"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2019" osaleb 6253 õpilast ja 359 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 3b Lapsuliblikas 22. märts 2019 Pärnu
Muhu Põhikool 5 Lapsuliblikas 22. märts 2019 Saare
Elva Gümnaasium 2d Lapsuliblikas 22. märts 2019 Tartu
Unipiha Algkool 1-4 Lapsuliblikas 22. märts 2019 Tartu
Elva Gümnaasium 3c Lapsuliblikas 22. märts 2019 Tartu
Elva Gümnaasium 1b Lapsuliblikas 22. märts 2019 Tartu
Põlva Kool 2a Lapsuliblikas 23. märts 2019 Põlva
Riia Eesti Põhikool 2 Lapsuliblikas 23. märts 2019 Välismaa
Viluste Põhikool 4 Lapsuliblikas 24. märts 2019 Põlva
Palupera Põhikool Lapsuliblikas 24. märts 2019 Valga
Paikuse Lasteaed, Seljametsa maja Lapsuliblikas 24. märts 2019 Pärnu
Pihtla Lasteaed Lapsuliblikas 24. märts 2019 Saare
Emmaste Põhikool 1-4 Lapsuliblikas 24. märts 2019 Hiiu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 3-6 Lapsuliblikas 24. märts 2019 Lääne
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-2 Lapsuliblikas 24. märts 2019 Lääne
Kanepi Gümnaasium 2 Lapsuliblikas 25. märts 2019 Põlva
Virtsu Kool 3-4 Lapsuliblikas 25. märts 2019 Lääne
Uulu Lasteaed Lapsuliblikas 25. märts 2019 Pärnu
Antsla Gümnaasium 6b Lapsuliblikas 25. märts 2019 Võru
Aravete Keskkool 1 Lapsuliblikas 26. märts 2019 Järva
Haapsalu Linna Algkool 2b Lapsuliblikas 27. märts 2019 Lääne
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-4 Lapsuliblikas 28. märts 2019 Hiiu
Ääsmäe Lasteaed Lapsuliblikas 28. märts 2019 Harju
Varbola Lasteaed-Algkool 1-2 Lapsuliblikas 28. märts 2019 Rapla
Puhja Kool 2 Lapsuliblikas 28. märts 2019 Tartu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6 Lapsuliblikas 28. märts 2019 Hiiu
Laitse lasteaed Lapsuliblikas 28. märts 2019 Harju
Kõrveküla Põhikool 3a Lapsuliblikas 28. märts 2019 Tartu
Nõva Kool lasteaed Lapsuliblikas 28. märts 2019 Lääne
Pärnu-Jaagupi Põhikool 6a Lapsuliblikas 28. märts 2019 Pärnu
Sipa-Laukna Lasteaed Lapsuliblikas 29. märts 2019 Rapla
Kääpa Põhikool 1 Lapsuliblikas 29. märts 2019 Võru
Värska Gümnaasium 3-4 Lapsuliblikas 29. märts 2019 Võru
Türi Põhikool 1a Lapsuliblikas 29. märts 2019 Järva
Halliste Põhikool 1-4 Lapsuliblikas 29. märts 2019 Viljandi
Harku Lasteaed Lapsuliblikas 29. märts 2019 Harju
Tarvastu Lasteaed Lapsuliblikas 29. märts 2019 Viljandi
Kõo Lasteaed Lapsuliblikas 29. märts 2019 Viljandi
Võsukese Lasteaed Lapsuliblikas 29. märts 2019 Harju
Tarvastu Gümnaasium 3 2 Lapsuliblikas 29. märts 2019 Viljandi
Lehtse Kool 1-4 Lapsuliblikas 29. märts 2019 Lääne-Viru
Saue Gümnaasium 1a Lapsuliblikas 29. märts 2019 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Lapsuliblikas 29. märts 2019 Harju
