"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2019" osaleb 6474 õpilast ja 360 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Risti Põhikool (Harju) Lumikelluke 16. veebruar 2014 Harju
Tallinna Tehnikagümnaasium 3b Lumikelluke 17. veebruar 2014 Harju
Suigu Lasteaed-Algkool Lumikelluke 17. veebruar 2014 Pärnu
Värska Gümnaasium 3 Lumikelluke 17. veebruar 2014 Põlva
Karksi-Nuia Lasteaed 2 Lumikelluke 18. veebruar 2014 Viljandi
Tartu Kunstigümnaasium 4a Lumikelluke 19. veebruar 2014 Tartu
Türi Põhikool 1b Lumikelluke 19. veebruar 2014 Järva
Lasila Põhikool 1-4 Lumikelluke 19. veebruar 2014 Lääne-Viru
Andu-Papi Seltsi loodusring Lumikelluke 19. veebruar 2014 Pärnu
Paldiski Põhikool 3 Lumikelluke 20. veebruar 2014 Harju
Tallinna Rahumäe Põhikool 2b Lumikelluke 20. veebruar 2014 Harju
Rõngu Keskkool 1-3 Lumikelluke 20. veebruar 2014 Tartu
Puiga Põhikool 5 Lumikelluke 20. veebruar 2014 Võru
Kasti Lasteaed Karikakar Lumikelluke 20. veebruar 2014 Rapla
Pihtla Kool 1-4 Lumikelluke 20. veebruar 2014 Saare
Paide Gümnaasium 2b Lumikelluke 20. veebruar 2014 Järva
Tallinna Kristiine Gümnaasium 4a Lumikelluke 20. veebruar 2014 Harju
Paldiski Põhikool 4 Lumikelluke 20. veebruar 2014 Harju
Türi Põhikool 2a Lumikelluke 20. veebruar 2014 Järva
Kose Gümnaasium 2b Lumikelluke 20. veebruar 2014 Harju
Kehra Gümnaasium 2c Lumikelluke 20. veebruar 2014 Harju
Viluste Põhikool 3 Lumikelluke 21. veebruar 2014 Põlva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Lumikelluke 21. veebruar 2014 Harju
Pärnu Ülejõe Gümnaasium 1b Lumikelluke 21. veebruar 2014 Pärnu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Lumikelluke 21. veebruar 2014 Harju
Saue Gümnaasium Lumikelluke 21. veebruar 2014 Harju
Tapa Gümnaasium 7-9 Lumikelluke 21. veebruar 2014 Lääne-Viru
Tallinna Kristiine Gümnaasium 3c Lumikelluke 21. veebruar 2014 Harju
Vastseliina Gümnaasium 2a Lumikelluke 21. veebruar 2014 Võru
Aruküla Lasteaed Rukkilill Lumikelluke 22. veebruar 2014 Harju
Ruhnu Põhikool 2-8 Lumikelluke 22. veebruar 2014 Saare
Taebla Gümnaasium 1-4 Lumikelluke 22. veebruar 2014 Lääne
Häädemeeste Keskkool 7-9 Lumikelluke 22. veebruar 2014 Pärnu
Adavere Põhikool 1-2 Lumikelluke 22. veebruar 2014 Jõgeva
Pirita Kose Lasteaed 2 Lumikelluke 22. veebruar 2014 Harju
Tallinna Saksa Gümnaasium 3b Lumikelluke 23. veebruar 2014 Harju
Mõisaküla Kool 6 Lumikelluke 23. veebruar 2014 Viljandi
Emmaste Põhikool 14 Lumikelluke 23. veebruar 2014 Hiiu
Mammaste Lasteaed-Algkool 1a Lumikelluke 23. veebruar 2014 Põlva
Lasteaed Väike Pauline Lumikelluke 23. veebruar 2014 Tartu
