"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2019" osaleb 6253 õpilast ja 359 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Tallinna Lasteaed Südameke Paiseleht 22. märts 2019 Harju
Eerika lasteaed Laululind 2 Paiseleht 22. märts 2019 Tartu
Tarvastu Gümnaasium 3 2 Paiseleht 23. märts 2019 Viljandi
Tarvastu Gümnaasium 3 Paiseleht 23. märts 2019 Viljandi
Kohila Gümnaasium 5c5d Paiseleht 25. märts 2019 Rapla
Kõrveküla Põhikool 3a Paiseleht 26. märts 2019 Tartu
Tartu Lasteaed Kelluke Paiseleht 27. märts 2019 Tartu
Rakvere Põhikool Paiseleht 27. märts 2019 Lääne-Viru
Tartu Erakool 2a Paiseleht 27. märts 2019 Tartu
Osula Põhikool 3 Paiseleht 27. märts 2019 Võru
Türi Lokuta lasteaed Paiseleht 28. märts 2019 Järva
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill 2 Paiseleht 28. märts 2019 Ida-Viru
Kohtla-Järve Lasteaed Kirju-Mirju Paiseleht 28. märts 2019 Ida-Viru
Tallinna Lasteaed Pallipõnn 3 Paiseleht 28. märts 2019 Harju
Pirita Majandusgümnaasium 3c Paiseleht 28. märts 2019 Harju
Värska Gümnaasium 1 Paiseleht 28. märts 2019 Võru
Tudulinna Põhikool 34 Paiseleht 28. märts 2019 Ida-Viru
Gustav Adolfi Gümnaasium 3c Paiseleht 28. märts 2019 Harju
Harkujärve Põhikool 2b Paiseleht 29. märts 2019 Harju
Lagedi lasteaed Paiseleht 29. märts 2019 Harju
Kõo Lasteaed Paiseleht 29. märts 2019 Viljandi
Miina Härma Gümnaasium 6 Paiseleht 29. märts 2019 Tartu
Kohtla-Järve Lasteaed Tareke Paiseleht 30. märts 2019 Ida-Virumaa
Põlva Kool 3d Paiseleht 30. märts 2019 Põlva
Valtu Põhikool 1 Paiseleht 30. märts 2019 Rapla
Valguta Lasteaed-Algkool 23 Paiseleht 30. märts 2019 Tartu
Kose Gümnaasium 2b Paiseleht 30. märts 2019 Harju
Sipa-Laukna Lasteaed Paiseleht 30. märts 2019 Rapla
Haapsalu Linna Algkool 3b Paiseleht 30. märts 2019 Lääne
Tartu Hiie Kool 4b 2 Paiseleht 30. märts 2019 Tartu
Riisipere Lasteaed Paiseleht 30. märts 2019 Harju
Tarvastu Lasteaed Paiseleht 30. märts 2019 Viljandi
Jõhvi Põhikool 6 Paiseleht 30. märts 2019 Ida-Viru
Elva Gümnaasium 2d Paiseleht 30. märts 2019 Tartu
Tartu Raatuse Kool 2ad Paiseleht 30. märts 2019 Tartu
Tartu Raatuse Kool 1a Paiseleht 31. märts 2019 Tartu
Koigi Kool 2 Paiseleht 31. märts 2019 Järva
Haapsalu Põhikool 2a Paiseleht 31. märts 2019 Lääne
Loksa Gümnaasium 4a Paiseleht 31. märts 2019 Harju
Tartu Raatuse Kool 3a Paiseleht 31. märts 2019 Tartu
Kohila Gümnaasium 7b Paiseleht 31. märts 2019 Rapla
Viluste Põhikool 4 Paiseleht 31. märts 2019 Põlva
Audentese Erakool 2c Paiseleht 31. märts 2019 Harju
Põlva Kool 2a Paiseleht 31. märts 2019 Põlva
Haanja Kool 1-3b Paiseleht 31. märts 2019 Võru
Tõrva Gümnaasium 4 Paiseleht 31. märts 2019 Valga
Kehra Gümnaasium 4c Paiseleht 1. aprill 2019 Harju
Võsukese Lasteaed 2 Paiseleht 1. aprill 2019 Harju
Häädemeeste Keskkool 6 Paiseleht 1. aprill 2019 Pärnu
