"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2019" osaleb 6474 õpilast ja 360 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Muraste Looduskool Metsvint 13. märts 2014 Harju
Haljala Gümnaasium 2a Metsvint 14. märts 2014 Lääne-Viru
Kabala Lasteaed-Põhikool 1-4 Metsvint 17. märts 2014 Rapla
Värska Gümnaasium 3 Metsvint 17. märts 2014 Põlva
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Metsvint 18. märts 2014 Lääne
Kärdla Ühisgümnaasium 2a Metsvint 19. märts 2014 Hiiu
F. von Wrangelli nim. Roela Lasteaed-Põhikool 5-6 Metsvint 19. märts 2014 Lääne-Viru
Ruhnu Põhikool 2-8 Metsvint 20. märts 2014 Saare
F. von Wrangelli nim. Roela Lasteaed-Põhikool 1-4 Metsvint 20. märts 2014 Lääne-Viru
Rakvere Reaalgümnaasium 4a Metsvint 20. märts 2014 Lääne-Viru
Hummuli Põhikool 2 Metsvint 21. märts 2014 Valga
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Metsvint 21. märts 2014 Lääne
Hummuli Põhikool 1 Metsvint 21. märts 2014 Valga
Salme Põhikool 6-7 Metsvint 21. märts 2014 Saare
Sipa-Laukna Lasteaed Metsvint 21. märts 2014 Rapla
Lagedi Lasteaed-Põhikool Metsvint 21. märts 2014 Harju
Friedebert Tuglase nim. Ahja Kool 4-5 Metsvint 22. märts 2014 Põlva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Metsvint 22. märts 2014 Harju
Kuressaare Gümnaasium 6c Metsvint 22. märts 2014 Saare
Kõo Lasteaed Metsvint 22. märts 2014 Viljandi
Taebla Gümnaasium 1-4 Metsvint 22. märts 2014 Lääne
Elva Gümnaasium 2d Metsvint 22. märts 2014 Tartu
Viljandi Jakobsoni Kool 5 Metsvint 22. märts 2014 Viljandi
Pirita Kose Lasteaed 2 Metsvint 22. märts 2014 Harju
Kadrioru Saksa Gümnaasium 1d Metsvint 22. märts 2014 Harju
Tallinna Muusikakeskkool 6 Metsvint 22. märts 2014 Harju
Lihula Lasteaed 2 Metsvint 23. märts 2014 Lääne
Kolga Keskkool 3 Metsvint 23. märts 2014 Harju
Tallinna Kristiine Gümnaasium 3c Metsvint 23. märts 2014 Harju
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5a Metsvint 23. märts 2014 Pärnu
Ääsmäe Põhikool 5 Metsvint 23. märts 2014 Harju
Lümanda Põhikool 4-5 Metsvint 23. märts 2014 Saare
Ääsmäe Põhikool 6 Metsvint 23. märts 2014 Harju
Holstre Kool 5-6 Metsvint 23. märts 2014 Viljandi
Laiuse Põhikool 1-4 Metsvint 24. märts 2014 Jõgeva
Põlula Kool 1-5 Metsvint 24. märts 2014 Lääne-Viru
Puka Keskkool 3 Metsvint 24. märts 2014 Valga
Valguta Lasteaed-Algkool 1-3 Metsvint 24. märts 2014 Tartu
Metsküla Algkool 1-4 Metsvint 24. märts 2014 Lääne
Tartu Hiie Kool 3b Metsvint 24. märts 2014 Tartu
Riidaja Põhikool 5-9 Metsvint 24. märts 2014 Valga
Osula Põhikool 1 Metsvint 24. märts 2014 Võru
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 8b Metsvint 24. märts 2014 Pärnu
Peetri Kool 2 Metsvint 24. märts 2014 Järva
Lähte Ühisgümnaasium 1a Metsvint 24. märts 2014 Tartu
Rakvere Põhikool Metsvint 24. märts 2014 Lääne-Viru
