"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2019" osaleb 6253 õpilast ja 359 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Sipa-Laukna Lasteaed Räästapääsuke 25. aprill 2019 Rapla
Pihtla Lasteaed Räästapääsuke 26. aprill 2019 Saare
Peetri Kool 4-5 Räästapääsuke 29. aprill 2019 Järva
Muhu Põhikool 5 Räästapääsuke 29. aprill 2019 Saare
Eerika lasteaed Laululind 2 Räästapääsuke 29. aprill 2019 Tartu
Sadala Põhikool 2-3 Räästapääsuke 30. aprill 2019 Jõgeva
Oru lasteaed Mesimumm Räästapääsuke 30. aprill 2019 Harju
Sonda Kool 5-6 Räästapääsuke 30. aprill 2019 Ida-Viru
Varbla Kool 13 Räästapääsuke 1. mai 2019 Pärnu
Emmaste Põhikool 1-4 Räästapääsuke 5. mai 2019 Hiiu
Paikuse Lasteaed, Seljametsa maja Räästapääsuke 5. mai 2019 Pärnu
Varbla Kool 24 Räästapääsuke 5. mai 2019 Pärnu
Lindi Lasteaed-Algkool 2 Räästapääsuke 6. mai 2019 Pärnu
Kohila Gümnaasium 7b Räästapääsuke 7. mai 2019 Rapla
Tarvastu Gümnaasium 3 2 Räästapääsuke 7. mai 2019 Viljandi
Kõrveküla Põhikool 3a Räästapääsuke 7. mai 2019 Tartu
Türi Põhikool 1a Räästapääsuke 8. mai 2019 Järva
Tamsalu Gümnaasium 1a6a Räästapääsuke 9. mai 2019 Lääne-Viru
Risti Põhikool 1 Räästapääsuke 10. mai 2019 Lääne
Krootuse Põhikool 3 Räästapääsuke 10. mai 2019 Põlva
Laitse lasteaed Räästapääsuke 11. mai 2019 Harju
Lümanda Põhikool 3 Räästapääsuke 11. mai 2019 Saare
Kõo Lasteaed Räästapääsuke 12. mai 2019 Viljandi
Esku-Kamari Kool 3-4 Räästapääsuke 13. mai 2019 Jõgeva
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6 Räästapääsuke 13. mai 2019 Hiiu
Haapsalu Linna Algkool 2b Räästapääsuke 14. mai 2019 Lääne
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Räästapääsuke 14. mai 2019 Harju
Värska Gümnaasium 1 Räästapääsuke 15. mai 2019 Võru
Tõrva Gümnaasium 4 Räästapääsuke 15. mai 2019 Valga
Lehtse Kool 1-4 Räästapääsuke 15. mai 2019 Lääne-Viru
Palupera Põhikool Räästapääsuke 15. mai 2019 Valga
Elva Gümnaasium 2d Räästapääsuke 16. mai 2019 Tartu
Muraste Looduskool Räästapääsuke 16. mai 2019 Harju
Risti Kool 5-9 Räästapääsuke 16. mai 2019 Harju
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill Räästapääsuke 17. mai 2019 Ida-Viru
Voore Põhikool Räästapääsuke 17. mai 2019 Jõgeva
Rakvere Gümnaasium 5c Räästapääsuke 17. mai 2019 Lääne-Viru
Kanepi Gümnaasium 2 Räästapääsuke 18. mai 2019 Põlva
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill 2 Räästapääsuke 18. mai 2019 Ida-Viru
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6ad Räästapääsuke 20. mai 2019 Ida-Viru
Hummuli Põhikool 1-2 Räästapääsuke 20. mai 2019 Valga
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Räästapääsuke 20. mai 2019 Harju
Tartu Raatuse Kool 1a Räästapääsuke 20. mai 2019 Tartu
Värska Gümnaasium 3-4 Räästapääsuke 21. mai 2019 Võru
Kadrina Keskkool 6a Räästapääsuke 22. mai 2019 Lääne-Viru
Kuremaa Lasteaed-Algkool Räästapääsuke 22. mai 2019 Jõgeva

Tagasi tulemuste juurde