"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2019" osaleb 6253 õpilast ja 359 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Sipa-Laukna Lasteaed Suitsupääsuke 23. aprill 2019 Rapla
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 2a Suitsupääsuke 25. aprill 2019 Ida-Viru
Kõmsi Lasteaed-Algkool 3-6 Suitsupääsuke 26. aprill 2019 Lääne
Tudulinna Põhikool 34 Suitsupääsuke 27. aprill 2019 Ida-Viru
Haapsalu Linna Algkool 2a Suitsupääsuke 27. aprill 2019 Lääne
Värska Gümnaasium 3-4 Suitsupääsuke 27. aprill 2019 Võru
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-2 Suitsupääsuke 28. aprill 2019 Lääne
Haapsalu Linna Algkool 2b Suitsupääsuke 28. aprill 2019 Lääne
Kõrveküla Põhikool 3a Suitsupääsuke 28. aprill 2019 Tartu
Risti Kool 5-9 Suitsupääsuke 29. aprill 2019 Harju
Tarvastu Gümnaasium 3 2 Suitsupääsuke 29. aprill 2019 Viljandi
Kuuste Kool 1 Suitsupääsuke 30. aprill 2019 Tartu
Võsukese Lasteaed Suitsupääsuke 30. aprill 2019 Harju
Rakke Kool 8 Suitsupääsuke 1. mai 2019 Lääne-Viru
Krootuse Põhikool 3 Suitsupääsuke 1. mai 2019 Põlva
Vana-Vigala Põhikool 2-3 Suitsupääsuke 1. mai 2019 Rapla
Pihtla Lasteaed Suitsupääsuke 1. mai 2019 Saare
Muraste Looduskool Suitsupääsuke 1. mai 2019 Harju
Mustjala Lasteaed-Põhikool 4-6 Suitsupääsuke 1. mai 2019 Saare
Rakke Kool 7 Suitsupääsuke 1. mai 2019 Lääne-Viru
Varbla Kool 24 Suitsupääsuke 1. mai 2019 Pärnu
Riidaja Põhikool 5-8 Suitsupääsuke 1. mai 2019 Valga
Keeni Põhikool 4 Suitsupääsuke 2. mai 2019 Valga
Tallinna Lasteaed Pallipõnn 3 Suitsupääsuke 2. mai 2019 Harju
Palupera Põhikool Suitsupääsuke 3. mai 2019 Valga
Varbla Kool 13 Suitsupääsuke 3. mai 2019 Pärnu
Lehtse Kool 1-4 Suitsupääsuke 4. mai 2019 Lääne-Viru
Koigi Kool Suitsupääsuke 5. mai 2019 Järva
Hummuli Põhikool 1-2 Suitsupääsuke 5. mai 2019 Valga
Nõva Kool lasteaed Suitsupääsuke 5. mai 2019 Lääne
Värska Gümnaasium 2 Suitsupääsuke 5. mai 2019 Võru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Suitsupääsuke 5. mai 2019 Harju
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5a Suitsupääsuke 5. mai 2019 Ida-Viru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Suitsupääsuke 6. mai 2019 Harju
Antsla Gümnaasium 4b Suitsupääsuke 6. mai 2019 Võru
Paikuse Lasteaed, Seljametsa maja Suitsupääsuke 7. mai 2019 Pärnu
Türi Põhikool 1a Suitsupääsuke 8. mai 2019 Järva
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Suitsupääsuke 9. mai 2019 Ida-Viru
Torma Lasteaed "Linnutaja" Suitsupääsuke 9. mai 2019 Jõgeva
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6ad Suitsupääsuke 9. mai 2019 Ida-Viru
Emmaste Põhikool 1-4 Suitsupääsuke 9. mai 2019 Hiiu
Unipiha Algkool 1-4 Suitsupääsuke 9. mai 2019 Tartu
Tartu Hiie Kool 4b 2 Suitsupääsuke 10. mai 2019 Tartu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6 Suitsupääsuke 10. mai 2019 Hiiu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-4 Suitsupääsuke 10. mai 2019 Hiiu
Jõhvi Põhikool 6 Suitsupääsuke 10. mai 2019 Ida-Viru
Kernu Põhikooli Haiba Lasteaed Riisikas Suitsupääsuke 11. mai 2019 Harju
Kohila Gümnaasium 7b Suitsupääsuke 11. mai 2019 Rapla
Pärnu-Jaagupi Põhikool 6a Suitsupääsuke 11. mai 2019 Pärnu
Haapsalu Linna Algkool 3b Suitsupääsuke 12. mai 2019 Lääne
Osula Põhikool 2 Suitsupääsuke 12. mai 2019 Võru
Tahkuranna Lasteaed-Algkool 4-7a Suitsupääsuke 12. mai 2019 Pärnu
Rakvere Põhikool Suitsupääsuke 13. mai 2019 Lääne-Viru
Tarvastu Gümnaasium 3 Suitsupääsuke 13. mai 2019 Viljandi
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Suitsupääsuke 13. mai 2019 Harju
Eerika lasteaed Laululind 2 Suitsupääsuke 13. mai 2019 Tartu
Kõo Lasteaed Suitsupääsuke 14. mai 2019 Viljandi
Loksa Gümnaasium 4a Suitsupääsuke 14. mai 2019 Harju
Lasila Põhikool 5 Suitsupääsuke 15. mai 2019 Lääne-Viru
Tudu Lasteaed-Põhikool 1-4 Suitsupääsuke 15. mai 2019 Lääne-Viru
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 4 Suitsupääsuke 15. mai 2019 Jõgeva
Nurme Kool 8-9a Suitsupääsuke 15. mai 2019 Järva
Võnnu Lasteaed Värvuke 2 Suitsupääsuke 15. mai 2019 Tartu
Tilsi Põhikool 2 Suitsupääsuke 15. mai 2019 Põlva
Jüri Gümnaasium 2e Suitsupääsuke 16. mai 2019 Harju
Metsküla Algkool 1-3 Suitsupääsuke 16. mai 2019 Lääne
Voore Põhikool Suitsupääsuke 16. mai 2019 Jõgeva
Tamsalu Gümnaasium 1a6a Suitsupääsuke 17. mai 2019 Lääne-Viru
Rakvere Gümnaasium 5c Suitsupääsuke 17. mai 2019 Lääne-Viru
Saku Valla Lasteaed Päikesekild Suitsupääsuke 18. mai 2019 Harju
Valga Priimetsa Kool Suitsupääsuke 18. mai 2019 Valga
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill 2 Suitsupääsuke 19. mai 2019 Ida-Viru
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 3b Suitsupääsuke 19. mai 2019 Pärnu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1a Suitsupääsuke 20. mai 2019 Ida-Viru
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1 Suitsupääsuke 20. mai 2019 Pärnu

Tagasi tulemuste juurde