"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2019" osaleb 6253 õpilast ja 359 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Lümanda Põhikool 2 Sarapuu 2. märts 2019 Saare
Pihtla Lasteaed Sarapuu 5. märts 2019 Saare
Riia Eesti Põhikool 2 Sarapuu 6. märts 2019 Välismaa
Lümanda Põhikool 3 Sarapuu 6. märts 2019 Saare
Nõva Kool lasteaed Sarapuu 8. märts 2019 Lääne
Pärnu-Jaagupi Põhikool 6a Sarapuu 11. märts 2019 Pärnu
Tartu Loodusmaja Sarapuu 13. märts 2019 Tartu
Lindi Lasteaed-Algkool 2 Sarapuu 15. märts 2019 Pärnu
Uulu Lasteaed Sarapuu 16. märts 2019 Pärnu
Valga Priimetsa Kool Sarapuu 16. märts 2019 Valga
Harkujärve Põhikool 2b Sarapuu 16. märts 2019 Harju
Eerika lasteaed Laululind 2 Sarapuu 16. märts 2019 Tartu
Kuressaare Ida-Niidu Lasteaed Sarapuu 16. märts 2019 Saare
Hargla Kool 1-3 Sarapuu 16. märts 2019 Valga
Puhja Kool 5 Sarapuu 16. märts 2019 Tartu
Kohtla-Järve Lasteaed Tareke Sarapuu 17. märts 2019 Ida-Virumaa
Tartu Raatuse Kool 1a Sarapuu 17. märts 2019 Tartu
Jakob Westholmi Gümnaasium 3d Sarapuu 17. märts 2019 Harju
Tarvastu Gümnaasium 3 2 Sarapuu 17. märts 2019 Viljandi
Krootuse Põhikool 3 Sarapuu 18. märts 2019 Põlva
Ruhnu Põhikool 4-8 Sarapuu 18. märts 2019 Saare
Haapsalu Linna Algkool 2b Sarapuu 18. märts 2019 Lääne
Lümanda Põhikool 4 Sarapuu 18. märts 2019 Saare
Unipiha Algkool 1-4 Sarapuu 18. märts 2019 Tartu
Alavere Põhikool 3 Sarapuu 18. märts 2019 Harju
Risti Kool 5-9 Sarapuu 18. märts 2019 Harju
Valga Põhikool 1d Sarapuu 19. märts 2019 Valga
Viluste Põhikool 4 Sarapuu 19. märts 2019 Põlva
Mõisaküla Kool 5 Sarapuu 19. märts 2019 Viljandi
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-2 Sarapuu 19. märts 2019 Lääne
Hilariuse Kool 4-5 Sarapuu 19. märts 2019 Harju
Tõrva Gümnaasium 4 Sarapuu 19. märts 2019 Valga
Kõmsi Lasteaed-Algkool 3-6 Sarapuu 19. märts 2019 Lääne
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Sarapuu 20. märts 2019 Harju
Laitse lasteaed Sarapuu 20. märts 2019 Harju
Vääna Mõisakool Sarapuu 20. märts 2019 Harju
Kääpa Põhikool 1 Sarapuu 20. märts 2019 Võru
Tarvastu Lasteaed Sarapuu 20. märts 2019 Viljandi
Saue Gümnaasium 1a Sarapuu 20. märts 2019 Harju
Elva Gümnaasium 2d Sarapuu 20. märts 2019 Tartu
Risti Põhikool 1 Sarapuu 20. märts 2019 Lääne
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1c Sarapuu 20. märts 2019 Pärnu
Võsukese Lasteaed Sarapuu 20. märts 2019 Harju
Muraste Looduskool Sarapuu 20. märts 2019 Harju
Tartu Hiie Kool 4b 2 Sarapuu 21. märts 2019 Tartu
Puhja Kool 2 Sarapuu 21. märts 2019 Tartu
Voore Põhikool Sarapuu 21. märts 2019 Jõgeva
Riidaja Põhikool 5-8 Sarapuu 21. märts 2019 Valga
Aste Põhikool 1 Sarapuu 21. märts 2019 Saare
Hummuli Põhikool 1-2 Sarapuu 21. märts 2019 Valga
Värska Gümnaasium 2 Sarapuu 22. märts 2019 Võru
Värska Gümnaasium 1 Sarapuu 22. märts 2019 Võru
Nurme Kool 8-9a Sarapuu 22. märts 2019 Järva
Tarvastu Gümnaasium 4 Sarapuu 22. märts 2019 Viljandi
Elva Gümnaasium 1b Sarapuu 22. märts 2019 Tartu
Tartu Erakool 2a Sarapuu 22. märts 2019 Tartu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 3b Sarapuu 22. märts 2019 Pärnu
