"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2019" osaleb 6253 õpilast ja 359 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Riia Eesti Põhikool 2 Kuldnokk 2. märts 2019 Välismaa
Pihtla Lasteaed Kuldnokk 4. märts 2019 Saare
Viluste Põhikool 4 Kuldnokk 5. märts 2019 Põlva
Mooste Mõisakool 4 Kuldnokk 7. märts 2019 Põlva
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 3b Kuldnokk 8. märts 2019 Pärnu
Krootuse Põhikool 3 Kuldnokk 8. märts 2019 Põlva
Risti Kool 5-9 Kuldnokk 8. märts 2019 Harju
Lindi Lasteaed-Algkool 2 Kuldnokk 9. märts 2019 Pärnu
Osula Põhikool 3 Kuldnokk 10. märts 2019 Võru
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Kuldnokk 10. märts 2019 Lääne
Kõrveküla Põhikool 3a Kuldnokk 11. märts 2019 Tartu
Tartu Raatuse Kool 1a Kuldnokk 11. märts 2019 Tartu
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Kuldnokk 11. märts 2019 Harju
Hummuli Põhikool 1-2 Kuldnokk 12. märts 2019 Valga
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill Kuldnokk 12. märts 2019 Ida-Viru
Kõmsi Lasteaed-Algkool 3-6 Kuldnokk 12. märts 2019 Lääne
Emmaste Põhikool 1-4 Kuldnokk 13. märts 2019 Hiiu
Uulu Lasteaed Kuldnokk 13. märts 2019 Pärnu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1a Kuldnokk 13. märts 2019 Pärnu
Riidaja Põhikool 5-8 Kuldnokk 14. märts 2019 Valga
Tarvastu Gümnaasium 3 Kuldnokk 14. märts 2019 Viljandi
Türi Põhikool 3b Kuldnokk 14. märts 2019 Järva
Koigi Kool Kuldnokk 15. märts 2019 Järva
Värska Gümnaasium 1 Kuldnokk 15. märts 2019 Võru
Puhja Kool 6 Kuldnokk 15. märts 2019 Tartu
Viiratsi Lasteaed Rüblik Kuldnokk 15. märts 2019 Viljandi
Tartu Lasteaed Kelluke Kuldnokk 15. märts 2019 Tartu
Valga Priimetsa Kool Kuldnokk 15. märts 2019 Valga
Tarvastu Lasteaed Kuldnokk 15. märts 2019 Viljandi
Halliste Põhikool 1-4 Kuldnokk 15. märts 2019 Viljandi
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-2 Kuldnokk 15. märts 2019 Lääne
Räpina Ühisgümnaasium 2a Kuldnokk 15. märts 2019 Põlva
Luunja Lasteaed Midrimaa Kuldnokk 15. märts 2019 Tartu
Jüri Gümnaasium 2e Kuldnokk 16. märts 2019 Harju
Tamsalu Gümnaasium 1a6a Kuldnokk 16. märts 2019 Lääne-Viru
Valga Põhikool 2c Kuldnokk 16. märts 2019 Valga
Valguta Lasteaed-Algkool 23 Kuldnokk 16. märts 2019 Tartu
Vana-Vigala Põhikool 2-3 Kuldnokk 16. märts 2019 Rapla
Värska Gümnaasium 3-4 Kuldnokk 16. märts 2019 Võru
Antsla Gümnaasium 6b Kuldnokk 17. märts 2019 Võru
Aste Põhikool 1 Kuldnokk 17. märts 2019 Saare
Jakob Westholmi Gümnaasium 3d Kuldnokk 17. märts 2019 Harju
Toila Gümnaasium 1-4 Kuldnokk 17. märts 2019 Ida-Viru
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Kuldnokk 18. märts 2019 Ida-Viru
Türi Põhikool 2c Kuldnokk 18. märts 2019 Järva
Põlva Kool 3d Kuldnokk 18. märts 2019 Põlva
Kernu Põhikooli Haiba Lasteaed Riisikas Kuldnokk 18. märts 2019 Harju
