"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2019" osaleb 6253 õpilast ja 359 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Risti Põhikool 3 Nurmenukk 7. aprill 2019 Lääne
Antsla Gümnaasium 4b Nurmenukk 8. aprill 2019 Võru
Loksa Gümnaasium 4a Nurmenukk 13. aprill 2019 Harju
Laitse lasteaed Nurmenukk 14. aprill 2019 Harju
Orissaare Gümnaasium 3 Nurmenukk 14. aprill 2019 Saare
Pihtla Lasteaed Nurmenukk 14. aprill 2019 Saare
Kohtla-Järve Lasteaed Tareke Nurmenukk 15. aprill 2019 Ida-Virumaa
Puhja Lasteaed Pääsusilm 2 Nurmenukk 15. aprill 2019 Tartu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 3-6 Nurmenukk 17. aprill 2019 Lääne
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-2 Nurmenukk 17. aprill 2019 Lääne
Elva Gümnaasium 2d Nurmenukk 17. aprill 2019 Tartu
Viluste Põhikool 4 Nurmenukk 19. aprill 2019 Põlva
Haapsalu Põhikool 2b Nurmenukk 19. aprill 2019 Lääne
Aste Põhikool 1 Nurmenukk 19. aprill 2019 Saare
Paide Hammerbecki Põhikool 2d Nurmenukk 20. aprill 2019 Järva
Põlva Kool 2a Nurmenukk 20. aprill 2019 Põlva
Imavere Põhikool 3-4 Nurmenukk 20. aprill 2019 Järva
Mustjala Lasteaed-Põhikool 4-6 Nurmenukk 20. aprill 2019 Saare
Tarvastu Gümnaasium 3 Nurmenukk 20. aprill 2019 Viljandi
Tudulinna Põhikool 34 Nurmenukk 20. aprill 2019 Ida-Viru
Tallinna Lasteaed Pallipõnn 3 Nurmenukk 20. aprill 2019 Harju
Haapsalu Linna Algkool 2b Nurmenukk 20. aprill 2019 Lääne
Tartu Hiie Kool 4b 2 Nurmenukk 21. aprill 2019 Tartu
Varbla Kool 24 Nurmenukk 21. aprill 2019 Pärnu
Kohila Gümnaasium 1c Nurmenukk 21. aprill 2019 Rapla
Emmaste Põhikool 1-4 Nurmenukk 21. aprill 2019 Hiiu
Eerika lasteaed Laululind 2 Nurmenukk 21. aprill 2019 Tartu
Tamsalu Gümnaasium 1a6a Nurmenukk 21. aprill 2019 Lääne-Viru
Haapsalu Põhikool 2a Nurmenukk 21. aprill 2019 Lääne
Tartu Maarjamõisa Lasteaed 2 Nurmenukk 22. aprill 2019 Tartu
Risti Kool 5-9 Nurmenukk 22. aprill 2019 Harju
Türi Põhikool 3b Nurmenukk 23. aprill 2019 Järva
Virtsu Kool 3-4 Nurmenukk 24. aprill 2019 Lääne
Kose Gümnaasium 2b Nurmenukk 24. aprill 2019 Harju
Aruküla Lasteaed Rukkilill Nurmenukk 24. aprill 2019 Harju
Nõva Kool lasteaed Nurmenukk 24. aprill 2019 Lääne
Lümanda Põhikool 3 Nurmenukk 24. aprill 2019 Saare
Tartu Hansa Kool 3b Nurmenukk 24. aprill 2019 Tartu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-4 Nurmenukk 24. aprill 2019 Hiiu
Pirita Majandusgümnaasium 3a Nurmenukk 24. aprill 2019 Harju
Haanja Kool 1-3b Nurmenukk 24. aprill 2019 Võru
Koigi Kool Nurmenukk 24. aprill 2019 Järva
Sipa-Laukna Lasteaed Nurmenukk 25. aprill 2019 Rapla
Tartu Hansa Kool 3a Nurmenukk 25. aprill 2019 Tartu
Tarvastu Gümnaasium 3 2 Nurmenukk 25. aprill 2019 Viljandi
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6 Nurmenukk 25. aprill 2019 Hiiu
Nõva Kool 1-2 Nurmenukk 25. aprill 2019 Lääne
