"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2019" osaleb 6272 õpilast ja 360 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Paldiski Gümnaasium 2 Põldlõoke 9. märts 2012 Harju
Ruhnu Põhikool 1-9 Põldlõoke 10. märts 2012 Saare
Risti Põhikool (Harju) 7-9 Põldlõoke 10. märts 2012 Harju
Imavere Põhikool 4 Põldlõoke 12. märts 2012 Järva
Kaelase Kool 4-9 Põldlõoke 13. märts 2012 Pärnu
Kuressaare Gümnaasium 6c Põldlõoke 13. märts 2012 Saare
Oru Põhikool 4 2 Põldlõoke 13. märts 2012 Harju
Haanja Kool 5 Põldlõoke 14. märts 2012 Võru
Kohila Gümnaasium 7c Põldlõoke 14. märts 2012 Rapla
Hummuli Põhikool 4 Põldlõoke 14. märts 2012 Valga
Häädemeeste Keskkool 6a7 Põldlõoke 14. märts 2012 Pärnu
Muhu Põhikool 5 Põldlõoke 14. märts 2012 Saare
Kärla Põhikool 3 Põldlõoke 15. märts 2012 Saare
Võnnu Lasteaed Värvuke Põldlõoke 16. märts 2012 Tartu
Konguta Kool 5-6 Põldlõoke 16. märts 2012 Tartu
Muraste Looduskool Põldlõoke 17. märts 2012 Harju
Orava Põhikool 5 Põldlõoke 17. märts 2012 Põlva
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6b Põldlõoke 17. märts 2012 Jõgeva
Kanepi Gümnaasium 3 Põldlõoke 17. märts 2012 Põlva
Tali Põhikool 5-9 Põldlõoke 17. märts 2012 Pärnu
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 6ab Põldlõoke 17. märts 2012 Ida-Viru
Viluste Põhikool 1 Põldlõoke 18. märts 2012 Põlva
Risti Põhikool 1a3 Põldlõoke 18. märts 2012 Lääne
Suuremõisa Põhikool 5-7 Põldlõoke 18. märts 2012 Hiiu
Savikoja Põldlõoke 18. märts 2012 Tartu
Koonga Põhikool 5 Põldlõoke 18. märts 2012 Pärnu
Ristiku Põhikool 5a Põldlõoke 18. märts 2012 Harju
Kõpu Põhikool Põldlõoke 18. märts 2012 Viljandi
Kammeri Kool Põldlõoke 18. märts 2012 Tartu
Värska Gümnaasium 3 Põldlõoke 19. märts 2012 Põlva
Sõmerpalu Põhikool 3 Põldlõoke 19. märts 2012 Võru
Rõngu Keskkool 1-4 Põldlõoke 19. märts 2012 Tartu
Saarepeedi Kool 6 Põldlõoke 19. märts 2012 Viljandi
Koonga Põhikool 6 Põldlõoke 19. märts 2012 Pärnu
Nõo Põhikool 5-9 2 Põldlõoke 19. märts 2012 Tartu
Heimtali Põhikool 5a6 Põldlõoke 19. märts 2012 Viljandi
Kuuste Kool 4 Põldlõoke 20. märts 2012 Tartu
Vaida Põhikool 4 Põldlõoke 20. märts 2012 Harju
Saaremaa Ühisgümnaasium 5aa Põldlõoke 20. märts 2012 Saare
Lauka Põhikool 2-3 Põldlõoke 20. märts 2012 Hiiu
Taebla Gümnaasium 1-4 Põldlõoke 20. märts 2012 Lääne
Lihula Gümnaasium 1 Põldlõoke 20. märts 2012 Lääne
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Põldlõoke 20. märts 2012 Lääne
Elva Gümnaasium 3c Põldlõoke 20. märts 2012 Tartu
Esku-Kamari Kool 4 Põldlõoke 20. märts 2012 Jõgeva
Kuuste Kool 5 Põldlõoke 20. märts 2012 Tartu
Kääpa Põhikool 1 Põldlõoke 20. märts 2012 Võru
Pärnu Vanalinna Põhikool 2b Põldlõoke 20. märts 2012 Pärnu
Kasti Lasteaed Karikakar Põldlõoke 20. märts 2012 Rapla
Rannamõisa Lasteaed Põldlõoke 20. märts 2012 Harju
Peetri Lasteaed Põldlõoke 21. märts 2012 Järva
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 5b Põldlõoke 21. märts 2012 Viljandi
Saverna Põhikool Põldlõoke 21. märts 2012 Põlva
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 5a Põldlõoke 21. märts 2012 Viljandi
