"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2019" osaleb 5544 õpilast ja 342 rühma.

Liitu projektiga!

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Virtsu Kool 3-4 Põldlõoke 6. märts 2019 Lääne
Riidaja Põhikool 5-8 Põldlõoke 8. märts 2019 Valga
Valga Priimetsa Kool Põldlõoke 9. märts 2019 Valga
Kõmsi Lasteaed-Algkool 3-6 Põldlõoke 9. märts 2019 Lääne
Varbla Kool 13 Põldlõoke 10. märts 2019 Pärnu
Pihtla Lasteaed Põldlõoke 10. märts 2019 Saare
Häädemeeste Keskkool 6 Põldlõoke 10. märts 2019 Pärnu
Mõisaküla Kool 5 Põldlõoke 11. märts 2019 Viljandi
Tarvastu Lasteaed Põldlõoke 11. märts 2019 Viljandi
Uulu Lasteaed Põldlõoke 12. märts 2019 Pärnu
Värska Gümnaasium 3-4 Põldlõoke 14. märts 2019 Võru
Võnnu Lasteaed Värvuke 2 Põldlõoke 14. märts 2019 Tartu
Eerika lasteaed Laululind 2 Põldlõoke 15. märts 2019 Tartu
Valguta Lasteaed-Algkool 23 Põldlõoke 15. märts 2019 Tartu
Elva Gümnaasium 2d Põldlõoke 15. märts 2019 Tartu
Luunja Lasteaed Midrimaa Põldlõoke 15. märts 2019 Tartu
Puhja Kool 2 Põldlõoke 15. märts 2019 Tartu
Halliste Põhikool 1-4 Põldlõoke 15. märts 2019 Viljandi
Vana-Vigala Põhikool 2-3 Põldlõoke 16. märts 2019 Rapla
Kohila Gümnaasium 5c5d Põldlõoke 16. märts 2019 Rapla
Põltsamaa Lasteaed “Mari” Põldlõoke 16. märts 2019 Jõgeva
Oru lasteaed Mesimumm Põldlõoke 17. märts 2019 Harju
Kõrveküla Põhikool 3a Põldlõoke 17. märts 2019 Tartu
Jõhvi Põhikool 6 Põldlõoke 17. märts 2019 Ida-Viru
Unipiha Algkool 1-4 Põldlõoke 17. märts 2019 Tartu
Kohila Gümnaasium 7b Põldlõoke 17. märts 2019 Rapla
Alavere Põhikool 3 Põldlõoke 17. märts 2019 Harju
Põlva Kool 3d Põldlõoke 18. märts 2019 Põlva
Tõrva Gümnaasium 5 Põldlõoke 18. märts 2019 Valga
Hummuli Põhikool 1-2 Põldlõoke 18. märts 2019 Valga
Nõva Kool lasteaed Põldlõoke 18. märts 2019 Lääne
Rakke Kool 1 Põldlõoke 18. märts 2019 Lääne-Viru
Risti Kool 5-9 Põldlõoke 18. märts 2019 Harju
Alavere Põhikool 1 Põldlõoke 19. märts 2019 Harju
Kääpa Põhikool 1 Põldlõoke 19. märts 2019 Võru
Väike-Maarja Gümnaasium 2b Põldlõoke 19. märts 2019 Lääne-Viru
Tõrva Gümnaasium 4 Põldlõoke 19. märts 2019 Valga
Antsla Gümnaasium 6b Põldlõoke 20. märts 2019 Võru
Võsukese Lasteaed Põldlõoke 20. märts 2019 Harju
Tudulinna Põhikool 34 Põldlõoke 20. märts 2019 Ida-Viru
Kanepi Gümnaasium 2 Põldlõoke 20. märts 2019 Põlva
Tudu Lasteaed-Põhikool 1-4 Põldlõoke 20. märts 2019 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill Põldlõoke 21. märts 2019 Ida-Viru
Peetri Kool 4-5 Põldlõoke 21. märts 2019 Järva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Põldlõoke 21. märts 2019 Harju

Tagasi tulemuste juurde