Muraste Looduskool Nurmenukk 25. aprill 2019 Harju
Haapsalu Linna Algkool 3b Nurmenukk 25. aprill 2019 Lääne
Oru lasteaed Mesimumm Nurmenukk 25. aprill 2019 Harju
Põlva Lasteaed Mesimumm Nurmenukk 25. aprill 2019 Põlva
Kanepi Gümnaasium 2 Nurmenukk 25. aprill 2019 Põlva
Valguta Lasteaed-Algkool 23 Nurmenukk 25. aprill 2019 Tartu
Tartu Raatuse Kool 1a Nurmenukk 26. aprill 2019 Tartu
Tilsi Põhikool 2 Nurmenukk 26. aprill 2019 Põlva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Nurmenukk 26. aprill 2019 Harju
Lümanda Põhikool 2 Nurmenukk 26. aprill 2019 Saare
Kernu Põhikooli Haiba Lasteaed Riisikas Nurmenukk 26. aprill 2019 Harju
Paikuse Lasteaed, Seljametsa maja Nurmenukk 26. aprill 2019 Pärnu
Kõrveküla Põhikool 3a Nurmenukk 26. aprill 2019 Tartu
Saku Valla Lasteaed Päikesekild Nurmenukk 27. aprill 2019 Harju
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1 Nurmenukk 27. aprill 2019 Pärnu
Oru Põhikool 4 Nurmenukk 27. aprill 2019 Harju
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6ad Nurmenukk 27. aprill 2019 Ida-Viru
Kadrina Keskkool 34 Nurmenukk 27. aprill 2019 Lääne-Viru
Lasila Põhikool 5 Nurmenukk 27. aprill 2019 Lääne-Viru
Värska Gümnaasium 1 Nurmenukk 27. aprill 2019 Võru
Värska Gümnaasium 3-4 Nurmenukk 28. aprill 2019 Võru
Lümanda Põhikool 1 Nurmenukk 28. aprill 2019 Saare
Alavere Põhikool 2 Nurmenukk 28. aprill 2019 Harju
Kadrina Keskkool 3b Nurmenukk 28. aprill 2019 Lääne-Viru
Jõhvi Põhikool 6 Nurmenukk 28. aprill 2019 Ida-Viru
Jakob Westholmi Gümnaasium 2a Nurmenukk 28. aprill 2019 Harju
Osula Põhikool 2 Nurmenukk 28. aprill 2019 Võru
Muhu Põhikool 5 Nurmenukk 28. aprill 2019 Saare
Palupera Põhikool Nurmenukk 28. aprill 2019 Valga
Ääsmäe Põhikool 5-6 Nurmenukk 29. aprill 2019 Harju
Sonda Kool 5-6 Nurmenukk 29. aprill 2019 Ida-Viru
Lümanda Põhikool 4 Nurmenukk 29. aprill 2019 Saare
Vääna Mõisakool Nurmenukk 29. aprill 2019 Harju
Harkujärve Põhikool 2b Nurmenukk 29. aprill 2019 Harju
Valga Jaanikese Kool 3-5 Nurmenukk 29. aprill 2019 Valga
Unipiha Algkool 1-4 Nurmenukk 29. aprill 2019 Tartu
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill 2 Nurmenukk 29. aprill 2019 Ida-Viru
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Nurmenukk 29. aprill 2019 Harju
Tõrva Gümnaasium 5 Nurmenukk 30. aprill 2019 Valga
Gustav Adolfi Gümnaasium Nurmenukk 30. aprill 2019 Harju
Rakke Kool 7 Nurmenukk 30. aprill 2019 Lääne-Viru
Aravete Keskkool 1 Nurmenukk 30. aprill 2019 Järva
Riidaja Põhikool 5-8 Nurmenukk 30. aprill 2019 Valga
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Nurmenukk 30. aprill 2019 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 3b Nurmenukk 30. aprill 2019 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 2b Nurmenukk 1. mai 2019 Lääne-Viru
Viiratsi Lasteaed Rüblik Nurmenukk 1. mai 2019 Viljandi