Tallinna Kesklinna Põhikool 1 5 Kuldnokk 18. märts 2019 Harju
Mustjala Lasteaed-Põhikool 4-6 Kuldnokk 18. märts 2019 Saare
Võsukese Lasteaed Kuldnokk 18. märts 2019 Harju
Kääpa Põhikool 1 Kuldnokk 19. märts 2019 Võru
Lehtse Kool 1-4 Kuldnokk 19. märts 2019 Lääne-Viru
Põltsamaa Lasteaed “Mari” Kuldnokk 19. märts 2019 Jõgeva
Unipiha Algkool 1-4 Kuldnokk 19. märts 2019 Tartu
Võsukese Lasteaed 2 Kuldnokk 19. märts 2019 Harju
Torma Lasteaed "Linnutaja" Kuldnokk 19. märts 2019 Jõgeva
Risti Põhikool 1 Kuldnokk 19. märts 2019 Lääne
Puhja Kool 5 Kuldnokk 19. märts 2019 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Kuldnokk 19. märts 2019 Harju
Ruhnu Põhikool 4-8 Kuldnokk 20. märts 2019 Saare
Tarvastu Gümnaasium 3 2 Kuldnokk 20. märts 2019 Viljandi
Mõisaküla Kool 5 Kuldnokk 20. märts 2019 Viljandi
Jakob Westholmi Gümnaasium 2a Kuldnokk 20. märts 2019 Harju
Haapsalu Linna Algkool 2a Kuldnokk 20. märts 2019 Lääne
Valga Põhikool 1d Kuldnokk 20. märts 2019 Valga
Tartu Hiie Kool 4b Kuldnokk 20. märts 2019 Tartu
Harkujärve Põhikool 2b Kuldnokk 20. märts 2019 Harju
Jõhvi Põhikool 6 Kuldnokk 21. märts 2019 Ida-Viru
Pelguranna Lasteaed 2 Kuldnokk 21. märts 2019 Harju
Tarvastu Gümnaasium 4 Kuldnokk 21. märts 2019 Viljandi
Kose Gümnaasium 2a Kuldnokk 21. märts 2019 Harju
Hargla Kool 2-4 Kuldnokk 21. märts 2019 Valga
Pirita Majandusgümnaasium 3a Kuldnokk 21. märts 2019 Harju
Lümanda Põhikool 2 Kuldnokk 21. märts 2019 Saare
Sipa-Laukna Lasteaed Kuldnokk 21. märts 2019 Rapla
Lümanda Põhikool 4 Kuldnokk 21. märts 2019 Saare
Elva Gümnaasium 1b Kuldnokk 21. märts 2019 Tartu
Eerika lasteaed Laululind 2 Kuldnokk 21. märts 2019 Tartu
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6ad Kuldnokk 21. märts 2019 Ida-Viru
Kõo Lasteaed Kuldnokk 21. märts 2019 Viljandi
Türi Lokuta lasteaed Kuldnokk 21. märts 2019 Järva
Kuremaa Lasteaed-Algkool Kuldnokk 21. märts 2019 Jõgeva
Puhja Lasteaed Pääsusilm Kuldnokk 22. märts 2019 Tartu
Otepää looduskeskus Kuldnokk 22. märts 2019 Valga
Tõrva Gümnaasium 2 Kuldnokk 22. märts 2019 Valga
Pelguranna Lasteaed Kuldnokk 22. märts 2019 Harju
Rakvere Gümnaasium 4d Kuldnokk 23. märts 2019 Lääne-Viru
Paikuse Lasteaed, Seljametsa maja Kuldnokk 23. märts 2019 Pärnu
Tõrva Gümnaasium 3 Kuldnokk 23. märts 2019 Valga
Tõrva Gümnaasium 4 Kuldnokk 23. märts 2019 Valga
Audentese Erakool 2c Kuldnokk 23. märts 2019 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Kuldnokk 23. märts 2019 Harju
Varbla Kool 13 Kuldnokk 23. märts 2019 Pärnu
Muraste Looduskool Kuldnokk 23. märts 2019 Harju
Aruküla Lasteaed Rukkilill Kuldnokk 23. märts 2019 Harju
Kõrveküla Põhikool 4a Kuldnokk 24. märts 2019 Tartu
Loksa Gümnaasium 4a Kuldnokk 24. märts 2019 Harju
