"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2019" osaleb 6474 õpilast ja 360 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Kõo Lasteaed Linavästrik 17. märts 2014 Viljandi
Lüganuse Keskkool 2 Linavästrik 18. märts 2014 Ida-Viru
Viljandi Jakobsoni Kool 5 Linavästrik 19. märts 2014 Viljandi
Salme Põhikool 6-7 Linavästrik 21. märts 2014 Saare
Põltsamaa Ühisgümnaasium 5c Linavästrik 21. märts 2014 Jõgeva
Haljala Gümnaasium 2a Linavästrik 21. märts 2014 Lääne-Viru
Rakke Gümnaasium 7 Linavästrik 22. märts 2014 Lääne-Viru
Friedebert Tuglase nim. Ahja Kool 4-5 Linavästrik 22. märts 2014 Põlva
Tallinna Rahumäe Põhikool 2b Linavästrik 22. märts 2014 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Linavästrik 23. märts 2014 Harju
Mõisaküla Kool 6 Linavästrik 23. märts 2014 Viljandi
Elva Gümnaasium 2d Linavästrik 24. märts 2014 Tartu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Linavästrik 25. märts 2014 Lääne
Kärdla Ühisgümnaasium 2a Linavästrik 25. märts 2014 Hiiu
Uulu Lasteaed Linavästrik 25. märts 2014 Pärnu
Krootuse Põhikool 4 Linavästrik 25. märts 2014 Põlva
Hargla Kool 1a Linavästrik 26. märts 2014 Valga
Imavere Põhikool 1-4 Linavästrik 26. märts 2014 Järva
Kääpa Põhikool 4 Linavästrik 26. märts 2014 Võru
Kolga Keskkool 3 Linavästrik 26. märts 2014 Harju
Pihtla Kool 1-4 Linavästrik 26. märts 2014 Saare
Hargla Kool 8 Linavästrik 26. märts 2014 Valga
Kanepi Gümnaasium 2 Linavästrik 26. märts 2014 Põlva
Tarvastu Gümnaasium Linavästrik 26. märts 2014 Viljandi
Haanja Kool 1b3b Linavästrik 27. märts 2014 Võru
Häädemeeste Keskkool 7-9 Linavästrik 27. märts 2014 Pärnu
Paide Gümnaasium 2c Linavästrik 27. märts 2014 Järva
Suislepa Lasteaed-Algkool 5-6 Linavästrik 27. märts 2014 Viljandi
Pikavere Lasteaed-Algkool 2-3 Linavästrik 27. märts 2014 Harju
Tudu Lasteaed-Põhikool 1-2 Linavästrik 27. märts 2014 Lääne-Viru
Türi Kesklinna Lasteaed Linavästrik 27. märts 2014 Järva
Paikuse Põhikool 2b Linavästrik 27. märts 2014 Pärnu
Rakke Gümnaasium 6 Linavästrik 27. märts 2014 Lääne-Viru
Paikuse Põhikool 3b Linavästrik 27. märts 2014 Pärnu
Sõmerpalu Põhikool 2 Linavästrik 27. märts 2014 Võru
Sipa-Laukna Lasteaed Linavästrik 27. märts 2014 Rapla
Tartu Lasteaed Poku Linavästrik 27. märts 2014 Tartu
Valga Vene Gümnaasium 8a Linavästrik 27. märts 2014 Valga
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-6 Linavästrik 27. märts 2014 Hiiu
Kärdla Ühisgümnaasium Linavästrik 27. märts 2014 Hiiu
Lustivere Põhikool 9 Linavästrik 28. märts 2014 Jõgeva
Valga Põhikool 2a Linavästrik 28. märts 2014 Rapla
Luua Algkool 1-4 Linavästrik 28. märts 2014 Jõgeva
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6a Linavästrik 28. märts 2014 Ida-Viru
Taebla Gümnaasium 1-4 Linavästrik 28. märts 2014 Lääne
Puhja Gümnaasium 1 Linavästrik 28. märts 2014 Tartu
Kadrina Keskkool 1 Linavästrik 28. märts 2014 Lääne-Viru
Muraste Looduskool Linavästrik 28. märts 2014 Harju
Tartu Kivilinna Gümnaasium 1a Linavästrik 28. märts 2014 Tartu
Mammaste Lasteaed-Algkool 1a Linavästrik 28. märts 2014 Põlva
Kadrina Keskkool 2a Linavästrik 28. märts 2014 Lääne-Viru
Türi Kesklinna Lasteaed 2 Linavästrik 28. märts 2014 Järva
Lüganuse Keskkool 3 Linavästrik 28. märts 2014 Ida-Viru
Koigi Kool Linavästrik 28. märts 2014 Järva
Konguta Kool 5-6 Linavästrik 28. märts 2014 Tartu
