"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2019" osaleb 6474 õpilast ja 360 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Krootuse Põhikool 4 Nurmenukk 11. aprill 2014 Põlva
Kõpu Internaatkool Nurmenukk 13. aprill 2014 Hiiu
Kärdla Ühisgümnaasium Nurmenukk 14. aprill 2014 Hiiu
Emmaste Põhikool 14 Nurmenukk 14. aprill 2014 Hiiu
Viluste Põhikool 3 Nurmenukk 15. aprill 2014 Põlva
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Nurmenukk 15. aprill 2014 Lääne
Puiga Põhikool 2 Nurmenukk 17. aprill 2014 Võru
Jõhvi Gümnaasium 7 Nurmenukk 18. aprill 2014 Ida-Viru
Mooste Põhikool 2 Nurmenukk 19. aprill 2014 Põlva
Haljala Gümnaasium 2a Nurmenukk 19. aprill 2014 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 8a Nurmenukk 19. aprill 2014 Ida-Viru
Tallinna Inglise Kolledž 2 Nurmenukk 20. aprill 2014 Harju
Värska Gümnaasium 1 Nurmenukk 20. aprill 2014 Põlva
Kolde Lasteaed Nurmenukk 20. aprill 2014 Harju
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Nurmenukk 20. aprill 2014 Lääne
Salme Põhikool 6-7 Nurmenukk 20. aprill 2014 Saare
Orissaare Gümnaasium 2 Nurmenukk 20. aprill 2014 Saare
Paide Gümnaasium 2c Nurmenukk 20. aprill 2014 Järva
Pärnu Ülejõe Gümnaasium 1b Nurmenukk 21. aprill 2014 Pärnu
Rakke Gümnaasium 6 Nurmenukk 21. aprill 2014 Lääne-Viru
Rakke Gümnaasium 7 Nurmenukk 21. aprill 2014 Lääne-Viru
Lähte Ühisgümnaasium 1a Nurmenukk 21. aprill 2014 Tartu
Holstre Kool 1-4 Nurmenukk 21. aprill 2014 Viljandi
Kuressaare Gümnaasium 6c Nurmenukk 21. aprill 2014 Saare
Vastseliina Gümnaasium 2a Nurmenukk 21. aprill 2014 Võru
Pihtla Kool 1-4 Nurmenukk 22. aprill 2014 Saare
Risti Põhikool 13 Nurmenukk 22. aprill 2014 Lääne
Kõpu Internaatkool 6-9 Nurmenukk 22. aprill 2014 Hiiu
Rakvere Põhikool 1 Nurmenukk 22. aprill 2014 Lääne-Viru
Lihula Lasteaed 2 Nurmenukk 22. aprill 2014 Lääne
Lümanda Põhikool 3 Nurmenukk 22. aprill 2014 Saare
Põltsamaa Ühisgümnaasium 5c Nurmenukk 22. aprill 2014 Jõgeva
Tudulinna Põhikool 3-4 Nurmenukk 22. aprill 2014 Ida-Viru
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Nurmenukk 22. aprill 2014 Lääne
Kuuste Kool 4-5 Nurmenukk 22. aprill 2014 Tartu
Aruküla Lasteaed Rukkilill Nurmenukk 22. aprill 2014 Harju
Holstre Kool 5-6 Nurmenukk 22. aprill 2014 Viljandi
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-6 Nurmenukk 22. aprill 2014 Hiiu
Kiili Gümnaasium 2b Nurmenukk 22. aprill 2014 Harju
Tudulinna Põhikool 56 Nurmenukk 23. aprill 2014 Ida-Viru
Sürgavere Lasteaed-Põhikool Nurmenukk 23. aprill 2014 Viljandi
Muhu Põhikool 5 Nurmenukk 23. aprill 2014 Saare
Põlula Kool 1-5 Nurmenukk 23. aprill 2014 Lääne-Viru
Tartu Forseliuse Kool 2a Nurmenukk 23. aprill 2014 Tartu
Kõrgessaare Lasteaed Vigri Nurmenukk 23. aprill 2014 Hiiu
Nõva Kool 1-4 Nurmenukk 24. aprill 2014 Lääne
Vara Põhikool 2 Nurmenukk 24. aprill 2014 Tartu
Haanja Kool 1b3b Nurmenukk 24. aprill 2014 Võru
Kanepi Lasteaed Rõõmutare Nurmenukk 24. aprill 2014 Põlva
Laiuse Põhikool 1-4 Nurmenukk 24. aprill 2014 Jõgeva
Sõmeru Põhikool 4 Nurmenukk 24. aprill 2014 Lääne-Viru
Hargla Kool 1a Nurmenukk 24. aprill 2014 Valga
Kadrina Keskkool 2a Nurmenukk 24. aprill 2014 Lääne-Viru