Salme Põhikool 6-7 Lumikelluke 23. veebruar 2014 Saare
Audentese Erakool 6 Lumikelluke 23. veebruar 2014 Harju
Luua Algkool 1-4 Lumikelluke 23. veebruar 2014 Jõgeva
Põlula Kool 1-5 Lumikelluke 24. veebruar 2014 Lääne-Viru
Holstre Kool 5-6 Lumikelluke 24. veebruar 2014 Viljandi
Tallinna Inglise Kolledž 2 Lumikelluke 24. veebruar 2014 Harju
Kanepi Gümnaasium 2 Lumikelluke 24. veebruar 2014 Põlva
Sürgavere Lasteaed-Põhikool Lumikelluke 24. veebruar 2014 Viljandi
Pärnu Ühisgümnaasium 5ab Lumikelluke 24. veebruar 2014 Pärnu
Tartu Kivilinna Gümnaasium 1-4 Lumikelluke 24. veebruar 2014 Tartu
Jäneda Kool 1 Lumikelluke 24. veebruar 2014 Lääne-Viru
Paldiski Põhikool 2 Lumikelluke 24. veebruar 2014 Harju
Nõva Kool 68 Lumikelluke 24. veebruar 2014 Lääne
Tarvastu Gümnaasium Lumikelluke 24. veebruar 2014 Viljandi
Alavere Põhikool 1 Lumikelluke 24. veebruar 2014 Harju
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 3c Lumikelluke 24. veebruar 2014 Pärnu
Alavere Põhikool 2 Lumikelluke 24. veebruar 2014 Harju
Tartu Raatuse Kool 3b Lumikelluke 25. veebruar 2014 Tartu
Lehtse Kool 3-4 Lumikelluke 25. veebruar 2014 Lääne-Viru
Hummuli Põhikool 1 Lumikelluke 25. veebruar 2014 Valga
F. von Wrangelli nim. Roela Lasteaed-Põhikool 1-4 Lumikelluke 25. veebruar 2014 Lääne-Viru
Hummuli Põhikool 2 Lumikelluke 25. veebruar 2014 Valga
Kanepi Gümnaasium 3 Lumikelluke 25. veebruar 2014 Põlva
Haljala Gümnaasium 2a Lumikelluke 25. veebruar 2014 Lääne-Viru
Lagedi Lasteaed-Põhikool Lumikelluke 25. veebruar 2014 Harju
Ääsmäe Põhikool 5 Lumikelluke 25. veebruar 2014 Harju
F. von Wrangelli nim. Roela Lasteaed-Põhikool 5-6 Lumikelluke 25. veebruar 2014 Lääne-Viru
Kolde Lasteaed Lumikelluke 25. veebruar 2014 Harju
Tallinna Meelespea Lasteaed Lumikelluke 25. veebruar 2014 Harju
Sõmeru Põhikool 4 Lumikelluke 25. veebruar 2014 Lääne-Viru
Abja Gümnaasium 5 Lumikelluke 25. veebruar 2014 Viljandi
Hargla Kool 7 Lumikelluke 25. veebruar 2014 Valga
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 5 Lumikelluke 26. veebruar 2014 Pärnu
Kuressaare Gümnaasium 5b Lumikelluke 26. veebruar 2014 Saare
Kuldre Kool 8-9 Lumikelluke 26. veebruar 2014 Võru
Jõhvi Vene Gümnaasium 3a Lumikelluke 26. veebruar 2014 Ida-Viru
Nõva Kool Lumikelluke 26. veebruar 2014 Lääne
Holstre Kool 1-4 Lumikelluke 26. veebruar 2014 Viljandi
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6a Lumikelluke 26. veebruar 2014 Ida-Viru
Mustjala Lasteaed-Põhikool 5-6 Lumikelluke 26. veebruar 2014 Saare
Kärdla Ühisgümnaasium Lumikelluke 26. veebruar 2014 Hiiu