Põlva Kool 6c Sarapuu 22. märts 2019 Põlva
Põlva Kool 6b Sarapuu 22. märts 2019 Põlva
Alavere Põhikool 1 Sarapuu 22. märts 2019 Harju
Oru lasteaed Mesimumm Sarapuu 22. märts 2019 Harju
Muhu Põhikool 5 Sarapuu 22. märts 2019 Saare
Kernu Põhikooli Haiba Lasteaed Riisikas Sarapuu 22. märts 2019 Harju
Tõrva Gümnaasium 2 Sarapuu 22. märts 2019 Valga
Kanepi Gümnaasium 2 Sarapuu 22. märts 2019 Põlva
Imavere Põhikool 3-4 Sarapuu 23. märts 2019 Järva
Emmaste Põhikool 1-4 Sarapuu 23. märts 2019 Hiiu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-4 Sarapuu 23. märts 2019 Hiiu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1a Sarapuu 23. märts 2019 Pärnu
Kadrina Keskkool 34 Sarapuu 23. märts 2019 Lääne-Viru
Mooste Mõisakool 4 Sarapuu 23. märts 2019 Põlva
Elva Gümnaasium 3c Sarapuu 23. märts 2019 Tartu
Virtsu Kool 3-4 Sarapuu 23. märts 2019 Lääne
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6ad Sarapuu 24. märts 2019 Ida-Viru
Luunja Lasteaed Midrimaa Sarapuu 24. märts 2019 Tartu
Jõgeva Põhikool 3c Sarapuu 24. märts 2019 Jõgeva
Kõo Lasteaed Sarapuu 24. märts 2019 Viljandi
Rapla Vesiroosi Kool 3a Sarapuu 24. märts 2019 Rapla
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Sarapuu 24. märts 2019 Harju
Jõhvi Põhikool 6 Sarapuu 24. märts 2019 Ida-Viru
Tallinna Liivaku Lasteaed Sarapuu 24. märts 2019 Harju
Suure-Jaani Kool 3a Sarapuu 24. märts 2019 Viljandi
Sipa-Laukna Lasteaed Sarapuu 24. märts 2019 Rapla
Kohila Gümnaasium 7b Sarapuu 24. märts 2019 Rapla
Otepää looduskeskus Sarapuu 24. märts 2019 Valga
Konguta Kool 3 Sarapuu 24. märts 2019 Tartu
Jakob Westholmi Gümnaasium 4a Sarapuu 25. märts 2019 Harju
Laiuse Jaan Poska Põhikool 3-6 Sarapuu 25. märts 2019 Jõgeva
Väike-Maarja Gümnaasium 2b Sarapuu 25. märts 2019 Lääne-Viru
Alavere Põhikool 2 Sarapuu 25. märts 2019 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Sarapuu 25. märts 2019 Harju
Osula Põhikool 2 Sarapuu 25. märts 2019 Võru
Kuremaa Lasteaed-Algkool Sarapuu 25. märts 2019 Jõgeva
Antsla Gümnaasium 4b Sarapuu 25. märts 2019 Võru
Nõva Kool 1-2 Sarapuu 25. märts 2019 Lääne
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6 Sarapuu 25. märts 2019 Hiiu
Kõrveküla Põhikool 4c Sarapuu 26. märts 2019 Tartu
Tallinna Jaan Poska Lasteaed Sarapuu 26. märts 2019 Harju
Türi Põhikool 3b Sarapuu 26. märts 2019 Järva
Viiratsi Lasteaed Rüblik Sarapuu 26. märts 2019 Viljandi
Peetri Kool 4-5 Sarapuu 26. märts 2019 Järva
Loo Lasteaed Pääsupesa Sarapuu 26. märts 2019 Harju
Sadala Põhikool 2-3 Sarapuu 26. märts 2019 Jõgeva
Tahkuranna Lasteaed-Algkool 4-7a Sarapuu 26. märts 2019 Pärnu
Valga Jaanikese Kool 3-5 Sarapuu 26. märts 2019 Valga
Kõrveküla lasteaed Päikeseratas Sarapuu 26. märts 2019 Tartu
Rakvere Põhikool Sarapuu 27. märts 2019 Lääne-Viru
Tallinna Lasteaed Pallipõnn 3 Sarapuu 27. märts 2019 Harju
Tudulinna Põhikool 34 Sarapuu 27. märts 2019 Ida-Viru
Kuuste Kool 1 Sarapuu 27. märts 2019 Tartu
Tallinna Meelespea Lasteaed Sarapuu 27. märts 2019 Harju
