"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2019" osaleb 6272 õpilast ja 360 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2cs Piiritaja 8. mai 2012 Pärnu
Kanepi Gümnaasium 1 Piiritaja 9. mai 2012 Põlva
Tartu Hiie Kool 6b Piiritaja 10. mai 2012 Tartu
Tallinna Lasteaed Kiikhobu 2 Piiritaja 10. mai 2012 Harju
Taebla Gümnaasium 1-4 Piiritaja 10. mai 2012 Lääne
Sonda Põhikool 1-4 Piiritaja 10. mai 2012 Ida-Viru
Rakvere Gümnaasium 1a Piiritaja 14. mai 2012 Lääne-Viru
Risti Põhikool (Harju) 7-9 Piiritaja 14. mai 2012 Harju
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 6ab Piiritaja 14. mai 2012 Ida-Viru
Hummuli Põhikool 4 Piiritaja 15. mai 2012 Valga
Krootuse Põhikool 2 Piiritaja 15. mai 2012 Põlva
Jõhvi Gümnaasium 6b Piiritaja 15. mai 2012 Ida-Viru
Pärnu Ühisgümnaasium 6 Piiritaja 15. mai 2012 Pärnu
Kadrina Keskkool 6a Piiritaja 16. mai 2012 Lääne-Viru
Virtsu Kool 5-9 Piiritaja 16. mai 2012 Lääne
Tartu Raatuse Gümnaasium 1b Piiritaja 16. mai 2012 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool Piiritaja 16. mai 2012 Harju
Haanja Kool 6 Piiritaja 17. mai 2012 Võru
Kadrina Keskkool 3b Piiritaja 19. mai 2012 Lääne-Viru
Järva-Jaani Gümnaasium Piiritaja 19. mai 2012 Järva
Rakvere Linna Algkool 4 Piiritaja 19. mai 2012 Lääne-Viru
Nõo Põhikool 5-9 2 Piiritaja 20. mai 2012 Tartu
Audentese Erakool 6b Piiritaja 20. mai 2012 Harju
Kuressaare Gümnaasium 6c Piiritaja 20. mai 2012 Saare
Kadrioru Saksa Gümnaasium 5a Piiritaja 20. mai 2012 Harju
Kõpu Põhikool Piiritaja 21. mai 2012 Viljandi
Muraste Looduskool Piiritaja 21. mai 2012 Harju
Suuremõisa Põhikool 5-7 Piiritaja 21. mai 2012 Hiiu
Põlula Kool 1-4 Piiritaja 21. mai 2012 Lääne-Viru
Põlula Kool 5 Piiritaja 21. mai 2012 Lääne-Viru
Sõmerpalu Põhikool 3 Piiritaja 21. mai 2012 Võru
Värska Gümnaasium 3 Piiritaja 21. mai 2012 Põlva
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5b Piiritaja 22. mai 2012 Ida-Viru
Osula Põhikool 3 Piiritaja 22. mai 2012 Võru
Mooste Põhikool 3 Piiritaja 22. mai 2012 Põlva
Elva Gümnaasium 3c Piiritaja 22. mai 2012 Tartu
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Piiritaja 23. mai 2012 Harju
Muhu Põhikool 5 Piiritaja 24. mai 2012 Saare
Konguta Kool 5-6 Piiritaja 25. mai 2012 Tartu
Tallinna Lauliku Lasteaed Piiritaja 25. mai 2012 Harju
Kaelase Kool 4-9 Piiritaja 25. mai 2012 Pärnu
Elva Gümnaasium 5c Piiritaja 28. mai 2012 Tartu
Ruhnu Põhikool 1-9 Piiritaja 28. mai 2012 Saare
Tahkuranna Lasteaed-Algkool Piiritaja 31. mai 2012 Pärnu

Tagasi tulemuste juurde