Tallinna Lasteaed Pallipõnn 3 Kuldnokk 24. märts 2019 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Kuldnokk 24. märts 2019 Harju
Kanepi Gümnaasium 2 Kuldnokk 24. märts 2019 Põlva
Keeni Põhikool 4 Kuldnokk 24. märts 2019 Valga
Jõgeva Põhikool 3c Kuldnokk 24. märts 2019 Jõgeva
Antsla Gümnaasium 4b Kuldnokk 24. märts 2019 Võru
Laiuse Jaan Poska Põhikool 3-6 Kuldnokk 24. märts 2019 Jõgeva
Alavere Põhikool 3 Kuldnokk 25. märts 2019 Harju
Alavere Põhikool 2 Kuldnokk 25. märts 2019 Harju
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 4 Kuldnokk 25. märts 2019 Jõgeva
Saue Gümnaasium 4e Kuldnokk 25. märts 2019 Harju
Osula Põhikool 2 Kuldnokk 25. märts 2019 Võru
Tõrva Gümnaasium 5 Kuldnokk 25. märts 2019 Valga
Võru Lasteaed Sõleke Kuldnokk 25. märts 2019 Võru
Tilsi Põhikool 2 Kuldnokk 25. märts 2019 Põlva
Lümanda Põhikool 3 Kuldnokk 26. märts 2019 Saare
Sonda Kool 5-6 Kuldnokk 26. märts 2019 Ida-Viru
Lasila Põhikool 5 Kuldnokk 26. märts 2019 Lääne-Viru
Kõrveküla Põhikool 4c Kuldnokk 26. märts 2019 Tartu
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1 Kuldnokk 26. märts 2019 Pärnu
Rapla Vesiroosi Kool 3a Kuldnokk 27. märts 2019 Rapla
Pärnu-Jaagupi Põhikool 6a Kuldnokk 27. märts 2019 Pärnu
Varbla Kool 24 Kuldnokk 27. märts 2019 Pärnu
Tudulinna Põhikool 34 Kuldnokk 27. märts 2019 Ida-Viru
Rakvere Põhikool Kuldnokk 27. märts 2019 Lääne-Viru
Kohila Gümnaasium 7b Kuldnokk 27. märts 2019 Rapla
Orissaare Gümnaasium 3 Kuldnokk 28. märts 2019 Saare
Kohtla-Järve Lasteaed Kirju-Mirju Kuldnokk 28. märts 2019 Ida-Viru
Aravete Keskkool 1 Kuldnokk 28. märts 2019 Järva
Põlva Lasteaed Mesimumm Kuldnokk 28. märts 2019 Põlva
Virtsu Kool 3-4 Kuldnokk 28. märts 2019 Lääne
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke 2 Kuldnokk 28. märts 2019 Ida-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 2b Kuldnokk 28. märts 2019 Lääne-Viru
Peetri Kool 4-5 Kuldnokk 28. märts 2019 Järva
Kärdla Põhikooli Kõpu õppekoht 6 Kuldnokk 29. märts 2019 Hiiu
Palupera Põhikool Kuldnokk 29. märts 2019 Valga
Vääna Mõisakool Kuldnokk 29. märts 2019 Harju
Rakvere Gümnaasium 5c Kuldnokk 29. märts 2019 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 3b Kuldnokk 30. märts 2019 Lääne-Viru
Varbola Lasteaed-Algkool 1-2 Kuldnokk 30. märts 2019 Rapla
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1a Kuldnokk 30. märts 2019 Ida-Viru
Põlva Kool 2a Kuldnokk 30. märts 2019 Põlva
Elva Gümnaasium 2d Kuldnokk 30. märts 2019 Tartu
Türi Põhikool 1b Kuldnokk 31. märts 2019 Järva
Saku Valla Lasteaed Päikesekild Kuldnokk 31. märts 2019 Harju
Tartu Lasteaed Annike 2 Kuldnokk 1. aprill 2019 Tartu
Rakke Kool 8 Kuldnokk 1. aprill 2019 Lääne-Viru
Ääsmäe Põhikool 5-6 Kuldnokk 1. aprill 2019 Harju
Rakke Kool 7 Kuldnokk 1. aprill 2019 Lääne-Viru
Kasti-Orgita Lasteaed Kuldnokk 1. aprill 2019 Rapla
