"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2019" osaleb 6272 õpilast ja 360 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Pärnu Vanalinna Põhikool 2b Räästapääsuke 22. aprill 2012 Pärnu
Himmaste Algkool 12 Räästapääsuke 22. aprill 2012 Põlva
Kärstna Kool 5-6 Räästapääsuke 22. aprill 2012 Viljandi
Lohkva Lasteaed 2 Räästapääsuke 22. aprill 2012 Tartu
F.von Wrangelli nim Roela Põhikool Räästapääsuke 25. aprill 2012 Lääne-Viru
Põlva Keskkool 1 Räästapääsuke 25. aprill 2012 Põlva
Nõo Põhikool 5-9 2 Räästapääsuke 26. aprill 2012 Tartu
Salme Põhikool 7-9 Räästapääsuke 26. aprill 2012 Saare
Sürgavere Lasteaed-Põhikool Räästapääsuke 27. aprill 2012 Viljandi
Lehtse Kool 2-3 Räästapääsuke 27. aprill 2012 Lääne-Viru
Sonda Põhikool 1-4 Räästapääsuke 27. aprill 2012 Ida-Viru
Anna Haava nim Pala Kool 4 Räästapääsuke 27. aprill 2012 Jõgeva
Suuremõisa Põhikool 5-7 Räästapääsuke 28. aprill 2012 Hiiu
Hargla Kool 1a Räästapääsuke 28. aprill 2012 Valga
Elva Gümnaasium 3c Räästapääsuke 28. aprill 2012 Tartu
Pärnu Ühisgümnaasium 6 Räästapääsuke 28. aprill 2012 Pärnu
Alu Lasteaed-Algkool 3 Räästapääsuke 28. aprill 2012 Rapla
Kose Gümnaasium 3b Räästapääsuke 28. aprill 2012 Harju
Rõngu Keskkool 1-4 Räästapääsuke 29. aprill 2012 Tartu
Põlula Kool 5 Räästapääsuke 29. aprill 2012 Lääne-Viru
Põlula Kool 1-4 Räästapääsuke 29. aprill 2012 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 6b Räästapääsuke 29. aprill 2012 Lääne-Viru
Raasiku Põhikool 4 Räästapääsuke 29. aprill 2012 Harju
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 5a Räästapääsuke 30. aprill 2012 Viljandi
Harku Lasteaed Räästapääsuke 30. aprill 2012 Harju
Tali Põhikool 5-9 Räästapääsuke 30. aprill 2012 Pärnu
Tilsi Põhikool 6 Räästapääsuke 30. aprill 2012 Põlva
Saverna Põhikool Räästapääsuke 30. aprill 2012 Põlva
Elva Gümnaasium 5c Räästapääsuke 30. aprill 2012 Tartu
Saverna Põhikool 5 Räästapääsuke 30. aprill 2012 Põlva
Kõpu Põhikool Räästapääsuke 30. aprill 2012 Viljandi
Kammeri Kool Räästapääsuke 30. aprill 2012 Tartu
Tartu Erakool 2a Räästapääsuke 1. mai 2012 Tartu
Hargla Kool 7 Räästapääsuke 1. mai 2012 Valga
Peetri Põhikool 6 Räästapääsuke 1. mai 2012 Järva
Kildu Põhikool 3 Räästapääsuke 1. mai 2012 Viljandi
Esku-Kamari Kool 4 Räästapääsuke 1. mai 2012 Jõgeva
Kanepi Gümnaasium 1 Räästapääsuke 1. mai 2012 Põlva
Muraste Looduskool Räästapääsuke 1. mai 2012 Harju
Unipiha Algkool 1-4 Räästapääsuke 1. mai 2012 Tartu
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 5 Räästapääsuke 1. mai 2012 Pärnu
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Räästapääsuke 2. mai 2012 Lääne
Mikitamäe Kool 5-6 Räästapääsuke 2. mai 2012 Põlva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool Räästapääsuke 2. mai 2012 Harju
