"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2019" osaleb 6253 õpilast ja 359 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Hargla Kool 1-3 Koerliblikas 22. märts 2019 Valga
Muhu Põhikool 5 Koerliblikas 22. märts 2019 Saare
Krootuse Põhikool 3 Koerliblikas 22. märts 2019 Põlva
Elva Gümnaasium 1b Koerliblikas 22. märts 2019 Tartu
Värska Gümnaasium 3-4 Koerliblikas 23. märts 2019 Võru
Kääpa Põhikool 1 Koerliblikas 23. märts 2019 Võru
Haapsalu Põhikool 2b Koerliblikas 24. märts 2019 Lääne
Kõmsi Lasteaed-Algkool 3-6 Koerliblikas 24. märts 2019 Lääne
Orissaare Gümnaasium 3 Koerliblikas 24. märts 2019 Saare
Põlva Kool 2a Koerliblikas 24. märts 2019 Põlva
Pihtla Lasteaed Koerliblikas 24. märts 2019 Saare
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-2 Koerliblikas 24. märts 2019 Lääne
Emmaste Põhikool 1-4 Koerliblikas 24. märts 2019 Hiiu
Osula Põhikool 2 Koerliblikas 24. märts 2019 Võru
Viluste Põhikool 4 Koerliblikas 25. märts 2019 Põlva
Pikavere Lasteaed-Algkool Koerliblikas 26. märts 2019 Harju
Kõrveküla Põhikool 4a Koerliblikas 27. märts 2019 Tartu
Tarvastu Gümnaasium 3 2 Koerliblikas 27. märts 2019 Viljandi
Luunja Lasteaed Midrimaa Koerliblikas 27. märts 2019 Tartu
Halliste Põhikool 1-4 Koerliblikas 27. märts 2019 Viljandi
Puhja Kool 2 Koerliblikas 27. märts 2019 Tartu
Nõva Kool 1-2 Koerliblikas 27. märts 2019 Lääne
Kohila Gümnaasium 2 Koerliblikas 28. märts 2019 Rapla
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Koerliblikas 28. märts 2019 Harju
Saku Valla Lasteaed Päikesekild Koerliblikas 28. märts 2019 Harju
Türi Põhikool 1a Koerliblikas 28. märts 2019 Järva
Tartu Raatuse Kool 1a Koerliblikas 28. märts 2019 Tartu
Pärnu-Jaagupi Põhikool 6a Koerliblikas 28. märts 2019 Pärnu
Nõva Kool lasteaed Koerliblikas 28. märts 2019 Lääne
Virtsu Kool 3-4 Koerliblikas 28. märts 2019 Lääne
Lümanda Põhikool 4 Koerliblikas 28. märts 2019 Saare
Võsukese Lasteaed Koerliblikas 29. märts 2019 Harju
Miina Härma Gümnaasium 6 Koerliblikas 29. märts 2019 Tartu
Eerika lasteaed Laululind 2 Koerliblikas 29. märts 2019 Tartu
Vana-Vigala Põhikool 2-3 Koerliblikas 29. märts 2019 Rapla
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-4 Koerliblikas 30. märts 2019 Hiiu
Kohila Gümnaasium 7b Koerliblikas 30. märts 2019 Rapla
Tarvastu Gümnaasium 3 Koerliblikas 30. märts 2019 Viljandi
Pirita Majandusgümnaasium 3a Koerliblikas 30. märts 2019 Harju
Tõrva Gümnaasium 3 Koerliblikas 30. märts 2019 Valga
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Koerliblikas 30. märts 2019 Harju
Osula Põhikool 3 Koerliblikas 30. märts 2019 Võru
Lasila Põhikool 5 Koerliblikas 30. märts 2019 Lääne-Viru
Valga Põhikool 1d Koerliblikas 30. märts 2019 Valga
Elva Gümnaasium 2d Koerliblikas 30. märts 2019 Tartu
Tartu Hiie Kool 4b 2 Koerliblikas 30. märts 2019 Tartu
Risti Kool 5-9 Koerliblikas 30. märts 2019 Harju
Loksa Gümnaasium 4a Koerliblikas 30. märts 2019 Harju
Peetri Kool 4-5 Koerliblikas 30. märts 2019 Järva
Unipiha Algkool 1-4 Koerliblikas 30. märts 2019 Tartu
Viiratsi Lasteaed Rüblik Koerliblikas 30. märts 2019 Viljandi
Palupera Põhikool Koerliblikas 30. märts 2019 Valga
Puhja Kool 6 Koerliblikas 30. märts 2019 Tartu