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Lapsuliblikas 29. märts 2019 Lääne
Riidaja Põhikool 5-8 Lapsuliblikas 30. märts 2019 Valga
Haapsalu Põhikool 2b Lapsuliblikas 30. märts 2019 Lääne
Osula Põhikool 3 Lapsuliblikas 30. märts 2019 Võru
Oru lasteaed Mesimumm Lapsuliblikas 30. märts 2019 Harju
Saku Valla Lasteaed Päikesekild Lapsuliblikas 30. märts 2019 Harju
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1c Lapsuliblikas 30. märts 2019 Pärnu
Värska Gümnaasium 1 Lapsuliblikas 30. märts 2019 Võru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Lapsuliblikas 30. märts 2019 Harju
Laiuse Jaan Poska Põhikool 3-6 Lapsuliblikas 30. märts 2019 Jõgeva
Oru Põhikool 4 Lapsuliblikas 30. märts 2019 Harju
Eerika lasteaed Laululind 2 Lapsuliblikas 30. märts 2019 Tartu
Jõhvi Põhikool 6 Lapsuliblikas 30. märts 2019 Ida-Viru
Aste Põhikool 1 Lapsuliblikas 30. märts 2019 Saare
Harkujärve Põhikool 2b Lapsuliblikas 30. märts 2019 Harju
Osula Põhikool 2 Lapsuliblikas 30. märts 2019 Võru
Tartu Hansa Kool 3a Lapsuliblikas 30. märts 2019 Tartu
Kadrina Keskkool 3b Lapsuliblikas 30. märts 2019 Lääne-Viru
Tamsalu Gümnaasium 1a6a Lapsuliblikas 30. märts 2019 Lääne-Viru
Viiratsi Lasteaed Rüblik Lapsuliblikas 30. märts 2019 Viljandi
Jakob Westholmi Gümnaasium 3d Lapsuliblikas 30. märts 2019 Harju
Valga Põhikool 1d Lapsuliblikas 30. märts 2019 Valga
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1 Lapsuliblikas 30. märts 2019 Pärnu
Haapsalu Linna Algkool 3b Lapsuliblikas 30. märts 2019 Lääne
Lümanda Põhikool 2 Lapsuliblikas 30. märts 2019 Saare
Tallinna Lasteaed Pallipõnn 3 Lapsuliblikas 30. märts 2019 Harju
Kohila Gümnaasium 2 Lapsuliblikas 31. märts 2019 Rapla
Luunja Lasteaed Midrimaa Lapsuliblikas 31. märts 2019 Tartu
Jüri Gümnaasium 2e Lapsuliblikas 31. märts 2019 Harju
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1a Lapsuliblikas 31. märts 2019 Pärnu
Nõva Kool 1-2 Lapsuliblikas 1. aprill 2019 Lääne
Ääsmäe Põhikool 5-6 Lapsuliblikas 1. aprill 2019 Harju
Valga Jaanikese Kool 3-5 Lapsuliblikas 1. aprill 2019 Valga
Tartu Hiie Kool 4b 2 Lapsuliblikas 1. aprill 2019 Tartu
Loksa Gümnaasium 4a Lapsuliblikas 1. aprill 2019 Harju
Lümanda Põhikool 4 Lapsuliblikas 1. aprill 2019 Saare
Antsla Gümnaasium 4b Lapsuliblikas 1. aprill 2019 Võru
Häädemeeste Keskkool 6 Lapsuliblikas 2. aprill 2019 Pärnu
Jõgeva Põhikool 3c Lapsuliblikas 2. aprill 2019 Jõgeva
Põlva Kool 3d Lapsuliblikas 2. aprill 2019 Põlva
Sonda Kool 1-4 Lapsuliblikas 2. aprill 2019 Ida-Viru
Konguta Kool 3 Lapsuliblikas 2. aprill 2019 Tartu
Kohila Gümnaasium 7b Lapsuliblikas 3. aprill 2019 Rapla
Alavere Põhikool 1 Lapsuliblikas 3. aprill 2019 Harju
Tõrva Gümnaasium 4 Lapsuliblikas 3. aprill 2019 Valga
