"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2019" osaleb 6272 õpilast ja 360 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Jäneda Kool 3 Linavästrik 23. märts 2012 Lääne-Viru
Virtsu Kool 14 Linavästrik 23. märts 2012 Lääne
Rakke Gümnaasium 5 Linavästrik 23. märts 2012 Lääne-Viru
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 5 Linavästrik 24. märts 2012 Jõgeva
Kiili Gümnaasium Linavästrik 25. märts 2012 Harju
Tartu Veeriku Kool 3b Linavästrik 25. märts 2012 Tartu
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6a Linavästrik 26. märts 2012 Jõgeva
Elva Gümnaasium 3c Linavästrik 26. märts 2012 Tartu
Muhu Põhikool 5 Linavästrik 26. märts 2012 Saare
Pärnu Ülejõe Gümnaasium 3c Linavästrik 26. märts 2012 Pärnu
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6b Linavästrik 27. märts 2012 Jõgeva
Sadala Põhikool 1-4 Linavästrik 27. märts 2012 Jõgeva
Tali Põhikool 5-9 Linavästrik 28. märts 2012 Pärnu
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 3 Linavästrik 28. märts 2012 Lääne
Pärnu Ühisgümnaasium 6 Linavästrik 30. märts 2012 Pärnu
Heimtali Põhikool 5a6 Linavästrik 30. märts 2012 Viljandi
Sõmeru Põhikool 2 Linavästrik 31. märts 2012 Lääne-Viru
Saduküla Lasteaed-Algkool 3 Linavästrik 1. aprill 2012 Jõgeva
Värska Gümnaasium 3 Linavästrik 1. aprill 2012 Põlva
Pärnu Vanalinna Põhikool 2b Linavästrik 1. aprill 2012 Pärnu
Tilsi Põhikool 6 Linavästrik 1. aprill 2012 Põlva
Valga Vene Gümnaasium 7b Linavästrik 1. aprill 2012 Valga
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5 Linavästrik 2. aprill 2012 Pärnu
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Linavästrik 2. aprill 2012 Harju
Metsküla Algkool 5-6 Linavästrik 3. aprill 2012 Lääne
Tartu Kivilinna Gümnaasium 3a Linavästrik 4. aprill 2012 Tartu
Vaida Põhikool 4 Linavästrik 4. aprill 2012 Harju
Valga Jaanikese Kool 5-6b Linavästrik 4. aprill 2012 Valga
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 6ab Linavästrik 4. aprill 2012 Ida-Viru
Puiga Põhikool 6 Linavästrik 4. aprill 2012 Võru
Sillamäe Vanalinna Kool 2a Linavästrik 4. aprill 2012 Ida-Viru
Vara Põhikool 1-4 Linavästrik 5. aprill 2012 Tartu
Rõngu Keskkool 1-4 Linavästrik 5. aprill 2012 Tartu
Tartu Descartes'i Lütseum 1c Linavästrik 5. aprill 2012 Tartu
Lüllemäe Põhikool Linavästrik 6. aprill 2012 Valga
Hargla Kool 1a Linavästrik 7. aprill 2012 Valga
Hargla Kool 9 Linavästrik 7. aprill 2012 Valga
Kääpa Põhikool 5 Linavästrik 7. aprill 2012 Võru
Rapla Ühisgümnaasium 1a Linavästrik 7. aprill 2012 Rapla
Riidaja Põhikool 5-9 Linavästrik 7. aprill 2012 Valga
Tääksi Põhikool 1-4 Linavästrik 7. aprill 2012 Viljandi
Konguta Kool 5-6 Linavästrik 7. aprill 2012 Tartu
Kääpa Põhikool 4 Linavästrik 7. aprill 2012 Võru
Tartu Hiie Kool 6b Linavästrik 7. aprill 2012 Tartu
Elva Gümnaasium 6c Linavästrik 8. aprill 2012 Tartu
Valga Põhikool 5a Linavästrik 8. aprill 2012 Valga
Unipiha Algkool 1-4 Linavästrik 8. aprill 2012 Tartu
Parksepa Keskkool 1b Linavästrik 8. aprill 2012 Võru
Hargla Kool 7 Linavästrik 8. aprill 2012 Valga
Osula Põhikool 3 Linavästrik 9. aprill 2012 Võru
Võnnu Lasteaed Värvuke Linavästrik 9. aprill 2012 Tartu
Elva Gümnaasium 5c Linavästrik 9. aprill 2012 Tartu
Risti Põhikool 1a3 Linavästrik 9. aprill 2012 Lääne
Kõpu Põhikool Linavästrik 9. aprill 2012 Viljandi