Kolga Keskkool 3 Lumikelluke 26. veebruar 2014 Harju
Tartu Raatuse Kool 2b Lumikelluke 27. veebruar 2014 Tartu
Hargla Kool 24 Lumikelluke 27. veebruar 2014 Valga
Tallinna Mustamäe Gümnaasium 1c Lumikelluke 27. veebruar 2014 Harju
Tudulinna Põhikool 56 Lumikelluke 27. veebruar 2014 Ida-Viru
Kadrina Keskkool 5a Lumikelluke 27. veebruar 2014 Lääne-Viru
Tartu Forseliuse Kool 2a Lumikelluke 27. veebruar 2014 Tartu
Võru Kesklinna Kool 2c Lumikelluke 27. veebruar 2014 Võru
Sõmerpalu Põhikool 2 Lumikelluke 27. veebruar 2014 Võru
Paide Gümnaasium 2c Lumikelluke 27. veebruar 2014 Järva
Tartu Katoliku Kool 2a Lumikelluke 27. veebruar 2014 Tartu
Kehtna Põhikool 1-9 Lumikelluke 27. veebruar 2014 Rapla
Jakob Westholmi Gümnaasium 3a Lumikelluke 27. veebruar 2014 Harju
Puiga Põhikool 2 Lumikelluke 27. veebruar 2014 Võru
Are Põhikool Lumikelluke 27. veebruar 2014 Pärnu
Uulu Põhikool 3 Lumikelluke 27. veebruar 2014 Pärnu
Värska Gümnaasium 2 Lumikelluke 28. veebruar 2014 Põlva
Sonda Kool 1-4 Lumikelluke 28. veebruar 2014 Ida-Viru
Kadrina Keskkool 1 Lumikelluke 28. veebruar 2014 Lääne-Viru
Orissaare Gümnaasium 2 Lumikelluke 28. veebruar 2014 Saare
Gustav Adolfi Gümnaasium 8c Lumikelluke 28. veebruar 2014 Harju
Orissaare Gümnaasium 4 Lumikelluke 28. veebruar 2014 Saare
Rakvere Gümnaasium 2a Lumikelluke 28. veebruar 2014 Lääne-Viru
Krootuse Põhikool 4 Lumikelluke 28. veebruar 2014 Põlva
Hargla Kool 1a Lumikelluke 28. veebruar 2014 Valga
Valga Põhikool 2b Lumikelluke 28. veebruar 2014 Valga
Puhja Gümnaasium 1 Lumikelluke 28. veebruar 2014 Tartu
Lihula Lasteaed Lumikelluke 1. märts 2014 Lääne
Laiuse Põhikool 1-4 Lumikelluke 1. märts 2014 Jõgeva
Tartu Kivilinna Gümnaasium 1a Lumikelluke 1. märts 2014 Tartu
Sipa-Laukna Lasteaed Lumikelluke 1. märts 2014 Rapla
Aseri Keskkool 2a Lumikelluke 1. märts 2014 Ida-Viru
Haljala Gümnaasium 5b Lumikelluke 1. märts 2014 Lääne-Viru
Kuressaare Gümnaasium 6c Lumikelluke 1. märts 2014 Saare
Kuremaa Lasteaed-Algkool 3-4 Lumikelluke 1. märts 2014 Jõgeva
Muhu Põhikool 5 Lumikelluke 1. märts 2014 Saare
Lihula Gümnaasium 3 Lumikelluke 1. märts 2014 Lääne
Paistu Kool 2 Lumikelluke 1. märts 2014 Viljandi
Nõva Kool 1-4 Lumikelluke 1. märts 2014 Lääne
Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 4c Lumikelluke 1. märts 2014 Ida-Viru
Tudulinna Põhikool 3-4 Lumikelluke 1. märts 2014 Ida-Viru
Tartu Kivilinna Gümnaasium 1d Lumikelluke 1. märts 2014 Tartu
Kõo Lasteaed Lumikelluke 1. märts 2014 Viljandi
Rakvere Reaalgümnaasium 2b Lumikelluke 1. märts 2014 Lääne-Viru
Kadrioru Saksa Gümnaasium 1d Lumikelluke 1. märts 2014 Harju
