"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2019" osaleb 6253 õpilast ja 359 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Eerika lasteaed Laululind 2 Karikseen 26. veebruar 2019 Tartu
Voore Põhikool Karikseen 27. veebruar 2019 Jõgeva
Vääna Mõisakool Karikseen 28. veebruar 2019 Harju
Kõmsi Lasteaed-Algkool 3-6 Karikseen 2. märts 2019 Lääne
Tarvastu Gümnaasium 3 Karikseen 8. märts 2019 Viljandi
Puhja Kool 2 Karikseen 9. märts 2019 Tartu
Hummuli Põhikool 1-2 Karikseen 9. märts 2019 Valga
Kääpa Põhikool 1 Karikseen 9. märts 2019 Võru
Kose Gümnaasium 2a Karikseen 10. märts 2019 Harju
Pihtla Lasteaed Karikseen 10. märts 2019 Saare
Valga Põhikool 1d Karikseen 10. märts 2019 Valga
Põlva Kool 2a Karikseen 10. märts 2019 Põlva
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 3b Karikseen 14. märts 2019 Pärnu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-2 Karikseen 15. märts 2019 Lääne
Halliste Põhikool 1-4 Karikseen 15. märts 2019 Viljandi
Riidaja Põhikool 5-8 Karikseen 16. märts 2019 Valga
Rakvere Põhikool Karikseen 16. märts 2019 Lääne-Viru
Kernu Põhikooli Haiba Lasteaed Riisikas Karikseen 16. märts 2019 Harju
Valga Priimetsa Kool Karikseen 16. märts 2019 Valga
Kadrina Keskkool 3b Karikseen 17. märts 2019 Lääne-Viru
Riia Eesti Põhikool 2 Karikseen 17. märts 2019 Välismaa
Tartu Raatuse Kool 1a Karikseen 17. märts 2019 Tartu
Puhja Kool 5 Karikseen 17. märts 2019 Tartu
Kõo Lasteaed Karikseen 17. märts 2019 Viljandi
Mõisaküla Kool 5 Karikseen 17. märts 2019 Viljandi
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill 2 Karikseen 17. märts 2019 Ida-Viru
Tarvastu Gümnaasium 3 2 Karikseen 18. märts 2019 Viljandi
Tarvastu Gümnaasium 4 Karikseen 18. märts 2019 Viljandi
Tallinna Lasteaed Pallipõnn 3 Karikseen 18. märts 2019 Harju
Türi Põhikool 1a Karikseen 18. märts 2019 Järva
Nõva Kool lasteaed Karikseen 18. märts 2019 Lääne
Suure-Jaani Kool 3b Karikseen 18. märts 2019 Viljandi
Risti Kool 5-9 Karikseen 18. märts 2019 Harju
Laiuse Jaan Poska Põhikool 3-6 Karikseen 18. märts 2019 Jõgeva
Kõrveküla lasteaed Päikeseratas Karikseen 18. märts 2019 Tartu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-4 Karikseen 19. märts 2019 Hiiu
Kose Gümnaasium 2b Karikseen 19. märts 2019 Harju
Palupera Põhikool Karikseen 19. märts 2019 Valga
Sonda Kool 5-6 Karikseen 20. märts 2019 Ida-Viru
Sonda Kool 1-4 Karikseen 20. märts 2019 Ida-Viru
Risti Põhikool 1 Karikseen 20. märts 2019 Lääne
Harku Lasteaed Karikseen 20. märts 2019 Harju
Suure-Jaani Kool 3a Karikseen 20. märts 2019 Viljandi
Tartu Hiie Kool 4b 2 Karikseen 21. märts 2019 Tartu
Jõgeva Põhikool 3c Karikseen 21. märts 2019 Jõgeva
Krootuse Põhikool 3 Karikseen 21. märts 2019 Põlva
Viluste Põhikool 4 Karikseen 21. märts 2019 Põlva
Kanepi Gümnaasium 2 Karikseen 21. märts 2019 Põlva
Põlva Lasteaed Mesimumm Karikseen 22. märts 2019 Põlva
Valguta Lasteaed-Algkool 23 Karikseen 22. märts 2019 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Karikseen 22. märts 2019 Harju
Türi Põhikool 3b Karikseen 22. märts 2019 Järva
Tartu Raatuse Kool 3a Karikseen 23. märts 2019 Tartu
Osula Põhikool 2 Karikseen 23. märts 2019 Võru
Nõva Kool 1-2 Karikseen 23. märts 2019 Lääne
Ruhnu Põhikool 4-8 Karikseen 23. märts 2019 Saare
Otepää looduskeskus Karikseen 23. märts 2019 Valga
Osula Põhikool 3 Karikseen 23. märts 2019 Võru
Haapsalu Põhikool 2b Karikseen 23. märts 2019 Lääne
Tudulinna Põhikool 34 Karikseen 24. märts 2019 Ida-Viru
Sipa-Laukna Lasteaed Karikseen 24. märts 2019 Rapla
Väike-Maarja Gümnaasium 2a Karikseen 24. märts 2019 Lääne-Viru
Tarvastu Lasteaed Karikseen 24. märts 2019 Viljandi
Aruküla Lasteaed Rukkilill Karikseen 24. märts 2019 Harju
Elva Gümnaasium 2d Karikseen 24. märts 2019 Tartu
Antsla Gümnaasium 6b Karikseen 25. märts 2019 Võru
Rakvere Gümnaasium 4d Karikseen 26. märts 2019 Lääne-Viru
Muraste Looduskool Karikseen 26. märts 2019 Harju
