"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2019" osaleb 6474 õpilast ja 360 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Miina Härma Gümnaasium 6ab Toomingas 26. aprill 2014 Tartu
Elva Gümnaasium 2d Toomingas 26. aprill 2014 Tartu
Tarvastu Gümnaasium Toomingas 26. aprill 2014 Viljandi
Hargla Kool 1a Toomingas 27. aprill 2014 Valga
Kadrina Keskkool 2a Toomingas 29. aprill 2014 Lääne-Viru
Valga Vene Gümnaasium 8a Toomingas 29. aprill 2014 Valga
Konguta Kool 5-6 Toomingas 29. aprill 2014 Tartu
Tartu Kivilinna Gümnaasium 1a Toomingas 30. aprill 2014 Tartu
Konguta Kool 4 Toomingas 30. aprill 2014 Tartu
Vastseliina Gümnaasium 2a Toomingas 30. aprill 2014 Võru
Kuuste Kool 4-5 Toomingas 1. mai 2014 Tartu
Emmaste Põhikool 14 Toomingas 1. mai 2014 Hiiu
Kanepi Gümnaasium 3 Toomingas 1. mai 2014 Põlva
Kõo Lasteaed Toomingas 1. mai 2014 Viljandi
Kanepi Lasteaed Rõõmutare Toomingas 2. mai 2014 Põlva
Tartu Hiie Kool 3b Toomingas 2. mai 2014 Tartu
Võnnu Lasteaed Värvuke Toomingas 2. mai 2014 Tartu
Rõngu Keskkool 1-3 Toomingas 2. mai 2014 Tartu
Valga Põhikool 1c Toomingas 3. mai 2014 Valga
Suislepa Lasteaed-Algkool 5-6 Toomingas 3. mai 2014 Viljandi
Friedebert Tuglase nim. Ahja Kool 4-5 Toomingas 3. mai 2014 Põlva
Värska Gümnaasium 3 Toomingas 3. mai 2014 Põlva
Holstre Kool 1-4 Toomingas 3. mai 2014 Viljandi
Pärnu Koidula Gümnaasium 2b Toomingas 4. mai 2014 Pärnu
Pirita Kose Lasteaed Toomingas 4. mai 2014 Harju
Puiga Põhikool 5 Toomingas 4. mai 2014 Võru
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5b Toomingas 4. mai 2014 Pärnu
Suure-Jaani Gümnaasium 2 Toomingas 4. mai 2014 Viljandi
Krootuse Põhikool 4 Toomingas 4. mai 2014 Põlva
Türi Kesklinna Lasteaed 2 Toomingas 5. mai 2014 Järva
Tartu Raatuse Kool 3b Toomingas 5. mai 2014 Tartu
Osula Põhikool 2 Toomingas 5. mai 2014 Võru
Kääpa Põhikool 4 Toomingas 5. mai 2014 Võru
Haanja Kool 1b3b Toomingas 5. mai 2014 Võru
Jõgeva Põhikool 1a Toomingas 5. mai 2014 Jõgeva
Tartu Veeriku Kool 2b Toomingas 5. mai 2014 Tartu
Sõmerpalu Põhikool 2 Toomingas 5. mai 2014 Võru
Mooste Põhikool 2 Toomingas 5. mai 2014 Põlva
Tartu Raatuse Kool 2b Toomingas 5. mai 2014 Tartu
Antsla Gümnaasium 5a Toomingas 5. mai 2014 Võru
Torma lasteaed Linnutaja Toomingas 6. mai 2014 Jõgeva
Tartu Raatuse Kool 8a Toomingas 6. mai 2014 Tartu
Puka Keskkool 3 Toomingas 6. mai 2014 Valga
Uulu Põhikool 3 Toomingas 6. mai 2014 Pärnu
Sipa-Laukna Lasteaed Toomingas 6. mai 2014 Rapla
Lähte Ühisgümnaasium 1a Toomingas 7. mai 2014 Tartu
Seljametsa Lasteaed-Algkool Toomingas 7. mai 2014 Pärnu
Paikuse Põhikool 2b Toomingas 8. mai 2014 Pärnu
Tääksi Põhikool 1-4 Toomingas 8. mai 2014 Viljandi
Kiili Gümnaasium 2b Toomingas 8. mai 2014 Harju
Tudulinna Põhikool 56 Toomingas 8. mai 2014 Ida-Viru
Paistu Kool 2 Toomingas 8. mai 2014 Viljandi
Puhja Lasteaed Pääsusilm Toomingas 8. mai 2014 Tartu
Viljandi Jakobsoni Kool 5 Toomingas 8. mai 2014 Viljandi
Osula Põhikool 1 Toomingas 8. mai 2014 Võru
Haljala Gümnaasium 2a Toomingas 9. mai 2014 Lääne-Viru
Risti Põhikool 13 Toomingas 9. mai 2014 Lääne
Esku-Kamari Kool 3-4 Toomingas 9. mai 2014 Jõgeva
Võru Lasteaed Sõleke Toomingas 9. mai 2014 Võru
Kose Gümnaasium 2b Toomingas 9. mai 2014 Harju
Paikuse Põhikool 3b Toomingas 9. mai 2014 Pärnu
Osula Põhikool 4 Toomingas 9. mai 2014 Võru
Rakvere Põhikool 1 Toomingas 10. mai 2014 Lääne-Viru
Valguta Lasteaed-Algkool 2a Toomingas 10. mai 2014 Tartu
Tallinna Rahumäe Põhikool 2b Toomingas 10. mai 2014 Harju
Salme Põhikool 6-7 Toomingas 10. mai 2014 Saare
Kadrioru Saksa Gümnaasium 1d Toomingas 10. mai 2014 Harju