Valga Priimetsa Kool Paiseleht 1. aprill 2019 Valga
Sonda Kool 5-6 Paiseleht 1. aprill 2019 Ida-Viru
Rapla Vesiroosi Kool 3a Paiseleht 1. aprill 2019 Rapla
Unipiha Algkool 1-4 Paiseleht 2. aprill 2019 Tartu
Tartu Hansa Kool 3a Paiseleht 2. aprill 2019 Tartu
Kõrveküla Põhikool 4c Paiseleht 2. aprill 2019 Tartu
Antsla Gümnaasium 6b Paiseleht 2. aprill 2019 Võru
Tartu Hansa Kool 3b Paiseleht 2. aprill 2019 Tartu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 3-6 Paiseleht 2. aprill 2019 Lääne
Türi Põhikool 2c Paiseleht 2. aprill 2019 Järva
Pihtla Lasteaed Paiseleht 2. aprill 2019 Saare
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1a Paiseleht 2. aprill 2019 Pärnu
Emmaste Põhikool 1-4 Paiseleht 2. aprill 2019 Hiiu
Varbla Kool 24 Paiseleht 2. aprill 2019 Pärnu
Osula Põhikool 2 Paiseleht 2. aprill 2019 Võru
Pirita Majandusgümnaasium 3a Paiseleht 2. aprill 2019 Harju
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill Paiseleht 2. aprill 2019 Ida-Viru
Varbla Kool 13 Paiseleht 2. aprill 2019 Pärnu
Tartu Hiie Kool 4b Paiseleht 3. aprill 2019 Tartu
Põlva Lasteaed Mesimumm Paiseleht 3. aprill 2019 Põlva
Väike-Maarja Gümnaasium 3b Paiseleht 3. aprill 2019 Lääne-Viru
Hummuli Põhikool 1-2 Paiseleht 3. aprill 2019 Valga
Kääpa Põhikool 1 Paiseleht 3. aprill 2019 Võru
Kanepi Gümnaasium 2 Paiseleht 3. aprill 2019 Põlva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Paiseleht 3. aprill 2019 Harju
Varbola Lasteaed-Algkool 1-2 Paiseleht 3. aprill 2019 Rapla
Haapsalu Põhikool 2b Paiseleht 3. aprill 2019 Lääne
Vääna Mõisakool Paiseleht 3. aprill 2019 Harju
Türi Põhikool 1a Paiseleht 3. aprill 2019 Järva
Sonda Kool 1-4 Paiseleht 3. aprill 2019 Ida-Viru
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Paiseleht 3. aprill 2019 Ida-Viru
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1c Paiseleht 3. aprill 2019 Pärnu
Krootuse Põhikool 3 Paiseleht 3. aprill 2019 Põlva
Laiuse Jaan Poska Põhikool 3-6 Paiseleht 3. aprill 2019 Jõgeva
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6ad Paiseleht 3. aprill 2019 Ida-Viru
Voore Põhikool Paiseleht 3. aprill 2019 Jõgeva
Võsukese Lasteaed Paiseleht 3. aprill 2019 Harju
Valga Põhikool 1d Paiseleht 3. aprill 2019 Valga
Valga Jaanikese Kool 3-5 Paiseleht 3. aprill 2019 Valga
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-2 Paiseleht 3. aprill 2019 Lääne
Pärnu-Jaagupi Põhikool 6a Paiseleht 4. aprill 2019 Pärnu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-4 Paiseleht 4. aprill 2019 Hiiu
Kohila Gümnaasium 1 Paiseleht 4. aprill 2019 Rapla
Värska Gümnaasium 3-4 Paiseleht 4. aprill 2019 Võru
Jüri Gümnaasium 2e Paiseleht 4. aprill 2019 Harju
Keeni Põhikool 4 Paiseleht 4. aprill 2019 Valga
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1 Paiseleht 4. aprill 2019 Pärnu
