"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2019" osaleb 6272 õpilast ja 360 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Riia Eesti Põhikool 2 Maikelluke 3. mai 2019 Välismaa
Tartu Hansa Kool 3a Maikelluke 4. mai 2019 Tartu
Emmaste Põhikool 1-4 Maikelluke 5. mai 2019 Hiiu
Paikuse Lasteaed, Seljametsa maja Maikelluke 7. mai 2019 Pärnu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 3-6 Maikelluke 10. mai 2019 Lääne
Pikavere Lasteaed-Algkool Maikelluke 10. mai 2019 Harju
Haapsalu Põhikool 2b Maikelluke 10. mai 2019 Lääne
Lümanda Põhikool 3 Maikelluke 12. mai 2019 Saare
Tarvastu Gümnaasium 3 Maikelluke 12. mai 2019 Viljandi
Põlva Kool 2a Maikelluke 13. mai 2019 Põlva
Haapsalu Linna Algkool 3b Maikelluke 13. mai 2019 Lääne
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1 Maikelluke 13. mai 2019 Pärnu
Kanepi Gümnaasium 2 Maikelluke 13. mai 2019 Põlva
Krootuse Põhikool 3 Maikelluke 15. mai 2019 Põlva
Tallinna Kesklinna Põhikool 1 4 Maikelluke 15. mai 2019 Harju
Laiuse Jaan Poska Põhikool 3-6 Maikelluke 15. mai 2019 Jõgeva
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5a Maikelluke 16. mai 2019 Ida-Viru
Eerika lasteaed Laululind 2 Maikelluke 16. mai 2019 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Maikelluke 17. mai 2019 Harju
Risti Kool 5-9 Maikelluke 17. mai 2019 Harju
Tartu Raatuse Kool 1a Maikelluke 18. mai 2019 Tartu
Sipa-Laukna Lasteaed Maikelluke 18. mai 2019 Rapla
Unipiha Algkool 1-4 Maikelluke 19. mai 2019 Tartu
Keeni Põhikool 4 Maikelluke 19. mai 2019 Valga
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Maikelluke 19. mai 2019 Harju
Muraste Looduskool Maikelluke 19. mai 2019 Harju
Alavere Põhikool 2 Maikelluke 19. mai 2019 Harju
Lehtse Kool 1-4 Maikelluke 20. mai 2019 Lääne-Viru
Tallinna Meelespea Lasteaed Maikelluke 20. mai 2019 Harju
Nõva Kool lasteaed Maikelluke 20. mai 2019 Lääne
Osula Põhikool 2 Maikelluke 20. mai 2019 Võru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Maikelluke 20. mai 2019 Harju
Konguta Kool 3 Maikelluke 20. mai 2019 Tartu
Varbla Kool 13 Maikelluke 20. mai 2019 Pärnu
Kõo Lasteaed Maikelluke 21. mai 2019 Viljandi
Rakke Kool 7 Maikelluke 21. mai 2019 Lääne-Viru
Türi Põhikool 1a Maikelluke 22. mai 2019 Järva
Jõhvi Põhikool 6 Maikelluke 22. mai 2019 Ida-Viru
Kuremaa Lasteaed-Algkool Maikelluke 22. mai 2019 Jõgeva
Torma Lasteaed "Linnutaja" Maikelluke 23. mai 2019 Jõgeva
Kõrveküla Põhikool 3a Maikelluke 23. mai 2019 Tartu
Lindi Lasteaed-Algkool 2 Maikelluke 24. mai 2019 Pärnu
Värska Gümnaasium 1 Maikelluke 24. mai 2019 Võru
Kadrina Keskkool 6a Maikelluke 24. mai 2019 Lääne-Viru
Tahkuranna Lasteaed-Algkool 4-7a Maikelluke 24. mai 2019 Pärnu
Risti Põhikool 1 Maikelluke 24. mai 2019 Lääne
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1a Maikelluke 24. mai 2019 Pärnu
Kohtla-Järve Lasteaed Kirju-Mirju Maikelluke 25. mai 2019 Ida-Viru
Haapsalu Linna Algkool 2a Maikelluke 25. mai 2019 Lääne
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6ad Maikelluke 25. mai 2019 Ida-Viru
Palupera Põhikool Maikelluke 27. mai 2019 Valga
Paide Hammerbecki Põhikool 2d Maikelluke 27. mai 2019 Järva
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6 Maikelluke 27. mai 2019 Hiiu
Sonda Kool 5-6 Maikelluke 27. mai 2019 Ida-Viru
Kõrveküla lasteaed Päikeseratas Maikelluke 27. mai 2019 Tartu
Peetri Kool 4-5 Maikelluke 28. mai 2019 Järva
Muhu Põhikool 5 Maikelluke 28. mai 2019 Saare

Tagasi tulemuste juurde