"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2019" osaleb 6272 õpilast ja 360 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Halliste Põhikool 1-3 Punarind 18. märts 2012 Viljandi
Valga Vene Gümnaasium 6b Punarind 19. märts 2012 Valga
Krootuse Põhikool 2 Punarind 21. märts 2012 Põlva
Kõpu Põhikool Punarind 21. märts 2012 Viljandi
Saverna Põhikool Punarind 22. märts 2012 Põlva
Hargla Kool 4 Punarind 23. märts 2012 Valga
Valga Vene Gümnaasium 6a Punarind 24. märts 2012 Valga
Himmaste Algkool 12 Punarind 25. märts 2012 Põlva
Virtsu Kool 5-9 Punarind 26. märts 2012 Lääne
Rapla Ühisgümnaasium 1a Punarind 26. märts 2012 Rapla
Tallinna Reaalkool 5b Punarind 26. märts 2012 Harju
Unipiha Algkool 1-4 Punarind 26. märts 2012 Tartu
Tallinna Lasteaed Kiikhobu 2 Punarind 26. märts 2012 Harju
Taebla Gümnaasium 1-4 Punarind 27. märts 2012 Lääne
Riidaja Põhikool 5-9 Punarind 27. märts 2012 Valga
Alu Lasteaed-Algkool 3 Punarind 27. märts 2012 Rapla
Seljametsa Lasteaed-Algkool Punarind 28. märts 2012 Pärnu
Karksi-Nuia Lasteaed 2 Punarind 28. märts 2012 Viljandi
Rannamõisa Lasteaed 2 Punarind 28. märts 2012 Harju
Muraste Looduskool Punarind 29. märts 2012 Harju
Elva Gümnaasium 3c Punarind 29. märts 2012 Tartu
Virtsu Kool 2-3 Punarind 29. märts 2012 Lääne
Kääpa Põhikool 3 Punarind 29. märts 2012 Võru
Rõngu Keskkool 1-4 Punarind 30. märts 2012 Tartu
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1-2 Punarind 30. märts 2012 Jõgeva
Konguta Kool 5-6 Punarind 31. märts 2012 Tartu
Saarepeedi Kool 6 Punarind 1. aprill 2012 Viljandi
Tääksi Põhikool 5-9 Punarind 2. aprill 2012 Viljandi
Tartu Kivilinna Gümnaasium 2a Punarind 2. aprill 2012 Tartu
Sonda Põhikool 1-4 Punarind 3. aprill 2012 Ida-Viru
Elva Gümnaasium 4b Punarind 3. aprill 2012 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool Punarind 3. aprill 2012 Harju
Kuressaare Gümnaasium 5c Punarind 3. aprill 2012 Saare
Sürgavere Lasteaed-Põhikool Punarind 4. aprill 2012 Viljandi
Tali Põhikool 5-9 Punarind 4. aprill 2012 Pärnu
Väike-Maarja Gümnaasium 6b Punarind 4. aprill 2012 Lääne-Viru
Vaida Põhikool 4 Punarind 4. aprill 2012 Harju
Puhja Gümnaasium 2 Punarind 5. aprill 2012 Tartu
Valga Põhikool 5a Punarind 7. aprill 2012 Valga
Audentese Erakool 6b Punarind 7. aprill 2012 Harju
Pikavere Lasteaed-Algkool 12 Punarind 7. aprill 2012 Harju
Metsapoole Põhikool 4-6 Punarind 7. aprill 2012 Pärnu
Mustjala Lasteaed-Põhikool 5-6 Punarind 8. aprill 2012 Saare
Parksepa Keskkool 7 Punarind 8. aprill 2012 Võru
Kadrina Keskkool 3a Punarind 8. aprill 2012 Lääne-Viru
Järva-Jaani Gümnaasium Punarind 8. aprill 2012 Järva
Viluste Põhikool 7 Punarind 10. aprill 2012 Põlva
Tallinna 21. Kool 5aa Punarind 10. aprill 2012 Harju
Peetri Põhikool 3-4 Punarind 11. aprill 2012 Järva
Elva Gümnaasium 6c Punarind 11. aprill 2012 Tartu
Kohila Gümnaasium 7c Punarind 11. aprill 2012 Rapla
Pärnu Ülejõe Gümnaasium 3a Punarind 11. aprill 2012 Pärnu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool 1 Punarind 12. aprill 2012 Harju
Vääna Mõisakool Punarind 12. aprill 2012 Harju
Risti Põhikool 1a3 Punarind 12. aprill 2012 Lääne
Pärnu Ühisgümnaasium 6 Punarind 13. aprill 2012 Pärnu
Muhu Põhikool 5 Punarind 13. aprill 2012 Saare
Jõhvi Gümnaasium 6b Punarind 13. aprill 2012 Ida-Viru
Ruhnu Põhikool 1-9 Punarind 13. aprill 2012 Saare
Konguta Kool 1-4 Punarind 13. aprill 2012 Tartu
Metsküla Algkool 1-3 Punarind 13. aprill 2012 Lääne
Valga Jaanikese Kool 5-6b Punarind 13. aprill 2012 Valga
Põlula Kool 5 Punarind 14. aprill 2012 Lääne-Viru
Põlula Kool 1-4 Punarind 14. aprill 2012 Lääne-Viru
Palupera Põhikool Punarind 14. aprill 2012 Valga
Kasti Lasteaed Karikakar Punarind 15. aprill 2012 Rapla
Emmaste Põhikool Punarind 15. aprill 2012 Hiiu