Mooste Põhikool 2 Lumikelluke 1. märts 2014 Põlva
Risti Põhikool 13 Lumikelluke 1. märts 2014 Lääne
Jõgeva Põhikool 1a Lumikelluke 1. märts 2014 Jõgeva
Rapla Ühisgümnaasium 3a Lumikelluke 1. märts 2014 Rapla
Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 8a Lumikelluke 1. märts 2014 Ida-Viru
Jõhvi Gümnaasium 7 Lumikelluke 1. märts 2014 Ida-Viru
Tartu Hiie Kool 3b Lumikelluke 1. märts 2014 Tartu
Konguta Kool 4 Lumikelluke 1. märts 2014 Tartu
Väike-Maarja Gümnaasium 7b Lumikelluke 1. märts 2014 Lääne-Viru
Valga Vene Gümnaasium 8a Lumikelluke 2. märts 2014 Valga
Miina Härma Gümnaasium 6ab Lumikelluke 2. märts 2014 Tartu
Tallinna Kristiine Gümnaasium 4b Lumikelluke 2. märts 2014 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 4b Lumikelluke 2. märts 2014 Lääne-Viru
Tääksi Põhikool 1-4 Lumikelluke 2. märts 2014 Viljandi
Tartu Forseliuse Kool 2b Lumikelluke 2. märts 2014 Tartu
Pirita Kose Lasteaed Lumikelluke 2. märts 2014 Harju
Pirita Majandusgümnaasium 3c Lumikelluke 2. märts 2014 Harju
Elva Gümnaasium 1a Lumikelluke 2. märts 2014 Tartu
Viljandi Jakobsoni Kool 5 Lumikelluke 2. märts 2014 Viljandi
Laulasmaa Kool 1a Lumikelluke 2. märts 2014 Harju
Luunja Lasteaed Midrimaa Lumikelluke 2. märts 2014 Tartu
Lümanda Põhikool 3 Lumikelluke 3. märts 2014 Saare
Ristiku Põhikool 2 Lumikelluke 3. märts 2014 Harju
Lehola Lasteaed-Algkool Lumikelluke 3. märts 2014 Harju
Vääna Mõisakool Lumikelluke 3. märts 2014 Harju
Võru I Põhikool 2 Lumikelluke 3. märts 2014 Võru
Tallinna Euroopa Kool Lumikelluke 3. märts 2014 Harju
Kiili Gümnaasium 2b Lumikelluke 3. märts 2014 Harju
Suure-Jaani Gümnaasium 2 Lumikelluke 3. märts 2014 Viljandi
Tartu Lasteaed Poku Lumikelluke 3. märts 2014 Tartu
Vara Põhikool 2 Lumikelluke 3. märts 2014 Tartu
Seljametsa Lasteaed-Algkool Lumikelluke 3. märts 2014 Pärnu
Sürgavere Lasteaed-Põhikool 3-4 Lumikelluke 3. märts 2014 Viljandi
Rakvere Reaalgümnaasium 4a Lumikelluke 3. märts 2014 Lääne-Viru
Rakvere Gümnaasium 3a Lumikelluke 3. märts 2014 Lääne-Viru
Uulu Lasteaed Lumikelluke 3. märts 2014 Pärnu
Paikuse Põhikool 3b Lumikelluke 3. märts 2014 Pärnu
Lähte Ühisgümnaasium 1a Lumikelluke 3. märts 2014 Tartu
Tõrva Gümnaasium 5b Lumikelluke 3. märts 2014 Valga
Lihula Gümnaasium 6 Lumikelluke 3. märts 2014 Lääne
Võnnu Lasteaed Värvuke Lumikelluke 3. märts 2014 Tartu
Metsküla Algkool 1-4 Lumikelluke 3. märts 2014 Lääne
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1-2 Lumikelluke 3. märts 2014 Jõgeva
Kose Gümnaasium 1b Lumikelluke 3. märts 2014 Harju
Lihula Lasteaed 2 Lumikelluke 3. märts 2014 Lääne