Alu Lasteaed-Algkool 4 Põldlõoke 21. märts 2012 Rapla
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 5 Põldlõoke 21. märts 2012 Pärnu
Tallinna 21. Kool 5aa Põldlõoke 21. märts 2012 Harju
Suure-Jaani Gümnaasium 5a Põldlõoke 21. märts 2012 Viljandi
Pärnu Loodus- ja Tehnikamaja Põldlõoke 21. märts 2012 Pärnu
Krootuse Põhikool 2 Põldlõoke 21. märts 2012 Põlva
Sürgavere Lasteaed-Põhikool Põldlõoke 21. märts 2012 Viljandi
Rakvere Linna Algkool Põldlõoke 21. märts 2012 Lääne-Viru
Imavere Põhikool 2a Põldlõoke 21. märts 2012 Järva
Kehtna Põhikool 1-9 Põldlõoke 21. märts 2012 Rapla
Tallinna Järveotsa Gümnaasium 1a Põldlõoke 21. märts 2012 Harju
Kiili Gümnaasium Põldlõoke 21. märts 2012 Harju
Nõva Põhikool 5-9 Põldlõoke 21. märts 2012 Lääne
Puhja Gümnaasium 2 Põldlõoke 21. märts 2012 Tartu
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 3a Põldlõoke 21. märts 2012 Viljandi
Mooste Põhikool 3 Põldlõoke 21. märts 2012 Põlva
Jakob Westholmi Gümnaasium 3b Põldlõoke 21. märts 2012 Harju
Are Põhikool Põldlõoke 21. märts 2012 Pärnu
Rakke Gümnaasium 2 Põldlõoke 22. märts 2012 Lääne-Viru
Kääpa Põhikool 5 Põldlõoke 22. märts 2012 Võru
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 6 Põldlõoke 22. märts 2012 Pärnu
Parksepa Keskkool 1b Põldlõoke 22. märts 2012 Võru
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Põldlõoke 22. märts 2012 Lääne
Sürgavere Lasteaed-Põhikool 2 Põldlõoke 22. märts 2012 Viljandi
Emmaste Põhikool Põldlõoke 22. märts 2012 Hiiu
Põlula Kool 1-4 Põldlõoke 22. märts 2012 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5b Põldlõoke 22. märts 2012 Ida-Viru
Kajamaa Kool 1-9 Põldlõoke 22. märts 2012 Harju
Tiigitaguse Põldlõoke 22. märts 2012 Tartu
Puurmani Lasteaed Siilipesa Põldlõoke 22. märts 2012 Jõgeva
Põlula Kool 5 Põldlõoke 22. märts 2012 Lääne-Viru
Pärnu Ühisgümnaasium 6 Põldlõoke 22. märts 2012 Pärnu
Saduküla Lasteaed-Algkool 3 Põldlõoke 22. märts 2012 Jõgeva
Ristiku Põhikool 6a Põldlõoke 22. märts 2012 Harju
Suuremõisa Põhikool 1-4 Põldlõoke 22. märts 2012 Hiiu
Metsapoole Põhikool 4-6 Põldlõoke 22. märts 2012 Pärnu
Luua Algkool 1-4 Põldlõoke 22. märts 2012 Jõgeva
Kadrina Keskkool 2b Põldlõoke 22. märts 2012 Lääne-Viru
Suure-Jaani Gümnaasium 4 Põldlõoke 22. märts 2012 Viljandi
Kääpa Põhikool 2 Põldlõoke 22. märts 2012 Võru
Vääna Mõisakool Põldlõoke 22. märts 2012 Harju
Rakvere Reaalgümnaasium 4 Põldlõoke 22. märts 2012 Lääne-Viru
Orissaare Gümnaasium 2 Põldlõoke 22. märts 2012 Saare
Tartu Veeriku Kool 3b Põldlõoke 22. märts 2012 Tartu
Suislepa Lasteaed-Algkool 5-6 Põldlõoke 22. märts 2012 Viljandi
Jäneda Kool 3 Põldlõoke 23. märts 2012 Lääne-Viru
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6a Põldlõoke 23. märts 2012 Jõgeva
Kärstna Kool 5-6 Põldlõoke 23. märts 2012 Viljandi
F.von Wrangelli nim Roela Põhikool Põldlõoke 23. märts 2012 Lääne-Viru
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Põldlõoke 23. märts 2012 Harju
Tallinna Reaalkool 5a Põldlõoke 23. märts 2012 Harju
Anna Haava nim Pala Kool 4 Põldlõoke 23. märts 2012 Jõgeva
