"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2019" osaleb 6253 õpilast ja 359 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Eerika lasteaed Laululind 2 Ülane 5. aprill 2019 Tartu
Pihtla Lasteaed Ülane 6. aprill 2019 Saare
Kohtla-Järve Lasteaed Tareke Ülane 6. aprill 2019 Ida-Virumaa
Riia Eesti Põhikool 2 Ülane 7. aprill 2019 Välismaa
Valga Põhikool 1d Ülane 8. aprill 2019 Valga
Mõisaküla Kool 5 Ülane 8. aprill 2019 Viljandi
Kääpa Põhikool 1 Ülane 8. aprill 2019 Võru
Paikuse Lasteaed, Seljametsa maja Ülane 12. aprill 2019 Pärnu
Lehtse Kool 1-4 Ülane 12. aprill 2019 Lääne-Viru
Aste Põhikool 1 Ülane 12. aprill 2019 Saare
Luunja Lasteaed Midrimaa Ülane 13. aprill 2019 Tartu
Muraste Looduskool Ülane 13. aprill 2019 Harju
Tallinna Inglise Kolledž 5-8 Ülane 14. aprill 2019 Harju
Valtu Põhikool 1 Ülane 14. aprill 2019 Rapla
Unipiha Algkool 1-4 Ülane 14. aprill 2019 Tartu
Muhu Põhikool 5 Ülane 14. aprill 2019 Saare
Hummuli Põhikool 1-2 Ülane 14. aprill 2019 Valga
Antsla Gümnaasium 4b Ülane 14. aprill 2019 Võru
Keeni Põhikool 4 Ülane 14. aprill 2019 Valga
Kõmsi Lasteaed-Algkool 3-6 Ülane 14. aprill 2019 Lääne
Loksa Gümnaasium 4a Ülane 14. aprill 2019 Harju
Lümanda Põhikool 4 Ülane 15. aprill 2019 Saare
Alavere Põhikool 2 Ülane 15. aprill 2019 Harju
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6 Ülane 15. aprill 2019 Hiiu
Osula Põhikool 2 Ülane 15. aprill 2019 Võru
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-2 Ülane 15. aprill 2019 Lääne
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-4 Ülane 15. aprill 2019 Hiiu
Jõgeva Põhikool 3c Ülane 15. aprill 2019 Jõgeva
Kohila Gümnaasium 1 Ülane 15. aprill 2019 Rapla
Emmaste Põhikool 1-4 Ülane 15. aprill 2019 Hiiu
Lümanda Põhikool 1 Ülane 16. aprill 2019 Saare
Väike-Maarja Gümnaasium 3b Ülane 16. aprill 2019 Lääne-Viru
Gustav Adolfi Gümnaasium 2 Ülane 16. aprill 2019 Harju
Tarvastu Gümnaasium 3 Ülane 16. aprill 2019 Viljandi
Riia Eesti Põhikool Ülane 16. aprill 2019 Välismaa
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill 2 Ülane 16. aprill 2019 Ida-Viru
Haapsalu Linna Algkool 3b Ülane 16. aprill 2019 Lääne
Orissaare Gümnaasium 3 Ülane 16. aprill 2019 Saare
Viluste Põhikool 4 Ülane 16. aprill 2019 Põlva
Risti Põhikool 1 Ülane 16. aprill 2019 Lääne
Põlva Kool 2a Ülane 16. aprill 2019 Põlva
Halliste Põhikool 1-4 Ülane 17. aprill 2019 Viljandi
Kõrveküla Põhikool 3a Ülane 17. aprill 2019 Tartu
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6ad Ülane 17. aprill 2019 Ida-Viru
Jakob Westholmi Gümnaasium 2a Ülane 17. aprill 2019 Harju
Virtsu Kool 3-4 Ülane 17. aprill 2019 Lääne
Tarvastu Gümnaasium 3 2 Ülane 17. aprill 2019 Viljandi
Türi Põhikool 3b Ülane 17. aprill 2019 Järva
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1a Ülane 17. aprill 2019 Pärnu
Kõo Lasteaed Ülane 17. aprill 2019 Viljandi
Tarvastu Lasteaed Ülane 17. aprill 2019 Viljandi
Põlva Lasteaed Mesimumm Ülane 17. aprill 2019 Põlva
Haapsalu Linna Algkool 2b Ülane 17. aprill 2019 Lääne
Tallinna Liivaku Lasteaed Ülane 17. aprill 2019 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Ülane 17. aprill 2019 Harju
Kuuste Kool 1 Ülane 17. aprill 2019 Tartu
Jakob Westholmi Gümnaasium 3d Ülane 18. aprill 2019 Harju
Krootuse Põhikool 3 Ülane 18. aprill 2019 Põlva
Valga Priimetsa Kool Ülane 18. aprill 2019 Valga
Lümanda Põhikool 3 Ülane 18. aprill 2019 Saare
Oru Põhikool 4 Ülane 18. aprill 2019 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Ülane 18. aprill 2019 Harju
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 3b Ülane 18. aprill 2019 Pärnu
Tartu Hiie Kool 4b 2 Ülane 18. aprill 2019 Tartu
Paikuse Lasteaed Mesimumm Ülane 18. aprill 2019 Pärnu
Oru lasteaed Mesimumm Ülane 19. aprill 2019 Harju
Värska Gümnaasium 1 Ülane 19. aprill 2019 Võru
Elva Gümnaasium 2d Ülane 19. aprill 2019 Tartu
Haapsalu Põhikool 2b Ülane 19. aprill 2019 Lääne
Viiratsi Lasteaed Rüblik Ülane 19. aprill 2019 Viljandi