Krootuse Põhikool 2 Räästapääsuke 2. mai 2012 Põlva
Risti Põhikool 1a3 Räästapääsuke 2. mai 2012 Lääne
Virtsu Kool 5-9 Räästapääsuke 2. mai 2012 Lääne
Järva-Jaani Gümnaasium Räästapääsuke 2. mai 2012 Järva
Puurmani Lasteaed Siilipesa Räästapääsuke 3. mai 2012 Jõgeva
Kiili Gümnaasium Räästapääsuke 3. mai 2012 Harju
Haanja Kool 1a Räästapääsuke 3. mai 2012 Võru
Värska Gümnaasium 2 Räästapääsuke 3. mai 2012 Põlva
Tallinna Saksa Gümnaasium 1b Räästapääsuke 4. mai 2012 Harju
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 5 Räästapääsuke 4. mai 2012 Jõgeva
Jõhvi Gümnaasium 6b Räästapääsuke 4. mai 2012 Ida-Viru
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1c Räästapääsuke 5. mai 2012 Pärnu
Kadrina Keskkool 3b Räästapääsuke 5. mai 2012 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 7b Räästapääsuke 5. mai 2012 Ida-Viru
Sadala Põhikool 1-4 Räästapääsuke 5. mai 2012 Jõgeva
Viljandi Paalalinna Gümnaasium 5b Räästapääsuke 5. mai 2012 Viljandi
Rakvere Linna Algkool 2 Räästapääsuke 6. mai 2012 Lääne-Viru
Ruhnu Põhikool 1-9 Räästapääsuke 7. mai 2012 Saare
Kolga Keskkool 1 Räästapääsuke 7. mai 2012 Harju
Sõmeru Põhikool 2 Räästapääsuke 7. mai 2012 Lääne-Viru
Mooste Põhikool 3 Räästapääsuke 7. mai 2012 Põlva
Rakvere Linna Algkool 4 Räästapääsuke 7. mai 2012 Lääne-Viru
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2cs Räästapääsuke 8. mai 2012 Pärnu
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 6ab Räästapääsuke 8. mai 2012 Ida-Viru
Imavere Põhikool 2a Räästapääsuke 8. mai 2012 Järva
Konguta Kool 5-6 Räästapääsuke 8. mai 2012 Tartu
Viluste Põhikool 7 Räästapääsuke 8. mai 2012 Põlva
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 5b Räästapääsuke 8. mai 2012 Viljandi
Sõmerpalu Põhikool 3 Räästapääsuke 9. mai 2012 Võru
Jõhvi Lasteaed Sipsik 2 Räästapääsuke 9. mai 2012 Ida-Viru
Virtsu Kool 2-3 Räästapääsuke 9. mai 2012 Lääne
Tallinna Reaalkool 5a Räästapääsuke 9. mai 2012 Harju
Tallinna Reaalkool 5b Räästapääsuke 9. mai 2012 Harju
Ristiku Põhikool 5a Räästapääsuke 10. mai 2012 Harju
Tallinna Lasteaed Kiikhobu 2 Räästapääsuke 13. mai 2012 Harju
Muhu Põhikool 5 Räästapääsuke 13. mai 2012 Saare
Veskitammi Lasteaed Räästapääsuke 13. mai 2012 Harju
Pärnu Ülejõe Gümnaasium 3c Räästapääsuke 13. mai 2012 Pärnu
Kohila Gümnaasium 3b Räästapääsuke 13. mai 2012 Rapla
Orissaare Gümnaasium 3 Räästapääsuke 17. mai 2012 Saare
Kohila Gümnaasium 7c Räästapääsuke 18. mai 2012 Rapla
Friedebert Tuglase nim. Ahja Keskkool 2-3 Räästapääsuke 18. mai 2012 Põlva
Seljametsa Lasteaed-Algkool Räästapääsuke 20. mai 2012 Pärnu
Luua Algkool 1-4 Räästapääsuke 21. mai 2012 Jõgeva
Osula Põhikool 3 Räästapääsuke 25. mai 2012 Võru
Kuusalu Keskkool 1b Räästapääsuke 25. mai 2012 Harju

Tagasi tulemuste juurde