Peetri Põhikool 3-4 Põldlõoke 23. märts 2012 Järva
Lehtse Kool 2-3 Põldlõoke 23. märts 2012 Lääne-Viru
Vasta Kool 5-9 Põldlõoke 23. märts 2012 Lääne-Viru
Koonga Põhikool 3 Põldlõoke 23. märts 2012 Pärnu
Jõhvi Gümnaasium 6b Põldlõoke 24. märts 2012 Ida-Viru
Kuuste Kool 2-3 Põldlõoke 24. märts 2012 Tartu
Tartu Veeriku Kool 7a Põldlõoke 24. märts 2012 Tartu
Nõva Põhikool 1-3 Põldlõoke 24. märts 2012 Lääne
Vara Põhikool 1-4 Põldlõoke 24. märts 2012 Tartu
Osula Põhikool 3 Põldlõoke 24. märts 2012 Võru
Virtsu Kool 2-3 Põldlõoke 24. märts 2012 Lääne
Orissaare Gümnaasium 4 Põldlõoke 24. märts 2012 Saare
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 7b Põldlõoke 24. märts 2012 Ida-Viru
Tallinna Reaalkool 5b Põldlõoke 24. märts 2012 Harju
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 5 Põldlõoke 24. märts 2012 Jõgeva
Palupera Põhikool Põldlõoke 24. märts 2012 Valga
Tartu Erakool 2a Põldlõoke 24. märts 2012 Tartu
Virtsu Kool 5-9 Põldlõoke 24. märts 2012 Lääne
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 5 Põldlõoke 25. märts 2012 Jõgeva
MTÜ Lasteaed Väike Pauline Põldlõoke 25. märts 2012 Tartu
Virtsu Kool 14 Põldlõoke 25. märts 2012 Lääne
Riidaja Põhikool 5-9 Põldlõoke 26. märts 2012 Valga
Torma lasteaed Linnutaja 2 Põldlõoke 26. märts 2012 Jõgeva
Rakvere Linna Algkool 4 Põldlõoke 26. märts 2012 Lääne-Viru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool Põldlõoke 26. märts 2012 Harju
Saverna Põhikool 5 Põldlõoke 26. märts 2012 Põlva
Raasiku Põhikool 4 Põldlõoke 26. märts 2012 Harju
Kuldre Kool 5-6 Põldlõoke 26. märts 2012 Võru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool 1 Põldlõoke 26. märts 2012 Harju
Koigi Lasteaed Kalevipoeg Põldlõoke 26. märts 2012 Järva
Torma lasteaed Linnutaja Põldlõoke 26. märts 2012 Jõgeva
Põlva Keskkool 1 Põldlõoke 26. märts 2012 Põlva
Lehtse Kool 4-5 Põldlõoke 27. märts 2012 Lääne-Viru
Ahula Lasteaed - Algkool 1-4 Põldlõoke 27. märts 2012 Järva
Kildu Põhikool 3 Põldlõoke 27. märts 2012 Viljandi
Paide Ühisgümnaasium 6a Põldlõoke 27. märts 2012 Järva
Loo Keskkool 4b Põldlõoke 27. märts 2012 Harju
Valga Jaanikese Kool 5-6b Põldlõoke 27. märts 2012 Valga
Tahkuranna Lasteaed-Algkool Põldlõoke 27. märts 2012 Pärnu
Valga Põhikool 3a Põldlõoke 27. märts 2012 Valga
Sõmeru Põhikool 2 Põldlõoke 27. märts 2012 Lääne-Viru
Tääksi Põhikool 5-9 Põldlõoke 27. märts 2012 Viljandi
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5 Põldlõoke 28. märts 2012 Pärnu
Tilsi Põhikool 7 Põldlõoke 28. märts 2012 Põlva
Unipiha Algkool 1-4 Põldlõoke 28. märts 2012 Tartu
Põltsamaa Ühisgümnaasium 7b Põldlõoke 28. märts 2012 Jõgeva
Alu Lasteaed-Algkool 3 Põldlõoke 28. märts 2012 Rapla
Järva-Jaani Gümnaasium Põldlõoke 28. märts 2012 Järva
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Põldlõoke 29. märts 2012 Lääne
Kadrina Keskkool 6a Põldlõoke 29. märts 2012 Lääne-Viru
Sillamäe Vanalinna Kool 2a Põldlõoke 29. märts 2012 Ida-Viru
Viluste Põhikool 7 Põldlõoke 29. märts 2012 Põlva
Tudu Lasteaed-Põhikool 4-5 Põldlõoke 30. märts 2012 Lääne-Viru
Ramsi Lasteaed-Algkool 1-3 Põldlõoke 30. märts 2012 Viljandi