Lüganuse Keskkool 3 Toomingas 10. mai 2014 Ida-Viru
Muhu Põhikool 5 Toomingas 10. mai 2014 Saare
Tartu Kunstigümnaasium 4a Toomingas 10. mai 2014 Tartu
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6a Toomingas 11. mai 2014 Ida-Viru
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 5 Toomingas 11. mai 2014 Pärnu
Kadrina Keskkool 5b Toomingas 11. mai 2014 Lääne-Viru
Jõhvi Gümnaasium 7 Toomingas 11. mai 2014 Ida-Viru
Pirita Majandusgümnaasium 3c Toomingas 11. mai 2014 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Toomingas 11. mai 2014 Harju
Türi Kesklinna Lasteaed Toomingas 11. mai 2014 Järva
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Toomingas 11. mai 2014 Harju
Kose Gümnaasium 1b Toomingas 11. mai 2014 Harju
Taebla Gümnaasium 1-4 Toomingas 11. mai 2014 Lääne
Ruhnu Põhikool 2-8 Toomingas 12. mai 2014 Saare
Kasti Lasteaed Karikakar Toomingas 12. mai 2014 Rapla
Tudu Lasteaed-Põhikool 1-2 Toomingas 12. mai 2014 Lääne-Viru
Lümanda Põhikool 3 Toomingas 12. mai 2014 Saare
Kehtna Põhikool 1-9 Toomingas 12. mai 2014 Rapla
Ristiku Põhikool 2 Toomingas 12. mai 2014 Harju
Tallinna Kristiine Gümnaasium 4a Toomingas 12. mai 2014 Harju
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Toomingas 12. mai 2014 Lääne
Haiba Lasteaed Riisikas Toomingas 12. mai 2014 Harju
Kärdla Ühisgümnaasium Toomingas 12. mai 2014 Hiiu
Sonda Kool 1-4 Toomingas 12. mai 2014 Ida-Viru
Sadala Põhikool 3-4 Toomingas 13. mai 2014 Jõgeva
Türi Põhikool 2a Toomingas 13. mai 2014 Järva
Kuremaa Lasteaed-Algkool Toomingas 13. mai 2014 Jõgeva
Tahkuranna Lasteaed-Algkool Toomingas 13. mai 2014 Pärnu
Alavere Põhikool 1 Toomingas 13. mai 2014 Harju
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-6 Toomingas 13. mai 2014 Hiiu
Jäneda Kool 1 Toomingas 14. mai 2014 Lääne-Viru
Jõhvi Vene Gümnaasium 3a Toomingas 14. mai 2014 Ida-Viru
Rakvere Gümnaasium 4e Toomingas 14. mai 2014 Lääne-Viru
Lagedi Lasteaed-Põhikool Toomingas 15. mai 2014 Harju
Lehtse Kool 3-4 Toomingas 15. mai 2014 Lääne-Viru
Sõmeru Põhikool 4 Toomingas 15. mai 2014 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 6 Toomingas 15. mai 2014 Lääne-Viru
Valga Jaanikese Kool 2-4 Toomingas 15. mai 2014 Valga
Elva Lasteaed Murumuna Toomingas 15. mai 2014 Tartu
Kohila Gümnaasium 6a Toomingas 15. mai 2014 Rapla
Karksi-Nuia Lasteaed 2 Toomingas 15. mai 2014 Viljandi
Kuusalu Keskkool 3b Toomingas 15. mai 2014 Harju
Saue Gümnaasium Toomingas 15. mai 2014 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 7b Toomingas 15. mai 2014 Lääne-Viru
Peetri Kool 2 Toomingas 15. mai 2014 Järva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Toomingas 15. mai 2014 Harju
Põlula Kool 1-5 Toomingas 16. mai 2014 Lääne-Viru
Haljala Gümnaasium 5b Toomingas 16. mai 2014 Lääne-Viru
Muraste Looduskool Toomingas 16. mai 2014 Harju
Rakvere Gümnaasium 6d Toomingas 16. mai 2014 Lääne-Viru
Karksi-Nuia Lasteaed Toomingas 17. mai 2014 Viljandi
Laiuse Põhikool 1-4 Toomingas 17. mai 2014 Jõgeva
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Toomingas 17. mai 2014 Lääne
Rakvere Reaalgümnaasium 4a Toomingas 18. mai 2014 Lääne-Viru
Kolga Keskkool 3 Toomingas 18. mai 2014 Harju
Järva-Jaani Gümnaasium Toomingas 19. mai 2014 Järva
Aseri Keskkool 2a Toomingas 19. mai 2014 Ida-Viru
Kõrgessaare Lasteaed Vigri Toomingas 19. mai 2014 Hiiu
Vääna Mõisakool Toomingas 19. mai 2014 Harju
Nõva Kool 1-4 Toomingas 19. mai 2014 Lääne
Leppneeme Lasteaed Toomingas 19. mai 2014 Harju
Alavere Põhikool 2 Toomingas 19. mai 2014 Harju

Tagasi tulemuste juurde