Jakob Westholmi Gümnaasium 4a Paiseleht 4. aprill 2019 Harju
Tartu Lasteaed Sass Paiseleht 4. aprill 2019 Tartu
Tõrva Gümnaasium 3 Paiseleht 4. aprill 2019 Valga
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Paiseleht 4. aprill 2019 Harju
Jakob Westholmi Gümnaasium 3d Paiseleht 4. aprill 2019 Harju
Kõrveküla lasteaed Päikeseratas Paiseleht 4. aprill 2019 Tartu
Lehtse Kool 1-4 Paiseleht 4. aprill 2019 Lääne-Viru
Risti Kool 5-9 Paiseleht 4. aprill 2019 Harju
Jõgeva Põhikool 3c Paiseleht 4. aprill 2019 Jõgeva
Väike-Maarja Gümnaasium 2a Paiseleht 4. aprill 2019 Lääne-Viru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Paiseleht 5. aprill 2019 Harju
Rakke Kool 1 Paiseleht 5. aprill 2019 Lääne-Viru
Puhja Lasteaed Pääsusilm 2 Paiseleht 5. aprill 2019 Tartu
Aste Põhikool 1 Paiseleht 5. aprill 2019 Saare
Oru Põhikool 4 Paiseleht 5. aprill 2019 Harju
Aruküla Lasteaed Rukkilill Paiseleht 5. aprill 2019 Harju
Virtsu Kool 3-4 Paiseleht 5. aprill 2019 Lääne
Värska Gümnaasium 2 Paiseleht 5. aprill 2019 Võru
Puhja Lasteaed Pääsusilm Paiseleht 5. aprill 2019 Tartu
Oru lasteaed Mesimumm Paiseleht 5. aprill 2019 Harju
Uulu Lasteaed Paiseleht 5. aprill 2019 Pärnu
Tartu Lasteaed Annike 2 Paiseleht 5. aprill 2019 Tartu
Viiratsi Lasteaed Rüblik Paiseleht 5. aprill 2019 Viljandi
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6 Paiseleht 5. aprill 2019 Hiiu
Kose Gümnaasium 2a Paiseleht 5. aprill 2019 Harju
Muhu Põhikool 5 Paiseleht 5. aprill 2019 Saare
Jakob Westholmi Gümnaasium 2a Paiseleht 5. aprill 2019 Harju
Rakke Kool 7 Paiseleht 6. aprill 2019 Lääne-Viru
Rakke Kool 8 Paiseleht 6. aprill 2019 Lääne-Viru
Sillamäe Vanalinna Kool 3b Paiseleht 6. aprill 2019 Ida-Viru
Tallinna Liivaku Lasteaed Paiseleht 6. aprill 2019 Harju
Kadrina Keskkool 3b Paiseleht 6. aprill 2019 Lääne-Viru
Kohila Gümnaasium 2 Paiseleht 6. aprill 2019 Rapla
Alavere Põhikool 1 Paiseleht 6. aprill 2019 Harju
Muraste Looduskool Paiseleht 6. aprill 2019 Harju
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 3b Paiseleht 6. aprill 2019 Pärnu
Türi Põhikool 3b Paiseleht 6. aprill 2019 Järva
Põltsamaa Ühisgümnaasium 5b Paiseleht 6. aprill 2019 Jõgeva
Halliste Põhikool 1-4 Paiseleht 6. aprill 2019 Viljandi
Kadrina Lasteaed Sipsik Paiseleht 6. aprill 2019 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1a Paiseleht 6. aprill 2019 Ida-Viru
Lümanda Põhikool 1 Paiseleht 6. aprill 2019 Saare
Alavere Põhikool 2 Paiseleht 7. aprill 2019 Harju
Lümanda Põhikool 2 Paiseleht 7. aprill 2019 Saare
Pelguranna Lasteaed 2 Paiseleht 7. aprill 2019 Harju
Aravete Keskkool 1 Paiseleht 7. aprill 2019 Järva
Saku Valla Lasteaed Päikesekild Paiseleht 7. aprill 2019 Harju
Riidaja Põhikool 5-8 Paiseleht 7. aprill 2019 Valga
Riia Eesti Põhikool 2 Paiseleht 7. aprill 2019 Välismaa
