"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2019" osaleb 6253 õpilast ja 359 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 3b Punarind 21. märts 2019 Pärnu
Nõva Kool lasteaed Punarind 22. märts 2019 Lääne
Halliste Põhikool 1-4 Punarind 22. märts 2019 Viljandi
Pihtla Lasteaed Punarind 23. märts 2019 Saare
Kõmsi Lasteaed-Algkool 3-6 Punarind 24. märts 2019 Lääne
Risti Kool 5-9 Punarind 24. märts 2019 Harju
Emmaste Põhikool 1-4 Punarind 25. märts 2019 Hiiu
Tarvastu Gümnaasium 3 2 Punarind 25. märts 2019 Viljandi
Lümanda Põhikool 3 Punarind 25. märts 2019 Saare
Muraste Looduskool Punarind 26. märts 2019 Harju
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1 Punarind 26. märts 2019 Pärnu
Kose Gümnaasium 2b Punarind 26. märts 2019 Harju
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-4 Punarind 27. märts 2019 Hiiu
Valga Põhikool 1d Punarind 27. märts 2019 Valga
Kõrveküla Põhikool 3a Punarind 28. märts 2019 Tartu
Kohtla-Järve Lasteaed Tareke Punarind 29. märts 2019 Ida-Virumaa
Jakob Westholmi Gümnaasium 3d Punarind 30. märts 2019 Harju
Osula Põhikool 3 Punarind 30. märts 2019 Võru
Elva Gümnaasium 1b Punarind 1. aprill 2019 Tartu
Varbola Lasteaed-Algkool 1-2 Punarind 1. aprill 2019 Rapla
Lasila Põhikool 5 Punarind 2. aprill 2019 Lääne-Viru
Kanepi Gümnaasium 2 Punarind 2. aprill 2019 Põlva
Valtu Põhikool 1 Punarind 4. aprill 2019 Rapla
Jõhvi Põhikool 6 Punarind 5. aprill 2019 Ida-Viru
Sipa-Laukna Lasteaed Punarind 5. aprill 2019 Rapla
Kohila Gümnaasium 5c5d Punarind 5. aprill 2019 Rapla
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Punarind 5. aprill 2019 Harju
Unipiha Algkool 1-4 Punarind 6. aprill 2019 Tartu
Lehtse Kool 1-4 Punarind 6. aprill 2019 Lääne-Viru
Kose Gümnaasium 2a Punarind 7. aprill 2019 Harju
Tallinna Liivaku Lasteaed Punarind 7. aprill 2019 Harju
Loksa Gümnaasium 4a Punarind 7. aprill 2019 Harju
Oru lasteaed Mesimumm Punarind 7. aprill 2019 Harju
Osula Põhikool 2 Punarind 7. aprill 2019 Võru
Värska Gümnaasium 3-4 Punarind 7. aprill 2019 Võru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Punarind 7. aprill 2019 Harju
Tamsalu Gümnaasium 1a6a Punarind 7. aprill 2019 Lääne-Viru
Sonda Kool 5-6 Punarind 8. aprill 2019 Ida-Viru
Haanja Kool 1-3b Punarind 8. aprill 2019 Võru
Viluste Põhikool 4 Punarind 9. aprill 2019 Põlva
Väike-Maarja Gümnaasium 3b Punarind 9. aprill 2019 Lääne-Viru
Tudu Lasteaed-Põhikool 1-4 Punarind 10. aprill 2019 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5a Punarind 10. aprill 2019 Ida-Viru
Eerika lasteaed Laululind 2 Punarind 10. aprill 2019 Tartu
Türi Põhikool 1a Punarind 11. aprill 2019 Järva
Rakvere Gümnaasium 4d Punarind 11. aprill 2019 Lääne-Viru
Tabasalu Ühisgümnaasium 7b Punarind 11. aprill 2019 Harju
Ääsmäe Põhikool 5-6 Punarind 11. aprill 2019 Harju
Peetri Kool 4-5 Punarind 11. aprill 2019 Järva
Rakvere Põhikool Punarind 11. aprill 2019 Lääne-Viru
Haapsalu Linna Algkool 2a Punarind 11. aprill 2019 Lääne
Krootuse Põhikool 3 Punarind 12. aprill 2019 Põlva
Värska Gümnaasium 2 Punarind 12. aprill 2019 Võru
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6ad Punarind 13. aprill 2019 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1a Punarind 13. aprill 2019 Ida-Viru
Varbla Kool 24 Punarind 13. aprill 2019 Pärnu
Tallinna Lasteaed Pallipõnn 3 Punarind 14. aprill 2019 Harju
Kadrina Keskkool 3b Punarind 14. aprill 2019 Lääne-Viru
Veskitammi Lasteaed Punarind 14. aprill 2019 Harju
Kõo Lasteaed Punarind 14. aprill 2019 Viljandi
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Punarind 14. aprill 2019 Harju
Muhu Põhikool 5 Punarind 14. aprill 2019 Saare
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1a Punarind 14. aprill 2019 Pärnu
Nurme Kool 8-9a Punarind 15. aprill 2019 Järva
Antsla Gümnaasium 4b Punarind 16. aprill 2019 Võru
Luunja Lasteaed Midrimaa Punarind 16. aprill 2019 Tartu
Vääna Mõisakool Punarind 16. aprill 2019 Harju
Kuuste Kool 1 Punarind 17. aprill 2019 Tartu
Laitse lasteaed Punarind 17. aprill 2019 Harju
Haapsalu Linna Algkool 2b Punarind 17. aprill 2019 Lääne
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6 Punarind 18. aprill 2019 Hiiu
Palupera Põhikool Punarind 19. aprill 2019 Valga
Kohila Gümnaasium 7b Punarind 20. aprill 2019 Rapla
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill Punarind 20. aprill 2019 Ida-Viru
Gustav Adolfi Gümnaasium Punarind 21. aprill 2019 Harju
Sadala Põhikool 2-3 Punarind 22. aprill 2019 Jõgeva
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 2a Punarind 22. aprill 2019 Ida-Viru
Rakvere Gümnaasium 4b Punarind 23. aprill 2019 Lääne-Viru
Tartu Lasteaed Sass Punarind 24. aprill 2019 Tartu
Tudulinna Põhikool 34 Punarind 27. aprill 2019 Ida-Viru
Lümanda Põhikool 4 Punarind 28. aprill 2019 Saare
Kadrina Keskkool 34 Punarind 30. aprill 2019 Lääne-Viru
Vana-Vigala Põhikool 2-3 Punarind 30. aprill 2019 Rapla
Harku Lasteaed Punarind 6. mai 2019 Harju
Tartu Maarjamõisa Lasteaed 2 Punarind 7. mai 2019 Tartu

Tagasi tulemuste juurde