"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2019" osaleb 6253 õpilast ja 359 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Virtsu Kool 3-4 Põldlõoke 6. märts 2019 Lääne
Riidaja Põhikool 5-8 Põldlõoke 8. märts 2019 Valga
Valga Priimetsa Kool Põldlõoke 9. märts 2019 Valga
Kõmsi Lasteaed-Algkool 3-6 Põldlõoke 9. märts 2019 Lääne
Tarvastu Gümnaasium 3 Põldlõoke 10. märts 2019 Viljandi
Pihtla Lasteaed Põldlõoke 10. märts 2019 Saare
Häädemeeste Keskkool 6 Põldlõoke 10. märts 2019 Pärnu
Varbla Kool 13 Põldlõoke 10. märts 2019 Pärnu
Mõisaküla Kool 5 Põldlõoke 11. märts 2019 Viljandi
Tarvastu Lasteaed Põldlõoke 11. märts 2019 Viljandi
Uulu Lasteaed Põldlõoke 12. märts 2019 Pärnu
Kõo Lasteaed Põldlõoke 14. märts 2019 Viljandi
Võnnu Lasteaed Värvuke 2 Põldlõoke 14. märts 2019 Tartu
Värska Gümnaasium 3-4 Põldlõoke 14. märts 2019 Võru
Kasti-Orgita Lasteaed Põldlõoke 14. märts 2019 Rapla
Eerika lasteaed Laululind 2 Põldlõoke 15. märts 2019 Tartu
Luunja Lasteaed Midrimaa Põldlõoke 15. märts 2019 Tartu
Halliste Põhikool 1-4 Põldlõoke 15. märts 2019 Viljandi
Puhja Kool 2 Põldlõoke 15. märts 2019 Tartu
Elva Gümnaasium 2d Põldlõoke 15. märts 2019 Tartu
Valguta Lasteaed-Algkool 23 Põldlõoke 15. märts 2019 Tartu
Vana-Vigala Põhikool 2-3 Põldlõoke 16. märts 2019 Rapla
Väike-Maarja Gümnaasium 3b Põldlõoke 16. märts 2019 Lääne-Viru
Võru Lasteaed Sõleke Põldlõoke 16. märts 2019 Võru
Sipa-Laukna Lasteaed Põldlõoke 16. märts 2019 Rapla
Kohila Gümnaasium 5c5d Põldlõoke 16. märts 2019 Rapla
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Põldlõoke 16. märts 2019 Harju
Põltsamaa Lasteaed “Mari” Põldlõoke 16. märts 2019 Jõgeva
Tarvastu Gümnaasium 4 Põldlõoke 17. märts 2019 Viljandi
Risti Põhikool 3 Põldlõoke 17. märts 2019 Lääne
Tarvastu Gümnaasium 3 2 Põldlõoke 17. märts 2019 Viljandi
Värska Gümnaasium 1 Põldlõoke 17. märts 2019 Võru
Kohila Gümnaasium 7b Põldlõoke 17. märts 2019 Rapla
Osula Põhikool 3 Põldlõoke 17. märts 2019 Võru
Jõhvi Põhikool 6 Põldlõoke 17. märts 2019 Ida-Viru
Alavere Põhikool 3 Põldlõoke 17. märts 2019 Harju
Oru lasteaed Mesimumm Põldlõoke 17. märts 2019 Harju
Unipiha Algkool 1-4 Põldlõoke 17. märts 2019 Tartu
Kõrveküla Põhikool 3a Põldlõoke 17. märts 2019 Tartu
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6ad Põldlõoke 18. märts 2019 Ida-Viru
Suure-Jaani Kool 3b Põldlõoke 18. märts 2019 Viljandi
Hummuli Põhikool 1-2 Põldlõoke 18. märts 2019 Valga
Risti Kool 5-9 Põldlõoke 18. märts 2019 Harju
Rakke Kool 1 Põldlõoke 18. märts 2019 Lääne-Viru
Tõrva Gümnaasium 5 Põldlõoke 18. märts 2019 Valga
Põlva Kool 3d Põldlõoke 18. märts 2019 Põlva
Nõva Kool lasteaed Põldlõoke 18. märts 2019 Lääne
Türi Põhikool 3b Põldlõoke 19. märts 2019 Järva
Viluste Põhikool 4 Põldlõoke 19. märts 2019 Põlva
Nõva Kool 1-2 Põldlõoke 19. märts 2019 Lääne