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 3b Nurmenukk 1. mai 2019 Pärnu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1a Nurmenukk 1. mai 2019 Pärnu
Audentese Erakool 2c Nurmenukk 1. mai 2019 Harju
Rakke Kool 8 Nurmenukk 1. mai 2019 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1a Nurmenukk 1. mai 2019 Ida-Viru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Nurmenukk 2. mai 2019 Harju
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 4 Nurmenukk 2. mai 2019 Jõgeva
Võnnu Lasteaed Värvuke 2 Nurmenukk 2. mai 2019 Tartu
Sadala Põhikool 2-3 Nurmenukk 2. mai 2019 Jõgeva
Harku Lasteaed Nurmenukk 2. mai 2019 Harju
Kohila Gümnaasium 7b Nurmenukk 3. mai 2019 Rapla
Metsküla Algkool 1-3 Nurmenukk 3. mai 2019 Lääne
Ääsmäe Lasteaed Nurmenukk 3. mai 2019 Harju
Hargla Kool 1-3 Nurmenukk 3. mai 2019 Valga
Kohila Gümnaasium 1 Nurmenukk 3. mai 2019 Rapla
Saue Gümnaasium 4e Nurmenukk 4. mai 2019 Harju
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5a Nurmenukk 5. mai 2019 Ida-Viru
Riia Eesti Põhikool 2 Nurmenukk 5. mai 2019 Välismaa
Hummuli Põhikool 1-2 Nurmenukk 5. mai 2019 Valga
Jüri Gümnaasium 2e Nurmenukk 5. mai 2019 Harju
Tallinna Kesklinna Põhikool 1 5 Nurmenukk 5. mai 2019 Harju
Tahkuranna Lasteaed-Algkool 4-7a Nurmenukk 5. mai 2019 Pärnu
Voore Põhikool Nurmenukk 5. mai 2019 Jõgeva
Suure-Jaani Kool 3a Nurmenukk 5. mai 2019 Viljandi
Rakke Kool 1 Nurmenukk 6. mai 2019 Lääne-Viru
Peetri Kool 4-5 Nurmenukk 6. mai 2019 Järva
Rakvere Põhikool Nurmenukk 6. mai 2019 Lääne-Viru
Kuremaa Lasteaed-Algkool Nurmenukk 6. mai 2019 Jõgeva
Jüri Gümnaasium 2d Nurmenukk 7. mai 2019 Harju
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 2a Nurmenukk 7. mai 2019 Ida-Viru
Hilariuse Kool 4-5 Nurmenukk 7. mai 2019 Harju
Valtu Põhikool 1 Nurmenukk 7. mai 2019 Rapla
Tallinna Kesklinna Põhikool 1 3 Nurmenukk 8. mai 2019 Harju
Tartu Raatuse Kool 3a Nurmenukk 8. mai 2019 Tartu
Jõgeva Põhikool 3c Nurmenukk 8. mai 2019 Jõgeva
Valga Põhikool 1d Nurmenukk 8. mai 2019 Valga
Nurme Kool 8-9a Nurmenukk 9. mai 2019 Järva
Tallinna Meelespea Lasteaed Nurmenukk 9. mai 2019 Harju
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Nurmenukk 9. mai 2019 Ida-Viru
Türi Põhikool 1a Nurmenukk 9. mai 2019 Järva
Pärnu-Jaagupi Põhikool 6a Nurmenukk 9. mai 2019 Pärnu
Kuuste Kool 1 Nurmenukk 9. mai 2019 Tartu
Haapsalu Linna Algkool 2a Nurmenukk 10. mai 2019 Lääne
Kõo Lasteaed Nurmenukk 11. mai 2019 Viljandi
Tudu Lasteaed-Põhikool 1-4 Nurmenukk 11. mai 2019 Lääne-Viru
Tallinna Liivaku Lasteaed Nurmenukk 12. mai 2019 Harju
Laiuse Jaan Poska Põhikool 3-6 Nurmenukk 12. mai 2019 Jõgeva
Pirita Majandusgümnaasium 3c Nurmenukk 14. mai 2019 Harju
Rakvere Gümnaasium 5c Nurmenukk 15. mai 2019 Lääne-Viru
Põlva Kool 6c Nurmenukk 17. mai 2019 Põlva

Tagasi tulemuste juurde