Mooste Põhikool 3 Linavästrik 9. aprill 2012 Põlva
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium Linavästrik 9. aprill 2012 Viljandi
Põlula Kool 5 Linavästrik 9. aprill 2012 Lääne-Viru
Põlula Kool 1-4 Linavästrik 9. aprill 2012 Lääne-Viru
Kolga Keskkool 1 Linavästrik 9. aprill 2012 Harju
Tartu Kivilinna Gümnaasium 2a Linavästrik 9. aprill 2012 Tartu
Lasila Põhikool 1-4 Linavästrik 10. aprill 2012 Lääne-Viru
Krootuse Põhikool 2 Linavästrik 10. aprill 2012 Põlva
Himmaste Algkool 12 Linavästrik 10. aprill 2012 Põlva
Luua Algkool 1-4 Linavästrik 10. aprill 2012 Jõgeva
Virtsu Kool 2-3 Linavästrik 10. aprill 2012 Lääne
Kanepi Gümnaasium 1 Linavästrik 10. aprill 2012 Põlva
Sõmerpalu Põhikool 3 Linavästrik 10. aprill 2012 Võru
Orissaare Gümnaasium 3 Linavästrik 10. aprill 2012 Saare
Kääpa Põhikool 3 Linavästrik 10. aprill 2012 Võru
Ruhnu Põhikool 1-9 Linavästrik 10. aprill 2012 Saare
Hummuli Põhikool 4 Linavästrik 10. aprill 2012 Valga
Kääpa Põhikool 2 Linavästrik 10. aprill 2012 Võru
Viluste Põhikool 1 Linavästrik 10. aprill 2012 Põlva
Sürgavere Lasteaed-Põhikool Linavästrik 10. aprill 2012 Viljandi
Häädemeeste Keskkool 6a7 Linavästrik 10. aprill 2012 Pärnu
Palupera Põhikool Linavästrik 11. aprill 2012 Valga
Tudulinna Põhikool 4 Linavästrik 11. aprill 2012 Ida-Viru
Jakob Westholmi Gümnaasium 3b Linavästrik 11. aprill 2012 Harju
Kose Gümnaasium 3b Linavästrik 11. aprill 2012 Harju
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 6b Linavästrik 11. aprill 2012 Viljandi
Nõo Põhikool 5-9 2 Linavästrik 11. aprill 2012 Tartu
Vasta Kool 5-9 Linavästrik 11. aprill 2012 Lääne-Viru
Lehtse Kool 2-3 Linavästrik 11. aprill 2012 Lääne-Viru
Saaremaa Ühisgümnaasium 5aa Linavästrik 11. aprill 2012 Saare
Imavere Põhikool 2a Linavästrik 11. aprill 2012 Järva
Audentese Erakool 6b Linavästrik 11. aprill 2012 Harju
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 5 Linavästrik 11. aprill 2012 Pärnu
Anna Haava nim Pala Kool 4 Linavästrik 11. aprill 2012 Jõgeva
Raasiku Põhikool 4 Linavästrik 11. aprill 2012 Harju
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 7b Linavästrik 11. aprill 2012 Ida-Viru
Kärstna Kool 5-6 Linavästrik 11. aprill 2012 Viljandi
Kammeri Kool Linavästrik 11. aprill 2012 Tartu
Tartu Lasteaed Sass Linavästrik 11. aprill 2012 Tartu
Harku Lasteaed Linavästrik 11. aprill 2012 Harju
Puurmani Lasteaed Siilipesa Linavästrik 11. aprill 2012 Jõgeva
Seljametsa Lasteaed-Algkool Linavästrik 12. aprill 2012 Pärnu
Värska Gümnaasium 2 Linavästrik 12. aprill 2012 Põlva
Taebla Gümnaasium 1-4 Linavästrik 12. aprill 2012 Lääne
Kuressaare Gümnaasium 4c Linavästrik 12. aprill 2012 Saare
Tudulinna Põhikool 3 Linavästrik 12. aprill 2012 Ida-Viru
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2cs Linavästrik 12. aprill 2012 Pärnu
Kadrina Keskkool 6a Linavästrik 12. aprill 2012 Lääne-Viru
Kohila Gümnaasium 7c Linavästrik 12. aprill 2012 Rapla
Rannu Keskkool 5 Linavästrik 12. aprill 2012 Tartu
Järva-Jaani Gümnaasium Linavästrik 12. aprill 2012 Järva
Kehtna Põhikool 1-9 Linavästrik 12. aprill 2012 Rapla
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 3 Linavästrik 12. aprill 2012 Jõgeva
Imavere Põhikool 4 Linavästrik 12. aprill 2012 Järva
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 5a Linavästrik 12. aprill 2012 Viljandi