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-6 Lumikelluke 3. märts 2014 Hiiu
Leppneeme Lasteaed Lumikelluke 3. märts 2014 Harju
Põltsamaa Ühisgümnaasium 5c Lumikelluke 3. märts 2014 Jõgeva
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 2b Lumikelluke 3. märts 2014 Harju
Muraste Looduskool Lumikelluke 3. märts 2014 Harju
Kuusalu Keskkool 3b Lumikelluke 3. märts 2014 Harju
Värska Gümnaasium 1 Lumikelluke 3. märts 2014 Põlva
Rakvere Põhikool 1 Lumikelluke 3. märts 2014 Lääne-Viru
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Lumikelluke 3. märts 2014 Lääne
Kõrgessaare Lasteaed Vigri Lumikelluke 3. märts 2014 Hiiu
Pikavere Lasteaed-Algkool 1 Lumikelluke 4. märts 2014 Harju
Jõhvi Vene Gümnaasium 3c Lumikelluke 4. märts 2014 Ida-Viru
Türi Kesklinna Lasteaed 2 Lumikelluke 4. märts 2014 Järva
Antsla Gümnaasium 5a Lumikelluke 4. märts 2014 Võru
Tahkuranna Lasteaed-Algkool Lumikelluke 4. märts 2014 Pärnu
Kääpa Põhikool 4 Lumikelluke 4. märts 2014 Võru
Haiba Lasteaed Riisikas Lumikelluke 4. märts 2014 Harju
Lehtse Kool 5-6 Lumikelluke 4. märts 2014 Lääne-Viru
Rakvere Gümnaasium 4e Lumikelluke 4. märts 2014 Lääne-Viru
Järva-Jaani Gümnaasium Lumikelluke 4. märts 2014 Järva
Vääna-Jõesuu Kool 1b Lumikelluke 4. märts 2014 Harju
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 8b Lumikelluke 4. märts 2014 Pärnu
Rõuge Põhikool 1-4 Lumikelluke 4. märts 2014 Võru
Imavere Põhikool 1-4 Lumikelluke 4. märts 2014 Järva
Valguta Lasteaed-Algkool 2a Lumikelluke 4. märts 2014 Tartu
Peetri Kool 2 Lumikelluke 4. märts 2014 Järva
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Lumikelluke 4. märts 2014 Lääne
Paikuse Põhikool 2b Lumikelluke 5. märts 2014 Pärnu
Sadala Põhikool 3-4 Lumikelluke 5. märts 2014 Jõgeva
Karksi-Nuia Lasteaed Lumikelluke 5. märts 2014 Viljandi
Rakvere Gümnaasium 6d Lumikelluke 5. märts 2014 Lääne-Viru
Tallinna Euroopa Kool 2 Lumikelluke 5. märts 2014 Harju
Rocca al Mare Kool Lumikelluke 5. märts 2014 Harju
Kadrina Keskkool 2a Lumikelluke 5. märts 2014 Lääne-Viru
Vara Põhikool 6 Lumikelluke 5. märts 2014 Tartu
Kuremaa Lasteaed-Algkool Lumikelluke 5. märts 2014 Jõgeva
Riia Eesti Põhikool Lumikelluke 5. märts 2014 Välismaa
Türi Kesklinna Lasteaed Lumikelluke 5. märts 2014 Järva
Käina Gümnaasium 2 Lumikelluke 6. märts 2014 Hiiu
Tartu Kivilinna Gümnaasium 4a Lumikelluke 6. märts 2014 Tartu
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Lumikelluke 6. märts 2014 Lääne
Tudu Lasteaed-Põhikool 1-2 Lumikelluke 6. märts 2014 Lääne-Viru
Lümanda Põhikool 4-5 Lumikelluke 6. märts 2014 Saare
