"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2019" osaleb 6474 õpilast ja 360 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Põlula Kool 1-5 Näsiniin 23. veebruar 2014 Lääne-Viru
Krootuse Põhikool 4 Näsiniin 26. veebruar 2014 Põlva
Tallinna Kristiine Gümnaasium 4b Näsiniin 28. veebruar 2014 Harju
Unipiha Algkool 1-4 Näsiniin 4. märts 2014 Tartu
Puhja Lasteaed Pääsusilm Näsiniin 6. märts 2014 Tartu
Hargla Kool 8 Näsiniin 6. märts 2014 Valga
Rakvere Gümnaasium 4e Näsiniin 7. märts 2014 Lääne-Viru
Tartu Raatuse Kool 2b Näsiniin 8. märts 2014 Tartu
Türi Kesklinna Lasteaed 2 Näsiniin 9. märts 2014 Järva
Väike-Maarja Gümnaasium 3 Näsiniin 9. märts 2014 Lääne-Viru
Rakvere Gümnaasium 6d Näsiniin 10. märts 2014 Lääne-Viru
Puhja Gümnaasium 1 Näsiniin 11. märts 2014 Tartu
Kiili Gümnaasium 2b Näsiniin 11. märts 2014 Harju
Antsla Gümnaasium 5a Näsiniin 12. märts 2014 Võru
Konguta Kool 5-6 Näsiniin 12. märts 2014 Tartu
Tääksi Põhikool 1-4 Näsiniin 12. märts 2014 Viljandi
Võru Kesklinna Gümnaasium 1-2 Näsiniin 13. märts 2014 Võru
Kadrina Keskkool 2a Näsiniin 13. märts 2014 Lääne-Viru
Kanepi Gümnaasium 3 Näsiniin 13. märts 2014 Põlva
Tartu Lasteaed Annike 2 Näsiniin 14. märts 2014 Tartu
Värska Gümnaasium 3 Näsiniin 15. märts 2014 Põlva
Muhu Põhikool 5 Näsiniin 17. märts 2014 Saare
Kuressaare Gümnaasium 6c Näsiniin 17. märts 2014 Saare
Orava Põhikool 2 Näsiniin 20. märts 2014 Põlva
Rõuge Põhikool 1-4 Näsiniin 21. märts 2014 Võru
Tudulinna Põhikool 3-4 Näsiniin 22. märts 2014 Ida-Viru
Puka Keskkool 3 Näsiniin 22. märts 2014 Valga
Kambja Lasteaed Mesimumm Näsiniin 22. märts 2014 Tartu
Vara Põhikool 2 Näsiniin 23. märts 2014 Tartu
Alavere Põhikool 2 Näsiniin 23. märts 2014 Harju
Ääsmäe Põhikool 5 Näsiniin 23. märts 2014 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Näsiniin 23. märts 2014 Harju
Tudulinna Põhikool 56 Näsiniin 23. märts 2014 Ida-Viru
Kadrina Keskkool 5b Näsiniin 23. märts 2014 Lääne-Viru
Ääsmäe Põhikool 6 Näsiniin 24. märts 2014 Harju
Türi Kesklinna Lasteaed Näsiniin 24. märts 2014 Järva
Kose Gümnaasium 1b Näsiniin 24. märts 2014 Harju
Paistu Kool 2 Näsiniin 24. märts 2014 Viljandi
Lustivere Põhikool 9 Näsiniin 24. märts 2014 Jõgeva
Sürgavere Lasteaed-Põhikool 3-4 Näsiniin 25. märts 2014 Viljandi
Tartu Hiie Kool 3b Näsiniin 25. märts 2014 Tartu
Viljandi Jakobsoni Kool 5 Näsiniin 25. märts 2014 Viljandi
Mammaste Lasteaed-Algkool 1a Näsiniin 26. märts 2014 Põlva
Põlva Keskkool 3 Näsiniin 26. märts 2014 Põlva
Haljala Gümnaasium 5b Näsiniin 26. märts 2014 Lääne-Viru
Sonda Kool 1-4 Näsiniin 26. märts 2014 Ida-Viru
Kolga Keskkool 3 Näsiniin 26. märts 2014 Harju
Hargla Kool 1a Näsiniin 26. märts 2014 Valga
Rõngu Keskkool 1-3 Näsiniin 27. märts 2014 Tartu
Lihula Lasteaed 2 Näsiniin 27. märts 2014 Lääne
Kanepi Lasteaed Rõõmutare Näsiniin 28. märts 2014 Põlva
Nõva Kool 1-4 Näsiniin 28. märts 2014 Lääne
Jõgeva Põhikool 1a Näsiniin 28. märts 2014 Jõgeva
Muraste Looduskool Näsiniin 28. märts 2014 Harju
Tartu Katoliku Kool 2a Näsiniin 28. märts 2014 Tartu
Türi Põhikool 2a Näsiniin 28. märts 2014 Järva
Viluste Põhikool 3 Näsiniin 29. märts 2014 Põlva
Rapla Ühisgümnaasium 3a Näsiniin 29. märts 2014 Rapla
Võru Kesklinna Kool 2c Näsiniin 29. märts 2014 Võru