Tõrva Gümnaasium 5b Põldlõoke 30. märts 2012 Valga
Sonda Põhikool 1-4 Põldlõoke 31. märts 2012 Ida-Viru
Pikavere Lasteaed-Algkool 12 Põldlõoke 1. aprill 2012 Harju
Orissaare Gümnaasium 3 Põldlõoke 1. aprill 2012 Saare
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 4a Põldlõoke 1. aprill 2012 Harju
Melliste Algkool-Lasteaed 2-3 Põldlõoke 2. aprill 2012 Tartu
Metsküla Algkool 5-6 Põldlõoke 2. aprill 2012 Lääne
Valga Põhikool 5a Põldlõoke 2. aprill 2012 Valga
Sillamäe Vanalinna Kool 1b Põldlõoke 3. aprill 2012 Ida-Viru
Kuressaare Gümnaasium 4c Põldlõoke 3. aprill 2012 Saare
Sillamäe Vanalinna Kool 3b Põldlõoke 3. aprill 2012 Ida-Viru
Sillamäe Vanalinna Kool 1a Põldlõoke 3. aprill 2012 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 2b Põldlõoke 4. aprill 2012 Ida-Viru
Paide Ühisgümnaasium 6b Põldlõoke 4. aprill 2012 Järva
Valga Vene Gümnaasium 6b Põldlõoke 4. aprill 2012 Valga
Tartu Raatuse Gümnaasium 2a Põldlõoke 4. aprill 2012 Tartu
Tallinna 37. Keskkool 3a Põldlõoke 5. aprill 2012 Harju
Lohkva Lasteaed Põldlõoke 5. aprill 2012 Tartu
Himmaste Algkool 12 Põldlõoke 5. aprill 2012 Põlva
Lohkva Lasteaed 2 Põldlõoke 5. aprill 2012 Tartu
Metsküla Algkool 1-3 Põldlõoke 5. aprill 2012 Lääne
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1c Põldlõoke 8. aprill 2012 Pärnu
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium Põldlõoke 8. aprill 2012 Viljandi
Tudulinna Põhikool 3 Põldlõoke 9. aprill 2012 Ida-Viru
Tääksi Põhikool 1-4 Põldlõoke 9. aprill 2012 Viljandi
Tilsi Põhikool 6 Põldlõoke 9. aprill 2012 Põlva
Tudulinna Põhikool 4 Põldlõoke 9. aprill 2012 Ida-Viru
Harku Lasteaed 2 Põldlõoke 10. aprill 2012 Harju
Konguta Kool 1-4 Põldlõoke 10. aprill 2012 Tartu
Audentese Erakool 6b Põldlõoke 11. aprill 2012 Harju
Valga Vene Gümnaasium 7b Põldlõoke 11. aprill 2012 Valga
Mikitamäe Kool 5-6 Põldlõoke 12. aprill 2012 Põlva
Värska Gümnaasium 2 Põldlõoke 12. aprill 2012 Põlva
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 3 Põldlõoke 13. aprill 2012 Lääne
Paikuse Põhikool 1b Põldlõoke 13. aprill 2012 Pärnu
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 4c Põldlõoke 14. aprill 2012 Harju
Kuusalu Keskkool 2b Põldlõoke 14. aprill 2012 Harju
Rakvere Linna Algkool 2 Põldlõoke 15. aprill 2012 Lääne-Viru
Salme Põhikool 7-9 Põldlõoke 15. aprill 2012 Saare
Parksepa Keskkool 7 Põldlõoke 20. aprill 2012 Võru
Tartu Kivilinna Gümnaasium 3a Põldlõoke 21. aprill 2012 Tartu
Veskitammi Lasteaed Põldlõoke 21. aprill 2012 Harju
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 3 Põldlõoke 22. aprill 2012 Jõgeva
Haanja Kool 1a Põldlõoke 24. aprill 2012 Võru
Harku Lasteaed Põldlõoke 25. aprill 2012 Harju
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3b Põldlõoke 26. aprill 2012 Harju
Tallinna Saksa Gümnaasium 1b Põldlõoke 28. aprill 2012 Harju
Rakvere Gümnaasium 1a Põldlõoke 1. mai 2012 Lääne-Viru
Hargla Kool 4 Põldlõoke 3. mai 2012 Valga
Kolga Keskkool 1 Põldlõoke 13. mai 2012 Harju
Pärnu Ülejõe Gümnaasium 3c Põldlõoke 26. mai 2012 Pärnu

Tagasi tulemuste juurde