Väike-Maarja Gümnaasium 2b Põldlõoke 19. märts 2019 Lääne-Viru
Alavere Põhikool 1 Põldlõoke 19. märts 2019 Harju
Kääpa Põhikool 1 Põldlõoke 19. märts 2019 Võru
Tõrva Gümnaasium 4 Põldlõoke 19. märts 2019 Valga
Antsla Gümnaasium 6b Põldlõoke 20. märts 2019 Võru
Tudulinna Põhikool 34 Põldlõoke 20. märts 2019 Ida-Viru
Võsukese Lasteaed Põldlõoke 20. märts 2019 Harju
Rakke Kool 8 Põldlõoke 20. märts 2019 Lääne-Viru
Kanepi Gümnaasium 2 Põldlõoke 20. märts 2019 Põlva
Rakke Kool 7 Põldlõoke 20. märts 2019 Lääne-Viru
Antsla Gümnaasium 4b Põldlõoke 20. märts 2019 Võru
Tudu Lasteaed-Põhikool 1-4 Põldlõoke 20. märts 2019 Lääne-Viru
Suure-Jaani Kool 3a Põldlõoke 21. märts 2019 Viljandi
Rakvere Gümnaasium 4d Põldlõoke 21. märts 2019 Lääne-Viru
Kose Gümnaasium 2a Põldlõoke 21. märts 2019 Harju
Elva Gümnaasium 1b Põldlõoke 21. märts 2019 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Põldlõoke 21. märts 2019 Harju
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill Põldlõoke 21. märts 2019 Ida-Viru
Peetri Kool 4-5 Põldlõoke 21. märts 2019 Järva
Muraste Looduskool Põldlõoke 21. märts 2019 Harju
Tõrva Gümnaasium 2 Põldlõoke 22. märts 2019 Valga
Türi Põhikool 2c Põldlõoke 22. märts 2019 Järva
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 3b Põldlõoke 22. märts 2019 Pärnu
Rapla Vesiroosi Kool 3a Põldlõoke 22. märts 2019 Rapla
Emmaste Põhikool 1-4 Põldlõoke 22. märts 2019 Hiiu
Otepää looduskeskus Põldlõoke 22. märts 2019 Valga
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1a Põldlõoke 22. märts 2019 Pärnu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Põldlõoke 22. märts 2019 Harju
Tartu Hiie Kool 4b 2 Põldlõoke 22. märts 2019 Tartu
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke 2 Põldlõoke 23. märts 2019 Ida-Viru
Valga Põhikool 1d Põldlõoke 23. märts 2019 Valga
Elva Gümnaasium 3c Põldlõoke 23. märts 2019 Tartu
Jõgeva Põhikool 3c Põldlõoke 23. märts 2019 Jõgeva
Loksa Gümnaasium 4a Põldlõoke 23. märts 2019 Harju
Palupera Põhikool Põldlõoke 23. märts 2019 Valga
Mustjala Lasteaed-Põhikool 4-6 Põldlõoke 23. märts 2019 Saare
Tamsalu Gümnaasium 1a6a Põldlõoke 24. märts 2019 Lääne-Viru
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-2 Põldlõoke 24. märts 2019 Lääne
Sonda Kool 5-6 Põldlõoke 24. märts 2019 Ida-Viru
Keeni Põhikool 4 Põldlõoke 24. märts 2019 Valga
Tilsi Põhikool 2 Põldlõoke 24. märts 2019 Põlva
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Põldlõoke 24. märts 2019 Ida-Viru
Lehtse Kool 1-4 Põldlõoke 24. märts 2019 Lääne-Viru
Värska Gümnaasium 2 Põldlõoke 25. märts 2019 Võru
Kadrina Lasteaed Sipsik Põldlõoke 25. märts 2019 Lääne-Viru
Lasila Põhikool 5 Põldlõoke 25. märts 2019 Lääne-Viru
Puhja Kool 5 Põldlõoke 25. märts 2019 Tartu
Tartu Raatuse Kool 1a Põldlõoke 25. märts 2019 Tartu
Kose Gümnaasium 2b Põldlõoke 25. märts 2019 Harju
