"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2019" osaleb 6272 õpilast ja 360 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Virtsu Kool 3-4 Põldlõoke 6. märts 2019 Lääne
Riidaja Põhikool 5-8 Põldlõoke 8. märts 2019 Valga
Valga Priimetsa Kool Põldlõoke 9. märts 2019 Valga
Kõmsi Lasteaed-Algkool 3-6 Põldlõoke 9. märts 2019 Lääne
Varbla Kool 13 Põldlõoke 10. märts 2019 Pärnu
Pihtla Lasteaed Põldlõoke 10. märts 2019 Saare
Häädemeeste Keskkool 6 Põldlõoke 10. märts 2019 Pärnu
Tarvastu Gümnaasium 3 Põldlõoke 10. märts 2019 Viljandi
Mõisaküla Kool 5 Põldlõoke 11. märts 2019 Viljandi
Tarvastu Lasteaed Põldlõoke 11. märts 2019 Viljandi
Uulu Lasteaed Põldlõoke 12. märts 2019 Pärnu
Võnnu Lasteaed Värvuke 2 Põldlõoke 14. märts 2019 Tartu
Kõo Lasteaed Põldlõoke 14. märts 2019 Viljandi
Kasti-Orgita Lasteaed Põldlõoke 14. märts 2019 Rapla
Värska Gümnaasium 3-4 Põldlõoke 14. märts 2019 Võru
Valguta Lasteaed-Algkool 23 Põldlõoke 15. märts 2019 Tartu
Elva Gümnaasium 2d Põldlõoke 15. märts 2019 Tartu
Eerika lasteaed Laululind 2 Põldlõoke 15. märts 2019 Tartu
Puhja Kool 2 Põldlõoke 15. märts 2019 Tartu
Halliste Põhikool 1-4 Põldlõoke 15. märts 2019 Viljandi
Luunja Lasteaed Midrimaa Põldlõoke 15. märts 2019 Tartu
Vana-Vigala Põhikool 2-3 Põldlõoke 16. märts 2019 Rapla
Väike-Maarja Gümnaasium 3b Põldlõoke 16. märts 2019 Lääne-Viru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Põldlõoke 16. märts 2019 Harju
Sipa-Laukna Lasteaed Põldlõoke 16. märts 2019 Rapla
Põltsamaa Lasteaed “Mari” Põldlõoke 16. märts 2019 Jõgeva
Võru Lasteaed Sõleke Põldlõoke 16. märts 2019 Võru
Kohila Gümnaasium 5c5d Põldlõoke 16. märts 2019 Rapla
Tarvastu Gümnaasium 3 2 Põldlõoke 17. märts 2019 Viljandi
Risti Põhikool 3 Põldlõoke 17. märts 2019 Lääne
Osula Põhikool 3 Põldlõoke 17. märts 2019 Võru
Kohila Gümnaasium 7b Põldlõoke 17. märts 2019 Rapla
Värska Gümnaasium 1 Põldlõoke 17. märts 2019 Võru
Tarvastu Gümnaasium 4 Põldlõoke 17. märts 2019 Viljandi
Jõhvi Põhikool 6 Põldlõoke 17. märts 2019 Ida-Viru
Kõrveküla Põhikool 3a Põldlõoke 17. märts 2019 Tartu
Alavere Põhikool 3 Põldlõoke 17. märts 2019 Harju
Oru lasteaed Mesimumm Põldlõoke 17. märts 2019 Harju
Unipiha Algkool 1-4 Põldlõoke 17. märts 2019 Tartu
Nõva Kool lasteaed Põldlõoke 18. märts 2019 Lääne
Suure-Jaani Kool 3b Põldlõoke 18. märts 2019 Viljandi
Hummuli Põhikool 1-2 Põldlõoke 18. märts 2019 Valga
Risti Kool 5-9 Põldlõoke 18. märts 2019 Harju
Rakke Kool 1 Põldlõoke 18. märts 2019 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6ad Põldlõoke 18. märts 2019 Ida-Viru
Põlva Kool 3d Põldlõoke 18. märts 2019 Põlva
Tõrva Gümnaasium 5 Põldlõoke 18. märts 2019 Valga
Viluste Põhikool 4 Põldlõoke 19. märts 2019 Põlva
Alavere Põhikool 1 Põldlõoke 19. märts 2019 Harju
Nõva Kool 1-2 Põldlõoke 19. märts 2019 Lääne
Tõrva Gümnaasium 4 Põldlõoke 19. märts 2019 Valga
