"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2019" osaleb 6253 õpilast ja 359 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Tarvastu Lasteaed Ööbik 29. aprill 2019 Viljandi
Peetri Kool 4-5 Ööbik 4. mai 2019 Järva
Hargla Kool 1-3 Ööbik 4. mai 2019 Valga
Põlva Kool 2a Ööbik 5. mai 2019 Põlva
Tallinna Kesklinna Põhikool 1 5 Ööbik 5. mai 2019 Harju
Põlva Lasteaed Mesimumm Ööbik 6. mai 2019 Põlva
Riia Eesti Põhikool 2 Ööbik 7. mai 2019 Välismaa
Valguta Lasteaed-Algkool 23 Ööbik 8. mai 2019 Tartu
Keeni Põhikool 4 Ööbik 9. mai 2019 Valga
Jõhvi Põhikool 6 Ööbik 9. mai 2019 Ida-Viru
Tarvastu Gümnaasium 3 2 Ööbik 9. mai 2019 Viljandi
Oru lasteaed Mesimumm Ööbik 9. mai 2019 Harju
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 4 Ööbik 9. mai 2019 Jõgeva
Palupera Põhikool Ööbik 10. mai 2019 Valga
Tartu Maarjamõisa Lasteaed 2 Ööbik 10. mai 2019 Tartu
Osula Põhikool 2 Ööbik 11. mai 2019 Võru
Lindi Lasteaed-Algkool 2 Ööbik 11. mai 2019 Pärnu
Valga Priimetsa Kool Ööbik 11. mai 2019 Valga
Muhu Põhikool 5 Ööbik 11. mai 2019 Saare
Lümanda Põhikool 1 Ööbik 11. mai 2019 Saare
Haapsalu Linna Algkool 2b Ööbik 11. mai 2019 Lääne
Sipa-Laukna Lasteaed Ööbik 12. mai 2019 Rapla
Sadala Põhikool 2-3 Ööbik 12. mai 2019 Jõgeva
Võnnu Lasteaed Värvuke 2 Ööbik 12. mai 2019 Tartu
Hummuli Põhikool 1-2 Ööbik 12. mai 2019 Valga
Türi Põhikool 3b Ööbik 12. mai 2019 Järva
Esku-Kamari Kool 3-4 Ööbik 13. mai 2019 Jõgeva
Lehtse Kool 1-4 Ööbik 14. mai 2019 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6ad Ööbik 14. mai 2019 Ida-Viru
Tarvastu Gümnaasium 3 Ööbik 14. mai 2019 Viljandi
Pirita Majandusgümnaasium 3a Ööbik 15. mai 2019 Harju
Nõva Kool lasteaed Ööbik 15. mai 2019 Lääne
Alavere Põhikool 1 Ööbik 15. mai 2019 Harju
Vääna Mõisakool Ööbik 15. mai 2019 Harju
Varbla Kool 13 Ööbik 16. mai 2019 Pärnu
Pihtla Lasteaed Ööbik 16. mai 2019 Saare
Rakke Kool 7 Ööbik 16. mai 2019 Lääne-Viru
Kohila Gümnaasium 7b Ööbik 16. mai 2019 Rapla
Metsküla Algkool 1-3 Ööbik 16. mai 2019 Lääne
Rakke Kool 8 Ööbik 16. mai 2019 Lääne-Viru
Kõmsi Lasteaed-Algkool 3-6 Ööbik 17. mai 2019 Lääne
Rakvere Gümnaasium 5c Ööbik 17. mai 2019 Lääne-Viru
Tahkuranna Lasteaed-Algkool 4-7a Ööbik 17. mai 2019 Pärnu
Jüri Gümnaasium 2e Ööbik 17. mai 2019 Harju
Kanepi Gümnaasium 2 Ööbik 17. mai 2019 Põlva
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6 Ööbik 17. mai 2019 Hiiu
Tamsalu Gümnaasium 1a6a Ööbik 17. mai 2019 Lääne-Viru
Tõrva Gümnaasium 4 Ööbik 18. mai 2019 Valga
Valga Põhikool 1d Ööbik 18. mai 2019 Valga
Kõrveküla Põhikool 3a Ööbik 18. mai 2019 Tartu
Torma Lasteaed "Linnutaja" Ööbik 18. mai 2019 Jõgeva
Muraste Looduskool Ööbik 18. mai 2019 Harju
Elva Gümnaasium 2d Ööbik 19. mai 2019 Tartu
Värska Gümnaasium 3-4 Ööbik 19. mai 2019 Võru
Varbla Kool 24 Ööbik 19. mai 2019 Pärnu
Riidaja Põhikool 5-8 Ööbik 19. mai 2019 Valga
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Ööbik 20. mai 2019 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Ööbik 20. mai 2019 Harju
Tartu Raatuse Kool 1a Ööbik 20. mai 2019 Tartu
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill Ööbik 20. mai 2019 Ida-Viru
Emmaste Põhikool 1-4 Ööbik 20. mai 2019 Hiiu
Türi Põhikool 1a Ööbik 21. mai 2019 Järva
Haapsalu Linna Algkool 2a Ööbik 21. mai 2019 Lääne
Krootuse Põhikool 3 Ööbik 21. mai 2019 Põlva
Kuremaa Lasteaed-Algkool Ööbik 22. mai 2019 Jõgeva
Risti Kool 5-9 Ööbik 22. mai 2019 Harju
Sonda Kool 5-6 Ööbik 22. mai 2019 Ida-Viru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Ööbik 24. mai 2019 Harju
Valga Jaanikese Kool 3-5 Ööbik 24. mai 2019 Valga
Kõo Lasteaed Ööbik 27. mai 2019 Viljandi
Laiuse Jaan Poska Põhikool 3-6 Ööbik 27. mai 2019 Jõgeva

Tagasi tulemuste juurde