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Linavästrik 12. aprill 2012 Lääne
Kadrina Keskkool 2b Linavästrik 12. aprill 2012 Lääne-Viru
Metsapoole Põhikool 4-6 Linavästrik 12. aprill 2012 Pärnu
Viluste Põhikool 7 Linavästrik 13. aprill 2012 Põlva
Kuressaare Gümnaasium 6c Linavästrik 13. aprill 2012 Saare
F.von Wrangelli nim Roela Põhikool Linavästrik 13. aprill 2012 Lääne-Viru
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 5b Linavästrik 13. aprill 2012 Viljandi
Lokuta Lasteaed Linavästrik 13. aprill 2012 Järva
Suure-Jaani Gümnaasium 4 Linavästrik 13. aprill 2012 Viljandi
Koigi Lasteaed Kalevipoeg Linavästrik 13. aprill 2012 Järva
Vääna Mõisakool Linavästrik 13. aprill 2012 Harju
Pärnu Ülejõe Gümnaasium 3a Linavästrik 13. aprill 2012 Pärnu
Valga Vene Gümnaasium 6a Linavästrik 13. aprill 2012 Valga
Tartu Raatuse Gümnaasium 1b Linavästrik 13. aprill 2012 Tartu
Tiigitaguse Linavästrik 13. aprill 2012 Tartu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5b Linavästrik 13. aprill 2012 Ida-Viru
Sonda Põhikool 1-4 Linavästrik 13. aprill 2012 Ida-Viru
Tõrva Gümnaasium 5b Linavästrik 13. aprill 2012 Valga
Emmaste Põhikool Linavästrik 13. aprill 2012 Hiiu
Sürgavere Lasteaed-Põhikool 13 Linavästrik 13. aprill 2012 Viljandi
Saarepeedi Kool 6 Linavästrik 13. aprill 2012 Viljandi
Konguta Kool 1-4 Linavästrik 13. aprill 2012 Tartu
Peetri Lasteaed Linavästrik 13. aprill 2012 Järva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool Linavästrik 13. aprill 2012 Harju
Põlva Keskkool 1 Linavästrik 13. aprill 2012 Põlva
Suuremõisa Põhikool 5-7 Linavästrik 13. aprill 2012 Hiiu
Rakke Gümnaasium 2 Linavästrik 13. aprill 2012 Lääne-Viru
Uulu Lasteaed Linavästrik 13. aprill 2012 Pärnu
Puiga Põhikool 1 Linavästrik 14. aprill 2012 Võru
Kasti Lasteaed Karikakar Linavästrik 14. aprill 2012 Rapla
Väike-Maarja Gümnaasium 6b Linavästrik 14. aprill 2012 Lääne-Viru
Risti Põhikool (Harju) 7-9 Linavästrik 14. aprill 2012 Harju
Kuusalu Keskkool 2b Linavästrik 14. aprill 2012 Harju
Tartu Kivilinna Gümnaasium 3d Linavästrik 15. aprill 2012 Tartu
Friedebert Tuglase nim. Ahja Keskkool 2-3 Linavästrik 15. aprill 2012 Põlva
Tallinna Reaalkool 5a Linavästrik 15. aprill 2012 Harju
Kohila Gümnaasium 3b Linavästrik 15. aprill 2012 Rapla
Mikitamäe Kool 5-6 Linavästrik 15. aprill 2012 Põlva
Kadrioru Saksa Gümnaasium 5a Linavästrik 15. aprill 2012 Harju
Osula Põhikool 1 Linavästrik 15. aprill 2012 Võru
Viimsi Keskkool 1e Linavästrik 15. aprill 2012 Harju
Peetri Põhikool 6 Linavästrik 15. aprill 2012 Järva
Tapa Gümnaasium 6-7 Linavästrik 15. aprill 2012 Lääne-Viru
Muraste Looduskool Linavästrik 15. aprill 2012 Harju
Alu Lasteaed-Algkool 3 Linavästrik 15. aprill 2012 Rapla
Are Põhikool Linavästrik 15. aprill 2012 Pärnu
Kuuste Kool 4 Linavästrik 15. aprill 2012 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool 1 Linavästrik 15. aprill 2012 Harju
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 3a Linavästrik 15. aprill 2012 Viljandi
Kadrina Keskkool 3b Linavästrik 15. aprill 2012 Lääne-Viru
Elva Gümnaasium 2b Linavästrik 15. aprill 2012 Tartu
Rakvere Linna Algkool 4 Linavästrik 16. aprill 2012 Lääne-Viru
Tallinna 21. Kool 5aa Linavästrik 16. aprill 2012 Harju
Jõhvi Gümnaasium 6b Linavästrik 16. aprill 2012 Ida-Viru
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3b Linavästrik 16. aprill 2012 Harju