Paikuse Põhikool 1b Punarind 15. aprill 2012 Pärnu
Saaremaa Ühisgümnaasium 5aa Punarind 15. aprill 2012 Saare
Hummuli Põhikool 4 Punarind 15. aprill 2012 Valga
Kärstna Kool 5-6 Punarind 15. aprill 2012 Viljandi
Lümanda Põhikool 5-6 Punarind 15. aprill 2012 Saare
Tartu Raatuse Gümnaasium 6 Punarind 15. aprill 2012 Tartu
Kehtna Põhikool 1-9 Punarind 15. aprill 2012 Rapla
Paide Ühisgümnaasium 6b Punarind 15. aprill 2012 Järva
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 6ab Punarind 15. aprill 2012 Ida-Viru
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 5a Punarind 15. aprill 2012 Viljandi
Torma lasteaed Linnutaja 2 Punarind 15. aprill 2012 Jõgeva
Tartu Raatuse Gümnaasium 8a Punarind 15. aprill 2012 Tartu
Tilsi Põhikool 6 Punarind 16. aprill 2012 Põlva
Imavere Põhikool 2a Punarind 16. aprill 2012 Järva
Tilsi Põhikool 7 Punarind 16. aprill 2012 Põlva
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 7b Punarind 16. aprill 2012 Ida-Viru
Esku-Kamari Kool 4 Punarind 16. aprill 2012 Jõgeva
Mikitamäe Kool 5-6 Punarind 17. aprill 2012 Põlva
Värska Gümnaasium 3 Punarind 17. aprill 2012 Põlva
Kiili Gümnaasium Punarind 17. aprill 2012 Harju
Viljandi Maagümnaasium 1b Punarind 17. aprill 2012 Viljandi
Suuremõisa Põhikool 1-4 Punarind 17. aprill 2012 Hiiu
Peetri Lasteaed Punarind 17. aprill 2012 Järva
Suuremõisa Põhikool 5-7 Punarind 17. aprill 2012 Hiiu
Hargla Kool 1a Punarind 17. aprill 2012 Valga
Kuuste Kool 4 Punarind 17. aprill 2012 Tartu
Pärnu Vanalinna Põhikool 2b Punarind 17. aprill 2012 Pärnu
Mooste Põhikool 3 Punarind 17. aprill 2012 Põlva
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Punarind 18. aprill 2012 Harju
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5b Punarind 18. aprill 2012 Ida-Viru
Harku Lasteaed 2 Punarind 18. aprill 2012 Harju
Valga Vene Gümnaasium 7b Punarind 18. aprill 2012 Valga
Virtsu Kool 14 Punarind 19. aprill 2012 Lääne
Anna Haava nim Pala Kool 4 Punarind 20. aprill 2012 Jõgeva
Tartu Raatuse Gümnaasium 1b Punarind 20. aprill 2012 Tartu
Savikoja Punarind 20. aprill 2012 Tartu
Jakob Westholmi Gümnaasium 3b Punarind 21. aprill 2012 Harju
Tartu Erakool 2a Punarind 21. aprill 2012 Tartu
Viljandi Maagümnaasium 4a Punarind 21. aprill 2012 Viljandi
Sõmeru Põhikool 2 Punarind 21. aprill 2012 Lääne-Viru
Veskitammi Lasteaed Punarind 21. aprill 2012 Harju
Tartu Kivilinna Gümnaasium 3a Punarind 21. aprill 2012 Tartu
Kadrina Keskkool 6a Punarind 22. aprill 2012 Lääne-Viru
Rakvere Linna Algkool 2 Punarind 22. aprill 2012 Lääne-Viru
Rakvere Linna Algkool 4 Punarind 22. aprill 2012 Lääne-Viru
Tartu Hiie Kool 6b Punarind 22. aprill 2012 Tartu
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 5 Punarind 22. aprill 2012 Pärnu
Kolga Keskkool 1 Punarind 23. aprill 2012 Harju
Raasiku Põhikool 4 Punarind 23. aprill 2012 Harju
Peetri Põhikool 6 Punarind 24. aprill 2012 Järva
Rakke Gümnaasium 2 Punarind 25. aprill 2012 Lääne-Viru
Harku Lasteaed Punarind 25. aprill 2012 Harju
Nõo Põhikool 5-9 2 Punarind 25. aprill 2012 Tartu
Suure-Jaani Gümnaasium 4 Punarind 25. aprill 2012 Viljandi
Haanja Kool 6 Punarind 25. aprill 2012 Võru
Tartu Veeriku Kool 4b Punarind 26. aprill 2012 Tartu
Pärnu Ülejõe Gümnaasium 3c Punarind 27. aprill 2012 Pärnu
Kuusalu Keskkool 1b Punarind 30. aprill 2012 Harju
Põltsamaa Ühisgümnaasium 7b Punarind 4. mai 2012 Jõgeva
Rannu Keskkool 5 Punarind 6. mai 2012 Tartu
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3b Punarind 6. mai 2012 Harju
Oru Põhikool 4 2 Punarind 8. mai 2012 Harju
Kääpa Põhikool 2 Punarind 9. mai 2012 Võru
Tallinna Reaalkool 5a Punarind 10. mai 2012 Harju
Tudulinna Põhikool 4 Punarind 11. mai 2012 Ida-Viru

Tagasi tulemuste juurde