Suure-Jaani Gümnaasium 1 Lumikelluke 6. märts 2014 Viljandi
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Lumikelluke 6. märts 2014 Harju
Põlva Keskkool 3 Lumikelluke 6. märts 2014 Põlva
Tartu Lasteaed Annike 2 Lumikelluke 6. märts 2014 Tartu
Rakvere Põhikool Lumikelluke 6. märts 2014 Lääne-Viru
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5a Lumikelluke 6. märts 2014 Pärnu
Kõpu Internaatkool 6-9 Lumikelluke 7. märts 2014 Hiiu
Virtsu Kool 1a Lumikelluke 7. märts 2014 Lääne
Tallinna Tehnikagümnaasium 5a Lumikelluke 7. märts 2014 Harju
Tilsi Põhikool 5-8 Lumikelluke 7. märts 2014 Põlva
Ruusa Põhikool 2a3 Lumikelluke 7. märts 2014 Põlva
Elva Gümnaasium 2d Lumikelluke 8. märts 2014 Tartu
Tallinna Muusikakeskkool 6 Lumikelluke 8. märts 2014 Harju
Miina Härma Gümnaasium 1a Lumikelluke 8. märts 2014 Tartu
Tartu Kunstigümnaasium 2c Lumikelluke 8. märts 2014 Tartu
Puka Keskkool 3 Lumikelluke 8. märts 2014 Valga
Ääsmäe Põhikool 6 Lumikelluke 8. märts 2014 Harju
Friedebert Tuglase nim. Ahja Kool 4-5 Lumikelluke 8. märts 2014 Põlva
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 3a Lumikelluke 9. märts 2014 Ida-Viru
Haanja Kool 1b3b Lumikelluke 9. märts 2014 Võru
Väike-Maarja Gümnaasium 3 Lumikelluke 9. märts 2014 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 6 Lumikelluke 9. märts 2014 Lääne-Viru
Konguta Kool 5-6 Lumikelluke 9. märts 2014 Tartu
Tartu Mart Reiniku Kool 2b Lumikelluke 9. märts 2014 Tartu
Valga Jaanikese Kool 2-4 Lumikelluke 10. märts 2014 Valga
Võru Lasteaed Sõleke Lumikelluke 10. märts 2014 Võru
Elva Gümnaasium 5a Lumikelluke 10. märts 2014 Tartu
Paldiski Põhikool 6 Lumikelluke 10. märts 2014 Harju
Kuuste Kool 4-5 Lumikelluke 10. märts 2014 Tartu
Konguta Kool 2 Lumikelluke 10. märts 2014 Tartu
Melliste Algkool-Lasteaed Lumikelluke 10. märts 2014 Tartu
Tartu Raatuse Kool 1a Lumikelluke 10. märts 2014 Tartu
Ristiku Põhikool 7a Lumikelluke 10. märts 2014 Harju
Vastseliina Gümnaasium 3 Lumikelluke 10. märts 2014 Võru
Ristiku Põhikool 6b Lumikelluke 10. märts 2014 Harju
Põltsamaa Lasteaed “Mari” Lumikelluke 10. märts 2014 Jõgeva
Puiga Põhikool 3 Lumikelluke 10. märts 2014 Võru
Torma lasteaed Linnutaja Lumikelluke 10. märts 2014 Jõgeva
Tallinna Saksa Gümnaasium 2b Lumikelluke 10. märts 2014 Harju
Metsküla Algkool 5-6 Lumikelluke 10. märts 2014 Lääne
Hilariuse Kool 1-2 Lumikelluke 10. märts 2014 Harju
Kambja Lasteaed Mesimumm Lumikelluke 10. märts 2014 Tartu
Puhja Lasteaed Pääsusilm Lumikelluke 11. märts 2014 Tartu
Nõo Põhikool 1a Lumikelluke 11. märts 2014 Tartu
