"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2019" osaleb 5544 õpilast ja 342 rühma.

Liitu projektiga!

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Riia Eesti Põhikool 2 Kuldnokk 2. märts 2019 Välismaa
Pihtla Lasteaed Kuldnokk 4. märts 2019 Saare
Viluste Põhikool 4 Kuldnokk 5. märts 2019 Põlva
Risti Kool 5-9 Kuldnokk 8. märts 2019 Harju
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 3b Kuldnokk 8. märts 2019 Pärnu
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Kuldnokk 10. märts 2019 Lääne
Kõrveküla Põhikool 3a Kuldnokk 11. märts 2019 Tartu
Tartu Raatuse Kool 1a Kuldnokk 11. märts 2019 Tartu
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Kuldnokk 11. märts 2019 Harju
Hummuli Põhikool 1-2 Kuldnokk 12. märts 2019 Valga
Kõmsi Lasteaed-Algkool 3-6 Kuldnokk 12. märts 2019 Lääne
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill Kuldnokk 12. märts 2019 Ida-Viru
Emmaste Põhikool 1-4 Kuldnokk 13. märts 2019 Hiiu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1a Kuldnokk 13. märts 2019 Pärnu
Uulu Lasteaed Kuldnokk 13. märts 2019 Pärnu
Riidaja Põhikool 5-8 Kuldnokk 14. märts 2019 Valga
Türi Põhikool 3b Kuldnokk 14. märts 2019 Järva
Viiratsi Lasteaed Rüblik Kuldnokk 15. märts 2019 Viljandi
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-2 Kuldnokk 15. märts 2019 Lääne
Valga Priimetsa Kool Kuldnokk 15. märts 2019 Valga
Halliste Põhikool 1-4 Kuldnokk 15. märts 2019 Viljandi
Räpina Ühisgümnaasium 2a Kuldnokk 15. märts 2019 Põlva
Luunja Lasteaed Midrimaa Kuldnokk 15. märts 2019 Tartu
Tarvastu Lasteaed Kuldnokk 15. märts 2019 Viljandi
Valguta Lasteaed-Algkool 23 Kuldnokk 16. märts 2019 Tartu
Jüri Gümnaasium 2e Kuldnokk 16. märts 2019 Harju
Tamsalu Gümnaasium 1a6a Kuldnokk 16. märts 2019 Lääne-Viru
Valga Põhikool 2c Kuldnokk 16. märts 2019 Valga
Vana-Vigala Põhikool 2-3 Kuldnokk 16. märts 2019 Rapla
Toila Gümnaasium 1-4 Kuldnokk 17. märts 2019 Ida-Viru
Aste Põhikool 1 Kuldnokk 17. märts 2019 Saare
Antsla Gümnaasium 6b Kuldnokk 17. märts 2019 Võru
Jakob Westholmi Gümnaasium 3d Kuldnokk 17. märts 2019 Harju
Võsukese Lasteaed Kuldnokk 18. märts 2019 Harju
Põlva Kool 3d Kuldnokk 18. märts 2019 Põlva
Türi Põhikool 2c Kuldnokk 18. märts 2019 Järva
Tallinna Kesklinna Põhikool 1 5 Kuldnokk 18. märts 2019 Harju
Kääpa Põhikool 1 Kuldnokk 19. märts 2019 Võru
Põltsamaa Lasteaed “Mari” Kuldnokk 19. märts 2019 Jõgeva
Unipiha Algkool 1-4 Kuldnokk 19. märts 2019 Tartu
Puhja Kool 5 Kuldnokk 19. märts 2019 Tartu
Torma Lasteaed "Linnutaja" Kuldnokk 19. märts 2019 Jõgeva
Võsukese Lasteaed 2 Kuldnokk 19. märts 2019 Harju
Lehtse Kool 1-4 Kuldnokk 19. märts 2019 Lääne-Viru
Jakob Westholmi Gümnaasium 2a Kuldnokk 20. märts 2019 Harju
Harkujärve Põhikool 2b Kuldnokk 20. märts 2019 Harju
Valga Põhikool 1d Kuldnokk 20. märts 2019 Valga
Tartu Hiie Kool 4b Kuldnokk 20. märts 2019 Tartu
Haapsalu Linna Algkool 2a Kuldnokk 20. märts 2019 Lääne
Türi Lokuta lasteaed Kuldnokk 21. märts 2019 Järva
Pirita Majandusgümnaasium 3a Kuldnokk 21. märts 2019 Harju
Jõhvi Põhikool 6 Kuldnokk 21. märts 2019 Ida-Viru
Hargla Kool 2-4 Kuldnokk 21. märts 2019 Valga
Haapsalu Linna Algkool 2b Kuldnokk 21. märts 2019 Lääne
Eerika lasteaed Laululind 2 Kuldnokk 21. märts 2019 Tartu
Tõrva Gümnaasium 2 Kuldnokk 22. märts 2019 Valga

Tagasi tulemuste juurde