Põlva Kool 2a Sarapuu 27. märts 2019 Põlva
Türi Põhikool 2c Sarapuu 28. märts 2019 Järva
Halliste Põhikool 1-4 Sarapuu 28. märts 2019 Viljandi
Türi Lokuta lasteaed Sarapuu 28. märts 2019 Järva
Lümanda Põhikool 1 Sarapuu 28. märts 2019 Saare
Võsukese Lasteaed 2 Sarapuu 28. märts 2019 Harju
Tarvastu Gümnaasium 3 Sarapuu 29. märts 2019 Viljandi
Kasti-Orgita Lasteaed Sarapuu 29. märts 2019 Rapla
Lasila Põhikool 5 Sarapuu 29. märts 2019 Lääne-Viru
Tamsalu Gümnaasium 1a6a Sarapuu 29. märts 2019 Lääne-Viru
Lehtse Kool 1-4 Sarapuu 29. märts 2019 Lääne-Viru
Rakvere Gümnaasium 5c Sarapuu 29. märts 2019 Lääne-Viru
Metsküla Algkool 1-3 Sarapuu 29. märts 2019 Lääne
Tartu Hansa Kool 3a Sarapuu 29. märts 2019 Tartu
Harku Lasteaed Sarapuu 29. märts 2019 Harju
Kose Gümnaasium 2a Sarapuu 29. märts 2019 Harju
Kõrveküla Põhikool 3a Sarapuu 30. märts 2019 Tartu
Palupera Põhikool Sarapuu 30. märts 2019 Valga
Osula Põhikool 3 Sarapuu 30. märts 2019 Võru
Tudu Lasteaed-Põhikool 1-4 Sarapuu 30. märts 2019 Lääne-Viru
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1 Sarapuu 30. märts 2019 Pärnu
Varbola Lasteaed-Algkool 1-2 Sarapuu 30. märts 2019 Rapla
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Sarapuu 30. märts 2019 Lääne
Rakke Kool 7 Sarapuu 31. märts 2019 Lääne-Viru
Rakke Kool 8 Sarapuu 31. märts 2019 Lääne-Viru
Türi Põhikool 1a Sarapuu 31. märts 2019 Järva
Sonda Kool 5-6 Sarapuu 31. märts 2019 Ida-Viru
Oru Põhikool 4 Sarapuu 1. aprill 2019 Harju
Värska Gümnaasium 3-4 Sarapuu 1. aprill 2019 Võru
Väike-Maarja Gümnaasium 3b Sarapuu 1. aprill 2019 Lääne-Viru
Kohila Gümnaasium 5c5d Sarapuu 1. aprill 2019 Rapla
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Sarapuu 2. aprill 2019 Harju
Paikuse Lasteaed, Seljametsa maja Sarapuu 2. aprill 2019 Pärnu
Põlva Lasteaed Mesimumm Sarapuu 2. aprill 2019 Põlva
Haapsalu Põhikool 2b Sarapuu 3. aprill 2019 Lääne
Varbla Kool 13 Sarapuu 4. aprill 2019 Pärnu
Loksa Gümnaasium 4a Sarapuu 4. aprill 2019 Harju
Tartu Maarjamõisa Lasteaed 2 Sarapuu 5. aprill 2019 Tartu
Jüri Gümnaasium 2e Sarapuu 5. aprill 2019 Harju
Tartu Raatuse Kool 3a Sarapuu 5. aprill 2019 Tartu
Puhja Lasteaed Pääsusilm 2 Sarapuu 5. aprill 2019 Tartu
Koigi Kool Sarapuu 5. aprill 2019 Järva
Haanja Kool 1-3b Sarapuu 6. aprill 2019 Võru
Varbla Kool 24 Sarapuu 6. aprill 2019 Pärnu
Pirita Majandusgümnaasium 3c Sarapuu 7. aprill 2019 Harju
Saku Valla Lasteaed Päikesekild Sarapuu 7. aprill 2019 Harju
Kadrina Keskkool 3b Sarapuu 8. aprill 2019 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Sarapuu 10. aprill 2019 Ida-Viru
Haapsalu Linna Algkool 2a Sarapuu 10. aprill 2019 Lääne
Kadrina Keskkool 6a Sarapuu 12. aprill 2019 Lääne-Viru
Tallinna Inglise Kolledž 5-8 Sarapuu 14. aprill 2019 Harju
Valguta Lasteaed-Algkool 23 Sarapuu 14. aprill 2019 Tartu
Väike-Maarja Gümnaasium 2a Sarapuu 15. aprill 2019 Lääne-Viru
Kohila Gümnaasium 1c Sarapuu 21. aprill 2019 Rapla
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 4 Sarapuu 2. mai 2019 Jõgeva
Jüri Gümnaasium 2d Sarapuu 14. mai 2019 Harju

Tagasi tulemuste juurde