Sipa-Laukna Lasteaed Koerliblikas 30. märts 2019 Rapla
Värska Gümnaasium 1 Koerliblikas 31. märts 2019 Võru
Haapsalu Linna Algkool 2b Koerliblikas 31. märts 2019 Lääne
Tarvastu Lasteaed Koerliblikas 31. märts 2019 Viljandi
Kanepi Gümnaasium 2 Koerliblikas 31. märts 2019 Põlva
Tudulinna Põhikool 34 Koerliblikas 1. aprill 2019 Ida-Viru
Jakob Westholmi Gümnaasium 4a Koerliblikas 1. aprill 2019 Harju
Oru Põhikool 4 Koerliblikas 1. aprill 2019 Harju
Kõo Lasteaed Koerliblikas 1. aprill 2019 Viljandi
Antsla Gümnaasium 4b Koerliblikas 2. aprill 2019 Võru
Hummuli Põhikool 1-2 Koerliblikas 2. aprill 2019 Valga
Harkujärve Põhikool 2b Koerliblikas 2. aprill 2019 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 2b Koerliblikas 2. aprill 2019 Lääne-Viru
Riia Eesti Põhikool 2 Koerliblikas 2. aprill 2019 Välismaa
Sadala Põhikool 2-3 Koerliblikas 3. aprill 2019 Jõgeva
Kõrveküla Põhikool 3a Koerliblikas 3. aprill 2019 Tartu
Rakvere Põhikool Koerliblikas 3. aprill 2019 Lääne-Viru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Koerliblikas 3. aprill 2019 Harju
Põlva Lasteaed Mesimumm Koerliblikas 3. aprill 2019 Põlva
Sonda Kool 5-6 Koerliblikas 3. aprill 2019 Ida-Viru
Kõrveküla lasteaed Päikeseratas Koerliblikas 3. aprill 2019 Tartu
Koigi Kool 2 Koerliblikas 4. aprill 2019 Järva
Türi Põhikool 1b Koerliblikas 4. aprill 2019 Järva
Võsukese Lasteaed 2 Koerliblikas 4. aprill 2019 Harju
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Koerliblikas 4. aprill 2019 Lääne
Põltsamaa Ühisgümnaasium 5b Koerliblikas 4. aprill 2019 Jõgeva
Haapsalu Linna Algkool 3b Koerliblikas 4. aprill 2019 Lääne
Aruküla Lasteaed Rukkilill Koerliblikas 4. aprill 2019 Harju
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6ad Koerliblikas 4. aprill 2019 Ida-Viru
Jõgeva Põhikool 3c Koerliblikas 4. aprill 2019 Jõgeva
Tartu Lasteaed Annike 2 Koerliblikas 4. aprill 2019 Tartu
Värska Gümnaasium 2 Koerliblikas 4. aprill 2019 Võru
Kose Gümnaasium 2b Koerliblikas 5. aprill 2019 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 3b Koerliblikas 5. aprill 2019 Lääne-Viru
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1a Koerliblikas 5. aprill 2019 Pärnu
Haanja Kool 1-3b Koerliblikas 5. aprill 2019 Võru
Türi Põhikool 3b Koerliblikas 5. aprill 2019 Järva
Sonda Kool 1-4 Koerliblikas 5. aprill 2019 Ida-Viru
Aste Põhikool 1 Koerliblikas 5. aprill 2019 Saare
Väike-Maarja Gümnaasium 2a Koerliblikas 5. aprill 2019 Lääne-Viru
Puhja Lasteaed Pääsusilm 2 Koerliblikas 5. aprill 2019 Tartu
Vääna Mõisakool Koerliblikas 5. aprill 2019 Harju
Tõrva Gümnaasium 4 Koerliblikas 6. aprill 2019 Valga
Valguta Lasteaed-Algkool 23 Koerliblikas 6. aprill 2019 Tartu
Loo Lasteaed Pääsupesa Koerliblikas 6. aprill 2019 Harju
Konguta Kool 3 Koerliblikas 6. aprill 2019 Tartu
Kohtla-Järve Lasteaed Tareke Koerliblikas 6. aprill 2019 Ida-Virumaa
Tartu Raatuse Kool 3a Koerliblikas 6. aprill 2019 Tartu
Alavere Põhikool 1 Koerliblikas 6. aprill 2019 Harju
Paikuse Lasteaed, Seljametsa maja Koerliblikas 6. aprill 2019 Pärnu
Lehtse Kool 1-4 Koerliblikas 6. aprill 2019 Lääne-Viru
Tartu Erakool 2a Koerliblikas 6. aprill 2019 Tartu
Lümanda Põhikool 1 Koerliblikas 6. aprill 2019 Saare
