"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2019" osaleb 6272 õpilast ja 360 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Taebla Gümnaasium 1-4 Laulurästas 29. märts 2012 Lääne
Anna Haava nim Pala Kool 4 Laulurästas 29. märts 2012 Jõgeva
Valga Vene Gümnaasium 7b Laulurästas 6. aprill 2012 Valga
Puhja Gümnaasium 2 Laulurästas 8. aprill 2012 Tartu
Muraste Looduskool Laulurästas 8. aprill 2012 Harju
Krootuse Põhikool 2 Laulurästas 9. aprill 2012 Põlva
Konguta Kool 5-6 Laulurästas 9. aprill 2012 Tartu
Lüllemäe Põhikool Laulurästas 9. aprill 2012 Valga
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5 Laulurästas 9. aprill 2012 Pärnu
Kõpu Põhikool Laulurästas 9. aprill 2012 Viljandi
Tartu Raatuse Gümnaasium 1b Laulurästas 10. aprill 2012 Tartu
Jõhvi Gümnaasium 6b Laulurästas 11. aprill 2012 Ida-Viru
Hargla Kool 9 Laulurästas 11. aprill 2012 Valga
Saduküla Lasteaed-Algkool 3 Laulurästas 11. aprill 2012 Jõgeva
Konguta Kool 1-4 Laulurästas 11. aprill 2012 Tartu
Tartu Kivilinna Gümnaasium 3a Laulurästas 11. aprill 2012 Tartu
Valga Vene Gümnaasium 6b Laulurästas 11. aprill 2012 Valga
Hargla Kool 7 Laulurästas 11. aprill 2012 Valga
Mikitamäe Kool 5-6 Laulurästas 12. aprill 2012 Põlva
Tapa Gümnaasium 6-7 Laulurästas 12. aprill 2012 Lääne-Viru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool 1 Laulurästas 12. aprill 2012 Harju
Parksepa Keskkool 7 Laulurästas 12. aprill 2012 Võru
Virtsu Kool 5-9 Laulurästas 12. aprill 2012 Lääne
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 5b Laulurästas 12. aprill 2012 Viljandi
Kehtna Põhikool 1-9 Laulurästas 12. aprill 2012 Rapla
Risti Põhikool 1a3 Laulurästas 12. aprill 2012 Lääne
Hummuli Põhikool 4 Laulurästas 12. aprill 2012 Valga
Alu Lasteaed-Algkool 3 Laulurästas 12. aprill 2012 Rapla
Elva Gümnaasium 3c Laulurästas 13. aprill 2012 Tartu
Valga Jaanikese Kool 5-6b Laulurästas 13. aprill 2012 Valga
Tudu Lasteaed-Põhikool 4-5 Laulurästas 13. aprill 2012 Lääne-Viru
Saverna Põhikool Laulurästas 13. aprill 2012 Põlva
Saverna Põhikool 5 Laulurästas 13. aprill 2012 Põlva
Kääpa Põhikool 5 Laulurästas 14. aprill 2012 Võru
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 5a Laulurästas 15. aprill 2012 Viljandi
Tallinna Lasteaed Kiikhobu 2 Laulurästas 15. aprill 2012 Harju
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 6ab Laulurästas 15. aprill 2012 Ida-Viru
Järva-Jaani Gümnaasium Laulurästas 15. aprill 2012 Järva
Väike-Maarja Gümnaasium 6b Laulurästas 16. aprill 2012 Lääne-Viru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool Laulurästas 16. aprill 2012 Harju
Mooste Põhikool 3 Laulurästas 16. aprill 2012 Põlva
Osula Põhikool 3 Laulurästas 16. aprill 2012 Võru
Kuressaare Gümnaasium 6c Laulurästas 17. aprill 2012 Saare
Muhu Põhikool 5 Laulurästas 18. aprill 2012 Saare
Sürgavere Lasteaed-Põhikool Laulurästas 18. aprill 2012 Viljandi