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill Lapsuliblikas 3. aprill 2019 Ida-Viru
Tarvastu Gümnaasium 3 Lapsuliblikas 3. aprill 2019 Viljandi
Voore Põhikool Lapsuliblikas 3. aprill 2019 Jõgeva
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 4 Lapsuliblikas 3. aprill 2019 Jõgeva
Hummuli Põhikool 1-2 Lapsuliblikas 3. aprill 2019 Valga
Risti Põhikool 1 Lapsuliblikas 3. aprill 2019 Lääne
Muraste Looduskool Lapsuliblikas 3. aprill 2019 Harju
Sonda Kool 5-6 Lapsuliblikas 3. aprill 2019 Ida-Viru
Krootuse Põhikool 3 Lapsuliblikas 3. aprill 2019 Põlva
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill 2 Lapsuliblikas 3. aprill 2019 Ida-Viru
Vääna Mõisakool Lapsuliblikas 3. aprill 2019 Harju
Tallinna Kesklinna Põhikool 1 4 Lapsuliblikas 3. aprill 2019 Harju
Tartu Lasteaed Sass Lapsuliblikas 3. aprill 2019 Tartu
Tallinna Inglise Kolledž 5-8 Lapsuliblikas 4. aprill 2019 Harju
Türi Põhikool 3b Lapsuliblikas 4. aprill 2019 Järva
Türi Lokuta lasteaed Lapsuliblikas 4. aprill 2019 Järva
Rakke Kool 8 Lapsuliblikas 4. aprill 2019 Lääne-Viru
Rakke Kool 7 Lapsuliblikas 4. aprill 2019 Lääne-Viru
Audentese Erakool 2c Lapsuliblikas 4. aprill 2019 Harju
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6ad Lapsuliblikas 4. aprill 2019 Ida-Viru
Türi Põhikool 1b Lapsuliblikas 4. aprill 2019 Järva
Värska Gümnaasium 2 Lapsuliblikas 4. aprill 2019 Võru
Kohila Gümnaasium 1 Lapsuliblikas 4. aprill 2019 Rapla
Tõrva Gümnaasium 5 Lapsuliblikas 4. aprill 2019 Valga
Haapsalu Linna Algkool 2a Lapsuliblikas 4. aprill 2019 Lääne
Tahkuranna Lasteaed-Algkool 4-7a Lapsuliblikas 4. aprill 2019 Pärnu
Rakke Kool 1 Lapsuliblikas 4. aprill 2019 Lääne-Viru
Kohila Gümnaasium 5c5d Lapsuliblikas 4. aprill 2019 Rapla
Põlva Kool 6b Lapsuliblikas 5. aprill 2019 Põlva
Tudulinna Põhikool 34 Lapsuliblikas 5. aprill 2019 Ida-Viru
Lasila Põhikool 5 Lapsuliblikas 5. aprill 2019 Lääne-Viru
Aruküla Lasteaed Rukkilill Lapsuliblikas 5. aprill 2019 Harju
Põlva Lasteaed Mesimumm Lapsuliblikas 5. aprill 2019 Põlva
Puhja Lasteaed Pääsusilm Lapsuliblikas 5. aprill 2019 Tartu
Tõrva Gümnaasium 2 Lapsuliblikas 5. aprill 2019 Valga
Lindi Lasteaed-Algkool 2 Lapsuliblikas 5. aprill 2019 Pärnu
Tudu Lasteaed-Põhikool 1-4 Lapsuliblikas 6. aprill 2019 Lääne-Viru
Valguta Lasteaed-Algkool 23 Lapsuliblikas 6. aprill 2019 Tartu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1a Lapsuliblikas 6. aprill 2019 Ida-Viru
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Lapsuliblikas 6. aprill 2019 Harju
Pirita Majandusgümnaasium 3c Lapsuliblikas 6. aprill 2019 Harju
Haanja Kool 1-3b Lapsuliblikas 6. aprill 2019 Võru
Tartu Raatuse Kool 3a Lapsuliblikas 6. aprill 2019 Tartu