Kadrina Keskkool 5b Lumikelluke 11. märts 2014 Lääne-Viru
Kõpu Internaatkool Lumikelluke 11. märts 2014 Hiiu
Kaelase Kool 2-9 Lumikelluke 11. märts 2014 Pärnu
Tartu Veeriku Kool 2b Lumikelluke 11. märts 2014 Tartu
Pikavere Lasteaed-Algkool 2-3 Lumikelluke 11. märts 2014 Harju
Vastseliina Gümnaasium 1a Lumikelluke 11. märts 2014 Võru
Sillamäe Vanalinna Kool 1b Lumikelluke 11. märts 2014 Ida-Viru
Keila Kool Lumikelluke 12. märts 2014 Harju
Lustivere Põhikool 9 Lumikelluke 12. märts 2014 Jõgeva
Osula Põhikool 4 Lumikelluke 12. märts 2014 Võru
Hagudi Põhikool 1-9 Lumikelluke 13. märts 2014 Rapla
Osula Põhikool 1 Lumikelluke 13. märts 2014 Võru
Elva Gümnaasium Lumikelluke 13. märts 2014 Tartu
Viimsi Keskkool 3e Lumikelluke 13. märts 2014 Harju
Koigi Kool Lumikelluke 13. märts 2014 Järva
Osula Põhikool 3 Lumikelluke 14. märts 2014 Võru
Orissaare Gümnaasium 3 Lumikelluke 14. märts 2014 Saare
Lüganuse Keskkool 3 Lumikelluke 14. märts 2014 Ida-Viru
Tartu Kunstigümnaasium 2a Lumikelluke 15. märts 2014 Tartu
Orava Põhikool 2 Lumikelluke 15. märts 2014 Põlva
Kuldre Kool 4-6 Lumikelluke 16. märts 2014 Võru
Tartu Veeriku Kool 4 Lumikelluke 16. märts 2014 Tartu
Ramsi Lasteaed-Kool 1-3 Lumikelluke 17. märts 2014 Viljandi
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 3 Lumikelluke 21. märts 2014 Pärnu
Osula Põhikool 2 Lumikelluke 22. märts 2014 Võru
Vaeküla Kool 8b Lumikelluke 22. märts 2014 Lääne-Viru
Sillamäe Vanalinna Kool 3c Lumikelluke 22. märts 2014 Ida-Viru
Audentese Erakool 5a Lumikelluke 23. märts 2014 Harju
Võru Kesklinna Kool 5b Lumikelluke 24. märts 2014 Võru
Melliste Algkool-Lasteaed 2-3 Lumikelluke 25. märts 2014 Tartu
Elva Gümnaasium 6b Lumikelluke 25. märts 2014 Tartu
Tartu Lasteaed Lotte Lumikelluke 25. märts 2014 Tartu
Valguta Lasteaed-Algkool 1-3 Lumikelluke 26. märts 2014 Tartu
Võru Kesklinna Kool 5a Lumikelluke 26. märts 2014 Võru
Tornimäe Põhikool 1-5 Lumikelluke 27. märts 2014 Saare
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 4 Lumikelluke 28. märts 2014 Pärnu
Pärnu Koidula Gümnaasium 2b Lumikelluke 30. märts 2014 Pärnu
Tartu Descartes'i Lütseum 2a Lumikelluke 31. märts 2014 Tartu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 4b Lumikelluke 31. märts 2014 Ida-Viru
Tartu Raatuse Kool 8a Lumikelluke 31. märts 2014 Tartu
Viimsi Keskkool 6c Lumikelluke 1. aprill 2014 Harju
Tallinna Tehnikagümnaasium 5b Lumikelluke 7. aprill 2014 Harju
Antsla Gümnaasium 4a Lumikelluke 9. aprill 2014 Võru
Tallinna Tehnikagümnaasium 4b Lumikelluke 23. aprill 2014 Harju

Tagasi tulemuste juurde