Luunja Lasteaed Midrimaa Linavästrik 28. märts 2014 Tartu
Riidaja Põhikool 5-9 Linavästrik 29. märts 2014 Valga
Emmaste Põhikool 14 Linavästrik 29. märts 2014 Hiiu
Väike-Maarja Gümnaasium 7b Linavästrik 29. märts 2014 Lääne-Viru
Põlva Keskkool 3 Linavästrik 29. märts 2014 Põlva
Puka Keskkool 5 Linavästrik 29. märts 2014 Valga
Põlula Kool 1-5 Linavästrik 29. märts 2014 Lääne-Viru
Lümanda Põhikool 3 Linavästrik 29. märts 2014 Saare
Konguta Kool 2 Linavästrik 29. märts 2014 Tartu
Kuldre Kool 8-9 Linavästrik 29. märts 2014 Võru
Ääsmäe Põhikool 6 Linavästrik 29. märts 2014 Harju
Ääsmäe Põhikool 5 Linavästrik 29. märts 2014 Harju
Rakvere Reaalgümnaasium 4a Linavästrik 29. märts 2014 Lääne-Viru
Kadrioru Saksa Gümnaasium 1d Linavästrik 29. märts 2014 Harju
Tartu Veeriku Kool 7a Linavästrik 29. märts 2014 Tartu
Ruhnu Põhikool 2-8 Linavästrik 29. märts 2014 Saare
Viljandi Paalalinna Kool 6a Linavästrik 29. märts 2014 Viljandi
Alavere Põhikool 2 Linavästrik 29. märts 2014 Harju
Värska Gümnaasium 1 Linavästrik 29. märts 2014 Põlva
Tudulinna Põhikool 56 Linavästrik 30. märts 2014 Ida-Viru
Miina Härma Gümnaasium 6ab Linavästrik 30. märts 2014 Tartu
Kuremaa Lasteaed-Algkool 3-4 Linavästrik 30. märts 2014 Jõgeva
Lähte Ühisgümnaasium 1a Linavästrik 30. märts 2014 Tartu
Aseri Keskkool 2a Linavästrik 30. märts 2014 Ida-Viru
Nõva Kool 1-4 Linavästrik 30. märts 2014 Lääne
Sonda Kool 1-4 Linavästrik 30. märts 2014 Ida-Viru
Uulu Põhikool 3 Linavästrik 30. märts 2014 Pärnu
Värska Gümnaasium 3 Linavästrik 30. märts 2014 Põlva
Tudulinna Põhikool 3-4 Linavästrik 30. märts 2014 Ida-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 6 Linavästrik 30. märts 2014 Lääne-Viru
Kabala Lasteaed-Põhikool 1-4 Linavästrik 30. märts 2014 Rapla
Audentese Erakool 6 Linavästrik 30. märts 2014 Harju
Rõngu Keskkool 1-3 Linavästrik 30. märts 2014 Tartu
Rapla Ühisgümnaasium 3a Linavästrik 30. märts 2014 Rapla
Unipiha Algkool 1-4 Linavästrik 30. märts 2014 Tartu
Mooste Põhikool 2 Linavästrik 30. märts 2014 Põlva
Uulu Põhikool 2 Linavästrik 31. märts 2014 Pärnu
Leppneeme Lasteaed Linavästrik 31. märts 2014 Harju
Kanepi Lasteaed Rõõmutare Linavästrik 31. märts 2014 Põlva
Sadala Põhikool 3-4 Linavästrik 31. märts 2014 Jõgeva
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Linavästrik 31. märts 2014 Lääne
Miina Härma Gümnaasium 1a Linavästrik 31. märts 2014 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Linavästrik 31. märts 2014 Harju
Türi Põhikool 1b Linavästrik 31. märts 2014 Järva
Osula Põhikool 2 Linavästrik 1. aprill 2014 Võru
Laulasmaa Kool 1a Linavästrik 1. aprill 2014 Harju
Jõhvi Vene Gümnaasium 3a Linavästrik 1. aprill 2014 Ida-Viru
Konguta Kool 4 Linavästrik 1. aprill 2014 Tartu
Tallinna Meelespea Lasteaed Linavästrik 1. aprill 2014 Harju
Valguta Lasteaed-Algkool 1-3 Linavästrik 1. aprill 2014 Tartu
Kaelase Kool 2-9 Linavästrik 1. aprill 2014 Pärnu
Osula Põhikool 1 Linavästrik 1. aprill 2014 Võru
Risti Põhikool 13 Linavästrik 1. aprill 2014 Lääne
Võru I Põhikool 2 Linavästrik 2. aprill 2014 Võru
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 4 Linavästrik 2. aprill 2014 Pärnu
Antsla Gümnaasium 5a Linavästrik 2. aprill 2014 Võru
Metsküla Algkool 5-6 Linavästrik 2. aprill 2014 Lääne
Kõrgessaare Lasteaed Vigri Linavästrik 2. aprill 2014 Hiiu