Paide Hammerbecki Põhikool 2d Paiseleht 8. aprill 2019 Järva
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 2a Paiseleht 9. aprill 2019 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5a Paiseleht 10. aprill 2019 Ida-Viru
Ääsmäe Põhikool 5-6 Paiseleht 11. aprill 2019 Harju
Elva Gümnaasium 1b Paiseleht 11. aprill 2019 Tartu
Peetri Kool 4-5 Paiseleht 11. aprill 2019 Järva
Torma Lasteaed "Linnutaja" Paiseleht 12. aprill 2019 Jõgeva
Koigi Kool Paiseleht 12. aprill 2019 Järva
Laitse lasteaed Paiseleht 12. aprill 2019 Harju
Paikuse Lasteaed, Seljametsa maja Paiseleht 12. aprill 2019 Pärnu
Väike-Maarja Gümnaasium 2b Paiseleht 13. aprill 2019 Lääne-Viru
Palupera Põhikool Paiseleht 13. aprill 2019 Valga
Veskitammi Lasteaed Paiseleht 14. aprill 2019 Harju
Suure-Jaani Kool 3a Paiseleht 14. aprill 2019 Viljandi
Tallinna Inglise Kolledž 5-8 Paiseleht 14. aprill 2019 Harju
Nõva Kool lasteaed Paiseleht 15. aprill 2019 Lääne
Saue Gümnaasium 1a Paiseleht 15. aprill 2019 Harju
Tamsalu Gümnaasium 1a6a Paiseleht 15. aprill 2019 Lääne-Viru
Tallinna Jaan Poska Lasteaed Paiseleht 15. aprill 2019 Harju
Rakvere Gümnaasium 4d Paiseleht 15. aprill 2019 Lääne-Viru
Mõisaküla Kool 5 Paiseleht 15. aprill 2019 Viljandi
Sadala Põhikool 2-3 Paiseleht 15. aprill 2019 Jõgeva
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Paiseleht 15. aprill 2019 Harju
Harku Lasteaed Paiseleht 16. aprill 2019 Harju
Tudu Lasteaed-Põhikool 1-4 Paiseleht 16. aprill 2019 Lääne-Viru
Risti Põhikool 1 Paiseleht 16. aprill 2019 Lääne
Tahkuranna Lasteaed-Algkool 4-7a Paiseleht 16. aprill 2019 Pärnu
Elva Lasteaed Murumuna Paiseleht 16. aprill 2019 Tartu
Paikuse Lasteaed Mesimumm Paiseleht 17. aprill 2019 Pärnu
Pelguranna Lasteaed Paiseleht 17. aprill 2019 Harju
Gustav Adolfi Gümnaasium 2 Paiseleht 17. aprill 2019 Harju
Imavere Põhikool 3-4 Paiseleht 18. aprill 2019 Järva
Lasila Põhikool 5 Paiseleht 18. aprill 2019 Lääne-Viru
Rakvere Gümnaasium 5c Paiseleht 18. aprill 2019 Lääne-Viru
Antsla Gümnaasium 4b Paiseleht 18. aprill 2019 Võru
Luunja Lasteaed Midrimaa Paiseleht 18. aprill 2019 Tartu
Tilsi Põhikool 2 Paiseleht 18. aprill 2019 Põlva
Kuremaa Lasteaed-Algkool Paiseleht 18. aprill 2019 Jõgeva
Nõva Kool 1-2 Paiseleht 19. aprill 2019 Lääne
Kohila Gümnaasium 1c Paiseleht 21. aprill 2019 Rapla
Valga Põhikool 2c Paiseleht 21. aprill 2019 Valga
Tartu Maarjamõisa Lasteaed 2 Paiseleht 22. aprill 2019 Tartu
Põltsamaa Lasteaed “Mari” Paiseleht 22. aprill 2019 Jõgeva
Rakvere Gümnaasium 4b Paiseleht 23. aprill 2019 Lääne-Viru
Nurme Kool 8-9a Paiseleht 25. aprill 2019 Järva
Kuuste Kool 1 Paiseleht 27. aprill 2019 Tartu
Lümanda Põhikool 4 Paiseleht 29. aprill 2019 Saare
Esku-Kamari Kool 3-4 Paiseleht 13. mai 2019 Jõgeva

Tagasi tulemuste juurde