Tilsi Põhikool 2 Koerliblikas 6. aprill 2019 Põlva
Kõrveküla Põhikool 4c Koerliblikas 7. aprill 2019 Tartu
Tartu Hansa Kool 3a Koerliblikas 7. aprill 2019 Tartu
Kadrina Keskkool 34 Koerliblikas 7. aprill 2019 Lääne-Viru
Lümanda Põhikool 2 Koerliblikas 7. aprill 2019 Saare
Pirita Majandusgümnaasium 3c Koerliblikas 7. aprill 2019 Harju
Audentese Erakool 2c Koerliblikas 7. aprill 2019 Harju
Suure-Jaani Kool 3a Koerliblikas 7. aprill 2019 Viljandi
Võru Lasteaed Sõleke Koerliblikas 7. aprill 2019 Võru
Uulu Lasteaed Koerliblikas 7. aprill 2019 Pärnu
Jakob Westholmi Gümnaasium 3d Koerliblikas 8. aprill 2019 Harju
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1 Koerliblikas 8. aprill 2019 Pärnu
Tallinna Jaan Poska Lasteaed Koerliblikas 8. aprill 2019 Harju
Rapla Vesiroosi Kool 3a Koerliblikas 10. aprill 2019 Rapla
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Koerliblikas 10. aprill 2019 Ida-Viru
Torma Lasteaed "Linnutaja" Koerliblikas 10. aprill 2019 Jõgeva
Oru lasteaed Mesimumm Koerliblikas 10. aprill 2019 Harju
Rakke Kool 8 Koerliblikas 10. aprill 2019 Lääne-Viru
Rakke Kool 7 Koerliblikas 10. aprill 2019 Lääne-Viru
Riisipere Lasteaed Koerliblikas 11. aprill 2019 Harju
Valtu Põhikool 1 Koerliblikas 12. aprill 2019 Rapla
Kuuste Kool 1 Koerliblikas 13. aprill 2019 Tartu
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill 2 Koerliblikas 14. aprill 2019 Ida-Viru
Tartu Hansa Kool 3b Koerliblikas 15. aprill 2019 Tartu
Haapsalu Linna Algkool 2a Koerliblikas 16. aprill 2019 Lääne
Varbla Kool 24 Koerliblikas 16. aprill 2019 Pärnu
Koigi Kool Koerliblikas 16. aprill 2019 Järva
Risti Põhikool 1 Koerliblikas 17. aprill 2019 Lääne
Tudu Lasteaed-Põhikool 1-4 Koerliblikas 17. aprill 2019 Lääne-Viru
Lümanda Põhikool 3 Koerliblikas 17. aprill 2019 Saare
Kuremaa Lasteaed-Algkool Koerliblikas 18. aprill 2019 Jõgeva
Kadrina Lasteaed Sipsik Koerliblikas 18. aprill 2019 Lääne-Viru
Lindi Lasteaed-Algkool 2 Koerliblikas 18. aprill 2019 Pärnu
Tahkuranna Lasteaed-Algkool 4-7a Koerliblikas 18. aprill 2019 Pärnu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 3b Koerliblikas 18. aprill 2019 Pärnu
Laiuse Jaan Poska Põhikool 3-6 Koerliblikas 19. aprill 2019 Jõgeva
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1a Koerliblikas 20. aprill 2019 Ida-Viru
Alavere Põhikool 2 Koerliblikas 20. aprill 2019 Harju
Voore Põhikool Koerliblikas 21. aprill 2019 Jõgeva
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill Koerliblikas 21. aprill 2019 Ida-Viru
Tallinna Lasteaed Pallipõnn 3 Koerliblikas 23. aprill 2019 Harju
Põltsamaa Lasteaed “Mari” Koerliblikas 24. aprill 2019 Jõgeva
Jakob Westholmi Gümnaasium 2a Koerliblikas 25. aprill 2019 Harju
Tamsalu Gümnaasium 1a6a Koerliblikas 26. aprill 2019 Lääne-Viru
Tartu Maarjamõisa Lasteaed 2 Koerliblikas 2. mai 2019 Tartu
Kernu Põhikooli Haiba Lasteaed Riisikas Koerliblikas 4. mai 2019 Harju
Riidaja Põhikool 5-8 Koerliblikas 5. mai 2019 Valga
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5a Koerliblikas 5. mai 2019 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 2a Koerliblikas 7. mai 2019 Ida-Viru
Esku-Kamari Kool 3-4 Koerliblikas 13. mai 2019 Jõgeva

Tagasi tulemuste juurde