"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2019" osaleb 6253 õpilast ja 359 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Sipa-Laukna Lasteaed Räästapääsuke 25. aprill 2019 Rapla
Pihtla Lasteaed Räästapääsuke 26. aprill 2019 Saare
Peetri Kool 4-5 Räästapääsuke 29. aprill 2019 Järva
Eerika lasteaed Laululind 2 Räästapääsuke 29. aprill 2019 Tartu
Oru lasteaed Mesimumm Räästapääsuke 30. aprill 2019 Harju
Sonda Kool 5-6 Räästapääsuke 30. aprill 2019 Ida-Viru
Sadala Põhikool 2-3 Räästapääsuke 30. aprill 2019 Jõgeva
Varbla Kool 13 Räästapääsuke 1. mai 2019 Pärnu
Varbla Kool 24 Räästapääsuke 5. mai 2019 Pärnu
Paikuse Lasteaed, Seljametsa maja Räästapääsuke 5. mai 2019 Pärnu
Emmaste Põhikool 1-4 Räästapääsuke 5. mai 2019 Hiiu
Kõrveküla Põhikool 3a Räästapääsuke 7. mai 2019 Tartu
Kohila Gümnaasium 7b Räästapääsuke 7. mai 2019 Rapla
Tarvastu Gümnaasium 3 2 Räästapääsuke 7. mai 2019 Viljandi
Türi Põhikool 1a Räästapääsuke 8. mai 2019 Järva
Tamsalu Gümnaasium 1a6a Räästapääsuke 9. mai 2019 Lääne-Viru
Krootuse Põhikool 3 Räästapääsuke 10. mai 2019 Põlva
Risti Põhikool 1 Räästapääsuke 10. mai 2019 Lääne
Laitse lasteaed Räästapääsuke 11. mai 2019 Harju
Kõo Lasteaed Räästapääsuke 12. mai 2019 Viljandi
Esku-Kamari Kool 3-4 Räästapääsuke 13. mai 2019 Jõgeva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Räästapääsuke 14. mai 2019 Harju
Haapsalu Linna Algkool 2b Räästapääsuke 14. mai 2019 Lääne
Tõrva Gümnaasium 4 Räästapääsuke 15. mai 2019 Valga
Lehtse Kool 1-4 Räästapääsuke 15. mai 2019 Lääne-Viru
Risti Kool 5-9 Räästapääsuke 16. mai 2019 Harju
Elva Gümnaasium 2d Räästapääsuke 16. mai 2019 Tartu
Muraste Looduskool Räästapääsuke 16. mai 2019 Harju
Voore Põhikool Räästapääsuke 17. mai 2019 Jõgeva
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill Räästapääsuke 17. mai 2019 Ida-Viru
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6 Räästapääsuke 17. mai 2019 Hiiu
Rakvere Gümnaasium 5c Räästapääsuke 17. mai 2019 Lääne-Viru
Kanepi Gümnaasium 2 Räästapääsuke 18. mai 2019 Põlva
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill 2 Räästapääsuke 18. mai 2019 Ida-Viru
Hummuli Põhikool 1-2 Räästapääsuke 20. mai 2019 Valga
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Räästapääsuke 20. mai 2019 Harju
Tartu Raatuse Kool 1a Räästapääsuke 20. mai 2019 Tartu
Kuremaa Lasteaed-Algkool Räästapääsuke 22. mai 2019 Jõgeva

Tagasi tulemuste juurde