Kehtna Põhikool 1-9 Linavästrik 2. aprill 2014 Rapla
Ristiku Põhikool 5a Linavästrik 2. aprill 2014 Harju
Tilsi Põhikool 5-8 Linavästrik 3. aprill 2014 Põlva
Abja Gümnaasium 5 Linavästrik 3. aprill 2014 Viljandi
Kanepi Gümnaasium 3 Linavästrik 3. aprill 2014 Põlva
Vara Põhikool 2 Linavästrik 3. aprill 2014 Tartu
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1-2 Linavästrik 3. aprill 2014 Jõgeva
Haljala Gümnaasium 5b Linavästrik 4. aprill 2014 Lääne-Viru
Puiga Põhikool 3 Linavästrik 4. aprill 2014 Võru
Tallinna Ranniku Gümnaasium 8 Linavästrik 4. aprill 2014 Harju
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 3c Linavästrik 4. aprill 2014 Pärnu
Metsküla Algkool 1-4 Linavästrik 4. aprill 2014 Lääne
Tartu Hiie Kool 3b Linavästrik 5. aprill 2014 Tartu
Tartu Veeriku Kool 4 Linavästrik 5. aprill 2014 Tartu
Esku-Kamari Kool 3-4 Linavästrik 5. aprill 2014 Jõgeva
Värska Gümnaasium 2 Linavästrik 5. aprill 2014 Põlva
Orissaare Gümnaasium 4 Linavästrik 5. aprill 2014 Saare
Põltsamaa Lasteaed “Mari” Linavästrik 5. aprill 2014 Jõgeva
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Linavästrik 5. aprill 2014 Harju
Lihula Lasteaed 2 Linavästrik 6. aprill 2014 Lääne
Suure-Jaani Gümnaasium 2 Linavästrik 6. aprill 2014 Viljandi
Hummuli Põhikool 2 Linavästrik 6. aprill 2014 Valga
Haiba Lasteaed Riisikas Linavästrik 6. aprill 2014 Harju
Rakvere Põhikool Linavästrik 6. aprill 2014 Lääne-Viru
Puiga Põhikool 5 Linavästrik 6. aprill 2014 Võru
Puiga Põhikool 2 Linavästrik 6. aprill 2014 Võru
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 8b Linavästrik 7. aprill 2014 Pärnu
Kiili Gümnaasium 2b Linavästrik 7. aprill 2014 Harju
Käina Gümnaasium 2 Linavästrik 7. aprill 2014 Hiiu
Orissaare Gümnaasium 2 Linavästrik 7. aprill 2014 Saare
Risti Põhikool (Harju) Linavästrik 7. aprill 2014 Harju
Hilariuse Kool 1-2 Linavästrik 7. aprill 2014 Harju
Saku Gümnaasium 2d Linavästrik 8. aprill 2014 Harju
Lasila Põhikool 1-4 Linavästrik 8. aprill 2014 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 5b Linavästrik 8. aprill 2014 Lääne-Viru
Tallinna Tehnikagümnaasium 5a Linavästrik 8. aprill 2014 Harju
Rakvere Põhikool 1 Linavästrik 8. aprill 2014 Lääne-Viru
Järva-Jaani Gümnaasium Linavästrik 8. aprill 2014 Järva
Tartu Forseliuse Kool 2a Linavästrik 9. aprill 2014 Tartu
Lehola Lasteaed-Algkool Linavästrik 9. aprill 2014 Harju
Aruküla Lasteaed Rukkilill Linavästrik 9. aprill 2014 Harju
Virtsu Kool 1a Linavästrik 10. aprill 2014 Lääne
Viimsi Keskkool 6c Linavästrik 10. aprill 2014 Harju
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 5 Linavästrik 10. aprill 2014 Pärnu
Nõva Kool 68 Linavästrik 10. aprill 2014 Lääne
Valga Jaanikese Kool 2-4 Linavästrik 10. aprill 2014 Valga
Kuremaa Lasteaed-Algkool Linavästrik 10. aprill 2014 Jõgeva
Jõhvi Gümnaasium 7 Linavästrik 10. aprill 2014 Ida-Viru
Kose Gümnaasium 2b Linavästrik 10. aprill 2014 Harju
Lagedi Lasteaed-Põhikool Linavästrik 11. aprill 2014 Harju
Rocca al Mare Kool Linavästrik 11. aprill 2014 Harju
Tallinna Kristiine Gümnaasium 3c Linavästrik 11. aprill 2014 Harju
Karksi-Nuia Lasteaed Linavästrik 11. aprill 2014 Viljandi
Ristiku Põhikool 7a Linavästrik 11. aprill 2014 Harju
Kuusalu Keskkool 3b Linavästrik 11. aprill 2014 Harju
Kasti Lasteaed Karikakar Linavästrik 11. aprill 2014 Rapla