Värska Gümnaasium 3-4 Ülane 19. aprill 2019 Võru
Laitse lasteaed Ülane 19. aprill 2019 Harju
Riisipere Lasteaed Ülane 20. aprill 2019 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 2a Ülane 20. aprill 2019 Lääne-Viru
Risti Kool 5-9 Ülane 20. aprill 2019 Harju
Veskitammi Lasteaed Ülane 20. aprill 2019 Harju
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1 Ülane 20. aprill 2019 Pärnu
Nõva Kool lasteaed Ülane 20. aprill 2019 Lääne
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill Ülane 20. aprill 2019 Ida-Viru
Varbla Kool 24 Ülane 20. aprill 2019 Pärnu
Tamsalu Gümnaasium 1a6a Ülane 21. aprill 2019 Lääne-Viru
Kernu Põhikooli Haiba Lasteaed Riisikas Ülane 21. aprill 2019 Harju
Voore Põhikool Ülane 21. aprill 2019 Jõgeva
Tilsi Põhikool 2 Ülane 21. aprill 2019 Põlva
Võsukese Lasteaed Ülane 21. aprill 2019 Harju
Rakke Kool 8 Ülane 22. aprill 2019 Lääne-Viru
Rakke Kool 7 Ülane 22. aprill 2019 Lääne-Viru
Türi Põhikool 2c Ülane 22. aprill 2019 Järva
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 2a Ülane 22. aprill 2019 Ida-Viru
Tartu Maarjamõisa Lasteaed 2 Ülane 22. aprill 2019 Tartu
Kuremaa Lasteaed-Algkool Ülane 22. aprill 2019 Jõgeva
Tudu Lasteaed-Põhikool 1-4 Ülane 22. aprill 2019 Lääne-Viru
Jõhvi Põhikool 6 Ülane 22. aprill 2019 Ida-Viru
Lümanda Põhikool 2 Ülane 22. aprill 2019 Saare
Tartu Raatuse Kool 1a Ülane 22. aprill 2019 Tartu
Harku Lasteaed Ülane 22. aprill 2019 Harju
Puhja Lasteaed Pääsusilm Ülane 22. aprill 2019 Tartu
Palupera Põhikool Ülane 22. aprill 2019 Valga
Pirita Majandusgümnaasium 3a Ülane 22. aprill 2019 Harju
Tudulinna Põhikool 34 Ülane 22. aprill 2019 Ida-Viru
Uulu Lasteaed Ülane 23. aprill 2019 Pärnu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1a Ülane 23. aprill 2019 Ida-Viru
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Ülane 23. aprill 2019 Ida-Viru
Kanepi Gümnaasium 2 Ülane 23. aprill 2019 Põlva
Sadala Põhikool 2-3 Ülane 23. aprill 2019 Jõgeva
Kohila Gümnaasium 7b Ülane 23. aprill 2019 Rapla
Tallinna Lasteaed Pallipõnn 3 Ülane 23. aprill 2019 Harju
Suure-Jaani Kool 3a Ülane 23. aprill 2019 Viljandi
Kadrina Keskkool 3b Ülane 23. aprill 2019 Lääne-Viru
Rakvere Gümnaasium 4b Ülane 23. aprill 2019 Lääne-Viru
Peetri Kool 4-5 Ülane 24. aprill 2019 Järva
Tartu Raatuse Kool 3a Ülane 24. aprill 2019 Tartu
Vääna Mõisakool Ülane 24. aprill 2019 Harju
Nõva Kool 1-2 Ülane 24. aprill 2019 Lääne
Tartu Lasteaed Sass Ülane 24. aprill 2019 Tartu
Võsukese Lasteaed 2 Ülane 25. aprill 2019 Harju
Värska Gümnaasium 2 Ülane 25. aprill 2019 Võru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Ülane 25. aprill 2019 Harju
Jüri Gümnaasium 2e Ülane 25. aprill 2019 Harju
Puhja Lasteaed Pääsusilm 2 Ülane 25. aprill 2019 Tartu
Rakvere Gümnaasium 5c Ülane 25. aprill 2019 Lääne-Viru
Laiuse Jaan Poska Põhikool 3-6 Ülane 26. aprill 2019 Jõgeva
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Ülane 26. aprill 2019 Harju
Kohila Gümnaasium 2 Ülane 27. aprill 2019 Rapla
Türi Põhikool 1a Ülane 27. aprill 2019 Järva
Tartu Hansa Kool 3a Ülane 27. aprill 2019 Tartu
Kadrina Keskkool 34 Ülane 28. aprill 2019 Lääne-Viru
Tartu Lasteaed Annike 2 Ülane 28. aprill 2019 Tartu
Ääsmäe Põhikool 5-6 Ülane 29. aprill 2019 Harju
Harkujärve Põhikool 2b Ülane 29. aprill 2019 Harju
Rakvere Põhikool Ülane 30. aprill 2019 Lääne-Viru
Tahkuranna Lasteaed-Algkool 4-7a Ülane 30. aprill 2019 Pärnu
Aravete Keskkool 1 Ülane 30. aprill 2019 Järva
Nurme Kool 8-9a Ülane 30. aprill 2019 Järva
Audentese Erakool 2c Ülane 1. mai 2019 Harju
Tallinna Kesklinna Põhikool 1 5 Ülane 1. mai 2019 Harju
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5a Ülane 5. mai 2019 Ida-Viru
Saue Gümnaasium 4e Ülane 10. mai 2019 Harju
Lasila Põhikool 5 Ülane 12. mai 2019 Lääne-Viru
Esku-Kamari Kool 3-4 Ülane 13. mai 2019 Jõgeva
Aruküla Lasteaed Rukkilill Ülane 15. mai 2019 Harju
Põlva Kool 6c Ülane 17. mai 2019 Põlva
Hargla Kool 1-3 Ülane 18. mai 2019 Valga

Tagasi tulemuste juurde