseen 4. märts 2014 Lääne
Rõngu Keskkool 1-3 Karikseen 24. veebruar 2014 Tartu
Rõuge Põhikool 1-4 Karikseen 26. veebruar 2014 Võru
Ruhnu Põhikool 2-8 Karikseen 1. märts 2014 Saare
Ruusa Põhikool 2a3 Karikseen 26. märts 2014 Põlva
Sadala Põhikool 3-4 Karikseen 19. märts 2014 Jõgeva
Salme Põhikool 6-7 Karikseen 1. märts 2014 Saare
Seljametsa Lasteaed-Algkool Karikseen 14. aprill 2014 Pärnu
Sillamäe Vanalinna Kool 1b Karikseen 11. märts 2014 Ida-Viru
Sipa-Laukna Lasteaed Karikseen 4. märts 2014 Rapla
Sõmerpalu Põhikool 2 Karikseen 7. märts 2014 Võru
Sõmeru Põhikool 4 Karikseen 2. aprill 2014 Lääne-Viru
Sonda Kool 1-4 Karikseen 13. märts 2014 Ida-Viru
Suigu Lasteaed-Algkool Karikseen 9. märts 2014 Pärnu
Suislepa Lasteaed-Algkool 5-6 Karikseen 17. märts 2014 Viljandi
Sürgavere Lasteaed-Põhikool Karikseen 10. aprill 2014 Viljandi
Sürgavere Lasteaed-Põhikool 3-4 Karikseen 2. märts 2014 Viljandi
Suure-Jaani Gümnaasium 1 Karikseen 3. märts 2014 Viljandi
Suure-Jaani Gümnaasium 2 Karikseen 5. märts 2014 Viljandi
Suure-Jaani Gümnaasium 7a Karikseen 9. märts 2014 Viljandi
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-6 Karikseen 24. märts 2014 Hiiu
Tääksi Põhikool 1-4 Karikseen 13. märts 2014 Viljandi
Taebla Gümnaasium 1-4 Karikseen 22. veebruar 2014 Lääne
Tallinna Rahumäe Põhikool 2b Karikseen 2. aprill 2014 Harju
Tapa Gümnaasium 7-9 Karikseen 23. aprill 2014 Lääne-Viru
Tartu Forseliuse Kool 2b Karikseen 20. märts 2014 Tartu
Tartu Katoliku Kool 2a Karikseen 2. märts 2014 Tartu
Tartu Kivilinna Gümnaasium 1a Karikseen 13. aprill 2014 Tartu
Tartu Lasteaed Annike 2 Karikseen 19. veebruar 2014 Tartu
Tartu Raatuse Kool 1a Karikseen 22. märts 2014 Tartu
Tartu Raatuse Kool 2b Karikseen 9. märts 2014 Tartu
Tartu Raatuse Kool 3b Karikseen 24. märts 2014 Tartu
Tartu Raatuse Kool 8a Karikseen 15. märts 2014 Tartu
Tartu Veeriku Kool 2b Karikseen 3. aprill 2014 Tartu
Tartu Veeriku Kool 4 Karikseen 8. aprill 2014 Tartu
Tartu Veeriku Kool 5b Karikseen 6. aprill 2014 Tartu
Tartu Veeriku Kool 6b Karikseen 20. aprill 2014 Tartu
Tarvastu Gümnaasium Karikseen 6. märts 2014 Viljandi
Tarvastu Gümnaasium 2 Karikseen 12. märts 2014 Viljandi
Tilsi Põhikool 5-8 Karikseen 7. märts 2014 Põlva
Torma lasteaed Linnutaja Karikseen 14. märts 2014 Jõgeva
Tornimäe Põhikool 1-5 Karikseen 14. aprill 2014 Saare
Tudu Lasteaed-Põhikool 1-2 Karikseen 7. märts 2014 Lääne-Viru
Tudulinna Põhikool 3-4 Karikseen 8. märts 2014 Ida-Viru
Tudulinna Põhikool 56 Karikseen 27. veebruar 2014 Ida-Viru
Türi Kesklinna Lasteaed Karikseen 28. veebruar 2014 Järva
Türi Kesklinna Lasteaed 2 Karikseen 8. märts 2014 Järva
Türi Põhikool 2a Karikseen 25. veebruar 2014 Järva
Unipiha Algkool 1-4 Karikseen 4. märts 2014 Tartu
Uulu Lasteaed Karikseen 12. märts 2014 Pärnu
Uulu Põhikool 2 Karikseen 30. märts 2014 Pärnu
Uulu Põhikool 3 Karikseen 3. märts 2014 Pärnu
Vaeküla Kool 8b Karikseen 22. märts 2014 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 4b Karikseen 5. märts 2014 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 6 Karikseen 13. märts 2014 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 7b Karikseen 1. märts 2014 Lääne-Viru
Valga Jaanikese Kool 2-4 Karikseen 27. märts 2014 Valga
Valga Põhikool 2a Karikseen 31. märts 2014 Rapla
Vara Põhikool 2 Karikseen 23. veebruar 2014 Tartu
Vara Põhikool 6 Karikseen 7. märts 2014 Tartu
Värska Gümnaasium 3 Karikseen 20. veebruar 2014 Põlva
Vastseliina Gümnaasium 2a Karikseen 26. veebruar 2014 Võru
Vastseliina Gümnaasium 3 Karikseen 10. märts 2014 Võru
Viljandi Jakobsoni Kool 5 Karikseen 1. märts 2014 Viljandi
Viluste Põhikool 3 Karikseen 5. märts 2014 Põlva
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Karikseen 1. märts 2014 Lääne
Võru I Põhikool 2 Karikseen 11. märts 2014 Võru
Võru Kesklinna Kool 2c Karikseen 2. märts 2014 Võru
Võru Lasteaed Sõleke Karikseen 1. aprill 2014 Võru

Tagasi tulemuste juurde