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 4 Linavästrik 12. aprill 2014 Jõgeva
Vastseliina Gümnaasium 2a Linavästrik 12. aprill 2014 Võru
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 1 Linavästrik 12. aprill 2014 Jõgeva
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5a Linavästrik 12. aprill 2014 Pärnu
Paldiski Põhikool 6 Linavästrik 12. aprill 2014 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 4b Linavästrik 12. aprill 2014 Lääne-Viru
Tartu Kivilinna Gümnaasium 2c Linavästrik 12. aprill 2014 Tartu
Peetri Kool 2 Linavästrik 13. aprill 2014 Järva
Puka Keskkool 3 Linavästrik 13. aprill 2014 Valga
Tartu Forseliuse Kool 2b Linavästrik 13. aprill 2014 Tartu
Antsla Gümnaasium 4a Linavästrik 14. aprill 2014 Võru
Kuressaare Gümnaasium 5b Linavästrik 14. aprill 2014 Saare
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 3 Linavästrik 14. aprill 2014 Pärnu
Pärnu Ühisgümnaasium 5ab Linavästrik 14. aprill 2014 Pärnu
Alavere Põhikool 1 Linavästrik 15. aprill 2014 Harju
Tartu Raatuse Kool 8a Linavästrik 15. aprill 2014 Tartu
Pirita Majandusgümnaasium 2c Linavästrik 15. aprill 2014 Harju
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Linavästrik 15. aprill 2014 Lääne
Ruusa Põhikool 2a3 Linavästrik 16. aprill 2014 Põlva
Vääna Mõisakool Linavästrik 16. aprill 2014 Harju
Tääksi Põhikool 1-4 Linavästrik 16. aprill 2014 Viljandi
Pirita Kose Lasteaed 2 Linavästrik 16. aprill 2014 Harju
Pirita Majandusgümnaasium 3c Linavästrik 16. aprill 2014 Harju
Tallinna Kristiine Gümnaasium 4a Linavästrik 16. aprill 2014 Harju
Pirita Kose Lasteaed Linavästrik 16. aprill 2014 Harju
Kõpu Internaatkool 6-9 Linavästrik 17. aprill 2014 Hiiu
Karksi-Nuia Lasteaed 2 Linavästrik 17. aprill 2014 Viljandi
Rakvere Gümnaasium 6d Linavästrik 17. aprill 2014 Lääne-Viru
Pärnu Koidula Gümnaasium 2b Linavästrik 18. aprill 2014 Pärnu
Tallinna Muusikakeskkool 6 Linavästrik 18. aprill 2014 Harju
Tartu Veeriku Kool 5b Linavästrik 19. aprill 2014 Tartu
Tartu Veeriku Kool 6b Linavästrik 19. aprill 2014 Tartu
Tapa Gümnaasium 7-9 Linavästrik 19. aprill 2014 Lääne-Viru
F. von Wrangelli nim. Roela Lasteaed-Põhikool 5-6 Linavästrik 20. aprill 2014 Lääne-Viru
Türi Põhikool 2a Linavästrik 20. aprill 2014 Järva
Tartu Kunstigümnaasium 4a Linavästrik 20. aprill 2014 Tartu
Torma lasteaed Linnutaja Linavästrik 20. aprill 2014 Jõgeva
Ristiku Põhikool 6b Linavästrik 20. aprill 2014 Harju
Hargla Kool 24 Linavästrik 21. aprill 2014 Valga
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5b Linavästrik 22. aprill 2014 Pärnu
Tahkuranna Lasteaed-Algkool Linavästrik 22. aprill 2014 Pärnu
Melliste Algkool-Lasteaed 2-3 Linavästrik 22. aprill 2014 Tartu
Virtsu Kool 5-9 Linavästrik 22. aprill 2014 Lääne
Tartu Descartes'i Lütseum 2a Linavästrik 23. aprill 2014 Tartu
Tõrva Gümnaasium 5b Linavästrik 24. aprill 2014 Valga
Kõpu Internaatkool Linavästrik 27. aprill 2014 Hiiu
Lehtse Kool 3-4 Linavästrik 28. aprill 2014 Lääne-Viru
Lehtse Kool 5-6 Linavästrik 28. aprill 2014 Lääne-Viru
Tallinna Tehnikagümnaasium 4b Linavästrik 28. aprill 2014 Harju
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 2b Linavästrik 11. mai 2014 Harju
Sõmeru Põhikool 4 Linavästrik 11. mai 2014 Lääne-Viru
Puhja Lasteaed Pääsusilm Linavästrik 22. mai 2014 Tartu

Tagasi tulemuste juurde