"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2019" osaleb 6272 õpilast ja 360 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Rannu Keskkool 5 Näsiniin 21. märts 2012 Tartu
Krootuse Põhikool 2 Näsiniin 22. märts 2012 Põlva
Muhu Põhikool 5 Näsiniin 25. märts 2012 Saare
Pikavere Lasteaed-Algkool Näsiniin 25. märts 2012 Harju
Puhja Lasteaed Pääsusilm Näsiniin 27. märts 2012 Tartu
Suuremõisa Põhikool 1-4 Näsiniin 28. märts 2012 Hiiu
Suuremõisa Põhikool 5-7 Näsiniin 28. märts 2012 Hiiu
Kärstna Kool 5-6 Näsiniin 28. märts 2012 Viljandi
Kose Gümnaasium 3b Näsiniin 29. märts 2012 Harju
Saaremaa Ühisgümnaasium 5aa Näsiniin 29. märts 2012 Saare
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Näsiniin 30. märts 2012 Lääne
Kanepi Gümnaasium 3 Näsiniin 1. aprill 2012 Põlva
Virtsu Kool 5-9 Näsiniin 3. aprill 2012 Lääne
Virtsu Kool 2-3 Näsiniin 3. aprill 2012 Lääne
Kanepi Gümnaasium 1 Näsiniin 7. aprill 2012 Põlva
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 6 Näsiniin 8. aprill 2012 Pärnu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5 Näsiniin 9. aprill 2012 Pärnu
Luua Algkool 1-4 Näsiniin 9. aprill 2012 Jõgeva
Rakke Gümnaasium 2 Näsiniin 10. aprill 2012 Lääne-Viru
Tali Põhikool 5-9 Näsiniin 10. aprill 2012 Pärnu
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 5 Näsiniin 10. aprill 2012 Pärnu
Konguta Kool 1-4 Näsiniin 11. aprill 2012 Tartu
Sürgavere Lasteaed-Põhikool Näsiniin 11. aprill 2012 Viljandi
Tääksi Põhikool 5-9 Näsiniin 11. aprill 2012 Viljandi
Lehtse Kool 2-3 Näsiniin 12. aprill 2012 Lääne-Viru
Tääksi Põhikool 1-4 Näsiniin 12. aprill 2012 Viljandi
Puhja Gümnaasium 2 Näsiniin 12. aprill 2012 Tartu
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 6b Näsiniin 12. aprill 2012 Viljandi
Nõva Laste Päevakeskus Näsiniin 13. aprill 2012 Lääne
Rõngu Keskkool 1-4 Näsiniin 13. aprill 2012 Tartu
Kammeri Kool Näsiniin 13. aprill 2012 Tartu
Tartu Raatuse Gümnaasium 8a Näsiniin 13. aprill 2012 Tartu
Elva Gümnaasium 2b Näsiniin 13. aprill 2012 Tartu
Konguta Kool 5-6 Näsiniin 13. aprill 2012 Tartu
Saverna Põhikool 5 Näsiniin 13. aprill 2012 Põlva
Saverna Põhikool Näsiniin 13. aprill 2012 Põlva
Põltsamaa Ühisgümnaasium 7b Näsiniin 13. aprill 2012 Jõgeva
Tartu Hiie Kool 6b Näsiniin 13. aprill 2012 Tartu
Kolga Keskkool 1 Näsiniin 13. aprill 2012 Harju
Kõpu Põhikool Näsiniin 13. aprill 2012 Viljandi
Haanja Kool 1a Näsiniin 13. aprill 2012 Võru
Tudulinna Põhikool 4 Näsiniin 14. aprill 2012 Ida-Viru
Tudulinna Põhikool 3 Näsiniin 14. aprill 2012 Ida-Viru
Kasti Lasteaed Karikakar Näsiniin 14. aprill 2012 Rapla
Mikitamäe Kool 5-6 Näsiniin 14. aprill 2012 Põlva
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 4c Näsiniin 14. aprill 2012 Harju
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3b Näsiniin 15. aprill 2012 Harju
Valga Vene Gümnaasium 6a Näsiniin 15. aprill 2012 Valga
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 5b Näsiniin 15. aprill 2012 Viljandi
Metsküla Algkool 1-3 Näsiniin 15. aprill 2012 Lääne
Heimtali Põhikool 5a6 Näsiniin 16. aprill 2012 Viljandi
Tilsi Põhikool 6 Näsiniin 16. aprill 2012 Põlva
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Näsiniin 16. aprill 2012 Harju
Tilsi Põhikool 7 Näsiniin 16. aprill 2012 Põlva
Kehtna Põhikool 1-9 Näsiniin 17. aprill 2012 Rapla
Tallinna Reaalkool 5b Näsiniin 17. aprill 2012 Harju