Väike-Maarja Gümnaasium 2b Põldlõoke 19. märts 2019 Lääne-Viru
Kääpa Põhikool 1 Põldlõoke 19. märts 2019 Võru
Türi Põhikool 3b Põldlõoke 19. märts 2019 Järva
Antsla Gümnaasium 6b Põldlõoke 20. märts 2019 Võru
Antsla Gümnaasium 4b Põldlõoke 20. märts 2019 Võru
Kanepi Gümnaasium 2 Põldlõoke 20. märts 2019 Põlva
Tudulinna Põhikool 34 Põldlõoke 20. märts 2019 Ida-Viru
Rakke Kool 7 Põldlõoke 20. märts 2019 Lääne-Viru
Võsukese Lasteaed Põldlõoke 20. märts 2019 Harju
Rakke Kool 8 Põldlõoke 20. märts 2019 Lääne-Viru
Tudu Lasteaed-Põhikool 1-4 Põldlõoke 20. märts 2019 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill Põldlõoke 21. märts 2019 Ida-Viru
Peetri Kool 4-5 Põldlõoke 21. märts 2019 Järva
Elva Gümnaasium 1b Põldlõoke 21. märts 2019 Tartu
Suure-Jaani Kool 3a Põldlõoke 21. märts 2019 Viljandi
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Põldlõoke 21. märts 2019 Harju
Muraste Looduskool Põldlõoke 21. märts 2019 Harju
Rakvere Gümnaasium 4d Põldlõoke 21. märts 2019 Lääne-Viru
Kose Gümnaasium 2a Põldlõoke 21. märts 2019 Harju
Türi Põhikool 2c Põldlõoke 22. märts 2019 Järva
Tartu Hiie Kool 4b 2 Põldlõoke 22. märts 2019 Tartu
Emmaste Põhikool 1-4 Põldlõoke 22. märts 2019 Hiiu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1a Põldlõoke 22. märts 2019 Pärnu
Rapla Vesiroosi Kool 3a Põldlõoke 22. märts 2019 Rapla
Otepää looduskeskus Põldlõoke 22. märts 2019 Valga
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Põldlõoke 22. märts 2019 Harju
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 3b Põldlõoke 22. märts 2019 Pärnu
Tõrva Gümnaasium 2 Põldlõoke 22. märts 2019 Valga
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke 2 Põldlõoke 23. märts 2019 Ida-Viru
Elva Gümnaasium 3c Põldlõoke 23. märts 2019 Tartu
Valga Põhikool 1d Põldlõoke 23. märts 2019 Valga
Jõgeva Põhikool 3c Põldlõoke 23. märts 2019 Jõgeva
Palupera Põhikool Põldlõoke 23. märts 2019 Valga
Loksa Gümnaasium 4a Põldlõoke 23. märts 2019 Harju
Mustjala Lasteaed-Põhikool 4-6 Põldlõoke 23. märts 2019 Saare
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Põldlõoke 24. märts 2019 Ida-Viru
Tilsi Põhikool 2 Põldlõoke 24. märts 2019 Põlva
Sonda Kool 5-6 Põldlõoke 24. märts 2019 Ida-Viru
Tamsalu Gümnaasium 1a6a Põldlõoke 24. märts 2019 Lääne-Viru
Keeni Põhikool 4 Põldlõoke 24. märts 2019 Valga
Lehtse Kool 1-4 Põldlõoke 24. märts 2019 Lääne-Viru
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-2 Põldlõoke 24. märts 2019 Lääne
Kose Gümnaasium 2b Põldlõoke 25. märts 2019 Harju
Nurme Kool 8-9a Põldlõoke 25. märts 2019 Järva
Puhja Kool 6 Põldlõoke 25. märts 2019 Tartu
Kõrveküla Põhikool 4a Põldlõoke 25. märts 2019 Tartu
Värska Gümnaasium 2 Põldlõoke 25. märts 2019 Võru
Osula Põhikool 2 Põldlõoke 25. märts 2019 Võru
Lasila Põhikool 5 Põldlõoke 25. märts 2019 Lääne-Viru
Puhja Kool 5 Põldlõoke 25. märts 2019 Tartu