Kuremaa Lasteaed-Algkool 3-4 Näsiniin 29. märts 2014 Jõgeva
Lähte Ühisgümnaasium 1a Näsiniin 29. märts 2014 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Näsiniin 30. märts 2014 Harju
F. von Wrangelli nim. Roela Lasteaed-Põhikool 1-4 Näsiniin 30. märts 2014 Lääne-Viru
Miina Härma Gümnaasium 6ab Näsiniin 30. märts 2014 Tartu
Friedebert Tuglase nim. Ahja Kool 4-5 Näsiniin 30. märts 2014 Põlva
Pikavere Lasteaed-Algkool 1 Näsiniin 30. märts 2014 Harju
Mooste Põhikool 2 Näsiniin 30. märts 2014 Põlva
Väike-Maarja Gümnaasium 4b Näsiniin 30. märts 2014 Lääne-Viru
F. von Wrangelli nim. Roela Lasteaed-Põhikool 5-6 Näsiniin 30. märts 2014 Lääne-Viru
Tornimäe Põhikool 1-5 Näsiniin 31. märts 2014 Saare
Haiba Lasteaed Riisikas Näsiniin 31. märts 2014 Harju
Luua Algkool 1-4 Näsiniin 31. märts 2014 Jõgeva
Tudu Lasteaed-Põhikool 1-2 Näsiniin 2. aprill 2014 Lääne-Viru
Sõmeru Põhikool 4 Näsiniin 2. aprill 2014 Lääne-Viru
Haanja Kool 1b3b Näsiniin 3. aprill 2014 Võru
Kaelase Kool 2-9 Näsiniin 3. aprill 2014 Pärnu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Näsiniin 3. aprill 2014 Lääne
Kose Gümnaasium 2b Näsiniin 3. aprill 2014 Harju
Elva Gümnaasium 2d Näsiniin 4. aprill 2014 Tartu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Näsiniin 4. aprill 2014 Lääne
Väike-Maarja Gümnaasium 7b Näsiniin 4. aprill 2014 Lääne-Viru
Alavere Põhikool 1 Näsiniin 4. aprill 2014 Harju
Emmaste Põhikool 14 Näsiniin 5. aprill 2014 Hiiu
Kanepi Gümnaasium 2 Näsiniin 5. aprill 2014 Põlva
Kõpu Internaatkool 6-9 Näsiniin 5. aprill 2014 Hiiu
Suure-Jaani Gümnaasium 7a Näsiniin 5. aprill 2014 Viljandi
Tapa Gümnaasium 7-9 Näsiniin 5. aprill 2014 Lääne-Viru
Rakvere Põhikool Näsiniin 6. aprill 2014 Lääne-Viru
Lümanda Põhikool 3 Näsiniin 6. aprill 2014 Saare
Tõrva Gümnaasium 5b Näsiniin 7. aprill 2014 Valga
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6a Näsiniin 8. aprill 2014 Ida-Viru
Virtsu Kool 1a Näsiniin 8. aprill 2014 Lääne
Kõo Lasteaed Näsiniin 9. aprill 2014 Viljandi
Kuremaa Lasteaed-Algkool Näsiniin 9. aprill 2014 Jõgeva
Haljala Gümnaasium 2a Näsiniin 10. aprill 2014 Lääne-Viru
Puiga Põhikool 2 Näsiniin 11. aprill 2014 Võru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 4b Näsiniin 12. aprill 2014 Ida-Viru
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-6 Näsiniin 12. aprill 2014 Hiiu
Rakvere Reaalgümnaasium 4a Näsiniin 13. aprill 2014 Lääne-Viru
Salme Põhikool 6-7 Näsiniin 13. aprill 2014 Saare
Rakvere Gümnaasium 3a Näsiniin 14. aprill 2014 Lääne-Viru
Osula Põhikool 2 Näsiniin 15. aprill 2014 Võru
Vastseliina Gümnaasium 2a Näsiniin 17. aprill 2014 Võru
Risti Põhikool (Harju) Näsiniin 18. aprill 2014 Harju
Ristiku Põhikool 7a Näsiniin 20. aprill 2014 Harju
Orissaare Gümnaasium 2 Näsiniin 20. aprill 2014 Saare
Orissaare Gümnaasium 4 Näsiniin 20. aprill 2014 Saare
Pirita Majandusgümnaasium 3c Näsiniin 25. aprill 2014 Harju
Pihtla Kool 1-4 Näsiniin 30. aprill 2014 Saare
Rakvere Põhikool 1 Näsiniin 1. mai 2014 Lääne-Viru
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 4 Näsiniin 1. mai 2014 Pärnu
Kõpu Internaatkool Näsiniin 2. mai 2014 Hiiu
Torma lasteaed Linnutaja Näsiniin 4. mai 2014 Jõgeva
Tallinna Kristiine Gümnaasium 4a Näsiniin 12. mai 2014 Harju

Tagasi tulemuste juurde