Sürgavere Lasteaed-Põhikool Metsvint 24. märts 2014 Viljandi
Sürgavere Lasteaed-Põhikool 3-4 Metsvint 24. märts 2014 Viljandi
Elva Gümnaasium 1a Metsvint 24. märts 2014 Tartu
Vääna Mõisakool Metsvint 24. märts 2014 Harju
Rakvere Põhikool 1 Metsvint 24. märts 2014 Lääne-Viru
Tallinna Tehnikagümnaasium 5b Metsvint 24. märts 2014 Harju
Valga Jaanikese Kool 2-4 Metsvint 24. märts 2014 Valga
Mooste Põhikool 2 Metsvint 24. märts 2014 Põlva
Kuremaa Lasteaed-Algkool 3-4 Metsvint 25. märts 2014 Jõgeva
Lümanda Põhikool 3 Metsvint 25. märts 2014 Saare
Puhja Gümnaasium 1 Metsvint 25. märts 2014 Tartu
Haiba Lasteaed Riisikas Metsvint 25. märts 2014 Harju
Tartu Raatuse Kool 8a Metsvint 25. märts 2014 Tartu
Tääksi Põhikool 1-4 Metsvint 25. märts 2014 Viljandi
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Metsvint 25. märts 2014 Harju
Lümanda Põhikool 6 Metsvint 25. märts 2014 Saare
Koigi Kool Metsvint 25. märts 2014 Järva
Vääna-Jõesuu Kool 1b Metsvint 25. märts 2014 Harju
Orissaare Gümnaasium 2 Metsvint 25. märts 2014 Saare
Elva Gümnaasium 6b Metsvint 25. märts 2014 Tartu
Orava Põhikool 2 Metsvint 25. märts 2014 Põlva
Värska Gümnaasium 2 Metsvint 25. märts 2014 Põlva
Nõo Põhikool 1a Metsvint 26. märts 2014 Tartu
Järva-Jaani Gümnaasium Metsvint 26. märts 2014 Järva
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6a Metsvint 26. märts 2014 Ida-Viru
Põltsamaa Lasteaed “Mari” Metsvint 26. märts 2014 Jõgeva
Rapla Ühisgümnaasium 3a Metsvint 26. märts 2014 Rapla
Valguta Lasteaed-Algkool 2a Metsvint 26. märts 2014 Tartu
Uulu Põhikool 3 Metsvint 26. märts 2014 Pärnu
Tudu Lasteaed-Põhikool 1-2 Metsvint 26. märts 2014 Lääne-Viru
Saku Gümnaasium 2d Metsvint 26. märts 2014 Harju
Tartu Kivilinna Gümnaasium 1a Metsvint 26. märts 2014 Tartu
Käina Gümnaasium 2 Metsvint 26. märts 2014 Hiiu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5b Metsvint 26. märts 2014 Pärnu
Türi Põhikool 1b Metsvint 26. märts 2014 Järva
Kehtna Põhikool 1-9 Metsvint 26. märts 2014 Rapla
Nõva Kool 1-4 Metsvint 26. märts 2014 Lääne
Elva Gümnaasium Metsvint 26. märts 2014 Tartu
Rocca al Mare Kool Metsvint 26. märts 2014 Harju
Alavere Põhikool 2 Metsvint 26. märts 2014 Harju
Võru I Põhikool 2 Metsvint 26. märts 2014 Võru
Jäneda Kool 1 Metsvint 27. märts 2014 Lääne-Viru
Aruküla Lasteaed Rukkilill Metsvint 27. märts 2014 Harju
Rakvere Gümnaasium 6d Metsvint 27. märts 2014 Lääne-Viru
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-6 Metsvint 27. märts 2014 Hiiu
Konguta Kool 5-6 Metsvint 27. märts 2014 Tartu
Krootuse Põhikool 4 Metsvint 27. märts 2014 Põlva
Türi Kesklinna Lasteaed 2 Metsvint 27. märts 2014 Järva
Haanja Kool 1b3b Metsvint 27. märts 2014 Võru
Virtsu Kool 1a Metsvint 27. märts 2014 Lääne