Kadrina Lasteaed Sipsik Põldlõoke 25. märts 2019 Lääne-Viru
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 4 Põldlõoke 25. märts 2019 Jõgeva
Tartu Raatuse Kool 1a Põldlõoke 25. märts 2019 Tartu
Kõrveküla lasteaed Päikeseratas Põldlõoke 26. märts 2019 Tartu
Kadrina Keskkool 3b Põldlõoke 26. märts 2019 Lääne-Viru
Varbla Kool 24 Põldlõoke 27. märts 2019 Pärnu
Puhja Lasteaed Pääsusilm Põldlõoke 27. märts 2019 Tartu
Keeni Põhikool 2 Põldlõoke 27. märts 2019 Valga
Rakvere Põhikool Põldlõoke 27. märts 2019 Lääne-Viru
Lagedi lasteaed Põldlõoke 28. märts 2019 Harju
Jüri Gümnaasium 2e Põldlõoke 28. märts 2019 Harju
Orissaare Gümnaasium 3 Põldlõoke 28. märts 2019 Saare
Sadala Põhikool 2-3 Põldlõoke 28. märts 2019 Jõgeva
Ääsmäe Põhikool 5-6 Põldlõoke 28. märts 2019 Harju
Aravete Keskkool 1 Põldlõoke 28. märts 2019 Järva
Muhu Põhikool 5 Põldlõoke 28. märts 2019 Saare
Tahkuranna Lasteaed-Algkool 4-7a Põldlõoke 29. märts 2019 Pärnu
Metsküla Algkool 1-3 Põldlõoke 29. märts 2019 Lääne
Krootuse Põhikool 3 Põldlõoke 29. märts 2019 Põlva
Haapsalu Põhikool 2b Põldlõoke 29. märts 2019 Lääne
Kadrina Keskkool 34 Põldlõoke 29. märts 2019 Lääne-Viru
Türi Põhikool 1a Põldlõoke 29. märts 2019 Järva
Lümanda Põhikool 2 Põldlõoke 29. märts 2019 Saare
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6 Põldlõoke 30. märts 2019 Hiiu
Saku Valla Lasteaed Päikesekild Põldlõoke 30. märts 2019 Harju
Põlva Kool 2a Põldlõoke 30. märts 2019 Põlva
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-4 Põldlõoke 30. märts 2019 Hiiu
Riia Eesti Põhikool 2 Põldlõoke 30. märts 2019 Välismaa
Tartu Lasteaed Annike 2 Põldlõoke 31. märts 2019 Tartu
Rakvere Gümnaasium 4b Põldlõoke 1. aprill 2019 Lääne-Viru
Tartu Lasteaed Sass Põldlõoke 1. aprill 2019 Tartu
Paikuse Lasteaed, Seljametsa maja Põldlõoke 2. aprill 2019 Pärnu
Kernu Põhikooli Haiba Lasteaed Riisikas Põldlõoke 3. aprill 2019 Harju
Laitse lasteaed Põldlõoke 3. aprill 2019 Harju
Paide Hammerbecki Põhikool 2d Põldlõoke 3. aprill 2019 Järva
Valga Jaanikese Kool 3-5 Põldlõoke 4. aprill 2019 Valga
Koigi Kool Põldlõoke 5. aprill 2019 Järva
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Põldlõoke 8. aprill 2019 Harju
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1 Põldlõoke 9. aprill 2019 Pärnu
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1c Põldlõoke 9. aprill 2019 Pärnu
Kadrina Keskkool 6a Põldlõoke 12. aprill 2019 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill 2 Põldlõoke 13. aprill 2019 Ida-Viru
Kõrveküla Põhikool 4c Põldlõoke 14. aprill 2019 Tartu
Valtu Põhikool 1 Põldlõoke 14. aprill 2019 Rapla
Kuuste Kool 1 Põldlõoke 17. aprill 2019 Tartu
Lindi Lasteaed-Algkool 2 Põldlõoke 22. aprill 2019 Pärnu
Aruküla Lasteaed Rukkilill Põldlõoke 27. aprill 2019 Harju
Tartu Hansa Kool 3a Põldlõoke 28. aprill 2019 Tartu

Tagasi tulemuste juurde