Puiga Põhikool 5 Nurmenukk 25. aprill 2014 Võru
Ääsmäe Põhikool 5 Nurmenukk 25. aprill 2014 Harju
Valguta Lasteaed-Algkool 2a Nurmenukk 25. aprill 2014 Tartu
Ääsmäe Põhikool 6 Nurmenukk 25. aprill 2014 Harju
Risti Põhikool (Harju) Nurmenukk 25. aprill 2014 Harju
Muraste Looduskool Nurmenukk 25. aprill 2014 Harju
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 4 Nurmenukk 25. aprill 2014 Pärnu
Mammaste Lasteaed-Algkool 1a Nurmenukk 25. aprill 2014 Põlva
Paistu Kool 2 Nurmenukk 25. aprill 2014 Viljandi
Taebla Gümnaasium 1-4 Nurmenukk 26. aprill 2014 Lääne
Värska Gümnaasium 2 Nurmenukk 26. aprill 2014 Põlva
Rõngu Keskkool 1-3 Nurmenukk 26. aprill 2014 Tartu
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 4 Nurmenukk 26. aprill 2014 Jõgeva
Alavere Põhikool 1 Nurmenukk 26. aprill 2014 Harju
Tartu Kivilinna Gümnaasium 1a Nurmenukk 26. aprill 2014 Tartu
Puka Keskkool 3 Nurmenukk 26. aprill 2014 Valga
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 1 Nurmenukk 26. aprill 2014 Jõgeva
Võru I Põhikool 2 Nurmenukk 26. aprill 2014 Võru
Kadrina Keskkool 1 Nurmenukk 26. aprill 2014 Lääne-Viru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Nurmenukk 27. aprill 2014 Harju
Haiba Lasteaed Riisikas Nurmenukk 27. aprill 2014 Harju
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Nurmenukk 27. aprill 2014 Harju
Nõo Põhikool 1a Nurmenukk 27. aprill 2014 Tartu
Jõhvi Vene Gümnaasium 3a Nurmenukk 27. aprill 2014 Ida-Viru
Rakvere Reaalgümnaasium 4a Nurmenukk 27. aprill 2014 Lääne-Viru
Elva Gümnaasium 1a Nurmenukk 27. aprill 2014 Tartu
Kõo Lasteaed Nurmenukk 27. aprill 2014 Viljandi
Uulu Põhikool 2 Nurmenukk 27. aprill 2014 Pärnu
Kohila Gümnaasium 6a Nurmenukk 27. aprill 2014 Rapla
Kose Gümnaasium 2b Nurmenukk 27. aprill 2014 Harju
Haljala Gümnaasium 5b Nurmenukk 27. aprill 2014 Lääne-Viru
Raikküla Kool 2 Nurmenukk 28. aprill 2014 Rapla
Kose Gümnaasium 1b Nurmenukk 28. aprill 2014 Harju
Imavere Põhikool 1-4 Nurmenukk 28. aprill 2014 Järva
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 5 Nurmenukk 28. aprill 2014 Pärnu
Lehtse Kool 3-4 Nurmenukk 28. aprill 2014 Lääne-Viru
Osula Põhikool 2 Nurmenukk 28. aprill 2014 Võru
Alavere Põhikool 2 Nurmenukk 28. aprill 2014 Harju
Värska Gümnaasium 3 Nurmenukk 28. aprill 2014 Põlva
Rakvere Gümnaasium 3a Nurmenukk 28. aprill 2014 Lääne-Viru
Nõva Kool 68 Nurmenukk 29. aprill 2014 Lääne
Orissaare Gümnaasium 3 Nurmenukk 29. aprill 2014 Saare
Kabala Lasteaed-Põhikool 1-4 Nurmenukk 29. aprill 2014 Rapla
Türi Põhikool 1b Nurmenukk 29. aprill 2014 Järva
Järva-Jaani Gümnaasium Nurmenukk 29. aprill 2014 Järva
Tahkuranna Lasteaed-Algkool Nurmenukk 30. aprill 2014 Pärnu
Tallinna Rahumäe Põhikool 2b Nurmenukk 30. aprill 2014 Harju
Sipa-Laukna Lasteaed Nurmenukk 30. aprill 2014 Rapla
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Nurmenukk 30. aprill 2014 Harju
Türi Põhikool 2a Nurmenukk 30. aprill 2014 Järva
Lagedi Lasteaed-Põhikool Nurmenukk 30. aprill 2014 Harju
Pirita Majandusgümnaasium 2c Nurmenukk 1. mai 2014 Harju
Torma lasteaed Linnutaja Nurmenukk 1. mai 2014 Jõgeva