Kuremaa Lasteaed-Algkool Metsvint 27. märts 2014 Jõgeva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Metsvint 27. märts 2014 Harju
Lehola Lasteaed-Algkool Metsvint 27. märts 2014 Harju
Tudulinna Põhikool 56 Metsvint 28. märts 2014 Ida-Viru
Viluste Põhikool 3 Metsvint 28. märts 2014 Põlva
Ramsi Lasteaed-Kool 1-3 Metsvint 28. märts 2014 Viljandi
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 4 Metsvint 28. märts 2014 Pärnu
Melliste Algkool-Lasteaed 2-3 Metsvint 28. märts 2014 Tartu
Pirita Kose Lasteaed Metsvint 28. märts 2014 Harju
Leppneeme Lasteaed Metsvint 28. märts 2014 Harju
Paide Gümnaasium 2c Metsvint 28. märts 2014 Järva
Lustivere Põhikool 9 Metsvint 28. märts 2014 Jõgeva
Võru Kesklinna Kool 2c Metsvint 29. märts 2014 Võru
Jõgeva Põhikool 1a Metsvint 29. märts 2014 Jõgeva
Aseri Keskkool 2a Metsvint 29. märts 2014 Ida-Viru
Sonda Kool 1-4 Metsvint 30. märts 2014 Ida-Viru
Audentese Erakool 6 Metsvint 30. märts 2014 Harju
Tartu Veeriku Kool 4 Metsvint 30. märts 2014 Tartu
Pirita Majandusgümnaasium 2c Metsvint 30. märts 2014 Harju
Jõhvi Gümnaasium 7 Metsvint 31. märts 2014 Ida-Viru
Lüganuse Keskkool 3 Metsvint 31. märts 2014 Ida-Viru
Orissaare Gümnaasium 4 Metsvint 31. märts 2014 Saare
Pirita Majandusgümnaasium 3c Metsvint 1. aprill 2014 Harju
Konguta Kool 4 Metsvint 1. aprill 2014 Tartu
Antsla Gümnaasium 5a Metsvint 1. aprill 2014 Võru
Sõmerpalu Põhikool 2 Metsvint 1. aprill 2014 Võru
Imavere Põhikool 1-4 Metsvint 1. aprill 2014 Järva
Luua Algkool 1-4 Metsvint 2. aprill 2014 Jõgeva
Ristiku Põhikool 5a Metsvint 2. aprill 2014 Harju
Värska Gümnaasium 1 Metsvint 2. aprill 2014 Põlva
Risti Põhikool 13 Metsvint 2. aprill 2014 Lääne
Hilariuse Kool 1-2 Metsvint 2. aprill 2014 Harju
Rakke Gümnaasium 7 Metsvint 2. aprill 2014 Lääne-Viru
Rakke Gümnaasium 6 Metsvint 2. aprill 2014 Lääne-Viru
Lasila Põhikool 1-4 Metsvint 3. aprill 2014 Lääne-Viru
Muhu Põhikool 5 Metsvint 3. aprill 2014 Saare
Tilsi Põhikool 5-8 Metsvint 3. aprill 2014 Põlva
Emmaste Põhikool 14 Metsvint 3. aprill 2014 Hiiu
Sadala Põhikool 3-4 Metsvint 3. aprill 2014 Jõgeva
Kuusalu Keskkool 3b Metsvint 3. aprill 2014 Harju
Gustav Adolfi Gümnaasium 5a 4 Metsvint 3. aprill 2014 Harju
Häädemeeste Keskkool 7-9 Metsvint 3. aprill 2014 Pärnu
Kärdla Ühisgümnaasium Metsvint 4. aprill 2014 Hiiu
Kanepi Gümnaasium 2 Metsvint 4. aprill 2014 Põlva
Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 8a Metsvint 4. aprill 2014 Ida-Viru
Saue Gümnaasium Metsvint 4. aprill 2014 Harju
Tapa Gümnaasium 7-9 Metsvint 5. aprill 2014 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 3 Metsvint 5. aprill 2014 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 5b Metsvint 5. aprill 2014 Lääne-Viru
Puiga Põhikool 2 Metsvint 6. aprill 2014 Võru
Tõrva Gümnaasium 5b Metsvint 7. aprill 2014 Valga