Ristiku Põhikool 5a Linavästrik 16. aprill 2012 Harju
Sillamäe Vanalinna Kool 1c Linavästrik 16. aprill 2012 Ida-Viru
Lohkva Lasteaed Linavästrik 16. aprill 2012 Tartu
Peetri Põhikool 3-4 Linavästrik 16. aprill 2012 Järva
Valga Vene Gümnaasium 6b Linavästrik 16. aprill 2012 Valga
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 5 Linavästrik 16. aprill 2012 Lääne
Tallinna Reaalkool 5b Linavästrik 16. aprill 2012 Harju
Kanepi Gümnaasium 3 Linavästrik 17. aprill 2012 Põlva
Tallinna Kadaka Lasteaed Linavästrik 17. aprill 2012 Harju
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 4a Linavästrik 17. aprill 2012 Harju
Salme Põhikool 7-9 Linavästrik 17. aprill 2012 Saare
Imavere Põhikool 13 Linavästrik 17. aprill 2012 Järva
Lohkva Lasteaed 2 Linavästrik 18. aprill 2012 Tartu
Tartu Raatuse Gümnaasium 6 Linavästrik 18. aprill 2012 Tartu
Tartu Lasteaed Krõll Linavästrik 18. aprill 2012 Tartu
Sillamäe Vanalinna Kool 3b Linavästrik 18. aprill 2012 Ida-Viru
Tahkuranna Lasteaed-Algkool Linavästrik 18. aprill 2012 Pärnu
Tartu Descartes'i Lütseum 3a Linavästrik 19. aprill 2012 Tartu
Puhja Gümnaasium 2 Linavästrik 19. aprill 2012 Tartu
Jõhvi Lasteaed Sipsik Linavästrik 19. aprill 2012 Ida-Viru
Jõhvi Lasteaed Sipsik 2 Linavästrik 19. aprill 2012 Ida-Viru
Rakvere Linna Algkool 2 Linavästrik 20. aprill 2012 Lääne-Viru
Nõva Laste Päevakeskus Linavästrik 20. aprill 2012 Lääne
Tartu Raatuse Gümnaasium 8a Linavästrik 20. aprill 2012 Tartu
Savikoja Linavästrik 21. aprill 2012 Tartu
Vambola Lasteaed Linavästrik 21. aprill 2012 Viljandi
Tudu Lasteaed-Põhikool 4-5 Linavästrik 21. aprill 2012 Lääne-Viru
Veskitammi Lasteaed Linavästrik 21. aprill 2012 Harju
Paide Ühisgümnaasium 6a Linavästrik 22. aprill 2012 Järva
Tilsi Põhikool 7 Linavästrik 22. aprill 2012 Põlva
Kadrina Keskkool 3a Linavästrik 22. aprill 2012 Lääne-Viru
Rakvere Reaalgümnaasium 4 Linavästrik 22. aprill 2012 Lääne-Viru
Orissaare Gümnaasium 2 Linavästrik 22. aprill 2012 Saare
Suure-Jaani Gümnaasium 5a Linavästrik 22. aprill 2012 Viljandi
Koonga Põhikool 3 Linavästrik 23. aprill 2012 Pärnu
Kuusalu Keskkool 1b Linavästrik 23. aprill 2012 Harju
Melliste Algkool-Lasteaed 2-3 Linavästrik 23. aprill 2012 Tartu
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 2 Linavästrik 25. aprill 2012 Lääne
Karksi-Nuia Lasteaed 2 Linavästrik 25. aprill 2012 Viljandi
Risti Põhikool (Harju) 1 Linavästrik 26. aprill 2012 Harju
Osula Põhikool 2 Linavästrik 26. aprill 2012 Võru
Tallinna Lasteaed Kiikhobu 2 Linavästrik 27. aprill 2012 Harju
Tartu Katoliku Kool 4a Linavästrik 27. aprill 2012 Tartu
Tallinna Saksa Gümnaasium 1b Linavästrik 28. aprill 2012 Harju
Haanja Kool 1a Linavästrik 28. aprill 2012 Võru
Lihula Lasteaed 2 Linavästrik 30. aprill 2012 Lääne
Tallinna Jaan Poska Lasteaed Linavästrik 30. aprill 2012 Harju
Haanja Kool 6 Linavästrik 2. mai 2012 Võru
Rocca al Mare Kool 1-2 Linavästrik 2. mai 2012 Harju
Põltsamaa Ühisgümnaasium 7b Linavästrik 4. mai 2012 Jõgeva
Rocca al Mare Kool 2a Linavästrik 4. mai 2012 Harju
Tallinna Lauliku Lasteaed Linavästrik 4. mai 2012 Harju
Rakvere Gümnaasium 1a Linavästrik 4. mai 2012 Lääne-Viru
Viljandi Paalalinna Gümnaasium 5b Linavästrik 5. mai 2012 Viljandi
Sillamäe Vanalinna Kool 2b Linavästrik 6. mai 2012 Ida-Viru

Tagasi tulemuste juurde