Väike-Maarja Gümnaasium 3b Lapsuliblikas 6. aprill 2019 Lääne-Viru
Gustav Adolfi Gümnaasium 3c Lapsuliblikas 6. aprill 2019 Harju
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5a Lapsuliblikas 6. aprill 2019 Ida-Viru
Kohtla-Järve Lasteaed Tareke Lapsuliblikas 6. aprill 2019 Ida-Virumaa
Rakvere Põhikool Lapsuliblikas 6. aprill 2019 Lääne-Viru
Rakvere Gümnaasium 4d Lapsuliblikas 6. aprill 2019 Lääne-Viru
Tartu Erakool 2a Lapsuliblikas 6. aprill 2019 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Lapsuliblikas 6. aprill 2019 Harju
Lümanda Põhikool 1 Lapsuliblikas 6. aprill 2019 Saare
Kadrina Keskkool 6a Lapsuliblikas 7. aprill 2019 Lääne-Viru
Kõrveküla Põhikool 4c Lapsuliblikas 7. aprill 2019 Tartu
Kadrina Keskkool 34 Lapsuliblikas 7. aprill 2019 Lääne-Viru
Lümanda Põhikool 3 Lapsuliblikas 7. aprill 2019 Saare
Lagedi lasteaed Lapsuliblikas 7. aprill 2019 Harju
Kuremaa Lasteaed-Algkool Lapsuliblikas 7. aprill 2019 Jõgeva
Risti Põhikool 3 Lapsuliblikas 7. aprill 2019 Lääne
Rakvere Gümnaasium 4b Lapsuliblikas 7. aprill 2019 Lääne-Viru
Valga Põhikool 2c Lapsuliblikas 7. aprill 2019 Valga
Kose Gümnaasium 2b Lapsuliblikas 7. aprill 2019 Harju
Kõrveküla Põhikool 4a Lapsuliblikas 7. aprill 2019 Tartu
Sadala Põhikool 2-3 Lapsuliblikas 8. aprill 2019 Jõgeva
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Lapsuliblikas 8. aprill 2019 Ida-Viru
Nurme Kool 8-9a Lapsuliblikas 10. aprill 2019 Järva
Kuuste Kool 1 Lapsuliblikas 13. aprill 2019 Tartu
Tartu Hansa Kool 3b Lapsuliblikas 13. aprill 2019 Tartu
Koigi Kool Lapsuliblikas 14. aprill 2019 Järva
Peetri Kool 4-5 Lapsuliblikas 15. aprill 2019 Järva
Elva Lasteaed Murumuna Lapsuliblikas 16. aprill 2019 Tartu
Varbla Kool 24 Lapsuliblikas 16. aprill 2019 Pärnu
Rapla Vesiroosi Kool 3a Lapsuliblikas 17. aprill 2019 Rapla
Tallinna Lasteaed Südameke Lapsuliblikas 18. aprill 2019 Harju
Riisipere Lasteaed Lapsuliblikas 18. aprill 2019 Harju
Tartu Lasteaed Annike 2 Lapsuliblikas 18. aprill 2019 Tartu
Väike-Maarja Gümnaasium 2a Lapsuliblikas 20. aprill 2019 Lääne-Viru
Põltsamaa Lasteaed “Mari” Lapsuliblikas 22. aprill 2019 Jõgeva
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 2a Lapsuliblikas 22. aprill 2019 Ida-Viru
Rakvere Gümnaasium 5c Lapsuliblikas 23. aprill 2019 Lääne-Viru
Võsukese Lasteaed 2 Lapsuliblikas 25. aprill 2019 Harju
Pirita Majandusgümnaasium 3a Lapsuliblikas 27. aprill 2019 Harju
Jakob Westholmi Gümnaasium 2a Lapsuliblikas 28. aprill 2019 Harju
Tartu Maarjamõisa Lasteaed 2 Lapsuliblikas 7. mai 2019 Tartu
Tallinna Kesklinna Põhikool 1 3 Lapsuliblikas 10. mai 2019 Harju
Esku-Kamari Kool 3-4 Lapsuliblikas 13. mai 2019 Jõgeva

Tagasi tulemuste juurde