Kadrina Keskkool 2a Metsvint 7. aprill 2014 Lääne-Viru
Põltsamaa Ühisgümnaasium 5c Metsvint 7. aprill 2014 Jõgeva
Tartu Veeriku Kool 5b Metsvint 8. aprill 2014 Tartu
Tartu Veeriku Kool 7a Metsvint 8. aprill 2014 Tartu
Väike-Maarja Gümnaasium 7b Metsvint 8. aprill 2014 Lääne-Viru
Tudulinna Põhikool 3-4 Metsvint 8. aprill 2014 Ida-Viru
Viimsi Keskkool 6c Metsvint 9. aprill 2014 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 6 Metsvint 9. aprill 2014 Lääne-Viru
Ristiku Põhikool 2 Metsvint 10. aprill 2014 Harju
Sõmeru Põhikool 4 Metsvint 10. aprill 2014 Lääne-Viru
Tartu Lasteaed Poku Metsvint 10. aprill 2014 Tartu
Tartu Raatuse Kool 3b Metsvint 11. aprill 2014 Tartu
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 3 Metsvint 11. aprill 2014 Pärnu
Paistu Kool 2 Metsvint 12. aprill 2014 Viljandi
Paldiski Põhikool 6 Metsvint 12. aprill 2014 Harju
Tallinna Kristiine Gümnaasium 4a Metsvint 12. aprill 2014 Harju
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 5 Metsvint 13. aprill 2014 Pärnu
Torma lasteaed Linnutaja Metsvint 13. aprill 2014 Jõgeva
Türi Kesklinna Lasteaed Metsvint 13. aprill 2014 Järva
Puhja Lasteaed Pääsusilm Metsvint 14. aprill 2014 Tartu
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 4 Metsvint 14. aprill 2014 Jõgeva
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 1 Metsvint 14. aprill 2014 Jõgeva
Pärnu Ühisgümnaasium 5ab Metsvint 14. aprill 2014 Pärnu
Kuressaare Gümnaasium 5b Metsvint 14. aprill 2014 Saare
Kõrgessaare Lasteaed Vigri Metsvint 14. aprill 2014 Hiiu
Kohila Gümnaasium 6a Metsvint 16. aprill 2014 Rapla
Jõhvi Vene Gümnaasium 3a Metsvint 16. aprill 2014 Ida-Viru
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 3c Metsvint 16. aprill 2014 Pärnu
Kiili Gümnaasium 2b Metsvint 16. aprill 2014 Harju
Ruusa Põhikool 2a3 Metsvint 16. aprill 2014 Põlva
Karksi-Nuia Lasteaed 2 Metsvint 17. aprill 2014 Viljandi
Paikuse Põhikool 3b Metsvint 18. aprill 2014 Pärnu
Antsla Gümnaasium 4a Metsvint 18. aprill 2014 Võru
Osula Põhikool 2 Metsvint 19. aprill 2014 Võru
Türi Põhikool 2a Metsvint 20. aprill 2014 Järva
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Metsvint 20. aprill 2014 Lääne
Suislepa Lasteaed-Algkool 5-6 Metsvint 20. aprill 2014 Viljandi
Paikuse Põhikool 2b Metsvint 22. aprill 2014 Pärnu
Tahkuranna Lasteaed-Algkool Metsvint 22. aprill 2014 Pärnu
Tartu Descartes'i Lütseum 2a Metsvint 23. aprill 2014 Tartu
Lehtse Kool 3-4 Metsvint 25. aprill 2014 Lääne-Viru
Suure-Jaani Gümnaasium 2 Metsvint 27. aprill 2014 Viljandi
Vara Põhikool 2 Metsvint 28. aprill 2014 Tartu
Kanepi Lasteaed Rõõmutare Metsvint 28. aprill 2014 Põlva
Kõpu Internaatkool Metsvint 6. mai 2014 Hiiu
Karksi-Nuia Lasteaed Metsvint 17. mai 2014 Viljandi

Tagasi tulemuste juurde