Muhu Põhikool 5 Kuldnokk 1. aprill 2019 Saare
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill 2 Kuldnokk 1. aprill 2019 Ida-Viru
Nõva Kool lasteaed Kuldnokk 1. aprill 2019 Lääne
Tartu Lasteaed Sass Kuldnokk 2. aprill 2019 Tartu
Kohila Gümnaasium 1 Kuldnokk 2. aprill 2019 Rapla
Hargla Kool 1-3 Kuldnokk 2. aprill 2019 Valga
Konguta Kool 3 Kuldnokk 2. aprill 2019 Tartu
Metsküla Algkool 1-3 Kuldnokk 2. aprill 2019 Lääne
Ääsmäe Lasteaed Kuldnokk 2. aprill 2019 Harju
Tahkuranna Lasteaed-Algkool 4-7a Kuldnokk 2. aprill 2019 Pärnu
Alavere Põhikool 1 Kuldnokk 3. aprill 2019 Harju
Kuuste Kool 1 Kuldnokk 3. aprill 2019 Tartu
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1c Kuldnokk 3. aprill 2019 Pärnu
Tallinna Liivaku Lasteaed Kuldnokk 3. aprill 2019 Harju
Voore Põhikool Kuldnokk 4. aprill 2019 Jõgeva
Haapsalu Linna Algkool 3b Kuldnokk 4. aprill 2019 Lääne
Valga Jaanikese Kool 3-5 Kuldnokk 4. aprill 2019 Valga
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-4 Kuldnokk 4. aprill 2019 Hiiu
Kõrveküla lasteaed Päikeseratas Kuldnokk 4. aprill 2019 Tartu
Kohtla-Järve Lasteaed Tareke Kuldnokk 5. aprill 2019 Ida-Virumaa
Väike-Maarja Gümnaasium 2a Kuldnokk 5. aprill 2019 Lääne-Viru
Tartu Maarjamõisa Lasteaed 2 Kuldnokk 5. aprill 2019 Tartu
Tartu Hiie Kool 4b 2 Kuldnokk 5. aprill 2019 Tartu
Pirita Majandusgümnaasium 3c Kuldnokk 6. aprill 2019 Harju
Tartu Erakool 2a Kuldnokk 6. aprill 2019 Tartu
Põltsamaa Ühisgümnaasium 5b Kuldnokk 6. aprill 2019 Jõgeva
Lagedi lasteaed Kuldnokk 6. aprill 2019 Harju
Suure-Jaani Kool 3a Kuldnokk 8. aprill 2019 Viljandi
Tallinna Inglise Kolledž 5-8 Kuldnokk 8. aprill 2019 Harju
Tartu Hansa Kool 3a Kuldnokk 8. aprill 2019 Tartu
Riisipere Lasteaed Kuldnokk 10. aprill 2019 Harju
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5a Kuldnokk 10. aprill 2019 Ida-Viru
Türi Põhikool 1a Kuldnokk 10. aprill 2019 Järva
Tallinna Meelespea Lasteaed Kuldnokk 11. aprill 2019 Harju
Tartu Raatuse Kool 3a Kuldnokk 12. aprill 2019 Tartu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6 Kuldnokk 15. aprill 2019 Hiiu
Tallinna Jaan Poska Lasteaed Kuldnokk 15. aprill 2019 Harju
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 2a Kuldnokk 15. aprill 2019 Ida-Viru
Tallinna Lasteaed Südameke Kuldnokk 18. aprill 2019 Harju
Kadrina Keskkool 34 Kuldnokk 20. aprill 2019 Lääne-Viru
Tudu Lasteaed-Põhikool 1-4 Kuldnokk 22. aprill 2019 Lääne-Viru
Rakvere Gümnaasium 4b Kuldnokk 23. aprill 2019 Lääne-Viru
Puhja Lasteaed Pääsusilm 2 Kuldnokk 25. aprill 2019 Tartu
Imavere Põhikool 3-4 Kuldnokk 25. aprill 2019 Järva
Kadrina Keskkool 6a Kuldnokk 27. aprill 2019 Lääne-Viru
Nõva Kool 1-2 Kuldnokk 27. aprill 2019 Lääne
Tallinna Kesklinna Põhikool 1 3 Kuldnokk 10. mai 2019 Harju

Tagasi tulemuste juurde