Tartu Hansa Kool 3a Karikseen 26. märts 2019 Tartu
Tartu Lasteaed Kelluke Karikseen 26. märts 2019 Tartu
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Karikseen 26. märts 2019 Ida-Viru
Lagedi lasteaed Karikseen 26. märts 2019 Harju
Puhja Lasteaed Pääsusilm Karikseen 27. märts 2019 Tartu
Kuremaa Lasteaed-Algkool Karikseen 27. märts 2019 Jõgeva
Loksa Gümnaasium 4a Karikseen 28. märts 2019 Harju
Võsukese Lasteaed Karikseen 28. märts 2019 Harju
Puhja Lasteaed Pääsusilm 2 Karikseen 28. märts 2019 Tartu
Aravete Keskkool 1 Karikseen 28. märts 2019 Järva
Võsukese Lasteaed 2 Karikseen 28. märts 2019 Harju
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6ad Karikseen 29. märts 2019 Ida-Viru
Paikuse Lasteaed, Seljametsa maja Karikseen 29. märts 2019 Pärnu
Tallinna Kesklinna Põhikool 1 5 Karikseen 29. märts 2019 Harju
Virtsu Kool 3-4 Karikseen 29. märts 2019 Lääne
Kõrveküla Põhikool 3a Karikseen 29. märts 2019 Tartu
Miina Härma Gümnaasium 6 Karikseen 29. märts 2019 Tartu
Rakke Kool 1 Karikseen 29. märts 2019 Lääne-Viru
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Karikseen 30. märts 2019 Lääne
Haapsalu Põhikool 2a Karikseen 30. märts 2019 Lääne
Kadrina Keskkool 6a Karikseen 30. märts 2019 Lääne-Viru
Rakke Kool 7 Karikseen 30. märts 2019 Lääne-Viru
Rakke Kool 8 Karikseen 30. märts 2019 Lääne-Viru
Alavere Põhikool 3 Karikseen 30. märts 2019 Harju
Lasila Põhikool 5 Karikseen 30. märts 2019 Lääne-Viru
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6 Karikseen 30. märts 2019 Hiiu
Unipiha Algkool 1-4 Karikseen 30. märts 2019 Tartu
Kõrveküla Põhikool 4a Karikseen 30. märts 2019 Tartu
Alavere Põhikool 1 Karikseen 31. märts 2019 Harju
Peetri Kool 4-5 Karikseen 31. märts 2019 Järva
Elva Gümnaasium 1b Karikseen 1. aprill 2019 Tartu
Ääsmäe Põhikool 5-6 Karikseen 1. aprill 2019 Harju
Laulasmaa Kool Klooga koolimaja 1-2 Karikseen 1. aprill 2019 Harju
Emmaste Põhikool 1-4 Karikseen 2. aprill 2019 Hiiu
Jakob Westholmi Gümnaasium 4a Karikseen 2. aprill 2019 Harju
Tõrva Gümnaasium 3 Karikseen 2. aprill 2019 Valga
Puhja Kool 6 Karikseen 3. aprill 2019 Tartu
Koigi Kool Karikseen 5. aprill 2019 Järva
Jõhvi Põhikool 6 Karikseen 5. aprill 2019 Ida-Viru
Põlva Kool 6b Karikseen 5. aprill 2019 Põlva
Väike-Maarja Gümnaasium 3b Karikseen 5. aprill 2019 Lääne-Viru
Orissaare Gümnaasium 3 Karikseen 6. aprill 2019 Saare
Risti Põhikool 3 Karikseen 6. aprill 2019 Lääne
Antsla Gümnaasium 4b Karikseen 6. aprill 2019 Võru
Kadrina Lasteaed Sipsik Karikseen 6. aprill 2019 Lääne-Viru
Haanja Kool 1-3b Karikseen 6. aprill 2019 Võru
Pärnu-Jaagupi Põhikool 6a Karikseen 6. aprill 2019 Pärnu
Türi Põhikool 2c Karikseen 6. aprill 2019 Järva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Karikseen 7. aprill 2019 Harju
Haapsalu Linna Algkool 3b Karikseen 7. aprill 2019 Lääne
Rapla Vesiroosi Kool 3a Karikseen 7. aprill 2019 Rapla
Pirita Majandusgümnaasium 3c Karikseen 7. aprill 2019 Harju
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 4 Karikseen 8. aprill 2019 Jõgeva
Laitse lasteaed Karikseen 9. aprill 2019 Harju
Haapsalu Linna Algkool 2a Karikseen 10. aprill 2019 Lääne
Kuuste Kool 1 Karikseen 13. aprill 2019 Tartu
Rakvere Gümnaasium 5c Karikseen 14. aprill 2019 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 2a Karikseen 15. aprill 2019 Ida-Viru
Tamsalu Gümnaasium 1a6a Karikseen 16. aprill 2019 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5a Karikseen 18. aprill 2019 Ida-Viru
Värska Gümnaasium 3-4 Karikseen 19. aprill 2019 Võru
Saku Valla Lasteaed Päikesekild Karikseen 20. aprill 2019 Harju
Kohila Gümnaasium 1 Karikseen 22. aprill 2019 Rapla
Jakob Westholmi Gümnaasium 2a Karikseen 27. aprill 2019 Harju
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1a Karikseen 27. aprill 2019 Pärnu
Oru lasteaed Mesimumm Karikseen 28. aprill 2019 Harju
Hilariuse Kool 4-5 Karikseen 7. mai 2019 Harju

Tagasi tulemuste juurde