Viljandi Jakobsoni Kool 5 Nurmenukk 1. mai 2014 Viljandi
Väike-Maarja Gümnaasium 3 Nurmenukk 1. mai 2014 Lääne-Viru
Laulasmaa Kool 1a Nurmenukk 1. mai 2014 Harju
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6a Nurmenukk 1. mai 2014 Ida-Viru
Esku-Kamari Kool 3-4 Nurmenukk 1. mai 2014 Jõgeva
Väike-Maarja Gümnaasium 7b Nurmenukk 2. mai 2014 Lääne-Viru
F. von Wrangelli nim. Roela Lasteaed-Põhikool 5-6 Nurmenukk 2. mai 2014 Lääne-Viru
Uulu Lasteaed Nurmenukk 2. mai 2014 Pärnu
Sonda Kool 1-4 Nurmenukk 2. mai 2014 Ida-Viru
Saue Gümnaasium Nurmenukk 2. mai 2014 Harju
Kaelase Kool 2-9 Nurmenukk 2. mai 2014 Pärnu
Virtsu Kool 1a Nurmenukk 2. mai 2014 Lääne
Sõmerpalu Põhikool 2 Nurmenukk 2. mai 2014 Võru
Türi Kesklinna Lasteaed Nurmenukk 2. mai 2014 Järva
Kanepi Gümnaasium 3 Nurmenukk 2. mai 2014 Põlva
Peetri Kool 2 Nurmenukk 2. mai 2014 Järva
Väike-Maarja Gümnaasium 4b Nurmenukk 3. mai 2014 Lääne-Viru
Tartu Hiie Kool 3b Nurmenukk 3. mai 2014 Tartu
Rakvere Reaalgümnaasium 2b Nurmenukk 3. mai 2014 Lääne-Viru
Elva Gümnaasium 2d Nurmenukk 4. mai 2014 Tartu
Pikavere Lasteaed-Algkool 2-3 Nurmenukk 4. mai 2014 Harju
Rakvere Gümnaasium 6d Nurmenukk 4. mai 2014 Lääne-Viru
Tartu Mart Reiniku Kool 2b Nurmenukk 4. mai 2014 Tartu
Paikuse Põhikool 2b Nurmenukk 4. mai 2014 Pärnu
Sadala Põhikool 3-4 Nurmenukk 5. mai 2014 Jõgeva
Vääna Mõisakool Nurmenukk 5. mai 2014 Harju
Suure-Jaani Gümnaasium 2 Nurmenukk 5. mai 2014 Viljandi
Tõrva Gümnaasium 5b Nurmenukk 5. mai 2014 Valga
Kuremaa Lasteaed-Algkool 3-4 Nurmenukk 5. mai 2014 Jõgeva
Konguta Kool 5-6 Nurmenukk 6. mai 2014 Tartu
Osula Põhikool 1 Nurmenukk 6. mai 2014 Võru
Türi Kesklinna Lasteaed 2 Nurmenukk 6. mai 2014 Järva
Pirita Kose Lasteaed Nurmenukk 6. mai 2014 Harju
Tartu Kunstigümnaasium 4a Nurmenukk 6. mai 2014 Tartu
Kuusalu Keskkool 3b Nurmenukk 6. mai 2014 Harju
Tallinna Kristiine Gümnaasium 3c Nurmenukk 6. mai 2014 Harju
Pirita Majandusgümnaasium 3c Nurmenukk 7. mai 2014 Harju
Kadrioru Saksa Gümnaasium 1d Nurmenukk 7. mai 2014 Harju
Leppneeme Lasteaed Nurmenukk 7. mai 2014 Harju
Tallinna Kristiine Gümnaasium 4a Nurmenukk 7. mai 2014 Harju
Friedebert Tuglase nim. Ahja Kool 4-5 Nurmenukk 7. mai 2014 Põlva
Uulu Põhikool 3 Nurmenukk 8. mai 2014 Pärnu
Rakvere Gümnaasium 4e Nurmenukk 8. mai 2014 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 6 Nurmenukk 8. mai 2014 Lääne-Viru
Jõgeva Põhikool 1a Nurmenukk 8. mai 2014 Jõgeva
Ristiku Põhikool 7a Nurmenukk 9. mai 2014 Harju
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 2b Nurmenukk 11. mai 2014 Harju
Tartu Veeriku Kool 2b Nurmenukk 12. mai 2014 Tartu
Tudu Lasteaed-Põhikool 1-2 Nurmenukk 12. mai 2014 Lääne-Viru
Kuremaa Lasteaed-Algkool Nurmenukk 12. mai 2014 Jõgeva
Ristiku Põhikool 2 Nurmenukk 12. mai 2014 Harju
Võru Lasteaed Sõleke Nurmenukk 13. mai 2014 Võru
Koigi Kool Nurmenukk 14. mai 2014 Järva
Karksi-Nuia Lasteaed 2 Nurmenukk 15. mai 2014 Viljandi
Elva Lasteaed Murumuna Nurmenukk 15. mai 2014 Tartu
Ruhnu Põhikool 2-8 Nurmenukk 16. mai 2014 Saare
Hargla Kool 24 Nurmenukk 16. mai 2014 Valga
Karksi-Nuia Lasteaed Nurmenukk 17. mai 2014 Viljandi

Tagasi tulemuste juurde