Hummuli Põhikool 4 Näsiniin 18. aprill 2012 Valga
Mooste Põhikool 3 Näsiniin 18. aprill 2012 Põlva
Virtsu Kool 14 Näsiniin 19. aprill 2012 Lääne
Paikuse Põhikool 1b Näsiniin 20. aprill 2012 Pärnu
Palupera Põhikool Näsiniin 20. aprill 2012 Valga
Viljandi Maagümnaasium 1b Näsiniin 20. aprill 2012 Viljandi
Alavere Põhikool 5 Näsiniin 20. aprill 2012 Harju
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5b Näsiniin 20. aprill 2012 Ida-Viru
Rakvere Linna Algkool 2 Näsiniin 20. aprill 2012 Lääne-Viru
Valga Vene Gümnaasium 7b Näsiniin 21. aprill 2012 Valga
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 6ab Näsiniin 21. aprill 2012 Ida-Viru
Tallinna Reaalkool 5a Näsiniin 21. aprill 2012 Harju
Kääpa Põhikool 1 Näsiniin 21. aprill 2012 Võru
Kiili Gümnaasium Näsiniin 21. aprill 2012 Harju
Elva Gümnaasium 3c Näsiniin 21. aprill 2012 Tartu
Tartu Kivilinna Gümnaasium 3a Näsiniin 21. aprill 2012 Tartu
Sonda Põhikool 1-4 Näsiniin 22. aprill 2012 Ida-Viru
Muraste Looduskool Näsiniin 22. aprill 2012 Harju
Risti Põhikool (Harju) 7-9 Näsiniin 22. aprill 2012 Harju
Kadrina Keskkool 6a Näsiniin 22. aprill 2012 Lääne-Viru
Vara Põhikool 1-4 Näsiniin 22. aprill 2012 Tartu
Anna Haava nim Pala Kool 4 Näsiniin 22. aprill 2012 Jõgeva
Kadrina Keskkool 3b Näsiniin 22. aprill 2012 Lääne-Viru
Riidaja Põhikool 5-9 Näsiniin 22. aprill 2012 Valga
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1-2 Näsiniin 23. aprill 2012 Jõgeva
Põlula Kool 1-4 Näsiniin 23. aprill 2012 Lääne-Viru
Salme Põhikool 7-9 Näsiniin 23. aprill 2012 Saare
Jakob Westholmi Gümnaasium 3b Näsiniin 23. aprill 2012 Harju
Põlula Kool 5 Näsiniin 23. aprill 2012 Lääne-Viru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool Näsiniin 23. aprill 2012 Harju
Valga Vene Gümnaasium 6b Näsiniin 23. aprill 2012 Valga
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 5 Näsiniin 23. aprill 2012 Jõgeva
Lehtse Kool 4-5 Näsiniin 24. aprill 2012 Lääne-Viru
Tudu Lasteaed-Põhikool 4-5 Näsiniin 24. aprill 2012 Lääne-Viru
Nõo Põhikool 5-9 2 Näsiniin 24. aprill 2012 Tartu
F.von Wrangelli nim Roela Põhikool Näsiniin 24. aprill 2012 Lääne-Viru
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 3 Näsiniin 24. aprill 2012 Jõgeva
Audentese Erakool 6b Näsiniin 25. aprill 2012 Harju
Viljandi Maagümnaasium 4a Näsiniin 25. aprill 2012 Viljandi
Suure-Jaani Gümnaasium 4 Näsiniin 26. aprill 2012 Viljandi
Himmaste Algkool 12 Näsiniin 26. aprill 2012 Põlva
Harku Lasteaed 2 Näsiniin 26. aprill 2012 Harju
Elva Gümnaasium 5c Näsiniin 27. aprill 2012 Tartu
Haanja Kool 6 Näsiniin 27. aprill 2012 Võru
Kuressaare Gümnaasium 4c Näsiniin 27. aprill 2012 Saare
Hargla Kool 1a Näsiniin 28. aprill 2012 Valga
Alu Lasteaed-Algkool 3 Näsiniin 28. aprill 2012 Rapla
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6a Näsiniin 28. aprill 2012 Jõgeva
Imavere Põhikool 4 Näsiniin 28. aprill 2012 Järva
Kohila Gümnaasium 7c Näsiniin 29. aprill 2012 Rapla
Imavere Põhikool 2a Näsiniin 29. aprill 2012 Järva
Rakvere Gümnaasium 1a Näsiniin 1. mai 2012 Lääne-Viru
Sõmeru Põhikool 2 Näsiniin 1. mai 2012 Lääne-Viru
Järva-Jaani Gümnaasium Näsiniin 3. mai 2012 Järva
Sõmerpalu Põhikool 3 Näsiniin 4. mai 2012 Võru
Rakvere Linna Algkool 4 Näsiniin 4. mai 2012 Lääne-Viru
Kääpa Põhikool 3 Näsiniin 6. mai 2012 Võru
Veskitammi Lasteaed Näsiniin 13. mai 2012 Harju

Tagasi tulemuste juurde