Suuremõisa Põhikool 5-7 Laulurästas 19. aprill 2012 Hiiu
Unipiha Algkool 1-4 Laulurästas 19. aprill 2012 Tartu
Elva Gümnaasium 5c Laulurästas 19. aprill 2012 Tartu
Tartu Hiie Kool 6b Laulurästas 19. aprill 2012 Tartu
Palupera Põhikool Laulurästas 19. aprill 2012 Valga
Nõva Põhikool 5-9 Laulurästas 20. aprill 2012 Lääne
Jakob Westholmi Gümnaasium 3b Laulurästas 20. aprill 2012 Harju
Elva Gümnaasium 6c Laulurästas 20. aprill 2012 Tartu
Risti Põhikool (Harju) 7-9 Laulurästas 20. aprill 2012 Harju
Põlula Kool 5 Laulurästas 21. aprill 2012 Lääne-Viru
Savikoja Laulurästas 21. aprill 2012 Tartu
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3b Laulurästas 21. aprill 2012 Harju
Kadrina Keskkool 6a Laulurästas 21. aprill 2012 Lääne-Viru
Riidaja Põhikool 5-9 Laulurästas 21. aprill 2012 Valga
Põlula Kool 1-4 Laulurästas 21. aprill 2012 Lääne-Viru
Rakvere Linna Algkool 4 Laulurästas 22. aprill 2012 Lääne-Viru
Kuuste Kool 4 Laulurästas 22. aprill 2012 Tartu
Sadala Põhikool 1-4 Laulurästas 22. aprill 2012 Jõgeva
Saarepeedi Kool 6 Laulurästas 22. aprill 2012 Viljandi
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 3 Laulurästas 22. aprill 2012 Jõgeva
Melliste Algkool-Lasteaed 2-3 Laulurästas 23. aprill 2012 Tartu
Tartu Raatuse Gümnaasium 8a Laulurästas 23. aprill 2012 Tartu
Harku Lasteaed Laulurästas 25. aprill 2012 Harju
Himmaste Algkool 12 Laulurästas 25. aprill 2012 Põlva
Kiili Gümnaasium Laulurästas 25. aprill 2012 Harju
Sõmerpalu Põhikool 3 Laulurästas 25. aprill 2012 Võru
Kärstna Kool 5-6 Laulurästas 26. aprill 2012 Viljandi
Tääksi Põhikool 5-9 Laulurästas 26. aprill 2012 Viljandi
Sillamäe Vanalinna Kool 1c Laulurästas 26. aprill 2012 Ida-Viru
Audentese Erakool 6b Laulurästas 26. aprill 2012 Harju
Harku Lasteaed 2 Laulurästas 26. aprill 2012 Harju
Kohila Gümnaasium 7c Laulurästas 27. aprill 2012 Rapla
Põltsamaa Ühisgümnaasium 7b Laulurästas 28. aprill 2012 Jõgeva
Sonda Põhikool 1-4 Laulurästas 28. aprill 2012 Ida-Viru
Lohkva Lasteaed 2 Laulurästas 29. aprill 2012 Tartu
Pärnu Vanalinna Põhikool 2b Laulurästas 29. aprill 2012 Pärnu
Lehtse Kool 2-3 Laulurästas 29. aprill 2012 Lääne-Viru
Kuusalu Keskkool 1b Laulurästas 30. aprill 2012 Harju
Pärnu Ühisgümnaasium 6 Laulurästas 1. mai 2012 Pärnu
Nõo Põhikool 5-9 2 Laulurästas 1. mai 2012 Tartu
Oru Põhikool 4 2 Laulurästas 1. mai 2012 Harju
Sõmeru Põhikool 2 Laulurästas 1. mai 2012 Lääne-Viru
Tallinna Reaalkool 5a Laulurästas 2. mai 2012 Harju
Viluste Põhikool 7 Laulurästas 3. mai 2012 Põlva
Tallinna Reaalkool 5b Laulurästas 4. mai 2012 Harju
Pärnu Ülejõe Gümnaasium 3c Laulurästas 6. mai 2012 Pärnu
Kohila Gümnaasium 3b Laulurästas 7. mai 2012 Rapla
Tartu Erakool 2a Laulurästas 8. mai 2012 Tartu
Kääpa Põhikool 2 Laulurästas 9. mai 2012 Võru
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 5 Laulurästas 9. mai 2012 Pärnu
Veskitammi Lasteaed Laulurästas 13. mai 2012 Harju

Tagasi tulemuste juurde