Kõrveküla Põhikool 4a Põldlõoke 25. märts 2019 Tartu
Osula Põhikool 2 Põldlõoke 25. märts 2019 Võru
Puhja Kool 6 Põldlõoke 25. märts 2019 Tartu
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 4 Põldlõoke 25. märts 2019 Jõgeva
Nurme Kool 8-9a Põldlõoke 25. märts 2019 Järva
Kadrina Keskkool 3b Põldlõoke 26. märts 2019 Lääne-Viru
Kõrveküla lasteaed Päikeseratas Põldlõoke 26. märts 2019 Tartu
Keeni Põhikool 2 Põldlõoke 27. märts 2019 Valga
Rakvere Põhikool Põldlõoke 27. märts 2019 Lääne-Viru
Varbla Kool 24 Põldlõoke 27. märts 2019 Pärnu
Puhja Lasteaed Pääsusilm Põldlõoke 27. märts 2019 Tartu
Lagedi lasteaed Põldlõoke 28. märts 2019 Harju
Jüri Gümnaasium 2e Põldlõoke 28. märts 2019 Harju
Muhu Põhikool 5 Põldlõoke 28. märts 2019 Saare
Sadala Põhikool 2-3 Põldlõoke 28. märts 2019 Jõgeva
Aravete Keskkool 1 Põldlõoke 28. märts 2019 Järva
Orissaare Gümnaasium 3 Põldlõoke 28. märts 2019 Saare
Ääsmäe Põhikool 5-6 Põldlõoke 28. märts 2019 Harju
Metsküla Algkool 1-3 Põldlõoke 29. märts 2019 Lääne
Krootuse Põhikool 3 Põldlõoke 29. märts 2019 Põlva
Türi Põhikool 1a Põldlõoke 29. märts 2019 Järva
Haapsalu Põhikool 2b Põldlõoke 29. märts 2019 Lääne
Lümanda Põhikool 2 Põldlõoke 29. märts 2019 Saare
Kadrina Keskkool 34 Põldlõoke 29. märts 2019 Lääne-Viru
Tahkuranna Lasteaed-Algkool 4-7a Põldlõoke 29. märts 2019 Pärnu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-4 Põldlõoke 30. märts 2019 Hiiu
Põlva Kool 2a Põldlõoke 30. märts 2019 Põlva
Saku Valla Lasteaed Päikesekild Põldlõoke 30. märts 2019 Harju
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6 Põldlõoke 30. märts 2019 Hiiu
Riia Eesti Põhikool 2 Põldlõoke 30. märts 2019 Välismaa
Tartu Lasteaed Annike 2 Põldlõoke 31. märts 2019 Tartu
Rakvere Gümnaasium 4b Põldlõoke 1. aprill 2019 Lääne-Viru
Tartu Lasteaed Sass Põldlõoke 1. aprill 2019 Tartu
Paikuse Lasteaed, Seljametsa maja Põldlõoke 2. aprill 2019 Pärnu
Paide Hammerbecki Põhikool 2d Põldlõoke 3. aprill 2019 Järva
Laitse lasteaed Põldlõoke 3. aprill 2019 Harju
Kernu Põhikooli Haiba Lasteaed Riisikas Põldlõoke 3. aprill 2019 Harju
Valga Jaanikese Kool 3-5 Põldlõoke 4. aprill 2019 Valga
Koigi Kool Põldlõoke 5. aprill 2019 Järva
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Põldlõoke 8. aprill 2019 Harju
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1c Põldlõoke 9. aprill 2019 Pärnu
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1 Põldlõoke 9. aprill 2019 Pärnu
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill 2 Põldlõoke 13. aprill 2019 Ida-Viru
Kõrveküla Põhikool 4c Põldlõoke 14. aprill 2019 Tartu
Valtu Põhikool 1 Põldlõoke 14. aprill 2019 Rapla
Kuuste Kool 1 Põldlõoke 17. aprill 2019 Tartu
Aruküla Lasteaed Rukkilill Põldlõoke 27. aprill 2019 Harju
Tartu Hansa Kool 3a Põldlõoke 28. aprill 2019 Tartu

Tagasi tulemuste juurde